Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kajda75
Marta1961 ja jestem z okolic Poznania. Jeśli chodzi o rower ja uprawiam kolarstwo lekarz powiedział ze za dwa miesiące dopiero mogę zacząć treningi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amba13
dziewczyny, zdesperowana, monia z depresja i inne , przestancie sie obrazac i prosze, udzielajcie sie dalej bo pomagacie tez osobom takim jak ja, ktore zbieraja informacje, chociaz nie udzielaja sie na foru.Dziekuje wam za wszystkie dotychczasowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i baby powariowałyście. I to na tydzień przed moją operacją Zamiast mnie tu duchowo wspierać i motywować, to strajk sobie zorganizowały :( A mi się za każdym razem robi lepiej jak sobie poczytam co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na nikogo nie obraziłam :) fakt, miałam już tu nie zaglądać, bo mnie nerwy wzięły ale mi przeszło :) kajda, ja miałam lewą pierś dużo większą od prawej, jak patrzyłam z góry, to mi wystawała do przodu ze dwa centymetry dalej niż prawa, po mniej więcej dwóch miesiącach prawie się wyrównały, lewa jest co prawda troszkę pełniejsza od prawej, ale tylko ja to widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1961, z tego co wiem, to cycasta małgosia pomyka na rowerze od czterech tygodni po operacji i nie narzekała, to chyba zależy, jak się goisz. Ja dość długo dochodziłam do formy i nawet nie byłam w stanie sobie wyobrazić, żebym miała wsiąść na rower miesiąc po operacji ale Małgosia wsiadła i było ok, to też zależy czy masz zamiar jeździć rekreacyjnie po prostej równej ścieżce rowerowej na miejskim rowerku czy na góralu po wybojach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kajda75 ja sie pozbylam 1880g czyli prawie tak samo jak ty :) u mnie prawa jest wieksza, w staniku tego nie widac,dopiero jak go zdejme i stane przed lustrem to widac roznice.czy to zniknie to nie wiem, ja jestm prawie 4 m-ce po operacji i nic sie nie zmienilo jezeli chodzi o wielkosc, troche opadly i teraz wygladaja bardziej naturalnie,ale nadal prawa jest wieksza. kama69 zaczynaj sie juz pakowac zeby o niczym nie zapomniec:) :P:P:P ps. chyba zrezygnuje z wycinania blizn,moja 5-letnia corka oststnio stwierdzila,ze jej mama jest czadowa, bo podobna do Frankie Stain- nie mialam pojecia, do kogo jestem podobna (MONSTER HIGH) ale juz wiem, kiedys bym sie ucieszyla z porownania do lalki np Barbie,ale teraz widocznie bycie "cool" oznacza bycie podobnym do corki Frankensztaina :P:P:P czyli po prostu sliczna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol lekarz mi powiedział, że mam wziąć tylko środki czystości i piżamę- to apropos pakowania :) Lepiej mi powiedzcie, co z opatrunkami, jak często należy je zmieniać po powrocie do domu, w co mam zaopatrzyć domową apteczkę? Na razie jestem cała głupa w tej kwestii. :) Jeszcze się zastanawiam kiedy można się wykąpać po zabiegu? Następnego dnia, tak żeby nie moczyć opatrunków? Jakiś prysznic chociaż? Raz w życiu miałam zabieg- cesarkę i pamiętam , ze nie pozwalali mi się kąpać prze jakis czas, co znosiłam z trudem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Hej! Zdesperowana68, kasiol2013 dziękuję Wam bardzo za pocieszającą odpowiedź. Wiem, że piersi nie są w naturze idealnie równe, zadaję te pytania bo mam jakąś schizę, że jak kupię sobie nowy stanik to lewa będzie o numer większa od prawej :) Wiem, że to głupie, ale jakoś tak nie mogę przestać o tym myśleć. To, że bez stanika będzie widać różnicę to mi nie przeszkadza przecież nie będę myślę :))))) latać z nimi sute chociaż są tak ładne, małe, że kto wie :)))) tylko żeby oby dwie piersi wypełniały mi miseczki bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Kasiol2013 napisz mi proszę jeśli oczywiście możesz jaki rozmiar miałaś przed operacją jaki po operacji i obecnie jaki