Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
hej!!!!!!! monia się odezwała jest u teściowej w irlandii i odpoczywa pozdrawia was wszystkie serdecznie. odpisała mi na sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monia się nie popisała, tak wyjeżdżać bez uprzedzenia :) żartuje oczywiście, a z drugiej strony Monia powinna się ucieszyć, ze takie czujne jesteśmy i się wszystkie o nią martwimy. Monia baw się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny POMOCY !!!!!! :(((((( Jutro operacja a mnie dziś krew zalała...dosłownie!!! :(((( Czy przełożą mi operacje czy mogę być operowana mając okres...spodziewałam się go za kilka dni a tu dzis...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kama 69 dziękuję za odpowiedź, też robiłam u dr. Muraszko tylko trochę źle się goi pod jedną piersią pewnie też czeka mnie poprawka bo to pewnie martwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość oooooooo! i jak odbierasz pana doktora? to, że z jednej strony goi się gorzej to raczej norma, choć oczywiście nie wiem, jak to wygląda u Ciebie. Mi po całkowitym wygojeniu zostało brzydkie zakończenie blizny pod pachą, na początku w ogóle nie było tego widać, dopiero, kiedy całkowicie zeszła opuchlizna i się wygoiłam. Ale już tego nie mam, jutro jadę na zdjęcie szwów. Życzę bezproblemowego dojścia do zdrowia. Gogusia nie chcę krakać, ale może być tak, że Ci przełożą zabieg. A może trafisz na lekarza innej szkoły i pójdzie na całość. Nie załamuj się tylko! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kama 69 Doktora odbieram super choć nie wiem jak Ty, napisz proszę jak poprawka wygląda czy znowu znieczulenie i kiedy od operacji ją robiłaś. Do Doktora przekonały mnie opinie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zabieg miałam w listopadzie, więc poprawka po 4 miesiącach, zastrzyk znieczulający miejscowo i wycięcie nadmiaru skóry na zakończeniu blizny- 20 minut roboty, chyba 12 szwów, tak mi się udało policzyć, teraz wygląda bardzo dobrze, nic mi już nie odstaje. Jak chcesz to Ci przyślę zdjęcie jak to wyglądało wcześniej, tylko podaj maila. A doktor przesympatyczny, świetny fachowiec zakręcony jak twister :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kama 69 wakacje1507@wp.pl będe wdzięczna. Dziękuje za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama łudzę się jeszcze,że będę miała operację...nikt nie pytał o miesiączkę ..wypełniałam formularze w których było pytanie o ostatnią miesiączkę ale przecież nie każda z nas ma co 28dni.Szlag mnie trafia bo liczyłam,że dostanę po powrocie do domu..Czy mam sie przyznać czy przemilczeć póki co? Co z cewnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wysłałam fotki, to tu na forum norma, jesteśmy ekshibicjonistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia ja w ogóle ni byłam cewnikowana do zabiegu. Na stole operacyjnym leżałam w majtkach, leginsach i skarpetkach, ale ja robiłam prywatnie. nawet nie wiem, co Ci radzić, bo nie daj Boże coś i będę się czuła winna, chyba się przyznaj jednak, żeby się coś nie stało. Wiem, ze tu kiedyś ktoś pisał, że był operowany w trakcie miesiączki bo lekarz stwierdził, ze wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama69 Jesteś super babka, a Doktora Muraszko Polecam dziewczynom z okolic Gdańska po co po Polsce jeździć to bardzo dobry ',,rzemieślnik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dziękuję Ci bardzo dobra kobieto :* sądziłam,że zakładają cewnik ale jeśli nie to super!!!! Tyle czasu czekałam na operację,w międzyczasie miałam mnóstwo wątpliwości a kiedy jestem tóż , tóż...normalnie nosi mnie na maxa. Nie sądzisz,że gdyby miesiączka była przeszkodą ktoś wcześniej uprzedziłby mnie? Nikt nie pytał,nie mówił...Cholera ale się stresuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia pewnie Cię nie pocieszę ale jeżeli masz operację w Łęcznej to tam na pewno nie operują podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia ja nie byłam cewnikowana, ale wiem, że dziewczyny w Łęcznej chyba tak. To chyba zależy od szpitala i rodzaju znieczulenia. Nie poddawaj się, jak już tyle przeszłaś to teraz musi być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie...w Krakowie...ja jednak się łudzę...wyjezdzam po 5..dzwoniłam ale niestety,nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
co to forum zamarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jeśli macie zabieg na NFZ macie operowane obydwie piersi czy najpierw jedna później druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc Poczytaj troche stron do tyłu,a wszystkiego się dowiesz.W kółko trzeba każdej z osobna tłumaczyć,to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
mam nadzieje , że forum nie zamarło, ale ja nie mam o czym pisać, teraz czekam tylko na wieści od GOGUSI, ale jeśli nie pisze to znaczy , że jednak jest po operacji, , że się zgodzili !!!!!!! Super, RYBKO a ty wygojona zupełnie, czy jeszcze będziesz na jakiejś kontroli w szpitalu??, czy to juz koniec i jesteś po prostu laska !! bo tobie właśnie minęły 2 miesiące no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
