Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Mussuka
Jesli pytanie bylo do mnie skierowane:) to odpowiadam, ze nie, w panstwowym szpitalu a kosztowac mnie bedzie cale 32 . Za sam pobyt 1 noc, zabieg jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
32 zapomnialam dodac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Nie wyskakuja symbole wiec napisze - 32 Euro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebiuscik
a czemu euro?? :) gdzie robisz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
W Finlandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wszystkim za rady. sutek faktycznie jest martwy. Lekarz powiedział, że odpadnie wraz z opatrunkiem kiedy pod spodem odbuduje się nowy. Nie mówił nic o heparynie, miał już ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Witam drogie Panie. Jestem tutaj nowa. Ale do rzeczy. Ja również zmniejszałam sobie piersi. Od operacji minęły 2 tygodnie. Mam pytanko. Ile minie czasu, aż mi zejdzie opuchlizna i piersi trochę opadną? na chwilę obecną sterczą jak po silikonie. No i jedną pierś mam jakby większą od drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
elessi też bym strasznie chciała już to od ciebie usłyszeć (przeczytać). Smutno mi czasem, że u moich biustów kwietniowych tak się pokomplikowało, że tylko mi się w pełni udało. Myślę często o Tobie i o agnee, u niej też nie było za wesoło jak przestała pisac... Długa droga do ładnych piersi za tobą, ale mam nadzieje, ze to juz końcówka! Mój doktorek ciągle mnie kontroluje (mam jeszcze wizytę na wrzesień - 1,5 roku po), bo chce wiedzieć jak się blizny goją i czy jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Jak wywnioskowałam, w dużej częśći staracie się o zmienjszenie w ramach NFOZ. Czy znacie może jakieś wytyczne? Chodzi mi o to, czy w ogóle mam do czego startować. Mam 75H, ale i tego mi starcza, żeby się z tym bagażem umęczyć (że o wymarzonym wzorcu estetycznym nie wspomnę). Są jakieś podstawowe kryteria, które trzeba spełnić, żeby starać się o bezpłatną operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizior
Czytam i czytam no i się zdecydowałam 5 sierpnia mam wizytę u dr Potockiego czy któraś miała u niego robiona operację? Mania 35 koniecznie daj znać jak już będziesz po konsultacji jestem ciekawa wszystkiego jak wizyta? jaki masz rozmiar no i jaki chciałabyś mieć Po. Ja pół roku temu urodziłam córeczkę z 70 H zwisło mi do 70 G marzy mi się takie 70 C-D. Mam pytanie do wszystkich Pań PO. Jakie są wasze piersi? chodzi mi o to czy zdałyby test ołówka ;))) Sama mam teraz bardzo obwisłe a chciałabym po operacji mieć takie sterczące że każdy ołówek ,długopis by mi od razu wypadł :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaOna wiesz z heparyny zastrzyki to wiem, że robią kiedy są początki martwicy, kiedy można brodawkę jeszcze uratować. Nie wiem jak jest u ciebie, ale dla mnie to zaniedbanie lekarza! Nie podarowałabym tego bo na serio dużo można było jeszcze poradzić. Nie pamiętam kto miał u nas taki problem...musiałabyś się cofnąć w postach. Nie dalej jak do maja 2012. Wiem że to dużo ale może coś ci to pomoże. Szczęśliwainaczej około pół roku minie zanim piersi opadną, ale do roku jeszcze mogą się zmieniać. Wolfra z takim rozmiarem się raczej nie kwalifikujesz, jedynie ortopeda może stwierdzić czy masz jakiś uszczerbek na zdrowiu przez biust- bóle kręgosłupa, zwyrodnienia, względnie dermatolog jeśli masz odparzenia czy wysypki, ewentualnie psycholog który stwierdzi, że przez piersi masz ograniczony znacznie komfort życia. Mizior u mnie piersi już opadły i test ołowka przejdę bez problemu:) a mikrusków nie mam bo takie fajne C lub małe D. nie mam za bardzo nawet pod co ten ołówek wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
