Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zabka681968
Monia Kielczanka Też Ci wysłałam aktualne fotki,ale juź wcześniej wysyłałam.Pozdrawiam.Możesz mi teź przesłać stan aktualny swoich wdzieków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia. Podaje meila ewamaj6812@hotmail.com.Zdjecia Twoje miałam krótko po zabiegu.Wyślij te najświeższe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka dziękuję bardzo za fotki Paulina ja pisałam o Bielsku robią tam na NFZ doktor Sirek . Szpital CMR Ja mam wizytę na kwiecień prywatną a potem mam nadzieje , że zabieg przez NFZ ponoć operacja 2-3 m-ce od konsultacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Ryba 33, ja tez mam stosowac te plastry przez 3 miesiace, zaczynam za tydzin (4 tygodnie po zabiegu), co dalej jeszcze nie wiem, zobacze jak blizny beda wygladaly za 3 miesiace. Doktor twierdzi, ze pozniej moge samarowac czyms na blizny, ale plastry podobno sa mocniejsze. Jak dlugo masz stosowac plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
agnieszka t co do plastrów to nie wiem bo nie dopytałam ale w kwietniu mam wizytę to dopytam. a wiesz jaka cena tych plastrów ok 20 zł jeden to majątek stracimy ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Zabka, Aguśka Obejrzałam zdjecia Zabki i sobie przypomniałam je :) U Zabki jest ten kształt gruszki co pisałyśmy i dlatego wyszły takie małe. Chociaż u Aguśki wydają mi sie mniejsze, ale moge sie mylić :) Zabka miała zdecydowanie większe od moich i na pewno nie było to H tylko jakieś J albo K tak jak pisałyście. Ale róznicy nie widze w kształcie pomiedzy Zabką a Aguśką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Cześć Dziewczyny. Dawno mnie nie było. Dostałam drugie skierowanie od neurologa do plastyka i chce wystartować do Łęcznej. Możecie mi podać nr telefonu? Czy to prawda ,że skierowanie muszę im dostarczyć w ciągu trzech dni?Czy mogę im przeskanować? Jak długo się czeka na konsultacje a potem na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc To prawda, że skierowanie trzeba dostarczyć. ja wysłałam faxem i dobrze było. Więc powodzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
no to teraz sie zastanawiam na tym Rydygiera w Krakowie i CMR w Bielsku ktoras z Was tam robila? i jak to wkoncu jest z tym ze najpierw robia jedna piers a za jkis czas druga (nfz) ,bo kiedys o tym czytaalam i nie wiem czy to dalej aktualne, i chcialam Leczna bo tez wyczytaam ze tam akurat robia dwie naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi nie wiem czy skierowanie trzeba dostarczyć w ciągu 3 dni,ale na konsultacje czekasz 2-3 dni zazwyczaj a na operację ok.2mies. Paulina lina kiedyś tak było że robili najpierw jedną pierś a potem drugą teraz już chyba nigdzie tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Aguśke teraz widac już zaczyna coś sie zmieniać. pytanie czy na lepsze bo moze nie koniecznie............??????????? dziewczyny kochane, nie mówiłam nic, ale dostałam dzis nową lepszą prace. Mój facet zazdrosny, że bebe lepiej zarabiać od niego i już przeżywa, że taka odmieniona moge sie podobać innym facetom hi hi. I dobrze niech sobie nie myśli, że On jeden na świecie, Może zacznie sie bardziej starać :) trzymajcie za mnie kciuki żeby poszło wszystko oki. Zaczynam od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cieszę się z Twojego sukcesu :* zasłużyłaś na niego... U mnie kumulacja problemów,walczę jak lwica ale efektów póki co nie widać... Wierz mi,serce mi pęknie jeśli będę musiała zrezygnować ze spełnienia moich marzeń ale cóż....są ważniejsze rzeczy...i osoby niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia nie no prosze cie, tylko tak nie pisz, ze ktoś jest ważniejszy. Każdy jest ważny równo i tak samo Ty i Twoje potrzeby. Nie mozesz tak myśleć. Ale walcz jeszcze jak tygrysica ;) może jak połączysz siły dwóch kotów to da rade......:) Ale tak poważnie. Czasami tak sie dzieje w życiu, ze wszystko idzie pod górke. I nawet w tych trudnościach jest jakiś cel. Bądź silna i te problemy kiedyś sie skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Trzymam kciuki za powodzenie nowej pracy:-) gogusia78 Przykre,że tak Ci sie wszystko pogmatwało.Ale bądz dobrej myśli "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ"Czasami ciut później.Teraz bądż cierpliwa i pozałatwiaj te ważniejsze sprawy.Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki ale niektórych rzeczy przeskoczyć nie jesteśmy w stanie...i ja właśnie jestem w takiej sytuacji...Dziś zadzwonię do szpitala i zapytam o przesunięcie operacji bo póki co nie dam rady...cholera...ależ mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Dzięki za informacje. Synek mi choruje i muszę jakoś to wszystko zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IFIFI ucałuj synka od forumowych ciotek, niech szybko zdrowieje.:) DZIEWCZYNY długo po zastanawia mnie jedna rzecz. Jak oglądam Wasze fotki i nawet te dziewczyny krótko po - to macie takie piersi bardziej leżące, a mnie już minęło 2 miesiace ponad i nadal mam takie stojące tyle że miększe w dotyku. Moje sa takie bardzo pełne, jak zaraz po operacji. Niewiele sie zmieniły. Delikatnie opadły ale bardzo nieznacznie. Dziwi mnie to bo piersi mam dosć cieżkie. Czy mnie tez tak opadną jak Wam tylko jeszcze za krotko jest? Może trwa kilka miesiecy> Czy moze już takie zostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Ty rzeczywiscie masz tak bardziej stojące,ale to wynika mi sie wydaje,że masz inny kształt piersi.Ja jestem z mojego biustu bardzo zadowolona,bo choć na zdjęciu tego nie widać,to w rzeczywistosci on do mojej figury pasuje idealnie i kształtem też utrafili,bo takie zawsze chciałam mieć.Jak wroci moj meżuś,to zrobi mi fotki,bo jak robi sie samemu,to one wyglądają na wieksze i opadnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia. Mąż wroci dopiero za dwa tygodnie i wtedy wyśle Ci konkretne zdjęcia,bo te ostatnie,co Ci wysłałam są byle jakie.Zrobiłam je tabletem,a aparat w nim nie jest dobrej jakości.:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
paulina lina ja robiłam w rydygierze w krakowie i nikt mi nie robiła na taty tylko 2 cyce hurtem odcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też myślałam że zawsze będą takie sterczące i okrągłe ale po jakichś 3mies może 3,5 opadły i teraz są takie bardziej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia dzięki za ciepłe słowa :-) Mam pytanie tak w ramach upewnienia się: w Łęcznej robią od razu 2 piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×