rozmiar stanika teraz masz? Czy jesteś zadowolona myślę, że tak tym bardziej, że sporo Tobie usunięto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Kasiol 2013 napisz mi proszę jeśli możesz oczywiście jaki rozmiar miałaś przed operacją , jaki po operacji i jaki w tej chwili nosisz rozmiar stanika? Czy jesteś zadowolona myślę, że tak ponieważ sporo Tobie usuniętą. Mi jest lżej na ramionach nie boli mnie kark lepiej mi się oddycha oraz zaczynam mieć czucie na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama69, wykąpać się już możesz na drugi dzień, to wszystko zależy od tego, jak się będziesz czuła, no tylko tak, żeby nie zmoczyć opatrunków, a w domu to zaraz możesz się cała wykąpać, jak zdejmiesz opatrunki do wymiany. ja opatrunki zmieniałam najpierw codziennie, a jak przestało mi się sączyć to co drugi dzień :) kajda75, wcale Ci się nie dziwię, ja też miałach stresa, jakie staniki będę kupować, skoro lewa jest rozmiar większa od prawej, czy mam mierzyć na tą większą, a prawą czymś wypychać, czy na mniejszą i niech lewa wystaje? Na szczęście jest prawie dobrze, chociaż jak pisałam lewa mi czasem lekko "bułkuje" jak mam stanik taki mocno do tej mniejszej dopasowany :( Generalnie moje piersi wychodzą z pod pach i robią się coraz większe, zahaczam już o miskę 75F, jestem załamana, bo przed operacją miałam G-H :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE! To już w tą sobotę:D Przyznam, że się doczekać nie mogę:) Będzie poczęstunek, kawa, herbata, wino;) Poplotkujemy sobie trochę:) Spotkanie Biuściastych! 16 listopada, godz. 14:30, BB Boutique Bielizny, Al. Niepodległości 153/155 (niedaleko Metra Pole Mokotowskie). Zapraszam WSZYSTKIE dziewczyny z forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kama69 ja zmienialam raz dziennie musisz miec octanisept, duzooooooooooooooo gazikow,plastrow i bactigras - to na poczatek. ja mialam operacje w pon a prysznic bralam we wtorek tzn, od pasa w dol :) pierwsza kapiel ok 4,5-5 tyg po operacji, dziwne uczucie, bo jeszcze nie bylam do konca wygojona ale lekarka,ktora zastepowala mojego lekarza kazala mi sie wymorzyc zeby ten zolty proszk (zapomnialam nazwy-to tez musisz kupic) sie odmoczyl, bo za gleboko we mnie wszedl i nie moglama tego doczyscic. kajda75 75K teraz 80F-a stanik sportowy 80C (dzwina jest ta numeracja) ale rozmiar boustu mam super, pasuje do mojej figury,wiec jestem zadowolona. moj biust musial wazyc ok 4kg skoro usuneli mi 1880g a mam troche ponad polowe nadal na sobie :P u mnie plecy super, od razu po operacji czulam sie swietnie, prawie nie bolalay,a to ze bolaly w ogole to zasluga lezenia na plecach, ktore mnie wykanczalo :( ale dalam rade zdesperowana68 to co ty piszesz to jakis koszmar, jak to mozliwe ze poszlas na zmniejszenie biustu i wycieli ci tak malo???? mnie z pod pachy juz jakis czas temu wyszly i jak na poczatku pokupowalam 3 staniki w rozm F i G tak teraz kilka tyg po tym mam takie male F,a tobie sie powieksza??? na twoim miejscu postaralabym sie o jakas wizyte u tego co ci robil i porozmawialabym z nim o jakiejs mozliwosci zmniejszenia ktora mozna podpiac pod korekte zeby nfz sie nie czepil.bo to nie jest normalne, przejsc to wszystko i miec tylko o 1 czy 2 rozm mniejszy biust. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013, ja już drugi raz bym się nie zdecydowała na operację i nie tyle chodzi o sam ból po, tylko o to spanie na plecach, bo ja mam chyba krzywy kręgosłup i jak spałam na plecach, to coś mi musiało chyba uciskać, bo drętwiały mi obie ręce i nogi więc można powiedzie, że te kilka tygodni po operacji, to wcale nie spałam :( Nie przeżyłabym tego znowu. pogodziłam się z tym, co mam ale jest wściekła i jak czytam o Waszych małych biustach, to chce mi się płakać :( A o jakim Ty żółtym proszku piszesz? ja niczego takiego nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Ja