Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Cześć dziewczyny witam w tak piękny dzień, zaraz lece na basen Akinom, mam nadzieje że jednak wyjdziesz do domu. Trzymam za to kciuki. Przecież lekarzom też nie zależy zebyś tam leżałą więc może przepiszą antybiotyk i ejcia do domciu :) Życze Ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wychodze do domu!!! Widzialam moje nowy cycuszki i jeszcz jestem w szoku, bo wyszly duze b albo male c. Ale widok, normalnie banan mi nie schodzi z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
AKINOM cieszę się z Tobą, że wychodzisz w domku zawsze lepiej. Trzymaj się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Akinom aż mi się też gęba uśmiechnęła jak to przeczytałam :) gratuluje małych bimbałków i życzę szybkiego powrotu do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 fajnie że święta spędzisz w domku :-) Super uczucie z tak małymi cycuszkami:-) coś o tym wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy 85 J ma szansę zakwalifikować się na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane WSZYSTKIE dziewczyny laseczki PRZED I PO:) pomiedzy myciem kabiny prysznicowej i pieczeniem schabu tudzież mazurka ;) chciałabym WAM Życzyć wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy. Aby te dni świąteczne minęły w obliczu błogosławieństwa Bożego, w rodzinnym nastroju, pełnym miłości, wybaczenia i zrozumienia bliźnich.....Wszystkiego Najlepszego Dziwuszki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny! Mam operację zaraz po świętach, we wtorek w Polanicy Zdrój i już mnie boli brzuch ze strachu... :/ martwię się, czy będzie bardzo bolało i czy wszystko pójdzie dobrze. A do tego muszę po 2 tygodniach wracać do pracy i nie wiem czy dam radę (pracuję w biurze...). Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, w srode mialam operacje i praktycznie jedyny bol jaki odczowalam, to bol kregoslupa. Mysle, ze dobrze zabrac ze soba masc przeciwbolowa, bo srodki przeciwbolowe znosza bol piersi, a kregoslopa juz nie. I nie denerwuj sie bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki !!!! Mam nadzieję że tak bardzo nie będzie Cię boleć :) to taki słodki ból będzie i też myślę że te plecy to większy problem. Polecam spanie na takim dużym kilku pozycyjnym leżaku jako alternatywę dla łóżka. Tylko pamiętajcie że musi być stabilny!!!! ja tak spałam - wyłożyłam go kołderką pod nogi pufa ( bo jednak krótki jest) i jak już nie mogłam leżeć w łóżku - spałam jak dziecko na leżaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Wszystkiego naj naj naj dla nas wszystkich i dziatwy naszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Mokrego Śmingusa Dyngusa...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam planuje zmniejszenie piersi w klinice gromadzinski w poznaniu czy jest ktos kto korzystał z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na NFZ macie robione od razu dwie piersi czy jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczny, czy jezeli uda mi sie uzyskac zaswiadczenie od psychiatry, ze musze miec zabieg, to cos jeszcze bedzie mi potrzebne??? czy ktorakolwiek z was miala zaswiadczenie od psychiatry??? co w nim powinno byc napisane, zeby doktor je zaakceptowal?? bardzo prosze o jakakolwiek odpowiedź. Mam 30 lat, 2ke dzieci, wiecej miec nie chce, mam rozmiar 32h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakwalifikowałam się w dwóch szpitalach i nie miałam żadnego zaświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość na zaświadczeniu musi być napisane, że jest konieczna redukcja piersi z uwagi na stan psychiczny, lekarz powinien wiedzieć jakich lekarskich sformułowań użyć. Musi być po prostu zdiagnozowana konieczność wykonania takiej operacji. No i oczywiście musi być skierowanie do poradni plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia kielczanka dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, a to skierowanie to tez od psychiatry, czy od rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 19.41 .Mam ogromną prośbę.Napisz , ile czekałas .Ja czekam na operację w Polanicy.Trochę mam cykora, bo lekarz powiedział,że mało takich zabiegów robią, bo ich specjalizacją sa operacje twarzo-czaszki.Mam miec na NFZ. Jestem juz troche wiekowa-58 lat i boje się,że się nie postarają. Za Polanicą przemawia odległośc -16 km to rzut beretem. Chciałabym ,żebyś była juz po i opisała mi wrażenia.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach. Ja odliczam 55 dni :) mi we wrocku powiedzieli ze w polanicy czeka sie 8 lat na redukcje piersi. Chyba bzdury opowiadali. Piekny u nas dzien na zachodzie. Dziewczyny wiem ze temat juz byl, ale poleccie mi dobra firme na stanik pooperacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Masz racje.... cisza jak makiem zasiał... Może to przesilenie świąteczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzarstwo...... Hihi dziś mijają 4 tygodnie od operacji. Prawie wszystkie strupki odpadły :-) nadal smaruje linomagiem. a i do pracy dziś wróciłam po zwolnieniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×