Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość nasturcja!
Natal, o Łodzi generalnie mało piszą, może tylko na tym forum. Na innych nie wspominają nawet o operacji w Łodzi. Powiedz mi dlaczego np. na beauty jest lista lekarzy, a łódzkiego nie ma! Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego nie ma pacjentek łódzkich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja ja jestem pacjentką łódzkich lekarzy, ktorzy długie lata pracowali w państwowym szpitalu, ale nie wytrzymali ponoć zagrywek NFZtu i polityki szpitala- czy taka prawda nie wiem. Ale genralnie w Łodzi pod tym względem jest "bryndza". Maja bezszwowy może być:) ja miałam taki jak dla dziewczynek pierwszy biustonosz się kupuje. Z Alles bodajże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
Właśnie "bryndza", ale dlaczego? W takim razie dlaczego jest tak drogo? Natal u kogo właściwie się operowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy1234: skąd takie pogloski o zabraniu Orłowskiemu limitów na zminiejszanie piersi? oś więcej na ten temat wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beeea, Tą informację mam od chirurga- ale on też mówił że podobno więc czy to na 100% i kiedy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja skąd informacja, że drogo? Normalne ceny prywatnych operacji, standardowe że tak powiem. Wszędzie tyle kosztuje, w granicach 13tys (plus minus). A dlaczego? a dlaczego byrndza jest w innych miastach? poza Warszawą, Trójmiastem...może Poznaniem? też jest kaszana więc nie ma się co Łodzi czepiać, bieda jest straszna, w Łodzi jest strasznie biednie, nic się nie buduje, nie ma pracy, nie ma perspektyw to trudno żeby miała być państwowa chirurgia na poziomie Szczyta:) nie znaczy to że nie ma w Łodzi dobrych lekarzy. Łódź ma ogromną konkurencję i presję Warszawy bo mamy ją bardzo blisko- za blisko. Ludzie zamiast coś uskuteczniać w Łodzi, wolą się przejechać do stolicy. Po co pracować w Łodzi skoro można za 4 razy taką stawkę pracować w Warszawie? Nie wiem czy mogę pisać u kogo bo ostatnio mnie ochrzanili, że jestem podstawiona reklamująca ehh no ale ryzyk fizyk Este l'arte u dr Rykały i dr Bratosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinszczęśliwa20
Dziewczyny po operacji Po jakim czasie od zabiegu mogłlyście się opalać, iśc do solarium ?? Ja bardzo bym chciała iść ale nie wiem czy to nie zaszkodzi, .. czy może stosować jakiś krem i wys. filtrem . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na konsultacji przed operacją i mi ją odwołali na dalej nieokreślony termin. Wolne terminy są na po wakacjach. Mam dzwonić po świętach... ale... Zuzuzanna Dziękuję za wsparcie wczoraj! Dziewczyny... Dzisiaj czuję się dużo gorzej niż wczoraj. Odwołanie terminu to nie kropla w morzu nieszczęść, ale cały dzban, który przelał tamę. Nie mam siły już walczyć o nic. W ogóle nie mam siły na nic... Potrzebuję czasu, żeby jakoś się otrząsnąć, może dojść do siebie. Znikam z forum na kilka tygodni. Dziękuję Wam za wsparcie i życzę dobrego gojenia wszystkim po i szczęśliwych operacji wszystkim przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
hex_asuu: przykro mi bardzo, wiem co czujesz - ja też nie bałam się zabiegu tylko tego czy czegoś nie przesuną, trzymaj dzielnie może coś się zmieni bo dziwne żeby nfz coś majstrował w ciągu roku kalendarzowego, może to jakieś przejściowe kłopoty szpitala, dzięki za wsparcie na forum, bardzo mi pomogłaś swoimi wpisami, mogę mieć nadzieję że mimo wszystko dołączysz do nas tych szczęściarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
hexe bardzo mi przykro, ciekawe co tam się mogło stać, że takie decyzje podejmują, pewnie nfz coś miesza, nie trać nadziei, bądź może w kontakcie ze szpitalem, dzwoń, pytaj, może znowu coś się zmieni, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