NatalLodz dzięki bardzo za odpowiedź. Już się bałam, że mi tak zostanie i będę musiała robić poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Wolfra do kwalifikacji na nfz wielkośc nie ma znaczenia (no oczywiście nie mówię o A czy B, ale czy to jest G czy K to juz wszystko jedno), wazna jest opinia ortopedy o stanie kręgosłupa i stwierdzenie, że ten zły stan moze byc spwodowany przerostem piersi. Postaraj się poczytać forum kilkadziesiąt stron wstecz, pisałyśmy o tym jaka opinia jest potrzebna i jaka jest procedura. A o szczegóły oczywiście pytaj śmiało. W moim przypadku wszystko poszło gładko, ale zdarzają się schody na tej drodze. SamaOna nieładnie to brzmi, słuchaj teraz lekarza i stosuj sie do zaleceń, żeby te komplikacje były jak najmniejsze i jak najkrótsze Mizior ja jak sie wyprostuje to ołówek wypada, ale mam zazwyczaj troche pochylona sylwetkę i wtedy trzyma się pod piersią, ale dla mnie to zaden problem, przed operacja mogłam pudełko kredek sobie wsadzić i siedziały potulnie przywalone ciężarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
40 stka :D Usmiałam się z pudełka :):):) U mnie nawet kartka się nie trzyma :P ale faktycznie często się łapię, że ciagle to przygarbienie jest, niestety. Tyle lat dźwigania robi swoje ... Wolfra, uważam jak 40stka, Ja miałam różnie raz 75H/J i jestem już...25 maja minie rok:) Schudłam teraz i piersi minimalnie opadły. Także ta informacja, aby chudnąć przed jak najbardziej aktualna. Z tego co wiem to po operacji maksymalnie do 5 kg mozna schudnąć, bez uszczerbku na kształcie piersi. Pewnie to trochę indywidualna sprawa, ale po co niszczyć to o co się tak zawalczyło z mozołem ;) Co do spotkania 🌻 Może rzućcie kilka terminów, coś ustalimy z wyprzedzeniem, aby Te, które będą chciały byc mogły się zorganizować. Ja proponuję maj, np weekend 18 sobota lub 19 niedziela ;) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizior
40stka doskonale wiem o co chodzi ;)) pudełko kredek -smutna sprawa ale niestety prawdziwa :P dlatego jak czytam dziewczynki że nic już wam się nie dynda to nie mogę się doczekać;) . Jeszcze nie wiem skąd wezmę pieniądze pewnie jakiś kredyt.... Prośba do tych dziewczyn co tylko czytają forum - jak macie jakieś info o dr Potockim dajcie znać . I jeszcze jedno napiszcie wszystkie PO Nazwisko lekarza który was operował i czy było to prywatnie czy na NFZ no i w jakim mieście? Próbowałam robić notatki ale jakoś mi to nie wyszło a ciekawa jestem. Takie podsumowanie na forum myślę że się przyda każdej nowej chętnej do zabiegu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Mizior... Tyle tych informacji jest tutaj zawartych, tylu lekarzy, szpitali i doświadczeń... 'Przelec" na spokojnie forum, zapewniam Cię, że znajdziesz wszystko, pisane nawet po kilka razy.... Chociaż faktycznie można by stworzyć jeden post, taki informacyjny z odp na najczęściej zadawane pytania. Tobie podpowiadam abys nie rezygnowała i próbowała na NFZ, kiedy jest jeszcze możliwość. Prywatnie wydać pieniążki zawsze będziesz miała czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
Taram uwaga uwaga pisze z domu. Właśnie mnie i moje nowe piersi mężu przywiózł do domu. Operacja była 19 marca w Lasermed ul. Hoża Warszawa zaczęła się 10.50 o 16 byłam na sali ale kontakt złapałam przed 19-tą. dr Piotr Osuch to cudotwórca. po prostu wszystko było jak z bajki dziś mam stanik i niewielki opatrunek pod nim. Nerwy miałyście rację nie miały prawa bytu. Jak się dziś pakowałam do domu i zobaczyłam swój stary stanik to się nieźle uśmiałam. Chętnie przyłącze się do komisyjnego palenia staników. Gorąco pozdrawiam. niebawem napiszę idę leżeć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
