Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Grejs
anielica1986 ja w orłowskim od wizyty do operacji okolo 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
dziewczynki ponawiam pytanie GONI123 ile miałyście L-4????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ja miałam 30dni L4 ale nie muszą ci tyle dać jeśli będziesz się czuła na siłach, są dziewczyny które po 2 tygodniach albo i jednym idą do pracy czy na wykłady wszystko zależy od warunków w jakich pracujesz i czy dasz radę jednak pamiętaj że wszystko wpływa na gojenie i blizny to twoje ryzyko i twoje ciało, na pewno machanie łapkami i podnoszenie czegokolwiek odpada - sama będziesz żałować jak cos ci się zbabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
Ja miałam trzy tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
ja miałam miesiąc zwolnienia przez ten czas doszlam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hejka wrócilam z Kliniki i jest super wszystko pogojone dzis usunieto mi dwa szewki po drenach.Tam gdize mialam ciecie nie mam szwów tylko stendy,ktore super sie goja dzis lekarka usunela mi strupki i dała mega duzo masci opatrunki usuniete :)L4 dostałam do konca lutego i jezeli bede chciala jeszcze to dostane ,ale ja juz chce wrocic do pracy.w czw jade jeszcze raz na kontrole,choć to nie konieczne tylko ona chce sobie dokladnie posprawdzac co i jak bez opatrunków Jestem bardzo zadowolona mam piękny biuścik teraz 80 c powinno być,jetsem mega zadowolona mój mężuś widział dziś biuścik i bardzo mu sie podobał :)Pozdrawiam,Karolcia jak twoje wyniki Zycze ci zeby ci sie tak szybko goiło jak u mnie.Pszczoła a jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Witam, Właśnie skończyłam karmić piersią. W tej chwili mam rozmiar 85J. Chciałam zapytać czy orientujecie się jak długa musi być przerwa między zakończeniem karmienia a operacją zmniejszenia piersi? czy ktoś może polecić jakiś szpital w okolicach Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Gość ja ponownie napisze dla mnie rewelacyjna klinika dr orlender,kobieta super rzeczowa wszystko dokładnie wytłumaczy doradzi itp itd.Klinika 35 km od Katowic 40 min samochodem,w Zarki Letnisko,obok Myszkowa.Zadzwoń najlepiej tam i sie dokładnie dowiesz.Konsultacje Pani doktor robi w Katowicach w Altus Hotel tam na 7 piętrze jest poradnia,Jedynie u pani doktor mozesz zrobić ten zabieg prywatnie ja płaciłam 13 tys,ale maja dogodne raty :) pozdrawiam u mnie super dziś 12 doba po zabiegu a ja mam wszystko wygojone,nie mam szwów bo tylko stendy miałąm na zewnatrz,w srodku poszyte mam bo to wiadomo,ale na zewnatrz cieniutkie cięcia :)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Ewakalia dziękuje za informacje, jednak na początek chce sie skonsultowac z ortopedą i sprawdzić czy z nfz sie złapie na operacje, 13 tys to sporo kasy, w koncu place skladki co miesiac, a kręgosłup mam w opłakanym stanie:) Dopiero w ubiegłym roku na porodówce pielęgniarka, która zobaczyla mój "duży problem" poinformowała mnie ze istnieje refundacja takiej operacji i powiedziala, ze mam sie nie zastanawiac nawet. Wczesniej nie mialam o tym pojęcia. Ponawiam pytanie o Szpital w okolicach Katowic, który ma refundacje na zmniejszanie piersi. Wie coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
hej dziewczynki badania mam ok więc w poniedziałek operacja !!!!!!!!!!! hurrrrraaaa tak bardzo się cieszę !!!!!! LEEMM szczęściaro ty juz 7 miesięcy po , a ja dopiero, ale się doczekałam Serdecznie pozdrawiam !!!!!! WAS WSZYSTKIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zakończenia karmienia piersią do operacji musi minąć minimum pół roku, piersi po tym czasie dochodzą do siebie. Ja robiłam w Raciborzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kraków szpital rydygiera robią na nfz, ale nie wiem jakie są terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKA 11111
dziekuje:) a nie wiecie może gdzie uzyskać jakąs liste tych szpitali gdzie jest refundacja? jak teraz skonczylam karmić to za pół roku moge ruszyc dopiero z załatwianiem skierowania itp. czy moge zrobić to wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
w Rydygierze w Krakowie około 8 miesięcy, mnie przesunięto więc czekałam 10 miesięcy, ale wreszcie mam , a poza tym tutaj wystarczy skierowanie do Por. Chirurgii Plastycznej od zwykłego lekarza internisty, nikt mnie o ortopedę nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy naprawde na refundacje musza wwyciac ok 2kg na jedna piers .Jezeli piersi sa lzejsze a sa obwisle to tez moga zaliczyc taki zabieg na nfz? Moje piersi to wsumie skora,ale obwisla. Stanik kupuje 70j z gorsenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc ja mialam z obu piersi niecale 2 kg wyciete, a nie z jednej 2kg :) agatka11111 jezeli teraz sskonczylas karmic,A po pol roku mozna operowac, to radze zajac sie tym juz teraz, dzis zapisywalam jedna pania z forum do ulatowskiego -termin na koniec czerwca, a do nowaka na polowe lipca, a to jest tylko wizya na ktorej cie kwalifikuja, pozniej mozesz znow od 3m-cy do roku czekac na operacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
