Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karolcia76
Nowiutkapanienka czuję się dobrze ale jak po operacji wiec się nie wysilam szwy paskudne hihi ale cycusie super wiec bardzo było warto to zrobić trzymaj się bierzcie skierowania róbcie przeswietlenia i co tam jeszcze trzeba bo przed wami nowe lepsze życie! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Ja miałam o wiele więcej przykrych sytuacji związanych z biustem niż jakkolwiek miłych, od gimnazjum był on moją zmorą i powodem kompleksów, trochę się to zmieniło jak poznałam męża on wyrobił we mnie poczucie wartości, ale też rozumie moją obecna decyzję i wspiera mnie w dążeniu do "lżejszego" życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
zeberko- a ty na jakim etapie jesteś? masz termin operacji już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tu się jest anonimowym :) Miłe jesteście kobietki :) Ja przepadam za Wami ! Wiem jak dostaje w kość kręgosłup itd. ile musicie się nacierpieć z tego powodu, ale przy kimś takim jak ja nawet największy ból byłby nieodczuwalny :) Chętnie poznał bym ... :) Mam swoje lata i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
Nowiutka - mi wyznaczyli termin od razu na konsultacjach - 28 kwietnia mam się zgłosić do szpitala. Chcę jak najlepiej wykorzystać czas, który mi został, by się dobrze przygotować, w życiu nie myślałam, że to będzie tak szybko, ale się cieszę, bo w czerwcu mam ślub siostry - mam nadzieję, że do tej pory będę w formie. Załamuje mnie jedynie ten zakaz ćwiczeń :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Zeberko, zacznij cwiczyc juz teraz :) rob brzuszki, bo po redukcji oponki wygladaja na wieksze :) po operacji wysilek jest niewskazany. Proby lamania zalecen lekarza bywaja bolesne. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
A propos wycieków,niech wycieka po operacji,co ma wyciec bo potem będziecie miały gorączkę i zapalenia w piersiach, jak ja, A wycieków nie miałam żadnych, tak samo z ćwiczeniami, uważajcie,nie naciągajcie rąk za bardzo,bo potem piersi bolą, u mnie tak było, 18 lutego minęło 3 miesiące od operacji a jeszcze nie ma mowy o spaniu na brzuchu i jakichś zwyczajnych wymachach rąk. ...oczywiście warto było,jak już wcześniej pisałam,ale długo dochodzi się do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
Zgadzam się w pełni z gość Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
Ooooj, dziewczyny ;) Ja trenuję aktualnie 5 razy w tygodniu. Niestety miałam roczną przerwę z powodów zdrowotnych i okropnie to się odbiło na moim zdrowiu, kondycji i wyglądzie ... :/ Między innymi dlatego wiedziałam, że operacja , to dla mnie jedyne wyjście, bo kiedyś schudłam 15 kg...a biustu nie ubyło nawet 1CM!! :( Teraz kilogramów znowu dużo do stracenia, dlatego tak mnie martwi , że będę musiała przestać ćwiczyć... Dlatego teraz to chyba już w ogóle zamieszkam na siłowni... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
No ja to ze względu że zakończyłam niedawno karmienie mogę mieć operację najwcześniej we wrześniu, więc mam nadzieję, że czeka mnie ostatnie lato w takim wyglądzie. Też się teraz odchudzam, to są moje postanowienia na ten rok i muszę się wywiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
Dziewczyny, Jestem przerażona! mam dośc spore dwie zaropiałe dziury, w lewej piersi.. są zaczerwienione na około... wygląda to paskudnie! moim zdaniem powinno to zostać zszyte....:( czekam na informację od mojej Pani doktor... miałam mieć kolejną wizytę za miesiąc, ale w tej sytuacji pojadę do szpitala w poniedziałek;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaropiałych nie zeszywa się . Gdzie robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Pszczoła, wiesz już coś? W którym miejscu te dziury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Wszystko było dobrze miałam małą ranke, którą pani doktor kazala tylko plasterek naklejac. Dzis po kapieli odkleilam i masakra jakas. Ranki maja po okolo 1cm, przy sutku, miedzy zszyciami, jakby szew poszedł i pod piersią; (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Pszczola nic nie umiem poradzić ale trzymam kciuki tylko lekarz pomoże. U mnie jak się saczylo to się saczy rano byłam w szpitalu dr powiedział że jeżeli tego tak mało to nie groźne ale nie ukrywam że to denerwuje .czekam do środy bo wtedy idę do dr która mnie operowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Aj, paskudnie. Trzymam kciuki, by dobrze się zagoiło. Daj znać po wizycie u lekarza. Karolcia, u Ciebie też będzie dobrze :)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