hexe_asuu Bardzo mi przykro , ja tez przez to przechodziłam .Miałam 5 razy termin przesuwany a raz mnie odwołali jak przyjechałam na operacje rano do szpitala .Straszne to jest, rozczarowanie , łzy , nastawienie psychiczne to totalny dół.Ale sie nie poddałam zadzwoniłam do NFZ -u i sie spytałam na co mam teraz liczyć , oni na to ze jak jestem zakwalifikowana do musza to zrobic predzej czy poźniej . I faktycznie po ich interwencji do miesiąca ustalili mi termin i juz zrobili operacje. Więc radze Ci skontaktuj sie ze swoim NFZ i przedstaw im sprawe. Zycze powodzenia Elessi To nie prawda, na NFZ miałam poprawkę , jestemj 2 tygodznie po. MIałam wycinane blizny , podniesione piersi i zmiejszane otoczki. Wiec sie da.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
Natal na zachodzie operacje można zrobić za 7 tyś w Łodzi natomiast 13 tyś. Dlaczego tak jest, myślisz, że tak się cenią bo dobrze robią? Brak informacji o tych Twoich lekarzch, na beauty jedna osoba robiła zabieg u Rykały. Brak zdjęć, zauważ o Szczycie można poczytac na każdym forum. Dziewczyny pokazują zdjęcia, a o Twoich nic, cisza, nikt nie chwali się pięknymi piersiami ... Naprawdę nie rozumiem skąd te wysokie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Hexe- dzwoń i się umawiaj do Łęcznej, krótki termin konsultacji i ptem operacji, to jakies 2,5-3 godz od Wawy, za Lublinem, nie pamiętam skąd jesteś, ale tam naprawdę nie ma kłopotu. Trzymaj się i bądź dzielna!! Sama zaczynam ię bać czy nie zadzwonią, nie przesuną czegoś...Na konsultacji byłam w lipcu zeszłego roku i 10 kwietnia kazali być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
2 dynie ex Po jakim czasie robi się poprawkę. Myślę, że mnie to też czeka i chciałabym wiedzieć. czy trzeba znowu przechodzić to samo, to znczy znieczulenie, pobyt w szpitalu itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja na zachodzie czego? Polski czy świata? bo nie wiem.. z tego co czytałam tutaj na forum to cena jest normalna więc nie ma co się czepiać Łodzi, skoro wszędzie takie są ceny. Prawdę mówię, czy się mylę, dziewczyny? z tego co każda pisała to okolice 13tys zawsze, mniej tylko w czechach czy na słowacji. Szczyta nie ma co porównywać do nikogo, jak się występuje w telewizji to się o nim więcej pisze:) Druga sprawa że to Warszawa, a Wawa zawsze jest "naj" i zawsze jest do hop do przodu. nie patrzyłabym też na jedną stronę intern. jako na wyznacznik chirurgów w PL. Tutaj na forum polecały go poza mną 2 pacjentki- również zadowolone. Ja nie uważam, że to była cena na wyrost. Adekwatna do jakości wykonania zabiegu- ja osobiście mogę polecić z czystym sumieniem- za podejście do pacjenta, cierpliwość, lekarze wzbudzają zaufanie, klinika jest mała, ma jedną salę operacyjną i dwóch lekarzy, a operacji samego zmniejszenia mają 2-3 w tygodniu, a wykonują operacje od A do Z czyli wszystkiego więc to dobry wynik moim zdaniem. Operacja wykonana szybko, sprawnie, bez żadnych komplikacji nawet po narkozie ( biorąc pod uwagę, że operowali nałogową palaczkę to dodatkowy dla nich plus), piersi równe, zgrabne, kształtne, blizny minimalne, piersi wyglądały pięknie już w dzień po operacji- różowe, zero siniaków, zero innych atrakcji, więc dla mnie to jest owszem wyznacznik dobrze wykonanej pracy. Operacje u tych lekarzy miała jeszcze Senza i AliAli. A dlaczego tak strasznie jesteś źle nastawiona do tych lekarzy? dlaczego mierzi cię tak ich cennik? czy u dr Szczyta masz mniejszą cenę? Nie słyszałam jeszcze ani razu o niższej kwocie niż 12-13tys więc nie wiem dlaczego akurat cię Łódź tak boli? co jest tego powodem? Nie widzę też powodu dlaczego miałabym być atakowana z tego powodu u kogo robiłam operację i ile zapłaciłam bo gdybym nawet zapłaciła 30tys to jest to tylko moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja potwierdzam, że wertując temat, nazbierałam informacji i w prywatnych klinikach