DZIEWCZYNY JA ZAPISANA JESTEM W MSWIA W WARSZAWIE NA 30 KWIETNIA ALE Z FORUMCJAMI. DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE W ŁĘCZNEJ KOŁO LUBLINA RÓWNIEŻ ROBIĄ NA FZ, POSTANOWIŁAM TAM SPRÓBOWAĆ . WIZYTE MAM 4 KWIETNIA I TAM ROBIĄ OBIE PIERSI JEDNOCZEŚNIE . JAK BĘDĘ PO WIZYCIE TO PODZIELE SIĘ INFORMACJAMI. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dormim :) Super wieści. Zdrowiej Dziewczyno. Oczywiście zapraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizior
mimimimimi ja przeczytałam forum rok wstecz i jest trudno notować kto u kogo jak bo jest mnóstwo innych dodatkowych informacji a chodzi o to ze jak wiesz u jakiego lekarza chcesz być operowana a któraś z dziewczyn miała zabieg właśnie u niego łatwiej jest śledzić jej posty. Nfz u mnie odpada w ubraniu i odpowiednio dobranym staniku nie widać że są takie ogromne dopiero jak sie rozbiorę to można dostać zawału a teraz po ciąży to bardziej zależy mi na podciąganiu a skoro operacja to czemu ich nie zmniejszyć od razu;)) całe życie marzyło mi się zakładać sukienki bez stanika a zmuszona byłam nosić dwa zszyte ze sobą namioty i to za grubą kasę!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Mizior... Przecież lekarz Cię ogląda bez ubrania. Ja tez w ubraniu wyglądałam 'normalnie" ;) Mójl Kochany Doktor to dr Janusz Greese-łyko, ale On teraz juz nie przyjmuje na NFZ, tylko w Klinice Sankowskiego w Wawie. Byłam Nim zachwycona, czesto o tym pisałam :) W Orłowskim bardzo dobre opinie są o dr Kulickim, pewnie i On gdzies przyjmuje prywatnie. To tak z tego co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
mizior jezeli nfz robilby operacje po tym jak sie wyglada w ubraniu, to w dobrze dobranym staniku prawie zadna by sie nie zakwalifikowala :) ja podobno (opinia meza kolegow) wygladam jak ideal :D a jak zdjelam stanik w barlickim w lodzi to lekarz powiedzial ze juz 10 lat temu powinnam na stole sie znalezc, a wszyscy znajomi mi duzego biustu zazdrosza (nie wiedza ile to wazy i jak plecy bola, i nie wiedza, jaki to problem z kupnem bluzek itp) Dormin gratulacje - kolejna szczesciara - pozdrawiam :) ja jeszcze 13 dni do konsultacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Oj Dormim, jak ja Ci zazdroszcze tego bycia PO:) Ja im blizej tym bardziej w strachu ale potem sie szczypie i powtarzam - bedzie dobrze:) Wczoraj dowiedzialam sie, ze szwy bede miec rozpuszczalne a na nie takie tylko tasmy samoprzylepne i ten sportowy biustonosz, w ktorym mam spac, jesc, funkcjonowac 24/7 przez miesiac. A potem jak wszystko bedzie cay to robie nalot na sklep z bielizna i kupuje najbardziej wyuzdany stanik pod sloncem:)) Ale jeden, gora 2, bo wiem, ze ksztalt ostateczny to bedzie kiedys tam za rok. Andzik, jak tam, zyjesz?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
dziewczyny powiedzcie mi ile jest w przyblizeniu wizyt po operacji i co ile sa one wyznaczone, zdjecie szwow itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
ja byłam raz na wyjmowaniu drenów i 2 razy na zdejmowaniu szwów. Za miesiąc mam wizytę kontrolną. Ale to zależy od lekarza i od tego jak się goją bliźniaki. A jeszcze takie pytanko. Mam jedną pierś większą jakby o rozmiar jedna C a druga B. Czy to mi się zmieni?. Miał może ktoś też taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
mussuka no ja właśnie mam ten stanik sportowy który będzie mi towarzyszył przez najbliższe kila tygodni spac i chodzic w nim bezusannie. dzis rano wyjęli mi dreny. mam kolejne trzy wizyty w odstępie tygodnia każda. a później wkońcu kupie stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