zgadzam sie z wypowiedzia Kasiol i tez mysle,ze powinnas sie zglosic do lekarza ktory prowadzil twoja korekte,bo faktycznie,to nie do przyjecia!!! Przejsc caly ten proces i zostac prawie z tym co bylo na poczatku.Przemysl na spokojnie i IDZ!!!:-) Ja zawsze kieruje sie zasadą"kto pyta nie błądzi" Szczerze zycze powodzenia:-) hexe_asuu Udanego spotkania malo i duzo biusciastych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to i tak nie można się wcześniej drugi raz ciąć niż rok po operacji więc poczekam jeszcze do czerwca i pojadę się pokazać doktorowi ale jestem pewna, że powie, że wszystko jest super, a ja mam fanaberie :( Ale nawet gdyby się zgodził (w co wątpię) to nie wiem, czy bym się zdecydowała znowu przez to wszystko przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Masz racje,ze moze uznac to (ze swej strony) za fanaberie,ale podaj przyklady np moj,bo mialam bardzo duzy i zrobili mi maly, w dniu mojego wyjscia przyszla babeczka tez z duzym biustem i co ciekawe ja jestem szczupla,to moze kierowali sie figura,ale ona byla tega i tez zrobili jej maly biuscik.Nie wiem,ale skoro masz mala roznice po operaci,to powolaj sie na KREGOSŁUP...i moze wtedy podejmie decyzje,o korekcie. Warto sprobowac i uzyc wszelkich srodkow.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Kasiol2013 ja też miałam 75K w porywach do L. Stanik pooperacyjny mam 80D. Myślę, że będę miała może 75F/G. :) Zdesperowana 68 Ja też boję się, że urosną jest to tylko tkanka tłuszczowa u mnie jak przybrałam każdy kg to wchodziło właśnie w piersi. Mój rozmiar dołu to 38, a górę przed operacją miałam 44. Lekarz wyraźnie zabronił mi nadmiernego tycia, ponieważ problem ten na nowo powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana i Kasiol dzięki za odpowiedz. Te środki to na receptę, czy można je kupić wcześniej? Własnie do mnie zadzwonili, ze mi przekładaja konsultacje z anastezjologiem z piątku na jutro. Nie wiem teraz czy do jutra zdążę zrobić wyniki. Ciągle coś. Nie znoszę nie mieć wszystkiego pod kontrolą. Mam wyniki z ubiegłego tygodnia jakby coś. Myślicie, że mi je uzna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajda75, ja miałam identycznie: dół 38, góra 44. Ja oczywiście miałam angielskie 75G-H, bo na polskie to załapywałam się J. Kama69 wszystkie te środki są bez recepty, ja kupowałam w szpitalnej aptece dopiero po operacji :) zabka, jeśli chodzi o kręgosłup, to wyobraź sobie, że przestał boleć, ale to dlatego, że się chyba środek ciężkości zmienił, bo kiedyś wisiały i ciągnęły w dół, a teraz póki co sterczą. Ja od operacji przytyłam prawie 4 kilo, myślę że część tego niestety poszła w cycki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zdesperowana68 ja wychodze z zalozenia,ze wszystko da sie przezyc, gdyby dzis ktos mi zaproponowal odciecie brzucha :) to wyszlabym na balkon, zapalila oststniego papieroska i kladala sie na stoł :P:P:P nie pisz moze zebys nie przezyla znow tego lezenia, bo zawsze moze sie przytrafic jakis wypadek i czlowiek jest uziemiony i musi lezec czy chce czy nie ( czego ci oczywiscie nie zycze :) ) ale ja na twoim miejscu i tak pogadalabym z lekarzem, czasem warto sie przemeczyc i byc zadowolonym niz cierpiec do konca zycia. dzieki za to,ze ja nie mam malego biustu wiec to nie przeze mnie chce ci sie plakac :D to zolte cos to DERMAcos-sypie sie to na rany, lekarze w orlowskim to polecaja, moze ktoras z orlowksiego napisze pelna nazwe. co do czekania rok czasu do drugiej operacji to nie wiem, u mnie ma byc korekta pol roku po. kajda75 z tym rozmiarem "po" to nigdy nic nie wiadomo, ja po operacji ryczalam ze nic na klacie nie mam :) a okazalo sie,ze jest super. kama69 srodki bez recepty. ja kupowalam wszystko szybciej. wynik powinni uznac, zalezy jeszcze czego to jest wynik. najwazniejsze zeby byla operacja,zeby nie