Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Kasiol .Jestem już zagojona tzn ran nie mam tylko czasem jakby otarcie tam gdzie najdłużej po martwicy się goiło jakieś 0,5cm tak jakby naskórek schodził po opalaniu ale nic już nie boli i wydaje się że opuchlizna zeszła.W sumie teraz je lubię (chyba jakieś nienormalne ;) bo nie mogę sama się ich nagłaskać bo są takie lekkie nie takie jak kiedyś kule do kręgli w wyciągniętym worku i mięciutkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurfilda Ja miałam usuwaną przez lekarza martwicę w szpitalu,mam zrobione nie tak ładnie jak Ty,miałam ją też na szwie pionowym 1cm od szwu otoczki do dołu miała średnicę ok 5-6cm.Dr wycięła ile się dało ale szew miałam na krzyż z pionowym nie na tym co był poziomym dlatego wygląda to brzydko zwłaszcza że blizny są sino-wyblakłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO cześć Zdesperowana :)) jak widzisz muszę dzielić na części wypowiedź bo uznaje mi za spam jak chcę napisać całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę :),że przydałoby się u mnie w lutym zmiany w pracy maja być to może i niedziele wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana pytam, bo już całkiem zgłupiałam, to ten olejek różany jest na rany, żeby się szybciej goiły, czy na blizny? bo zagojona to ja już jestem, teraz muszę się bliznami zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Marta90
Zurfilda bylabym Ci bardzo wdzieczna za nazwisko ortopedy na maila, bywam czasami w Warszawie. marta_w8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama69 ja smarowałam blizny czy rany, nie wiem, jak Ty to nazywasz, w każdym bądź razie to miejsce, gdzie były szwy, zaraz po ich zdjęciu i po paru dniach już nie było znaku, że coś tam było odcinane czy przyszywane, olejek goi rany, oparzenia i td. na stare blizny, to już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
dziewczyny czy możecie polecić jakąś markę tych olejków różanych bo na internecie jest ich pełno a nie chcę kupić jakiś bubel. Nie mam również możliwości zakupu za granicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka80KL już nie jest "KL". Dostałam sms, że wszystko jest ok, nic ją nie boli, personelem w szpitalu jest zachwycona. Mówi, że na leżąco to przestraszyła się, że w ogóle nic jej nie zostawili, ale zobaczy jutro jak wstanie. Generalnie chyba jest szczęśliwa. 90Marta90 e-mail poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej! Przeczytałam o Natce i mi się jakoś ciepło zrobiło na sercu, chyba się starzeję :) Natka - gratulacje, szybkiego gojenia i powrotu do zdrowia Ci życzę. Przeczytasz sobie jak wyjdziesz ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu goily wam sie rany po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem czy po operacji mozna dopasowac normalne biustonosze czy zostaja juz tylko sportowe?Pytam bo Wiem ze piersi maja specyficzny ksztalt po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie kciuki. Zurfilda, dla Ciebie szczegolne podziekowania za pomoc i troskę. U mnie redukcja jest bardzo duża. Ujęto mi z jednej piersi 2, 4kg a z drugiej 2, 6kg. Łącznie 5kg. Z miseczki L zeszłam do B-C. Szpital - personel wspaniały. To jest nie do opisania. Bylam czestym gosciem szpitali jako pacjentka lub odwiedzający i nigdzie nie bylo tak milego, sympatycznego i empatycznego personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc od 8 tyg do 3 m-cy - taki standard gojenia, zalezy jak u kogo gosc ja 5 tyg po operacji aczelam powoli przechodzic na staniki z fiszbinami natka80bc :) 5 kg ??? to teraz mussisz sie czuc naprawde lekko :P gratulacje i szybkiego gojenia zycze, bardzo sie ciesze, ze nie odlozyli ci operacji i ze jestes tak zadowolona. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
