Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 90Marta90
Monia bardo dziękuję za odpowiedź, teraz przynajmniej wiem jak to wygląda , że nie zmniejszają bardzo "bo nie" tylko mają ku temu powód. Jeżeli nie jest to dla Ciebie problem, to możesz mi wysłać jakieś zdjęcie piersi po operacji?? Może być w bluzce, chciałabym tylko zobaczyć tylko tak orientacyjnie wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Marta90
marta_w8@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jest jakiś tani nocleg który polecacie w Łęcznej, bo kawałek drogi tam mam i małżonek raczej by tam został by nie pokonywać tej trasy kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN81 też miałam ten problem, ale w końcu zmieniłam plany. Wiem, że jest jakiś hotel w Łecznej bo widziałam na banerze reklamowym wjeżdżając do miasta. Więc zapewne coś sie znajdzie. A jeżeli nie to zawsze jest Lublin, a tam to już żaden problem. Spróbuj poszukać na internecie Kiedy masz tą operacje? Bo ja w środe minie 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewvzyny, zapomniałam. Właśnie zamówiłąm wizyte do chirurga u siebie w Kielcach. Ide w środe na zdjecie szwów. Ciekawe jak to będzie i czy bedzie chciał mnie dalej prowadzić bo wiecie jak to jest. Opinie ma dobre jako lekarz. Dzis tez jade kupić jeszcze jeden biustonosz bo w tym chodze od 8 dni non stop - więc domyślacie sie jak się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama wysłałam ci w końcu te fotki 90marta90 tobie też wysłałam będziesz miała większą orientację jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Kama Dzięki za zdjęcia, super wszystko wyszło, Gratulacje :-) Monia a do tego chirurga u siebie idziesz prywatnie czy dostałaś jakieś skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny też poproszę Wasze zdjęcia, madzik56@wp.pl Moni już widziałam są po prostu SUPER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka jestem przed dziś doktor miał mi konkretny termin napisać i czekam jak na szpilkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dostałam zdjęcia tylko od Aguski i Moni, a wysłałam do 6 osób razem. Przyślijcie coś jeszcze. Po obejrzeniu tych, które przyszły, stwierdzam, ze mam najmniej ciekawe te nowe bimbałki, ale wcale, a wcale mnie to nie dołuje. Wystarczy, ze spojrzę na swoje zdjęcia przed i po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że to co zrobił doktor z moim biustem to majstersztyk :) . Czekam na inne fotki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aga,Monia,Kama. W końcu wysłałam Wam fotki,troche miałam z tym zachodu.Obejzec i zniszczyc:-) Zdjecia ze stanu obecnego nie oddaja moim zdaniem wyglądu faktycznego,bo w rzeczywistosci są ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Madzik77 Wlasnie Ci wysłałam fotki i do Marty90też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka681968 super, bardzo naturalnie wyglądają Gdybym sie nie przyglądała bliznom z nawyku, w życiu bym nie powiedziała, że są robione. Przed operacją miałam o połowę większe od Ciebie, tak na oko. madzik , zaraz Ci wyślę, tylko się nie dziw moim brodawkom, bo jak pisałam miałam pełen przeszczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dzieki.Ciesze sie,ze w koncu wysłałam te fotki,bo już mnie nerwa brała.Od niedawna okupuje kompa i nie wszystko mi wychodzi od razu,a chciałam byc wobec Was słowna.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliber42 cześć, czy mogłabyś mi podać więcej szczegółów na temat operacji w Gryficach tzn gdzie, do kogo i jak długo trzeba czekać na zabieg. Jestem z wielkopolski i do Łęcznej trochę mi nie po drodze (650 km). Ja próbowałam w Poznaniu w Certusie, ale tam im się nie opłaca. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
akinom74 cześć.Ja byłam w grudniu w certusie i tak jak mówisz, im się nie opłaca. do Koliber42 też pisałam o te Gryfice ale nic nie odpisała. Napisałam sama do Gryfic, mam potwierdzenie, że przeczytali ale od tygodnia nikt nic nie raczył odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama Żabka dziekuje za fotki, ale ładne te Wasze biuściki "_ Kama ja nawet nie wiem czy przypadkiem tez nie będę miała całego przeszczepu, dowiem się na konsultacji, chyba w marcu będę jechać i nie uważam by Twoje brodawki wyglądały dziwnie ;) doktorek jeszcze mi nie odpisał, czekam.. Natka Tobie jeszcze nie pogratulowałam :) GRATULUJE nowego biuściku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi To ja jutro postaram się dodzwonić do Gryfic****opytać co i jak. Mnie prof Witmanowski rodził jeszcze spróbować na onkologii, tylko, że brakuje mi odwagi. Miałam kilkanaście lat temu "przyjemność", kilkakrotnie, bycia pacjentem na takim oddziale i strach pozostał do dziś. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Akinom dzięki, daj znać jak cosik się dowiesz. Ja też niestety parę razy byłam w szpitalu onkologicznym, najbliższa moja wizyta na początku lutego i szczerze to też nie chce tam nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 1 kontroli po operacji i wszystko goi się dobrze. Odpruli mi opatrunki przyszyte do brodawek (miałam przeszczep) i wygladają ok. Są małe a nie jak talerzyki deserowe ;-) Teraz mam brodawki smarować linomagiem i dbać aby nie uległy urazowi bo przeszczep moze ulec uszkodzeniu. W poniedziałek kolejna kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Marta90
Dziewczyny bardzo dziękuję Wam za te wszystkie fotki! Fajnie, że jest takie forum, bo na prawdę pomaga, do tej pory gdy rozmawiałam z kimś o moim problemem spotykałam się z krytyką i wyśmiewaniem.. A widząc Wasze "nowe" cycuszki nie wiem jak mogłam się tak długo zastanawiać nad tą operacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×