Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Kama69 myślę że jak byś jadła 1200kal to by wystarczyło i też byś schudła oczywiście zależy co jesz.Tak czy inaczej każdemu odpowiada inna dieta i musi ją dopasować do swoich potrzeb dla mnie ta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Leemm to ty szalona jesteś hihihi Czechy, Rydygier, a teraz Łęczna. Nie dziwię ci się, bo jak się dr nie zgodzi, to jadę też do Łęcznej, ale ty to wszystko masz już załatwione , ja czekam. Patrzyłam wprawdzie na rozkład autobusów do Lublina- często chodzą - ok 50 zł bilet (chyba ok 4 godz. drogi) a busy do Łęcznej chodzą co chwilkę, ale ale jednak daleko. Potem kontrola, zdejmowanie szwów, a potem jeszcze jedna kontrola?? już tu któraś pisała, że chodziła potem w swoim mieście . Ale kurcze ja muszę najpierw tu spróbować. Trzymam za Ciebie kciuki na pewno będzie szybciej niż u nas !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm a co kraków ci już nie odpowiada że jedziesz do łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie bardzo mi się podobają efekty końcowe z łącznej i terminy też w krakowie to minimum rok czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm no tak ja tak czekałam prawie rok ale niestety nie wiedziałam wcześniej o łęcznej. ale jest ok ja jestem zadowolona doczekałam się cycuszki fajne oby tak dalej było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ale piszesz że masz placuszki zamiast brodawek znajoma tez na z krakowa placuszki i mi dr powiedziała że na szypule się nie uda więc mam pewne obawy czy to nie taki standard z rydygiera tak robia bo mniej kłopotu a dla mnie to ważne i jak mam się kłaść pod nóż to chcę wybrać jak najlepiej juz wystarczy że się morduje z tym balastem tyle lat! co do czech to kocham ten szpital ale tam po pierwsze zapłacić muszę (co prawda 3 razy mniej niż w PL) ale też dziewczyny piszą że dr mało wycina a mnie nie satysfakcjonuje 1-2 rozmiary mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie do dziewczyn z łęcznej jak sprawa ze stanikiem pooperacyjnym ??? cz tam na miejscu takie sprzedają??? w Rydygierze nie ! I jak go kupić skoro nie wiesz jaki będzie pasował po??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leemm w Łęcznej mozesz kupić biustonosz w aptece i w sklepie ortopedycznym.Po operacji jak już czujesz się na siłach to idziesz na dół do apteki i panie pozwalają mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leemm różnie, od 130 do 270 taki przedział pojawiał się na forum (choć wiem, że są tez znacznie droższe) zależy od producenta pooglądaj sobie w necie biustonosze pooperacyjne któraś z dziewczyn kupowała po prostu biustonosz sportowy rozpinany z przodu więc możliwości jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm ja kupowałam gorset pooperacyjny rozpinany z przodu z pofamu zadzwoniłam bezpośrednio do tej firmy i zamówiłam 147zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W takim razie gdzie kupić biustonosz pooperacyjny w Krakowie? Jak on wygląda i ile kosztuje?Jak długo się go nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie te biustonosze. Ze dwa by się przydały. Ja jade do Łęcznej 10 kwietnia na wstępną konsultację. Mam w jedną strone 550 km, co tam zwiedzę Lublin :) Nie mogę się doczekać - ciekawe co tam usłyszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jadę 10 kwietnia do dr mądrego!!! Ja z Krakowa a TY??? pewnie się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia a co bierzesz na konsultację jakie dokumenty oprócz skierowania??? napisz lee70@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