taka operacja kosztuje około 13000. W całej Polsce mniej więcej jest taka sama cena. Lekarze pracują najczęściej w państwowych szpitalach, a po południu w prywatnych klinikach. Tak tez jest w Łodzi. Lekarze, o których pisze Natal pracują w barlickim (kiedyś obaj, dziś już tylko jeden z nich). Jak ktoś śledzi temat, to wie, że są to cenieni lekarze, a ich praca jest wysoko oceniana (przynajmniej w zakresie zmniejszanie piersi bo tym tematem się interesowałam). Przypuszczam, że w Europie takie operacje są dużo droższe, pisała o tym kilka str. wcześniej Massuka z Finlandii. Jak ktoś chce może starać się o operację na nfz. To wymaga czasem cierpliwości i czasu, zależy od szczęścia, ale operacja jest bezpłatna (choć trzeba się liczyć np. z kosztami dojazdów, stanika, maści). Wybór należy do każdej z nas w zależności od naszych osobistych możliwości, chęci i różnych przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
w innych klinikach jest taniej tylko trzeba poszukac. u Wegrzyna we Wroclawiu od 9000 do 11000 tys. w tym dwa dni pobytu. u Stanczyka w Warszawie 9800 do 12000. Stanczyk to najlepszy chirurg do pomniejszania, Obrocki tez bardzo ladnie zmniejsza piersi. to opinie dziewczyn z najbardziej wiarygodnego forum beautywpolsce. sa tam zdjecia pacjentek przed i po. u Furmanka w Czechach zaplacicie niecale 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
a to sa najlepsi, nie mam pojecia z jakiej racji tak sie cenia ci z Lodzi:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
Natal nie uczepiłam się tylko trochę tam drogo. Na zachodzie Polski np. u Kubusa jest taniej, a szkoli przyszłych fachowców. Ale przecież jeżeli komus nie pasuje, może wybrać kogoś innego. Powiedz mi a jak z innymi operacjami w tej klinice? A Ty dlaczego nie piszesz na beauty? Wstaw swoje zdjęcie, dużo osób czerpie informacje z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
a wlasnie zapomnialam o profesorze Kobusie. najlepszy z najlepszych, robi poprawki po innych partaczach. na forum beautywpolsce znajdziesz zdjecia pacjentek, prawdziwe zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja jeszcze tylko chciałam napisać, że spotkałam sie z tym, ze w niektórych klinikach, podają przez tel. cenę samej operacji, dopiero po dłuższej rozmowie, osobno podają cenę narkozy, pobytu w klinice i np.opatrunków, stanika itp. No i jak sie to razem doda, to kwota rośnie. Trochę to bez sensu, bo niby jak mam przejść operacje bez narkozy, sama sie młotkiem w łeb walnąć czy przyjść z własnym respiratorem? No ale spotkałam się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Długo już przeglądam Wasze forum i jakos nie mialam jak napisac:/ W poniedziałek mam zgłosić sie na zabieg z Nfz i powiem szczerze,ze strasznie przeraza mnie ten zbizajacy sie termin:( choc powiem,ze na ta operacje zglosilam sie 6 lat temu.. szczerze juz nie przypuszczalam,ze kiedykolwiek dojdzie do skutku a tu prosze na poczatku stycznia przyslali pismo, ze 25 marca mam sie zglosic na oddzial. Strasznie mnie to uszczesliwilo i nie moglam sie doczekac tego marca:)))a teraz az robi mi sie slabo jak sobie pomysle, ze to jeszcze tylko dwa dni:( a tu jeszcze czytam, ze termin moze byc przelozony, chyba sie zalamie jak w poniedzialek powiedza mi,ze jeszcze mam czekac oby nie kolejne 6 lat;/ Zazdroszcze Wam kobietki, ktore juz macie to za soba i mozecie cieszyc sie "nowym, lepszym" zyciem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
ww przeze mnie klinikach w cene za operacje jest wliczona oplata za stanik, narkoze, pobyt jedno lub dwudniowy, opieka, wyzywienie i oczywiscie kontrole pooperacyjne. nie wiem skad te informacje. wszedzie jest taniej jak w klinice Rykaly i Bratosia. chyba tak sie cenia, zeby pacjentki myslaly, ze maja do czynienia z mistrzami:-) a to guzik prawda:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja!