przepraszam Karolcia że zmów to powiem (ale znasz moje zdanie) Rydygier robi na nfz nie chce zaświadczenia od ortopedy ale wcale nie tak łatwo się tam zakwalifikować I NIE ROBIĄ NA SZYPULE wszystkie dziewczyny które pamiętam i jedna moja znajoma miały przeszczep brodawki - mi też tam powiedzieli ( dwie lekarki) że na szypule nie da rady - ma mam piękne na szypule i czucie ekstra z Łęcznej prawie od razu - jeszcze się nie zagoiły a już sterczały na baczność :) wiem bo sama miałam wielkie i wydawało mi się że to nie jest takie ważne bo przy dużych piersiach brodawki są plackowate ale uwierz mi moich prawie 45 lat - ciesze się jak dziecko że mam mniejsze i sterczące - żałuje że nie nigdy wcześniej takie nie były tylko kompleksy i kłopoty - to nich się teraz pocieszę w pełni!!!! Więc pojechała bym do Łęcznej lub do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasiol2013 - jeszcze raz dziękuję za zapisanie na konsultację, za pomoc i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że są tu takie pomocne i bezinteresowne osoby Solidarność musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia123
Karolcia76, ja też mam dobre wyniki, chyba spotkamy się 18 w Orłowskim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKA 11111
Kasiol 2013, pytanie tylko czy wogole lekarz mnie zakwalifikuje jesli dopiero co skonczylam karmic, bo przed ciazą mialam 2 rozmiary mniejszy biust (rozm H, teraz J) i czy nie musi on dojść do "normalnego" stanu, zeby sie z nfz zalapac:/ Jeszcze pytanko jakie "wymagania" piersi musza spelniac, zeby byla refundacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKA 11111
To jaki szpital polecicie? jak juz załatwie skierowanie to jak wygladają te zapisy? Wybacz Karolcia 2013 ale zle zrozumialam wczesniej... czyli na ta pierwsza decydujaca rozmowe czeka sie ok pol roku? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
lawenda15 agatka11111 raczej biust z J ci na H nie wroci :P piersi musza byc duze, dlugie,wiszace lub asymetria wszstko zalezy do jakiego lekarza sie zapiszesz, jak ja sie staralam to 3,5 m-ca mialam od pierwszej wizyty do operacji, teraz jest dluzej, czekasz 5-6 m-cy na 1 wizyte,a pozniej to juz zalezy od lekarza jak ma terminy. szybciej jest w lecznej, tam dziewczyny niektore w 4-6 tyg byly juz zrobione, nie wiem jak jest teraz bo dawno nie czytalam, zeby ktoras tam robila (albo przeoczylam wpis). ja bardzo zaluje,ze o tym forum dowiedzialam sie tak pozno, tyle lat meczenia sie z biustem,a teraz mieszcze sie w kazda bluzke, cwicze (rzadko :P ), stanik mi sie nie wpija w ramiona, a i w ogole teraz mam wybor jak chce kupic stanik, poprzednio zazwyczaj byl tylko 1 w moim rozmiarze-brzydki, albo nie bylo wcale i musieli mi zamawiac, o cenie juz nie wspomne. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
lawenda15 nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Dziewczynki kochane moje! mam piekny, sterczacy biuscik 80D:) piersi goja się rewelacyjnie-dzis miałam kontrolę i wreszcie mój biust zaczyna mi się podobać:) pani doktor kazała rozpocząć smarowanie skutków bio oilem:) jestem jeszcze na zwolnieniu do końca lutego:) obwisly biuście żegnaj na zawsze! :) karolcia trzymam kciuki za Ciebie w poniedziałek, ewakalia dobrze ze wszystko u Ciebie w porządku! :) może kiedyś zrobimy sobie spotkanie byłych biusciastych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
A co najzabawniejsze? Moj facet był przeciwny operacji, dopiero po stwierdził że rozumie moja decyzję a piersi mam boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
pszczola1988 super że jesteś zadowolona:) co do spotkania było by super..... tylko chyba trudno będzie nas zebrać w kupę w tym samym czasie w jednym miejscu .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia17
Pszczoła cudownie że wszystko się dobrze udało i masz śliczne piersi. Za dziewczyny po operacji trzymam kciuki żeby się ładnie goiło i żebyście były zadowolone z efektu końcowego. Takie spotkanie "biuściastych" :-) przed( ja jestem przed) i po byłoby super :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Gonia niestety bardzo niestety , ale się nie spotkamy, bo ja mam w Krakowie, szkoda bo fajnie było by się zobaczyć, ale na pewno będę pisać co u mnie . AGATKA11111 na pierwszą konsultację to czekałam ok 3 tyg, tylko termin operacji od końca kwietnia wyznaczyli mi na 11 grudnia, ale z powodu braku pieniędzy - NFZ- musieli mi przesunąć na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Leemm oczywiście mam mieć przeszczep, ale jakoś wierzę tym lekarzom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×