W Łęcznej stanik kosztuje 155. ale mam taką refleksję, że bym go nie kupiła drugi raz. Już we Wro kupiłam sobie stanik sportowy zapinany z przodu w M&S http://www.google.com/imgres?imgurl=http://static2.iwoman.pl/i/galeria/192/19/465856.jpg&imgrefurl=http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/biustonosze-od-marks-spencer-g472166.html&h=1200&w=993&tbnid=25R3J2T54XwoNM:&zoom=1&docid=vHkJzlXNdHiVAM&ei=rdIzU7m6Co6whAfBkoCwCw&tbm=isch, kosztował 139 zł i jest o niebo lepszy od tamtego. dużo fajniej trzyma piersi. w tym pooperacyjnym piersi są flakowate, do pracy nie jestem go w stanie założyć, bo wyglądam okropnie i noszę go tylko po domu. Co innego w tym sportowym. Na Waszym miejscu, Dziewczyny przed, kupiłam sobie taki stanik o miseczce D (obwód taki, jak miałyście do tej pory). Mniej więcej właśnie takie biusty robią w Łęcznej. D jest bardzo podobne do C. Koniecznie zachować paragon i ewentualnie jak już po operacji okaże się, że nijak Wam nie pasuje, to wtedy dopiero zejść na dół i kupić w sklepiku, a tamten po prostu zwrócić. Ale, oczywiście, to tylko i wyłącznie moja rada :) trzymam za Was kciuki! buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leemm - odpisałam na maila. Dobrze żeby z Łęcznej wyjść z miseczką D, bo jak czytam i się tu z bardziej doświadczonymi wymieniam poglądami to okazuje się że te miski to taki E/F czasem wychodzą - ups :( ALe za darmo i ładne E bedzie cudne, niż takie obwisłe H - nieprawdaz dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie się zgadzam :D Mam pytanie do dziewczyn,które były operowane w Krakowie...Czy Wy także jeżdziłyście kilkakrotnie do szpitala na badania,wizytę u anestezjologa i ordynatora...itd? Właśnie odebrałam tel,że musze sie zgłosić do ordynatora a dwa dni póżniej ponownie do anestezjologa...trzy dni póżniej operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Emilia, bardzo prawdaż :) moe piersi teraz są po prostu przepiękne, mimo że E :) wczoraj mój mąż pierwszy raz je pieścił i nie mógł się nazachwycać, że są takie jędrne, kształtne, twarde. Wreszcie zrozumiał, że poprzednie obwisy nie były wcale takie fajne, jak mu się wydawało :) więc laseczki, do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
ja po Łęcznej ze szpitala wyszłam w staniku z ZBRA 80 C, który kupiłam tam w aptece. Niestety zapłaciłam 270 zł, ale w porównaniu do tego ze sklepiku medycznego za 155 zł o dużo lepszy jakościowo. Ten ze sklepiku to szmatka taka. Jak go przymierzyłam to w ogóle nie nadawał kształtu piersiom. W aptece jeśli jest ktoś zainteresowany, to domawiają rozmiar. Koleżanka zamawiała (tyle że po rekonstrukcji, wiec trochę inny fason) i dowieźli na następny dzień. Mam nadzieję, że to 80 C jednak już nie urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Dawno się nie odzywałam ale od czasu zaglądam i próbuje nadrobić . Ja w temacie staników .... osobiście w trzeciej dobie dostałam od lekarza specjalny stanik w który mnie upchał osobiście , ale po paru dniach okazało się że jest mi niewygodnie , trochę był za mały pod biustem , więc kazał mi kupić sobie wygodny biustonosz bez fiszbin , trzymający!!! Kupiłam w tchibo dwa białe po 39 zł pięknie mi trzyma piersi , a lekarz bardzo pochwalił mój zakup . Nie potrzeba cudów i wydawania kasy . Potem była oferta w lidlu sportowych biustonoszy mocno trzymających za cenę 39 zł więc kupiłam 4 i teraz mogę sobie pozwolić na zmianę biustonosza codziennie bez zbędnej paniki że nie wyprałam poprzedniego albo nie wysechł . Tak więc w tym specjalnym chodziłam raptem 3 dni ... piersi mi się ułożyły i nie narzekam . Melduję że jestem 9 tygodni po i w końcu zagoiły mi się brodawki ! Dziewczyny mam pytanie czy macie wyczuwalne takie twarde jakby "guzy" pod piersiami , tam gdzie była linia pionowa ? Nie wiem czy zacząć panikować czy jest to normalne , mam wrażenie jakbym w środku była jeszcze nie wygojona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja jestem 4 miesiące po zabiegu i w lewej piersi, która goiła się dłużej mam wrażenie twardego (sama nie wiem jak to