Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość AJI
Dziękuję za odpowiedź, to jest bardzo trudna decyzja,ale konieczna.Myślę ,że czucie jest istotną sprawą .Od innego lekarza usłyszałam ,że po przeszczepie jest to niemożliwe żeby czucie wróciło,a jednak.Czy są jeszcze dziewczyny,którym po przeszczepie wróciło czucie ?W kontaktach z partnerem jest to ważne,jak sobie radzicie,może to głupie pytanie,ale i takie przychodzą do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie dr Żukowska ma w cenniku 8-10 tys czyli tanio, zwróć uwagę, że kobiety ją chwalą za zmniejszenie i podnoszenie piersi, ja bym poszła na wizyte zobaczyc co i jak, dogadać sie , pooglądac zdjęcia pacjentek po najlepiej zrobic na miejscu, jeżdzenie daleko jest strasznie kłopotliwe, a nie daj Boże powikłania to wtedy jest całkiem kiepsko. Ja sobie lekarza wyszukałam własnie tak, miał byc blisko, miał dobre opinie w necie, przeprowadziłam z nim szczegolowy wywiad, obejrzałam fotki pacjentek. Dzis jestem szczęśliwa posiadaczką fajnego biustu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam maila do Pani Zukowskiej, bo widzę, że i w Białymstoku bywa na zabiegach.. liczę na pozytywną odpowiedź,a później już tylko zostanie mi staranie się o kredyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a po jakim czasie od operacji mozna nosić normalny stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po 6 tygodniach założyłam normalny stanik, miała przeszczep sutka i czucie wróciło po około 5 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hej dziewczyny,ja mam juz dosyc tych opatrunków jetsem 10 dzień po operacji,w poniedziałek mam kolejną kontrole,licze że juz sie ich pozbede bo nic mnie nie boli.Ani rany/ktore super sie goją mam bardzo cieniutkie linie ciecia,nie mam szwów tylko stendy/piersi tez mnie nie bola,tylko mam uczulenie na plastry całe czerwone odpażenia swędzą nie mozliwie itp.Wyciek z piersi prawej co mialam to małe gówienko,a jak mnie wystraszyło:)podobno jakies resztki z operacji mi wyszły.Ja juz bede szczesliwa jak mi znikna opatrunki i te nieszczesne plastry. Jak długo wy miałyście opatrunki ,Pszczoła jak u ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
Hej dziewczyny mam na zbyciu BACTIGRAS 10x10 zostało mi 6 szt na pewno tego nie zużyję jeśli by któraś potrzebowała to proszę o kontakt gosiaczekbusko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobellka
Jestem dwa miesiące po operacji wszystko się zagoilo tylko prawa pierś ma jeszcze krwiak ale przykladam "papkę" z sody i pomaga. Decyzja była jedyna i sluszna, wreszcie zaczęłam chodzić na basen, mieszczę się w kostium. Chodzenie bez stanika po domu rewelacja. Na blizny zamówiłam opatrunki silikonowe, zdam relacje czy pomagają. Kochane nie wracajcie się , inna jakość życia, również wieczornego. Podobam się sama sobie.... i nie tylko.... Jeżeli któraś z Was chcę coś wiedzieć pytajcie odpowiem.. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bandaże miałam ściągnięte tego samego dnia, potem tydzień plastry a potem nic bo skóra musi oddychać i się goić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Co lekarz, to inna teoria dotycząca leczenia. Jedni twierdzą, że szwy smarować maścią silikonową, inni proponują plastry, jeszcze inni polecają nie ingerować w naturalny proces gojenia. Podobnie z opatrunkami. I tak, jak każdej z nas ciało goi się w swoim rytmie, tak lekarze mogą proponować rozmaite formy pielęgnacji po zabiegu. Ja stosowałam octanisept i alantan, rozważam contratubex, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Grubsze szwy mam " ukryte" w fałdach piersiowych, a te które idą pionowo od przeszczepionych brodawek są cienkie, jakby narysowane długopisem. Co do czucia w brodawkach... Pewnie, dobrze byłoby odzyskać czucie, ale ja po dwóch miesiącach nie odzyskałam dawnej wrażliwości. Może po 5 będzie lepiej, ale nie jest to dla mnie najważniejsze. Tym, które mają możliwość zmniejszenia piersi i wskazania do zabiegu, z własnego doświadczenia mówię: WARTO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
ja miałam operacje w listopadzie, szwy miałam zdejmowanie stopniowo, ostatnie około dwa tygodnie po, opatrunki nosiłam około miesiąca i tak jak ewakalia,miałam uczulenie na plastry, zdrapana byłam do krwi, okropne uczucie, po zdjęciu plastrów swędzenie zostało,najbardziej pod piersiami,aż po brzuch,Pani doktor stwierdziła że muszę z tym iść do dermatologa, ja jednak swędzenie leczyłam domowymi sposobami i udało się. Cieszę się ze zdecydowałam się na operacje,chociaż,jak pisałam we wcześniejszych postach, obiecywano zmniejszyć do B (miałam F) , a zmniejszono do D, dla mnie są za duże....chociaż piękne i zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem 2 miesiące po operacji i chciałabym iść na solarium oczywiście w staniku . Czy któraś z was orientuje sie czy moge ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Gość Mi pani doktor mówiła ze dopiero po roku mozna korzystać z solarium,ale może co lekarz to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Aduska, to prawda Białystok ma kosmiczne ceny, bo lekarze przyjeżdżają z Warszawy, mnie 2 lata temu wyceniono na 15 000 zł, dlatego zrobiłam na NFZ w Orłowskim w Warszawie, jestem szczęśliwa, mam 51 lat i mogę jedynie żałować, że tak długo zwlekałam, choć niestety szwy są widoczne i pewno już tak zostanie - coś za coś, pozdrawiam wszystkie odważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiarka ja na NFZ nie mam szans, bo mam rozmiar G/H a to dla nich zbyt mało, mimo tego, że są one okropnie obwisłe i wyglądają jak u 70-cio latki, mimo, że mam jedynie 22 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
