Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Gosia68
Zadzwoniłam na kontakt z tej strony i wysłali mi kurierem, więc miałam na drugi dzień. Płaciłam razem z przesyłką 270 zł. Ma odpinane ramiączka i zapina się z przodu. Naprawdę fajnie trzyma biust. Lepiej się czuję w tym, niż e pofamie. Ciekawe,jakiej firmy dostaniesz od lekarza. Powodzenia. Dopilnuj, żeby lekarz zrobił Ci taki rozmiar, jaki chcesz, bo nikomu nie zycze tego, co ja przechodzę. A jesteś umówiona już z lekarzem jaki rozmiar będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Już pisałam kiedyś tutaj. Napisał sobie, że stanik C, ale ja sie boję małego biustu. Zasugerowałam mu D. I w końcu napisał C/D. Wiem, wszystkie chcecie małe, chyba jakaś dziwna jestem :) Tylko zauważ, że ja mam teraz brytyjskie K, dziwnie byłoby nie mieć potem wcale biustu. Od zawsze mam duży. Dzięki za info o staniku, fajny jest. Po zabiegu sobie zamówię, bo dziś już za późno przy sobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Tak, mam właśnie ten. Kosztuje chyba 120 zł. Jak dla mnie to on jest lepszy zaraz po operacji, bo lepiej zbiera biust, natomiast z bra jest dla mnie wygodniejszy i bardziej funkcjonalny. Kama, ja miałam przed operacją rozmiar 70/75 J. Teraz pooperacyjny 80D. Zawsze chcialam mieć bardzo małe. Dziś przymierzałam stare staniki i u mnie wygląda to tak, że podstawa piersi mieści mi się nadal w miseczce, tylko górą mam mniej o jakieś 2/3. Teraz to miejsce gdzie ramiączko styka się z miseczką mam na obojczyku, a przed operacją - poniżej pachy. Więc róznica ogromna, a ja i tak jestem niezadowolona z wielkości i marudzę cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt:.........podstawa piersi mieści mi się nadal w miseczce,- tzn, że masz taką szeroką tę pierś? Bo nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ja sama tak właściwie nie wiem czego bym chciała. Pewnie, ze super by bylo, jakbym miała ten biust super ładny, ale juz dawno zauważyłam, że najbardziej mi zależy na tym, żeby nie bolały mnie plecy i żebym mogła kupić w końcu płaszcz, żakiet itp takie , które mi się podobają, a nie takie jakie sie mieszczą na moje cycki. Mam dość za dużych ubrań. Jak cos jest dobre na mój biust, jest zbyt duże na mnie. A naga nie zamierzam nigdzie biegać, więc nie ekscytuje mnie na razie jak to będzie wyglądało pod bielizną. Męża mam do bólu tolerancyjnego, jesli teraz mnie kocha z tymi workami, balonami czy sama nie wiem jak to nazwać :) Może potem mi się odmieni. Martwi mnie, kiedy piszecie, ze jesteście niezadowolone. Do d... z taka robotą, żeby sie człowiek namęczył i nie osiągnął tego, czego pragnął. Smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Tak, mam nadal taką szeroką pierś, mam wrażenie, że lekarz mi skrócił piersi,ale nie ruszał podstawy za bardzo. Ja też miałam brodawkę na szypule, czyli mam w niej czucie. Moze lekarz wybrał w trakcie operacji taką opecję, zamiast mniejszych piersi bez czucia? Ja dopiero wiosną jadę do Łęcznej. W szpitalu byłam taka jakaś otumaniona po operacji, że nawet specjalnie nie rozmawiałam z lekarzem. Poza tym wszyscy mówili, że opuchlizna zejdzi i piersi będą mniejsze, więc byłam przekonana, że zmaleją, a tak się u mnie nie stało. Mnie od operacji ani razu nie bolały plecy, ani szyja, ramiona, barki, czyli to, co zawsze bolało. Z rozmiaru 46 zeszłam do 40/42 i tak jak piszesz - wchodzę do sklepu i kupuję bez problemu ciuch. I to jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1961
Cześć wam, nie rozumiem jednego - jakim cudem po operacji macie inny obwód po biustem? Ja zeszłam z brytyjskiego 70 GG na 70 C polskie i jest ok. Polecam staniki sportowe jako zamienniki w razie prania gorsetu - ja sobie kupiłam w sieciówce taki różowy zapinany z przodu M&S. Bardzo dobrze trzyma biust i fason prawie gorsetowy, tylko sztywniejszy - 120 zł. Będzie już na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
U mnie było tak, że im ciaśniej pod biustem, tym stanik nie podjeżdżał na łopatki, Ciężar biustu trzymał się bardziej na plecach, a nie na ramionach. Dziewczyny, napiszcie jak na spotkaniu. Miłej niedzieli dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Też muszę kupować często ubrania w rozmiarze 46. Jak mam bluzkę z elastanem, która mi się rozciągnie na biuście to może być 42. Chciałabym wszystko w rozmiarze 42 :) I mam nadzieję, że tak będzie. Babki nic nie piszą o spotkaniu, ciekawe czy takie udane, że jeszcze balują? