Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość nowiutkapanienka
hej dziewczyny. cieszę się że u Was po operacji pozytywnie, życzę szybkiego powrotu do pełni sił :) Ja zaczynam jutro swoją drogę do tego pięknego celu :) idę do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania, mam nadzieje że dostanę. No i zobaczymy co dalej, jednak jestem tak zdeterminowana, że nie odpuszczę. wzięłam się teraz troszkę za odchudzanie, a jak do tego jeszcze dojdą śliczne cycuszki to będzie wspaniale. Odstawiłam właśnie malucha od piersi więc u mnie to i tak jest co najmniej pół roku czekania. mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Karolcia super że jesteś juz po wszystkim,cieszę sie teraz tylko czekać zeby było jak najlepiej,zeby sie szybko goiło.Ja jutro mam trzy tygodnie po operacji,jest super jest coraz lepiej,jeszcze sa odretwiałe,ale czucie juz wraca. Szlag mnie trafia juz siedzenie w domu,do pracy ide dopiero 2 marca.I od 2 marca chce isc na jakies delikatne ćwiczenia na siłownie juz umówiłam sie z trenerem ma mi pokazac co i jak moge ćwiczyć.Pszczoła jak sie czujesz,jak ci sie goi.Dziewczynki ktore jestescie przed to nie bójcie sie zrobicie cos super dla siebie ja jestem mega zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Do Gonia123 Byłam operowana w czwartek w Orłowskim, na chwilę obecną jestem mega szczęśliwa, tak naprawdę do końca nie wierzę, że to już po. Nic mnie nie boli, tylko jestem trochę osłabiona. Lekarze i pielęgniarki w szpitalu na 5+. Wszystko będzie dobrze, pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto! Czy już jesteś w domu? Ja tez mam operacje w czwartek. Napisz kto Cię operował i jakie są procedury w Orłowskim. Kiedy będziesz miała zdejmowane szwy? Jakie dostałaś zalecenia- czym smarować itp. - muszę przygotować sobie apteczkę, a nie chce biegać potem po aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
Ewakalia, dziś miałam ściągnięcie szwów tych pod piersiami, goi się naprawdę dobrze, sutki praktycznie bez blizn, czucie mam , i to jakie! aż za bardzo nawet;p do pracy wracam 1 marca i też myślę o siłowni. Ewakalia prześlij mi proszę efekty Twojej operacji , bo jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneta
Do Gonia123 Na razie sama nie zmieniam opatrunkow, więc nic nie kupowałam, w czwartek będę, może Dr powie kiedy szwy itd. Myślę, że nie ma sensu kupować nic na wyrost, na bieżąco będą Ci mówić co akurat dla Ciebie będzie potrzebne. Mnie operowal dr Pietrasik. Kiedy wyjdziesz będzie zależało od sytuacji - ja bylam operowana w czwartek, wyszlam w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ma operować dr Pietrasik. Jaką miałaś wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Pszczoła ja nie mam szwów pod piersiami i na sutkach mam klejone i praktycznie nie widac cięć,Czucie tez mam i to mega sutki stawaja jak u małolaty :) Ja wracam tez do pracy 2 marca,teraz sie dziwie ze tak długo czekalam na operacje mnie wogole nie bolało operacja w srode a od sb bez tabletek przeciwbólowych.Prócz jednorazowego wycieku z prawej piersi wogole bym nic nie czuła ,dla mnei super,choc czasem mówie do nich ale wy malutkie jesteście :) zdjecia wysle ci tylko podaj mi meila lub fb pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia123
Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Za godzinę jadę do szpitala. Odezwę gdy będę mogła. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gonia123 trzymaj się będzie dobrze. Hey a mnie wypuścili fo domu wczoraj trochę byłam w szoku ze tak wcześnie ale trudno. No i teraz mam problem bo zobaczyłam ze mi przecieka !!!! Opatrunek zmieniłam a tu znów kropka trochę większa wzdłuż pionowego szycia no i co mam robić? ?? Do szpitala w sobotę idę .właściwie nie bolą bardziej plecy. Ale co z tym saczeniem zrobić? ? ? Napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Karolcia ja tez właśnie miała taki wyciek mały z prawej piersi,mi sie nic nie działo dr powiedziala ze resztki zamiast do saczka zaczeły mi wyciekac i u mnie to nic groznego.Zadzwon do lekarza i sie upewnij powiedz mu co i jak.Ja do domu po operacji szłąm na nastepny dzień tzn w srode rano mialam zabieg a w czwartek o 19:00 szłam do domku.U mnie wszystko okPozdrawiamsercecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Dzwonilam do pani dr ide do niej powiedziała ze jak mnie to niepokoi to żebym przyjechała mam nadzieję że to też nic groźnego ale opatrunek trochę mokry a powinien być suchy no nie? ? Przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dxiewczyny Mam pytanie znacie moze jakies namiary na noclegi w Lecznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Dziewczyny czy skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgi plastycznej w Łęcznej jest honorowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sobie ocanisept w sprayu i zmieniajcie opatrunki często a w miarę możliwości wietrzcie ranę, ja kupowałam też plaster ze srebrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