nazwać) ciała w środku. Dokładnie na cięciu pionowym. Dla pocieszenia powiem, ze z biegiem czasu pierś robi się jednak coraz miększa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kaja12345 Ja jestem już 5-mc po,a nadal odczuwam kłucie na cięciach i swędzenie szczególnie w lewej piersi która na łæczeniu dłużej się goiła.Jak dotykam to mam takie uczucie boleści rany,choć jest wszystko zagojone.Zewnętrznie to się w miare szybko goi,ale w środku ,to napewno,o wiele dłuźej i trzeba uważać żeby siė nie uderzyć.Mam na myśli jak się ma malucha i skacze po mamie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny to o czym piszecie to szwy dopuszczalne w środku wchłania się do 3-4 miesięcy więc są wyczuwalne pod palcami . Jedne się szybciej opuszczają inne wolniej. cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i zaliczyłam dzisiaj wizytę u neurologa :-((( miłe to nie było Pani Doktor była w ogóle w szoku co ja od niej chcę Czy się leczę . Na co ja że jak mam się leczyć jak wiem gdzie tkwi problem . Jak schudnę to będzie ok itp. rozryczałam się i tyle chyba pójdę do psychiatry może takie też honorują ? ogólne skierowała mnie jeszcze na rtg kręgosłupa i potem zobaczymy .. Ogólnie to przynajmniej mam płytkę ze zdjęciami może pomoże gdzie indziej ? sama już nie wiem czy iść do niej jeszcze raz jak mi kazała ? zobaczę co jutro będzie w opisie Ale coś mi się zdaje że pójdę prywatnie do ortopedy żeby dał mi zaświadczenie >? aaa jeszcze dodała żę ktoś w jej rodzinie miał redukcję biustu ale był chudy :-(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niiu jak czytam takie historie to mi sie flaki przekrecają ze złosci. Wtedy mam nieodpartą ochotę takiej czy takiemu lekarzowi przyczepić kilka kilo na ramionach i kazałabym tak z rok normalnie funkcjonować a potem bym sie złosliwie zapytała: a co? Kręgosłupik boli? Coś Pani/Pan wymyśla przecież wystarczy schudnąć. Wrrrrrrrrrrrrrrrr, pogryzłabym za takie teksty. Czy oni w wiekszości muszą być zacofanymi kretynami? Tyle się mówi i pisze jakim wielkim obciazeniem jest duży biust.............a co ma do tego waga ogólna? Jak cyc jest duży to będzie duży zawsze. Mozna ważyć 100 kg i mieć miseczke C czy D, a mozna ważyć 50 kg i mieć miseczke G/H. Ja w wieku 15 lat miałam juz miseczke 65 E/F, a po pierwszej ciąży jeszcze większą, a ważyłam zaledwie 53-58 kg przy wzr 170 cm. Teraz waze 65 i przed operacją po drugiej ciąży miałam 75 H/I i kregosłup bolał mnie tak samo przy obu wagach. Jejuniu chciałabym takiej głupiej babie wygarnąć cała złosć jaka we mnie kipi po przeczytaniu bzdur jakie wypowiedziała. Niiu, wsółczuje Ci, ze musiałaś przez to przejść. Ale nie odpuszczaj, nie poddawaj sie, nie wszyscy są tacy z******* Są też lekarze normalni i z powołania. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę to napisać co za p...da z tej lekarki jak można tka komuś powiedzieć bezczelna baba i tyle !!!! dziewczyno nie załamuj się jak możesz idź prywatnie bo w tym kraju można tylko za kasę coś załatwić generalnie jak za komuny nic się nie zmieniło w tym temacie tyle ze więcej biednych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo za wsparcie aż się wzruszyłam ;-) A u tej kobiety też się popłakałam i sama stwierdziła że psychicznie to nie daję rady ale ona musi mieć podkładkę a nie że tak sobie świstakami rzuca . Jedyny plus że mam płytkę ze zdjęciem kręgosłupa . Wizytę mam na 28 kwiecień więc jeszcze mam czas . Jestem dobrej myśli dziękuję Wam dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie krew się burzy w człowieku gdy słyszy jakie typy zostają lekarzami...czasami mam wrażenie,że pacjenci są bardziej wyedukowaniu niż oni sami...oczywiście nie wszyscy. Monia dzięki za wiadomości..dzięki nim zaczęłam inaczej patrzyć na to co się dzieje.. :* jesteś wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×