od kilku godzin jestem w domu. nie taki diabeł straszny jak go malują, owszem trochę ciągną szwy, było trochę cierpienia, nawet wymiotowałam po narkozie ale tak mogło się zdarzyć. Co do personelu w Orlowskim to potwierdzam super wszyscy, mnie operował doktor Nowak - bardzo miły i myślę że dobry fachowiec, wszystko przebiega prawidłowo, mam w poniedziałek mieć zdjęte szwy z brodawek, a w środę resztę, Miała nie tylko zmniejszone piersi ale podniesione 13 cm do góry. Mam wrażenie że śmiesznie wyglądam i obawiam się czy nie są za małe, prosiłam o C/D i lekarz chyba wiedział co robi. Najważniejszą rzeczą jest to że mój kręgosłup nagle ozdrowiał i nie czuję żadnego bólu i dolegliwości z jego strony, mąz dowiedział się o wszystkim dobę po zabiegu, zachował się super i wszystko jest na dobrej drodze. Dziewczyny naprawdę warto spróbować dziś żałuję że dopiero teraz zdecydowałam się na zabieg, chętnie skorzystam z zaproszenia na spotkanie, jeśli macie pytania : grudzien5@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
mizior Ja mam konsultacje w klinice chirurgii plastycznej przewidziana na 22.04. u dr.Potockiego, nie moge sie juz doczekac.....rejestrowalam sie do na te wizyte bodajze pod koniec stycznia, ale widze ze P.Doktor ma coraz to wieksze wziecie, pewnie ze wzgledu na program telewizyjny, sledze strone kliniki i faktycznie teraz terminy sa na sierpnia dopiero.....szczerze mowiac chcialam do dr. szczyta ale nie ten czas oczekiwania.....jak dla mnie to za dlugo, zdecydowalam sie wiec na dr. Potockiego.... szukalam na forum rowniez informacji o nim, o dziewczynach, ktore mialy do czynienia z jego magicznymi rekoma ale niestety nie znalazlam nic!!! dlatego tez bede sie odzywac jesli bede miala jakies informacje dla innych dziewczyn na przyszlosc :-) mam sporo pytan do doktora .....moze jeszcze mi jakies podsuniesz??? Przy rejestracji dowiedzialam sie ze jesli zakwalifikuje sie do zabiegu to owy nastapic moze w lecie, lipiec , sierpien, w zaleznosci ode mnie, ktory termin bedzie mi odpowiadal.... moj rozmiar to 75G... kobietki juz PO gratuluje Wam serdecznie, goicie sie szybciutko i cieszcie sie swoim nowym nabytkiem:-)....jest was coraz wiecej, ta mysl trzyma mnie w moim postanowieniu :-)..... ktos pytal....dr.Maciej Kulicki przyjmuje w Wa-wie w klinice Dr. Szczyta, chyba ze to nie o tego dr. chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizior
Dziewczyny ja wiem że trzeba się rozebrać ;) podobnie jak kasiol2013 do tej pory wiele osób uważało że mam super cycki! Mnie plecy nigdy nie bolały i jak by to opisać piersi są szersze niż dłuższe dlatego optycznie wydają się mniejsze. Jak byłam u brafiterki powiedziała że nie będzie problemu z stanikiem jednak po chwili okazało się że nie jest tak różowo! Pomyślałam tylko że jest dużo kobiet które nawet w dobrze dobranym staniku i ubraniu nie są wstanie ukryć swojego biustu i właśnie takie dostają się na Nfz. Kasiol2013 teraz już wiem że nie tylko takie ;P Jestem niecierpliwa i mega napalona na nowe małe cycuszki :) dlatego będzie szybciej prywatnie. Zobaczymy co mi powiedzą na konsultacji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dormim
A jak już się wyspałam po narkozie to pól nocy rozmawiałam z pielęgniarka bo w klinice byłysmy tylko my więc zasypałam ja pytaniami Dziewczyny te co powiększają one bardzo cierpią bo te implanty rozpierają im klatkę i podobno to bardzo boli a zmniejszanie wogóle ja co sieje panikę przed bólem na myśl że w lato będa osy i mnie użądli i będzie szczypało itp. naprawdę od 19 marca nie czuje bólu owszem dostawałam w żyłę przeciwbólowe i do domu mam tabletki. Więc wszystkie dziewczyny przed głowy do góry naprawdę nic nie boli. Wiem jedno na operacje wzięłam kredyt i będę go spłacać z największa przyjemnością szkoda tylko że tyle czasu musiało upłynąć. Mój mężu mówi na mnie decha a jak zobaczył mnie w tym sportowym staniku to zaniemówił bo w końcu mi żebra widać i mówi żona jakoś Cię mało . Czasy naleśnikarni minęły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×