Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

cycasta małgosiu dzięki za ciepłe słowa pocieszenia. Tylko, że ja do Łęcznej mam 650 a do Warszawy 350 km. To trochę daleka droga, szczególnie powrotna po operacji. Niemniej jednak nie poddam się i będę szukała szpitala troszkę bliżej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Akinom próbuj może do Wrocławia? Też nie jest aż tak daleko do Poznania,a swego czasu szpital kolejowy robił sporo zabiegów... Ostatnio cicho,ale może warto podzwonić popytać? Kontrakty w dolnośląskim mają wrocławskie szpitale na Chałubińskiego, szpital kliniczny nr1 - a także SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE W POLANICY- ZDROJU SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ.Powodzenia -nie poddawaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
ania75k skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni chirurgii plastycznej. od rodzinnego musisz sobie tez zalatwic do ortopedy i jak podejrzewasz jakies zmiany neurologiczne(dretwienie rak, karku itp) do neurologa. ja mialam do ortopedy i neurologa, ale jak pojechalam do orlowskiego mialam tylko opinie od ortopedy, bo do neurologa byly odlegle terminy i sama opinia ortopedy wystarczyla, po konsultacji w orlowskim mialam jeszcze zalatwic zaswidczenie od dermatologa o odparzeniach pod biustem. rtg kregolupa-karku i piersiowego, zrobilam na wlasny koszt, bo zalatwic termin u ortopedy, ktory nie da ci opinii bez zdjecia rtg i wypisuje skierowanie na zdjecie a pozniej znow zapisujesz sie na termin zeby pokazac zdjecie ortopedzie-to w moim miescie 3 miesiace czekania, wiec ja wolalam to przeskoczyc. do orlowskiego tel nie mam, dziewczyny mi podaly na forum (jest na stronie szpitala), ale staralm sie dodzwonic ponad 10dni i ciagle bylo zajete lub nikt nie odbieral. mialam szczescie, bo cycasta aga(z forum) zaproponowala mi ze ma miec tam wizyte i moze mnie zarejstrowac na miejcu, udalo sie i po 3ipol tyg od naszej rozmowy mialam juz wizyte u dr nowaka-super facet. moja mama jest po mastektomii 1 piersi i sama jak sie dowiedziala o moim pomysle powiedziala,zeto bardzo dobra decyzja, bo widzala na oddziale kobiete z troche mniejszym biustem niz moj (75J-K - czyli taki jak twoj) i mowila ze tragedia jest jezeli chodzi o proteze. a poza tym, sama czesto mi mowila ze na stare lata bede miala problem z plecami - nie musialm czekac do starych lat-mam 30- i juz mnie boli. ja jeszcze 7 tyg - nie moge sie juz doczekac :) wytrwalosci ci zycze cycasta malgosia, ja ez chcialam jak najszybciej operacje, ale jestem uzalezniona od meza, ktory jest za granica, bedzie po 20lipca, wiec moj termin 15 lipiec bardzo mi odpowiada, przez kilka dni dziecmi zajma sie tesciowie a pozniej maz. ciesze sie,ze udalo ci sie szybciej i oczekuje obszernej relacji z operacji i okresu gojenia sie :) jezeli komus wypadnie okres w trakcie operacji to jest zmiana terminu? ja mam nieregularny i nie mam pojecia czy bede miala wtedy czy nie, a nie chcialabym pojechac i wrocicc na nastepny dzin do domu. ja tez boje sie o cofniecie refundacji, nie boje sie operacji tylko jej odwolania. ania 75k w lecznej jest szybciej, a w orlowskim zalezy do jakiego lekarza sie zglosisz, ja dostalam na lipiec a dziewczyny ktore byly kilka dni przede mna maja wrzesien -listopad u innych lekarzy. ja nie mialam mammografii i usg i teg mi nie kazal robic, wiec pewnie kazdy lekarz inaczej do tego podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Dziewczyny byłam dziś u lekarza mam skierowanie do chirurga plastycznego i umówioną mam już wizytę w Łęcznej na 3 czerwca:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol nie możesz mieć okresu w trakcie operacji na 100%. Ja za tydzień idę do szpitala i już zaczynam robić w gacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
zdesperowana68 Jak byłaś na konsultacji u lekarza to ten sam lekarz będzie Ci wykonywał operacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