hej dziewczynki !!!! jestem po badaniach krwi, prosiłam panią pielęgniarkę, żeby zaczarowała, aby te badania wyszły dobrze !!! ZGODZIŁA SIĘ hihihihihi. Okaże się we wtorek bo idę do anestezjologa on odczyta te badania oj boję się jak fix, żeby było dobrze. Ja jeszcze 8 dni !!!!! a wam wszystkim po życzę dobrego gojenia. EWAKALIA trzymam kciuki !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,jestem m-c po operacji,za kilka dni następna kontrola,piersi mnie bolą po bokach i rwanie w sutkach,czy którąś z was też tak długo bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w zasadzie wcale nie bolały piersi po operacji. Swędzenie tak, osłabiona byłam także, ale bólu nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
Mnie po bokach bardzo bolały, myślę że miałam nawet jakieś zapalenie, ponieważ miałam gorączkę, brałam leki przeciwzapalne i robiłam naświetlania,wszystko wróciło do normy, chociaż piersi jeszcze czasami pobolewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Agatka czyli ponownie byłaś w klinice,czy leczenie przechodziłaś ambulatoryjnie?po ilu dniach była poprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam operację 19.02 w Orłowskim. Jestem spoza W-wy. Czy któraś z Was ma zbliżony termin? Jakie warunki są w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
Nie byłam ponownie w klinice,nie miałam ochoty rozmawiać z panią doktor,która na skargę o okropnym swedzeniu wysyłała mnie do dermatologa, a po wyrażeniu mojego niezadowolenia z wielkośc****ersi po operacji, powiedziała mi ze muszę schudnąć. ...sama się kurowałam, gorączka przy jednej i przy drugiej piersi była dwudniowa, gdyby trwało dłużej szukalabym pomocy,jednak bóle i rwania minęły, zauważyłam tylko ze muszę bardzo uważać by np. nie naciągnąć rąk kod góry bo wtedy piersi bolą bardziej...gdzieś tam w środku od czasu do czasu mnie zakłuje, ale bólów nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka jaki rozmiar Ci zrobili ze jestes niezadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Dziewczyny ja z takim pytaniem - jestem w trakcie załatwiania wszystkiego na nfz, obecnie czekam na rezonans kręgosłupa, bo ortopeda do którego chodzę mi go zlecił. Piszcie proszę ile czekałyście na operację na nfz od momentu zakwalifikowania przez plastyka i gdzie będziecie lub byłyście operowane. Z góry dziękuję za odpowiedź, bo obawiam się, że trzeba długo czekać :/ ja jestem z pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
Gonia123 szpital jako budynek do najnowszych nie należy. sale kilku osobowe. toaleta i prysznic wspólny na korytarzu. ale to chyba nie jest najważniejsze. lekarze pielęgniarki salowe profesjonalni wszyscy razem i każdy z osobna :) takie są moje odczucia. leżałam 4 dni. zawsze mili uśmiechnięci pomocni. ;) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Po jakim czasie wyjmują dreny i zdejmują szwy? Czy jest możliwe bym 2 marca pojawiła się w pracy, jeśli operacja jest 19 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Anielica, ja czekalam prawie 1, 5 roku. Kwalifikacja i zabieg w UCK. Być może gdzieś w Polsce czeka się krócej, ale blisko domu zawsze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
Miałam 80F, na pierwszej wizycie zapytałam panią doktor , jaki będę miała rozmiar po, odpowiedziała,że jaki sobie życzę, życzyłam sobie B, powiedziała że nie ma sprawy, w efekcie jest 80D, na ostatniej wizycie, kiedy jej to wypomniałam,odpowiedziała,że nie mogła mi bardziej zmniejszyć,więc zapytałam,czemu mi tego nie powiedziała na pierwszej wizycie, stwierdziła że w czasie operacji się okazało....ja po prostu poczułam się oszukana,wiadomo,gdyby mi od razu powiedziała, że zmniejszy tylko do D, szukalabym innej kliniki....szkoda mi tej kasy (dla mnie bardzo dużej 10 000zł),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
Gonia123 zazwyczaj dreny wyjmuja następnego dnia. u mnie byla krew w drenach więc wyjęli po dwoch dniach i wtedy do domu. szwy po tygodniu i po dwóch tygodniach przynajmniej tak bylo w moim przypadku. jeśli chcesz pogadać pisz kwiat77@wp.pl Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
anielica1986 ja czekalam 3i pol m-ca od wizyty w poradnii plastycznej do operacji, mialam w warszawie w orlowskim. w pon operacja,w srode wyjecie drenow, w czwartek do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×