natka80bc gratuluję ciszę się Twoim szczęściem i życzę bezproblemowego gojenia się i szybkiego powrotu do formy już nie mogę się doczekać kiedy moje piersi będą normalnych rozmiarów i zaczynam się martwić czy przypadkiem znowu nie będę musiała przesuwać terminu operacji. To już za tydzień a miesiączki jak nie było tak nie ma i boję się że wypadnie akurat wtedy kiedy ma być operacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Koliber42 A zmniejszenie piersi w Gryficach robią na NFZ? Ile się czeka i jakie są opinie? Jestem z wielkopolski i odległość mi bardziej odpowiada,tylko 240 km :-) Załamana 70J dzięki za pomoc.Będę czekać na wieści w sprawie opieki. Kurcze Dziewczyny tak się zastanawiam nad ta Łęczną. Ogólnie byłam przekonana, nawet już ta odległość przełknęłam - 600km w jedna stronę ale teraz, po przeczytaniu wypowiedzi o niezadowolonych z rozmiaru mam poważne wątpliwości. Może te, które są niezadowolone napiszą kto im robił operację? Może się okaże, że jest to jeden i ten sam lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
ja też się przejęłam opowieściami niezadowolonych z nowego rozmiaru w łęcznej ale jak czytałam forum to są dziewczyny zadowolone z efektów operacji w łęcznej dobrze że malowanie piersi odbywa się w pełni świadomości i zawsze mogę zaprotestować jak mi namalują za duże lub za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny,ja mialam operacje w Łecznej i jestem bardzo zadowolona z efektu.Na samym poczatku powiedzialam,ze chce miec rozm B,a lekarz spytal,czy mooze byc C i tak tez sie stalo.Piersi mam naprawde ładne,co do blizn,to jeszcze trzeba troche poczekac.W kazdym szpitalu moze cos nie wyjsc.Nie ma 100% gwarancji.Trzeba miec pozytywne nastawienie i nie zrazac sie.Trzymam kciuki za wszystkie przed i zycze pieknych malutkich i ladnych piersi:-) Tym po...:-) Natka i pozostalym szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gosc,to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
gość - jaki lekarz cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do Orłowskiego. Jestem umówiona na konsultację w maju. Trochę długi ten czas oczekiwania Zurfilda Dziękuję za chęć pomocy przy zapisie na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
szwankuje mi cos dzisiaj tablet i nie moge prawidlowo wyslac.Gosc to ja zabka681968.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zalamana 70j Wiem tylko,ze przy operacji sa dwa zespoly,ale z tego co sie orientuje,to dr Madry i Korzeniowski ktory od poczatku przyjecia do szpitala mna sie zajmowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem baaardzo zadowolona z Łęcznej i z personelu i z efektu operacji jestem 3mies. po i kształt oraz rozmiar jest super obecnie miseczka d/e zależy od firmy biustonosza i zaręczam wam dziewczyny że to naprawdę nie jest duży rozmiar ,jak jestem w bluzce to wydaje mi się że jestem decha i znajomi też tak mówią ,więc pomyślcie czy na pewno chcecie takie malutkie b/c bo ja osobiście gdybym miała mniejsze to bym była bardzo niezadowolona ale oczywiście każdy ma inne wyobrażenia o nowym biuście i to jest tylko moje zdanie. A operowało mnie czterech lekarzy bo pytałam więc wszyscy którzy się tam piersiami zajmują ale czy zawsze tak jest to nie wiem.Powodzenia tym przed !!! Natka80kl gratulacje i szybkiego powrotu do zdrowia. A i jeszcze jedno komplikacje mogą wystąpić u każdego niezależnie gdzie będzie operowany czy to Łęczna czy Warszawa to już zależy od organizmu a nie od szpitala ,lekarz informuje nas o tym że jest to bardzo poważna operacja i komplikacje są możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o doradę,gdzierobilyscie opoeracje,co mi mozecie polecic? i za ile? pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam specjalisty na terenie woj .ślaskiego,czy ktoś moze mi doradzic-Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×