ania75k jestes zapisana do dr Siergieja Antonowa , również miły lekarz ,jeżeli cie zakfalifikuje to on będzie cie operował.Ja byłam u dr. Mądrego i to on mnie operował wraz z dr. Bugaj i dr. Korzeniowskim.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Akinom, ojej, to rzeczywiście masz do tej Łęcznej cholernie daleko. Ale może znajdzie się jednak coś bliżej? Ostatecznie - Warszawa. Z Poznania to chyba nie tak strasznie długo pociągiem, prawda? Kasiol, podobno są jakieś specyfiki na przyspieszenie czy opóźnienie okresu, możesz zapytać ginekologa. Mój w Łęcznej nie chciał mnie operować w trakcie miesiączki. Ania75, super, że masz już termin konsultacji, gratuluję. Chyba zasadniczo operuje ten sam lekarz, co konsultuje. Mam nadzieję, że tak będzie. A Ty u kogo masz konsultację? Zdesperowana, trzymaj się, dziewczyno, super, że niedługo będziesz to miała za sobą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Akinom, ojej, to rzeczywiście masz do tej Łęcznej cholernie daleko. Ale może znajdzie się jednak coś bliżej? Ostatecznie - Warszawa. Z Poznania to chyba nie tak strasznie długo pociągiem, prawda? Kasiol, podobno są jakieś specyfiki na przyspieszenie czy opóźnienie okresu, możesz zapytać ginekologa. Mój w Łęcznej nie chciał mnie operować w trakcie miesiączki. Ania75, super, że masz już termin konsultacji, gratuluję. Chyba zasadniczo operuje ten sam lekarz, co konsultuje. Mam nadzieję, że tak będzie. A Ty u kogo masz konsultację? Zdesperowana, trzymaj się, dziewczyno, super, że niedługo będziesz to miała za sobą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Akinom, ojej, to rzeczywiście masz do tej Łęcznej cholernie daleko. Ale może znajdzie się jednak coś bliżej? Ostatecznie - Warszawa. Z Poznania to chyba nie tak strasznie długo pociągiem, prawda? Kasiol, podobno są jakieś specyfiki na przyspieszenie czy opóźnienie okresu, możesz zapytać ginekologa. Mój w Łęcznej nie chciał mnie operować w trakcie miesiączki. Ania75, super, że masz już termin konsultacji, gratuluję. Chyba zasadniczo operuje ten sam lekarz, co konsultuje. Mam nadzieję, że tak będzie. A Ty u kogo masz konsultację? Zdesperowana, trzymaj się, dziewczyno, super, że niedługo będziesz to miała za sobą.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Akinom, ojej, to rzeczywiście masz do tej Łęcznej cholernie daleko. Ale może znajdzie się jednak coś bliżej? Ostatecznie - Warszawa. Z Poznania to chyba nie tak strasznie długo pociągiem, prawda? Kasiol, podobno są jakieś specyfiki na przyspieszenie czy opóźnienie okresu, możesz zapytać ginekologa. Mój w Łęcznej nie chciał mnie operować w trakcie miesiączki. Ania75, super, że masz już termin konsultacji, gratuluję. Chyba zasadniczo operuje ten sam lekarz, co konsultuje. Mam nadzieję, że tak będzie. A Ty u kogo masz konsultację? Zdesperowana, trzymaj się, dziewczyno, super, że niedługo będziesz to miała za sobą.:-) Kola52, Witaj:-) Jak się wszystko goi? Jak się czujesz? Mam do Ciebie pytanie, czy szczepiłaś się na żółtaczkę? Chyba dr Mądry tego nie wymaga, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
kola52 A skąd wiesz że do tego lekarza jestem zapisana??? Mogłam jechac 29 maja na konsultacje bo maja wolny termin ale mój mąż nie dostanie wolnego w pracy i co ja zrobie z dwojka dzieci:) raczej z nimi nie pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
cycasta Małgosia Z tego wszystkiego to sie nie zapytałam do jakiego lekarza jestem zapisana.:( ale kola52 napisała mi że jestem zapisana do doktora dr Siergieja Antonowa ale skąd Ona to wiem to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to operują zawsze we dwóch, ale głównym operatorem jest ten, co konsultował, bo to w swój grafik wpisywał przecież termin.... Tak myślę ale chyba wszyscy są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Malgosiu do Poznania to ja mam 100 km. Mieszkam w zachodniej wielkopolsce. Zastanawiam sie nad Policami. Wydaje mi sie ze na forum ktoras dziewczyna pisala, ze byla tam operowana na NFZ. Musze poszperac. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Malgosiu do Poznania to ja mam 100 km. Mieszkam w zachodniej wielkopolsce. Zastanawiam sie nad Policami. Wydaje mi sie ze na forum ktoras dziewczyna pisala, ze byla tam operowana na NFZ. Musze poszperac. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 mam pytanie do Ciebie, co zabrać powinnam ze sobą do szpitala? No ubrania to wiem, ale sztućce, czy kubek jakiś też trzeba, czy dają swoje? A może Ci się coś nasunęło, że nie miałaś ze sobą, a by się przydało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 mam pytanie do Ciebie, co zabrać powinnam ze sobą do szpitala? No ubrania to wiem, ale sztućce, czy kubek jakiś też trzeba, czy dają swoje? A może Ci się coś nasunęło, że nie miałaś ze sobą, a by się przydało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