karola.pawelec@wp.pl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę prosić o zdjęcia co prawda dopiero jadę na konsultację, ale chciałaby zobaczyć różnicę przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tej dziewczyny co szuka noclegu w Łęcznej: Czy jedziesz już na zabieg jak tak to czy długo czekałaś i cz możesz mi opisać całą procedurę od kogo trzeba skierowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej lekarz rodzinny spisał się wspaniale :) mam skierowanie do ortopedy i poradni chirurgii plastycznej :) a więc pierwszy krok za mną. lekarz był w szoku twierdząc, że na NFZ nie wykonuje się takich zabiegów, ja wtedy powiedziałam swoje, a on na to "widzę że jest pani lepiej zorientowana niż ja, więc czego pani ode mnie oczekuje?" no powiedziałam ze chce te skierowania i na tym koniec, życzył mi powodzenia :) Dziewczyny fajnie że goi się wam bez problemów :) Karolcia- co ci powiedzieli na ten wyciek? Ja to jestem taka mega panikara i bardzo się boję bólu, ja nawet dentysty się boję, a tu decyzja o takim zabiegu. Jednak wierzę że efekt będzie wart pewnych cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój rodzinny stwierdził, że nie wie co na skierowaniu napisać i odesłał mnie do ortopedy żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej dziewczynki byłam u pani dr wysciskala mi te cycusie bo teraz tak spokojnie mogę o nich mówić powiedziała ze może się tak zdarzyć ale to nic strasznego lepiej żeby wycieklo niż żeby się w środku zbieralo. A przed wizytą zazylam jeszcze przeciwbólowe ale pomimo sciskania przez panią dr to mnie wcale nie bolało wiec jestem uspokojona w sobotę kolejna wizyta GONIA123 TRZYMAJ SIĘ JESTEM Z TOBĄ będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
Super, że Wam się dobrze goi, coraz mniej się boję tego, co mnie czeka... Choć siostra mnie straszy narkozą na NFZ ("aaa...kotki dwa..." ;) ) Możecie mi coś powiedzieć więcej o tych stanikach, które trzeba kupić? - Gdzie? Co? Jak? Nie mam doświadczenia w kupowaniu czegoś, co nie jest namiotem... ;) Oczywiście byłabym mega wdzięczna, gdyby któraś zechciała podesłać zdjęcia przed/po. Mnie po tym, co widzę w internecie niepokoi, że piersi są takie lekko...hmmm... poprzeczne? Mam nadzieję, że to nie zawsze tak jest. Jestem dość młoda i mimo wszystko ma to dla mnie znaczenie, jaki będą miały kształt. Pozdrawiam a.zeberko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej orientujecie się ile ważne jest to skierowanie do poradni chirurgii plastycznej? No i najpierw muszę załatwić ortopedę a dopiero się tam umawiać? Mąż pojechał mnie dziś do tego ortopedy zarejestrować, ciekawe na kiedy, wczoraj się tam nie mogłam dodzwonić. Jak tam dziewczyny po operacji? Trzymam za was kciuki cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ciekawe jak tam gonia123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
lalka1313- skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ja też bardzo myślę co u Goni123 .A co do stanikow to wg mnie trzeba mieć 2 chociaż. Ja myślałam że kupie taki super gorset po operacyjny tylko w sklepie na stanie go nie ma pani mi powiedziała że tydzień trzeba czekać pomyslalam ok .Ale wyszło inaczej w poprzednia niedzielę weszlam do Lidla a tam sportowe biustonosze za 25 zł pomyslalam wezmę najwyżej nie dużo stracę. Jak wychodzilam ze szpitala to mi go dr ubrała powiedziala ze super to on nie jest ze w decathlonie 30 za dobre. Ok prosto ze szpitala pojechaliśmy do decathlona a tam guzik są ale się nie mieszcze .Dobra pomyslalam mam jeden to kupi drugi z lidla bo co zrobię i mąż poszedł i kupil. Ale mi z tych szwów cieklo jak wcześniej pisalam i te dwa staniki okazaly się za mało mąż raz w nocy suszarka suszyl żeby mi zmienić opatrunek. Weszliśmy na internet zamowilismy trzy staniki stwierdzilam ze któryś będzie pasowal. Szczescie mam takie ze wszystkie pasują wiec mam 5 teraz się nie denerwuje że nie zdąży wyschnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wasze wypowiedzi i tak sobie marzę o takiej co ma większe piersi jak normalne. Nowiutka masz 75 J to chyba bym Cię nosił na rękach całą resztę życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
mąż mi wizytę u ortopedy załatwił na 3 marca, więc fajnie że tak szybciutko :) a i jeszcze babeczka w rejestracji doradziła żebym poszła do rodzinnego po skierowanie na rtg więc w poniedziałek mam nadzieję dostanę to skierowanie to zdarzę zrobić w przyszłym tygodniu i do ortopedy pójdę już z wynikiem :) no i zobaczymy co mi powie, bo jak na razie mam szczęście i nie trafiam na odmowy, oby tak dalej. Ja jednak najbliżej i najlepszy dojazd mam do Warszawy i tam będę starała się o konsultacje i zabieg. Karolcia- jak się teraz czujesz, jak blizny, jesteś szczęśliwa :) ? ciekawe jak pszczoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
"Uwielbiam" takie komentarze.... może by i nosił na rękach, ale kręgosłupa, to już nie naprawi... Przykro mi , jak te kwestie są degradowane jedynie do wyglądu. Z resztą, zapewne wiele z nas potwierdzi, że z powodu biustu czasem się spotkało z negatywnym odbiorem...nawet u mężczyzn. Często on tak przytłacza obraz sylwetki, że dziewczyna wydaje się dużo grubsza, niż jest w rzeczywistości.... Abstrahując - robimy to dla siebie i dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia, a jak wiadomo, kobieta pewna siebie, od razu pięknieje w oczach ;) ...ale dobrze wiedzieć, że jest się ideałem jakiegoś anonimowego gościa z internetu... ;) Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×