Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ania 75K
Dziewczyny kupowałyscie sobie specjalny biustonosz pooperacyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta małgosiu piżamki zakupiłam dwie: jedną na targu, z krótkim rękawem, spodniami 3/4 i z kieszonkami na buteleczki od drenów ale strasznie mi się nie podoba, taka babciowata, za to w ciuchlandzie kupiłam bardzo ładną ale z długim rękawem, długimi spodniami i dość ciepła, w sumie to z tą pogodą też nie wiadomo jak będzie więc biorę obie :) Buraka odstawią w sobotę może albo i nie, bo właśnie skończył mi się okres, któy trwał tydzień i był mocno obfity, więc sporo krwi straciłam, trzeba uzupełnić ;-) do dziewczyny, co pyta o skierowania to zależy gdzie się starasz o konsultację, różnie wymagają, ale do poradni chirurgii plastycznej skierowanie może być od rodzinnego, poczytaj forum to się zorientujesz jeszcze mam pytanie do dziewczyn, które robiły operację z NFZ, czy dawałyście potem lekarzom jakieś kwiaty, słodycze, kawę itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana 68 ja osobiscie nie dawałam bo tam nie ma kwiaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Malgosiu bardzo Ci dziekuje za odpowiedz uspokoilas mnie bo tyle slyszalam o tym ze najpierw jedna robia, ze wydalo mi sie to niedorzeczne. powiedzcie mi prosze czy najpierw mam sie udac do ogolnego i poprosic o skierowanie do poradni chirurgii plastycznej?? a u ortopedy co mam poprosic - ortopede mam w pakiecie z pracy. Przeswietlenie na pewno mi zrobi. Pokierujcie mnie prosze macie juz doswiadczenie a ja dopiero zaczynam szlaki przecierac :-) bede Wam bardzo wdzieczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Cycasta Małgosiu i zdesperowana 68 my już chyba jesteśmy zakodowane na myślenie tylko po operacji.Ja też dostaję fioła na punkcie zaglądania na to forum-może będą jakieś nowe informacje.Dobrze,że kola 52 ma tak dużo cierpliwości z odpowiedzią na nasze pytania.A to że posty ,które napiszemy pokazują się następnego dnia to wkurza jeszcze bardziej.Ale zrobili ulepszenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik77 skierowanie do poradni chirurgii plastycznej od rodzinnego, a ortopeda ma napisać zaświadczenie, że przerośnięty biust powoduje u Ciebie problemy z kręgosłupem, zamiast ortopedy może być od neurologa, że masz problemy neurologiczne, a niektórzy wymagają i od ortopedy i od neurologa, a niektórzy od nikogo, to zależy w jakim szpitalu się starasz o konsultację kola52 dzięki za odpowiedź :) Ale z tego co pamiętam, to jest tam jakiś kiosk czy sklepik, gdzie jakieś słodycze mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Ha ha ciuchlandy jednak są najlepsze ja tez kupiłam sobie fajniejszą właśnie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
iw-ona masz twarde te blizny? o to ci chodzi? Jeżeli tak trzeba cierpliwości.... Ja masowałam mocno aż do bólu oliwką, potem kąpiel i smarowanie maściami... to trwało kilka miesięcy - jedna strona już po zabiegu była calkiem mięciutka - drugo potzrebowała czasu i wsparcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* Kilka dni mnie nie było bo postanowiłam odciąć się na jakiś czas od ciągłych myśli na temat zmniejszenia piersi...Nie udało się :)))) Budzę się i zasypiam myśląc o tym jak cudnie będę wyglądała...No właśnie-JEŚLI..... Niestety nie dostałam od ortopedy zaświadczenia ani opinii na temat mojego kręgosłupa i słuszności poddania mnie operacji zmniejszenia piersi... Stwierdził,że owszem,uważa,iż to bardzo dobry krok jednak nie muszę zrobić jeszcze rezonans by mógł wystawić takie pismo... A najbliższy termin rezonansu jest pod koniec pażdziernika. Tak więc 30 lipca na konsultacje pojadę goła i wesoła a raczej podłamana ponieważ nie mam zaświadczeń tylko i wyłącznie rtg kręgosłupa wraz z opisem.. Teraz tylko modlić się żeby chirurg był wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
prawie wcale tu nie pisze, ale czytam forum. przewaznie sie powtarzam. Malgosia, ja mam operacje 2 lipca. prywatnie. nie moge sie doczekac. niezle mi sie to po kieszeniach obije. az nie wiem, co potem bedzie z moja ekonomia. sama zaoszczedzilam prawie polowe. kiepsko u mnie z oszczedzaniem tak ogolnie. jestem niska.dla niektorych moj rozmiar biustu to "nic".dla mnie to tragedia i ciezar - zwlaszcza w biustonoszu, bo rzecz jasna niedopasowany, ale teraz mi juz nie zalezy. jeszcze miesiac. u mnie przytycie 1 kg oznacza 1 cm wiecej w biuscie. od grudnia przytylam 4kg, wiec teraz meka z przodu. 18.06 mam jeszcze jedno spotkanie z lekarzem. w tym tyg dostane "list" - info operacji plus fakture. nie musze dodadac, ze te 4 kg powinnam zrzucic jak najszybciej. lecz ja jestem caly czas glodna. nigdy nie czuje, ze jestem najedzona. wieczny glod czuje od gradla do samego dolu. to meka. niech czerwiec minie jak najszybciej i zeby nie bylo u mnie za cieplo. nie zamierzam sie rozbierac - dla mnie to wstyd. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw-ona