cycasta Małgosia Ze strony poradni chirurgii plastycznej wynika że w poniedziałek przyjmuje Dr n. med. Łukasz Drozdz. Chyba sie przekonam w poniedziałek w rzeczywistości kto mnie przyjmnie:) mam nadzieje że jakiś fajny i miły lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa333
Iw-ona dzieki za informacje,rzeczywiscie bardzo malo ci wycieli, ale najwazniejsze ze wyszlo C, tez bym chciala C. Dla tych co sie dziwia ze chce zoperowac DD, to powiem ze moj biust bardzo psuje proporcje mojego ciala, jest obwisly i naet w biustonoszu wyglada bardzo ciezki, sam gruczol tam chyba jest. Boje sie operacji , ale nie chce dluzej zyc z tym''defektem'' Mam pytanie do was dziewczyny ,jak sobie poradzilyscie ze spaniem na plecach po operacji? Bo ja moge tylko spac na brzuchu albo na boku i boje sie ze we snie sie przekrece na brzuch i co sie wtedy stanie z biustem ? Poza tym czy mozna jakos sobie poradzic z tym spaniem na plecach , bo przeciez jak sie zdrowo wyspi i wypocznie to wszystko lepiej i szybciej sie goi, ale jak mozna spac na plecach?? czy wogole mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Ania 75K, masz tylko skierowanie od rodzinnego? a od ortopedy? a jakieś odparzenia masz? ale szybko Ci to poszło. Ja się dopiero muszę umówić na prześwietlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa333
Iw-ona , dziekuje za odpowiedzi.C do niektorych uwag ze DD nie warto operowac,to zalezy jakie DD i na jakiej sylwetce.Na mnie wyglada to strasznie nieproporcjonalnie i ciezko,bo moj biust to chyba sam gruczol,nabity,ciezki i obwisly! A ogolnie jestem szczupla osoba. Ale mam pytanie do dziewczyn po. Jak sobie radzicie ze spaniem na plecach , bo ja sie obawiam ze nawet jak zasne w tej pozycji to w czasie snu sie przekrece na brzuch i co wtedy? Napewno wazne w dobrym gojeniu jest dobry wypoczynek i dobry sen , ale czy to jest osiagalne dla kogos kto nie potrafi spac na plecach? Jak wy sobie z tym radzicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa333
Iw-ona , dziekuje za odpowiedzi.C do niektorych uwag ze DD nie warto operowac,to zalezy jakie DD i na jakiej sylwetce.Na mnie wyglada to strasznie nieproporcjonalnie i ciezko,bo moj biust to chyba sam gruczol,nabity,ciezki i obwisly! A ogolnie jestem szczupla osoba. Ale mam pytanie do dziewczyn po. Jak sobie radzicie ze spaniem na plecach , bo ja sie obawiam ze nawet jak zasne w tej pozycji to w czasie snu sie przekrece na brzuch i co wtedy? Napewno wazne w dobrym gojeniu jest dobry wypoczynek i dobry sen , ale czy to jest osiagalne dla kogos kto nie potrafi spac na plecach? Jak wy sobie z tym radzicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
kola52, Jak się miewasz? Jak się wszystko goi? Mam do Ciebie pytanie. Szczepiłaś się na żółtaczkę? Chyba dr Mądry tego nie wymaga, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam na imie Magda. Jestem posiadaczka biustu w rozmiarze 80j/k. Co prawda koncze teraz karmic synka i przed ciaza mialam 85g ale nawet jesli wroce do g to nie wyobrazam sobie dalszego zycia z tym rozmiarem. Rozumiecie mnie wiec nie musze argumentowac. Tak sie ucieszylam ze znalazlam to forum kiedys uwazalsm ze nigdy nie zdecyduje sie na operacje biustu a teraz tylko o tym marze po prostu nie akceptuje juz siebie nic mnie nie cieszy. Chcialam zaczekac ze staraniami o refundacje ale pisalyscie cos ze przepisy maja sie zmienic i sie wystraszylam. Gdzie moge wiecej o tym poczytac? czy ktoras z Was jest z trojmiasta? wygodniej byloby zrobic na miejscu ale chetnie ppslucham Waszych rad z dobrymi szpitalami i nazwiskami ;) bardzo Was prosze o pomoc. Z tego co rozumiem musze udac sie po skierowanie do poradni i do ortopedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie mi jeszcze prosze czy to prawda ze najpierw operuja jedna piers a po pol roku dopiero druga bo prawde mowiac jestem zaskoczona ta informacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×