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za super spotkanie!:* Było naprawdę miło:D Kameralnie, bo było nas 6 biuściastych i 3 wspierające:) Pomierzyłyśmy staniki, pojadłyśmy, popiłyśmy, pogadałyśmy, pośmiałyśmy się:D I już rozmyślamy o kolejnym spotkaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Hexe, bardzo wielkie dzięki za spotkanie. Było naprawdę przemiło i w ogóle super Was było poznać:-) Mam nadzieję, że powtórzymy to wkrótce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Kama, trzymam jutro kciuki za Ciebie, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama wpadlam na chwilke powiedziec ze jutro jestem z toba swgdansku w sumie to moze juz nawet wroce do tego czadu. BEDZIE DOBRZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w lozku tak dociera do mnie powoli jutrsejsza konsultacja prosze trzymajcie kciuki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojechalam na miejsce. Trzymajcie kciuki ale sie stresuje. Kama jestem z Toba. Trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013ka
kama69 powodzenia, gdy nastepnym razem bedziesz na forum bedzie juz cie mniej :P trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
40-tka Bardzo dziekuje Ci za dobra rade,za ktora poszlam i kupilam Atrauman Ag.Zastosowalam go dopiero dwa razy,ale rzeczywiscie potwierdzam,ze jest skuteczniejszy od bactigrasu,bo jestem juz trzy tygodnie po zabiegu i caly czas sie saczylo.Rozumiem,ze na poczatku tak musi byc,ale jak tylko sie umylam to znowu sie jakby odswiezalo,a po Atraumanie jest zasuszone nawet po umyciu sie.POLECAM:-) innym,ale kazdy musi sam rozwazyc czy pasuje dany opatrunek. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Kama, wszystkiego dobrego. Będzie dobrze. Madzik, powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) udało się!! Co ja się naczekałam w tym orłowski. Trzy godziny opóźnienia i w dodatku upomniałam się o wizytę, ale było warto. Termin operacji poznam w styczniu a to dlatego, ze piersi moje musza jeszcze troche odczekac po karmieniu. Byłam u lekarza ŁU. Bardzo pozytywne wrażenie i poczytałam ze dobry fachowiec ;) Kama - kciuki zaciśnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa C
Hexe:-) raz jeszcze dzięki za zorganizowanie spotkania! Do dziewczyn które nie dotarły- było s u p e r:-) Fajnie było poznać się osobiście i pogadac na żywo:-) Pozdrawiam Was wszystkie:-) Nie piszę często, ale kibicuję wszystkim które pojawiają się na forum. Kama trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik77 Super! Gratuluję! nowa C Dzięki, że wpadłaś:D Mam nadzieję, że na następne też uda Ci się przyjechać;) Może będzie Nas wtedy więcej, więc będzie jeszcze weselej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina cycolina
hej za tydzien mam wizyte u ortopedy, chce sie starac o refundacje z nfz na zmniejszenie piersi. czytalam o tym duzo na intenecie, ale wlasnie nie wiem jak to ma dokladnie wygladac? Jak bylam u lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy, powiedzialam po co. to powiedziala pani doktor ze pierwszy raz slyszy o czyms takim i jak to niby wyglada? Nie chce miec powtorki u ortopedy i co mam mu powiedziec? ze wiem ze jest taka refundacja mozliwa "bo czytalkam na forum" ? i co mu mam dokladnjie powiedziec? ze potrzebuje jakies zaswiadczenie ze jest mi ta operacja potrzebna ze wzgledu na zdrowie fizyczne (kregoslup) jak i psychiczne? to wystarczy? jeego zaswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina cycolina Musi wystawić Ci skierowanie na rtg kręgosłupa. Jeśli coś wyjdzie, to wtedy powinien napisać, że operacja potrzebna ze względu na... i tutaj informacja o zmianach w kręgosłupie. I to tak naprawdę wystarczy. Co do potrzeb psychicznych, to raczej od psychologa byłoby potrzebne, ale mi lekarz powiedział, że najważniejsze jest zaświadczenie od ortopedy o zmianach w kręgosłupie, jeśli ich nie ma, to wtedy trzeba załatwiać psychologa, dermatologa, ginekologa i kogo się da;) Sprawdź najpierw czy masz jakieś zmiany i daj znać;) A skąd jesteś? Gdzie chcesz mieć operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina cycolina
katowice, wiec operacjja gdziekolwiek na slasku czy w malopolsce . ogolnie to wyczytalam ze w wiekszosci klinik robia operacje najpierw jednej a potem drugiej piersi (paranoja), wiec jesli bede musiala dojechac na koniec polski zeby miec 2 naraz to dojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina cycolina Robi się obydwie na raz, jeśli lekarz mówi inaczej lepiej uciekać;) Załatw najpierw rentgen i daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
hexe_asuu Przepraszam za nieobecność na spotkaniu, ale......kilka dni wcześniej trafiłam do szpitala....Siła wyższa. Cieszę się ,że świetnie się bawiłyście . Pozostałe uczestniczki też przepraszam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmagda134 Musisz w takim razie być następnym razem;) Mam nadzieje, że już wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×