acha z tego co czytałam to kilka dziewczyn ma w tym tyg. konsultacje w Łęcznej to się pewnie po będą odzywać. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo też czekam na ich opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ciekawe co u Gogusi, kilkakrotnie dziś myślałam o niej, mam nadzieję, że jest po zabiegu gościowi od cyt "...kupy..." gratuluję elokwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Witam ponownie, 28 kwietnia mam drugie konsultacje w Łęcznej. Z pierwszych zostałam odesłana z kwitkiem z powodu braku mammografii i USG piersi (dodam, że mam 23 lata więc w trakcie zdobywania papierków wszyscy lekarze, pielęgniarki i panie w recepcji dziwili się, że w tym wieku chcę robić mammografię). Miałam ze sobą tylko zaświadczenie od ortopedy, ale wymacała mi pani doktor jakieś guzki. Powiedziała, że jeśli to są zmiany mastopatyczne, to będą mogli mi to wyciąć podczas operacji, ale bez mammografii i USG nie sa w stanie mnie zakwalifikowac, bo muszą wiedzieć, że nie jest to nic złośliwego i czy będzie wystarczające ukrwienie w tym miejscu żebym nie skończyła z martwicą. Teraz chcę być przygotowana na maxa, bo jadę aż z Wrocławia transportem publicznym i mało kolorowo rysuje mi się wizja ponownych wycieczek z powodu mojej własnej głupoty ;) zadzwonilam więc do sekretariatu w Łęcznej i zostałam przełączona do gabinetu lekarzy chirurgii plastycznej, gdzie dowiedziałam się, że na konsultacje mam przywieźć: skierowanie do poradni chirurgii plastycznej, opinię od ortopedy (dopytywałam się, czy muszę mieć jakieś prześwietlenie itp., bo nie mam i niby wystarczy samo zaświadczenie), USG piersi i mammografię. Na szczęście okazało się, że żadnych zmian w piersiach nie mam, a wyczuwalne wręcz guzy, to po prostu gruczoł piersiowy, który ułożył się w taki, a nie inny sposób i o. Jestem dobrej myśli, bo podczas ostatnich konsultacji dowiedziałam sie, że moje piersi nie sa najwieksze, ale do operacji kwalifikuje mnie asymetria. No! napisałam się :D zobaczymy, jak to będzie. Dla pewności jeszcze chyba wybiorę się do neurologa po opinię, ale prywatnie, bo tylko tak zdążę. Może się na coś przyda, bo ortopeda niechętnie mi wystawił zaświadczenie, w którym napisał "bla bla bla, bóle pleców, zaokrąglone plecy, bla bla, możliwa poprawa po redukcji piersi" (tego "bla bla..." nie mogę rozczytać z jego pisma :P Pozdrawiam wszystkie przed i po! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 tak ja już 2 miesiące po teraz16 kwietnia mam być jeszcze na konsultacji ale nie wiem czy dam radę bo chyba wyjedziemy już na święta więc trzeba będzie odwołać wizytę ale to nic umówię się na inny raz. a tak to wszystko ok zagojone jeszcze teraz tylko blizny żeby troszkę zmalały i będzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Paulina, myślałam o Tobie wielokrotnie, ale bałam się odezwać, że może Ci coś wykryli w tych badaniach i dlatego zamilkłaś! cieszę się bardzo, że jesteś zdrowa! Teraz spotkanie z dr Sergiejem - przygotuj się na wszystko, a najbardziej na to, że on mało mówi, czasami w ogóle :) teraz musi Ci się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kama 69 Witam jak po zdjęciu szwów, wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jadę w czwartek na konsultacje do Łęcznej - ale mammografii nie mam - tylko usg. Mam 500 km wiec mnie chyba nie odwalą. Dowiedziałam się też że cały kwiecień nie ma dr-a Mądrego - będzie ktoś inny w zastępstwie - boję się ze wydam kupę kasy na podróż i nic nie załatwię .... ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już załatwiłam sobie mammografię na jutro - ekspres. Ififif kiedy ty jedziesz? A ty Lemm ?? Kiedy będziesz w Łęcznej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, to dobrze. Ja bylam na konsultacji u doktor Magdy, bo tez nie bylo dr Mądrego i ona była w zastępstwie. To, ze przyjechałam z Wroclawia nie miało najmniejszego znaczenia. Konieczna jest ponowna wizyta z kompletem badan. Lepiej miec wiecej niż za mało. Kajtka - dzięki za troskę ;) wszystko ok. Po prostu zalatwialam wszystko i musiałam odpoczac troche od calego tematu, bo troszkę sie nabuzowalam. Ale juz mam nowa energię :) zabieram na konsultacje przyjaciółkę. Jak cos znowu bedzie nie tak, to przynajmniej bede miala z kim odreagowac. Ale dlaczego miałoby sie nie udać tym razem? :) to jeszcze mam pytanie do tych z was, które przyjmował dr siergiej - wiem, ze jest milczący i na niektore tylko spojrzał i juz były zakwalifikowane, ale jak ogolnie wygląda konsultacja? Bo ja chyba bede musiala go przekonać, bo moje piersa są takie "na granicy". Jakie dokumenty chciał zobaczyć? Ja jestem ekspresyjna wiec zalalabym go zapewne milionem powodów na usunięcie tego balastu, ale moze powinnam sie jakos bardziej oficjalnie zachować? Poradzcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×