mocnakawa a skąd wiesz, że nie są mistrzami? Czy robiłaś operację w tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
No i najfajniej jest nie płacić i zrobić na nfz, w końcu całe życie płacę składki, rehabilitacje na kręgosłup tez robiłam na nfz. Ziaja a gdzie masz operację, gdzie taki długi termin, hexe pisała o odwołaniu w Orłowskim. No i nic sie nie stresuj, skoro przeglądasz forum, to czytałaś, że po operacji szybko się do siebie dochodzi, że każdej trochę co innego doskwiera, a to łóżko nie wygodne, a to spanie na plecach, a to zmiany opatrunku, ale w gruncie rzeczy w porównaniu z ulgą jaką przynosi operacja, to jest nic wielkiego. Powodzenia i nie stresuj się, a po wszytskim pisz. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-sta w Polanicy Zdroj... wiem kochana,ze w kazdym szpitalu jest inaczej ale jak sie przeczyta o czyms takim to od razu daje to do myslenia, ze ja tez moge w poniedzialek zostac odeslana z kwitkiem do domku ( czego bardzo ale to bardzo bym nie chciala ) Nie boje sie tego co bedzie po bo tak dlugo na to czekam, tak dlugo sie mecze z tym ciezarem, ze wytrzymam wszystko:) Ale jakos stres jest silniejszy, a poza tymm to panikara ze mnie straszna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Czy ktoś z was robił poprawki? Po jakim czasie można je wykonać? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Szczesliwainaczej Po minimum 6 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasturcja na ich stronie jest pełen wachlarz oferty. w tym dniu kiedy mnie zmniejszali mieli akurat zwiększenie piersi. ale ofertę mają od A do Z. Przed operacją pisałam tutaj pytając się o ceny i nikt mi nie napisał że drogo, wchodziłam na inne strony klinik i ceny były podobne. U mnie zadecydowały dobre opinie o tych lekarzach, konkretna wizyta gdzie zdobyli moje zaufanie i bliskość- odeszły mi koszty dojazdu bo od kliniki mam dosłownie 5min. Nie piszę na beauty bo nie mam takiej potrzeby, tutaj są fajne dziewczyny i tutaj udzielanie się mnie wystarczy. Zdjęcia przesyłałam na maila, nie mam niestety zdjęć nago przed operacją i zaraz po, jakoś nie było kiedy. Mam tylko w ciuchach. Miałam robić zdjęcia przed ale zadzwonili do mnie z kliniki o 15tej (operację miałam na 17tą), że już skończyli i jeśli mam ochotę to mogę przyjechać wczesniej. Więc biegiem leciałam i na fotki mi nie starczyło nie tyle czasu co myśli:) Mogę przesłać fotki z 6mc po operacji bo takie mam. Publicznie wybacz ale swoich zdjęć wstawiać nie będę nawet z wyciętą twarzą. Na maila mogę wysłać jeśli ktoś ma ochotę. Dla mnie najważniejsze było to że w 3dni po operacji czułam się już wygojona chociaż tak nie było:) ale w 5tyg po byłam na wakacjach i już nie pamiętałam że coś miałam robione. Tak właśnie chciałam. Nie chciałam tydzień leżeć w szpitalu, nie chciałam komplikacji- bo kto ich chce, chciałam szybko zrobić, zapomnieć i wyglądać jakbym nic z nimi nie robiła:) I taką usługę miałam. Jestem zadowolona. Tego nie można wycenić. A czy tych lekarzy wychwalają na beauty to mnie to zwisa, ważne że mnie zrobili super:) co to cen- na stronie este l'arte była cena 8,5tys ale na miejscu okazało się, że to tylko cena zabiegu "goła" a całość to 12700zł. teraz cennik jest "pełen". Także nie ma co się sugerować, dopóki się nie pojedzie na konsultację i nie dowie bezpośrednio ile co kosztuje. I szczerze, jeśli chodzi o moje ciało to nie wyceniam, wolę zapłacić więcej i nie martwić się o poprawki, nie bawić pół roku i więcej z tym koszmarem, wolę zoperować i zapomnieć. Mocnakawa ja jestem zadowolona, aliali też, senza też, wszystkie tych lekarzy polecamy. czy ktoś inny poleca? mam to gdzieś:) ja wiem swoje a czy ktoś chce robić swoje piersi gdzieś indziej? proszę bardzo:) domyślam się, że jedynym słusznym wyborem w gwoli tv jest dr Szczyt:D ja nikogo nie zmuszam, opisuję tylko swoje przeżycia. reszta należy do zainteresowanych. Nie słyszałam jeszcze złego słowa na dr Rykałę i dr Bratosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×