dzwonki, bardzo dziękuję za cenna radę, ale kochana wydaje mi się że na jednej sutce po boku mam bliznę szeroką około5-6 milimetrów,już sama nie wiem czy to stan zapalny czy blizna mi się tak rozlała. Dziewczyny jeżeli któraś z Was miała podobny przypadek to bardzo proszę napiszcie co to może być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kola52 bandazowane czy w tych smiesznych ponczoszkach? a w orlowskich jest bankomat w szpitalu? cycasta malgosia jakiego buraka odstawsz? sok? trzeba pic? moze mi ktos przyslac jakiegos linka do pizam rozpinanych, szukalam u siebie w miesie i lipa. gogusia78 zobacz moze innego ortopede, masz do konca lipca jeszcze troche czasu,a szkoda bylybo zebys przez jakiegos idiote o kolejne kilka m-cy z bolem sie meczyla. redukcja wiem, o czym piszesz jezeli chodzi o tycie i powiekszanie sie biustu, u mnie jest to samo, a do tego jak sie stresuje to jem jeszce wiecej, do niedanwa moj biust byl 75J czasem 75 K teraz juz jest tylko K, w J juz nie wchodze, a do operacji jeszcze 6i pol tyg, mam nadzieje,ze juz wiecej nie przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już zaczynam się bać poniedziałku .Boje się że lekarz mnie nie zakwalifikuję .Boże co ja bym dała żeby tak się nie stało.Marzę tylko o tym bym już mogła odliczać dni do operacji.Trzymajcie za mnie kciuki:D żebym w poniedziałek mogła napisać Wam mój termin operacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
gogusia78 Ja zrobiłam sobie tomografię kręgosłupa prywatnie i z wynikami poszłam do ortopedy do przychodni.Wyszło,że mam nieciekawy kręgosłup i dodatkowo trafiłam na takiego co wie co to empatia i wystawił mi zaświadczenie.Tobie też życzę powodzenia.Jak nie zechce wypisać próbuj u innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Dziewczyny a znacie przypadek że lekarz odmówił opracji w łęcznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Dziewczyny a znacie przypadek że lekarz odmówił opracji w łęcznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
iw-ona Słyszałam, że najlepszą rzeczą na świecie na blizny jest olejek różany. Podobno można go dostać w aptekach. Zdesperowana, Arlecin - towarzyszki obsesji :-) - matko już niecały tydzień Wam został do operacji. Ale extra. U mnie od soboty będzie za miesiąc. Bardzo za Was trzymam kciuki. No właśnie, nigdy u nas nie wiadomo, jak będzie z pogodą. W sumie chyba lepiej, żeby nie było za gorąco. Podobno w chłodniejszym lepiej się goi. Mam nadzieję, że post wejdzie, ze strasznym opóźnieniem się pojawiają. Rzeczywiście - ulepszenia;-) Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, KOla52, jeszcze raz dziękuję za informacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
No i nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj85ka
Dziewczyny goję się, w końcu!!:-) u mnie zawsze były problemy ale pomału pomału. Cociaz pierwsze zakupy porobione i z rozmiarów 48-50 na 40-42!!! Mega różnica co? Mam prośbę do wszystkich ktore mają chwilę przed kompem. Mój doktor jest jednym z trzech w plebiscycie Orlenu. Jak byście mogły kliknąć zagłosować myślę, że pomógł nie tylko mi, ale może komuś jeszcze z tego forum albo pomoże w przyszłosci.... http://www.polacyzwerwa.pl/glosowanie/ w kategorii medycyna ofkors Dr Tomasz Dębski:) Pozdrawiam Zdesperowana: W Łęcznej jest bankomat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co tu taka cisza? Ja już w poniedziałek idę do szpitala, jeszcze chyba to do mnie nie dociera, bo jakaś dziwnie spokojna jestem, a może już cały zapas strachu wyczerpałam? He, he, czuję, że w poniedziałek albo już w niedzielę zacznę robić w gacie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was ma też trudności z otworzeniem strony w?w tematu? bo ja nie mogę otworzyć dalszych stron tylko do dnia 29 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
hej dziewczyny jestem po konsultacji i mam wyznaczony zabieg na 25.07 warszawie.... mam pytanie.....od tyg czuje porzadny bol w nogach, szczegolnie w jednej, zyly mi na wierzch powychodzily, bylam u lekarza, dostalam ponczochy uciskowe i zel do smarowania, zadnych badan (tu nie robia a mieszkam za granica).....obawiam sie ze cos moze pojsc nie tak, albo operacja zostanie odwolana albo cos....moze mam jakas niewydolnosc krazeniowa albo cos podobnego?moze zakrzepice zyl?..nie wiem nie mam pojecia....dopiero tydz przed zabiegiem bede w polsci i wybieram sie na doplera zyl....czy ktoras ma zylaki konczyn dolnych?dostajecie na to jakies leki? co z operacja?bardzo prosze o odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym forum się dzieje masakra:( od dwóch dni jest zablokowane nie wchodzą nowe wiadomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania35
no i nie wchodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy tylko ja mam zawieszone forum :( inne tematy działaja dodawane są wiadomości .A to od 3dni u mnie nie działa nie pokazują się nowe wiadomości:( Może trzeba dodać nowy temat o tym samym co piszemy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×