Witam wszystkie biuściaste !!! Podczytuję Was od kilku dni ponieważ czeka mnie operacja początkiem marca o dr Zawisz Kraków - idę na żywioł bo od zawsze to było moim marzeniem, a teraz się boję, czy może któraś a piszących dziewczyn lub z czytających może się wypowiedzieć na temat dr. Będę wdzięczna..... Gorąco wszystkim kibicuję, ja w tej chwili mam rozmiar 75H ale w zasadzie to sama skóra pouciskana w stanik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo tych powikłań Wniosek jeden - robią to chirurdzy z niezbyt wielkim doświadczeniem lub z drewnianymi rękoma. A może to firmy prywatne i dla cięcia kosztów zbyt szybko wypisują do domu a do tego żle zaopatrują rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc czarna Ile kosztuje operacja u dr Zawiszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Gość - w spr. powikłań. Jeżeli chodzi o szybkie wypisywanie, to mam wrażenie, że publiczne placówki wiodą prym w tej dziedzinie. :) Gojenie ran jest kwestią indywidualną, podobnie jest z opatrunkami, plastrami i smarowaniem - co lekarz to inna teoria. Uogólnianie jest bardzo nie na miejscu. Mnie szczęśliwie ominęły komplikacje pooperacyjne, wszystko ładnie się goi. Minęły ponad dwa miesiące od operacji i poza niefortunną próbą rozpoczęcia aktywności fizycznej stosuję się do zaleceń lekarza, wciąż chodzę w gorsecie, a co najważniejsze, każdego dnia powtarzam sobie, jak to wspaniale, że zdecydowałam się na operację. Nastawienie jest najważniejsze w procesie rekonwalescencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny a co myślicie o masowaniu piersi po operacji i kiedy można zacząć wykonywać taki masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszczoła tez miałam taką dziurkę pod prawą piersią to nie ropa tylko martwica ja smarowałam maścią betadine fakt troch to trwało ale w końcu się zagoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
nie masz po tej martwicy blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
dr Zawisz jest drogi, i dlatego pytam, rozpytuję czy jest tutaj ktoś kto miał operację robioną przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze jest drogi tylko ja mam do niego 5 min drogi i xastanawiam sie czy tez gdzie indziej szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
ja mam 200km, a co do efektów to mogę Ci napisać po operacji, natomiast teraz właśnie chcę się dowiedzieć czy wart tej kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa z wielkim cyckiem
witajcie cycate kobitki i te już nie cycate ;) Pozstanwilam cos zrobic ze swoimi balonami. Jestem raczej drobna osoba tj. na te chwile tylko kosci mam drobne- niestety reszta pokryla sie grubsza warstwa tluszczu, no a moje cycki to juz masakra. Zawsze mialam bardzo duze - wykarmilam trojke dzieci (a wiec do czegos sie przydaly) - dzis kiedy jestem w okresie menopauzalnym to mam po prostu giganty. Pod biustem to ledwo 75 cm (chyba na dzien dzisiejszy to najwezsze moje miejsce) a w cyckach to ponad 115cm. Mam juz przeswietlenie kregoslupa szyjnego i tam zwyrodnienia jak "ta lala" w ramionach wawozy, glebokie i szerokie tak jak ramiaczka w wielkich biustonoszach, z boku od fiszbin odnawiajace sie rany - teraz fizbiny oklejam podpaska i lepiej. Kregoslup piersiowy mnie boli i nie mam watpliwosci, ze sa miezle zmiany. Mieszkam niedaleko Poznania i poniewaz mam (moim zdaniem wielkie wskazania medyczne) chcialabym zabieg zmniejszania przeprowadzic albo w Poznaniu albo we Wroclawiu. Czy mozecie mi dac namiar na lekarza godnego zaufania z tych miast, ktory robi operacje na NFZ. Pozdrawiam i bardzo niecierpliwie czekam na odpowiedzi tych. ktore juz moga chodzic "toples" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was xostala zakwalifikowana w Levznej odyatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej U mnie postępy, 3 marca mam wizytę u ortopedy, mam już skierowanie od rodzinnego na RTG i jutro się umówię, mam nadzieję że tego trzeciego pójdę już z wynikiem. Jutro będę też dzwonić do poradni chirurgii plastycznej, zdecydowałam się na Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu Bielecki robi na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×