zmienili ci terminu, a cala reszta sie juz nie liczy. zdesperowana68 ja tez niestety przytyla,ale nie w cycyki a w brzuch :( teraz jak juz nie mam wielkiego biustu ktory maskowl mi wielki brzuch to wygladam jak 5 m-c ciazy. :(:(:( nie wiecie kto mi na nfz moze go wyciac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol2013 Nikt mnie na tym forum nie potrafi tak odstresować jak Ty :) Siadam do kompa zważona sytuacją, sfrustrowana po prostu, czytam to co piszesz i za chwile mam ubaw. Śmieję się zamiast warczeć na męża, albo kogoś , kto mi tam właśnie się napatoczy. :) Może dlatego, ze mam dokładnie takie problemy jak Ty. Twój tekst na temat brzucha pasuje do mnie jak ulał. :) tez tak pewnie będę wyglądała. Ale co tam, kupie se gorset i będę laska, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry cycatki ;) Kasiol ale się uśmiałam, Ty to masz pomysły brzuchol na nfz ;) żeby to takie proste było ha ha a Twoja córcia jest super - swoja drogą Monster High są Najfajniejsze!! Dziewczyny z orłowskiego (że tak się wyrażę) czy możecie skontaktować się ze mną mailowo, nie chciałabym męczyć na forum tysiąc razy te same pytania ha ha madzik56@wp.pl będę wdzięczna :) Kama69 to jutro kciukasy zaciskam od razna, o której masz tę konsultacje i gdzie robisz cycuszki, nie pamiętam czy pisałaś ---> gamoń ;) hexe - a do Warszawy wyjeżdżam 16.11 ok 20.00 ;/ co za peszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny przed i po.Ja również podczytuje to forum Zdesperowana pamiętasz jak mówiłam,ze mój rozmiar jest duży po operacji pomimo ,ze miałyśmy w szpitalu taki sam.Ja kupuje angielskie 75G,a miałam przed operacja 70JJ/75J. Dzieki waszym radom ja tez pójdę,po roku możne wytną mi blizny bo mam brzydkie po moich przejściach z gojeniem i martwica.Na nas widocznie uczyli się zmniejszać, my te z początku roku mamy większe cycki.Moje miały być takie do reki :) a są chyba do łapy goryla:( Kasiol mój brzuch to tez taki ciążowy,kiedyś po ciąży pewna pani doktor powiedziała,ze to ''nawis inflacyjny":( Zdesperowana ściskam Cie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin, ale mnie z tą łapą goryla ubawiłaś :) Ja chciałam do Ciebie zadzwonić ale tak się zbieram, jak pies do jeża, kurczę, musimy się spotkać kiedyś :) Masz rację, my te z początków wszystkie mamy duże, nie trzeba było się spieszyć :( A czy Ty chciałabyś poprawkę? Powinnyśmy ordynatorowi przypomnieć, jak mówił, że zmniejszyć to zawsze można, gorzej odwrotnie, niech teraz dotrzyma słowa i poprawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin, ale mnie z tą łapą goryla ubawiłaś :) Ja chciałam do Ciebie zadzwonić ale tak się zbieram, jak pies do jeża, kurczę, musimy się spotkać kiedyś :) Masz rację, my te z początków wszystkie mamy duże, nie trzeba było się spieszyć :( A czy Ty chciałabyś poprawkę? Powinnyśmy ordynatorowi przypomnieć, jak mówił, że zmniejszyć to zawsze można, gorzej odwrotnie, niech teraz dotrzyma słowa i poprawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Arlecin, ja jestem z października, a też zostawili mi duże piersi. Ja chciałam C, druga dzieczyna D, a wyszło im na odwrót. Gdybym mogła to już dziś położyłabym się na kolejną operację, byleby mieć tylko wymarzone B, czyli połowę z tego, co mam, bo takie chciałam mieć. W szpitalu wszyscy mówili, że piersi zmaleją, gdy opuchlizna zejdzie, a wcale nie zmalały, tylko opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Arlecin, ja jestem z października, a też zostawili mi duże piersi. Ja chciałam C, druga dzieczyna D, a wyszło im na odwrót. Gdybym mogła to już dziś położyłabym się na kolejną operację, byleby mieć tylko wymarzone B, czyli połowę z tego, co mam, bo takie chciałam mieć. W szpitalu wszyscy mówili, że piersi zmaleją, gdy opuchlizna zejdzie, a wcale nie zmalały, tylko opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×