Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
Operacja jutro. Dojadę do siebie to za dwa trzy tygodnie zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Dziewczyny, napiszcie proszę jak zaczęły się Wasze przygody z zabiegami zmniejszania biustu? Ja też chciałabym bardzo to zrobić ale nie mam pojęcia od czego/kogo zacząć :( Super że Wam się udało i jesteście zadowolone - gratuluję wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, robila ktoras lub rozważała operacje u doktora łątkowksiego? Z tego co czytam ma dość dużą renomę, jestem ciekawa waszych doświadczeń z tym plastykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
barmanka8- skąd jesteś? pierwszy krok to wizyta u lekarza rodzinnego w celu załatwienia skierowania do poradni chirurgii plastycznej, możesz od razu poprosić o skierowanie do ortopedy. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
nowiutapanienka - bardzo dziękuję. Jestem z Wrocławia. Czy wiesz może od jakiego rozmiaru piersi "łapią" się na zmniejszenie? Ja mam 65H. Boli mnie kręgosłup i jeśli byłaby taka opcja to chętnie zmniejszyłabym biust. Czy Ty robiłaś sobie taką operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
barmanka8- ja dopiero 14 sierpnia mam konsultacje w Warszawie, bardzo się stresuję tym czy mnie zakwalifikują. Mój rozmiar to 75 J. Od jakiego rozmiaru kwalifikują, to ciężko stwierdzić tu jednoznacznie. Sądząc po twoim obwodzie to jesteś chyba bardzo szczuplutka, a to może mieć znaczenie. Myślę, że warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Ja mam 65gg i mnie od razu zakfalfikowali w Łęcznej. Czyli masz podobne wymiary do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
WOW dzięki za dobrą wiadomość :) jak długo czekałaś na zabieg? Jakie są procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
nowiutkapanienka- No niestety nie jestem za szczupła - ważę 70kg i mam budowę klepsydry (szeroka w biodrach + duży biust). Duży biust to spory ciężar i mocno obciąża kręgosłup który i tak mam nadwyrężony. Pochwal się proszę po wizycie jak Ci poszło. Trzymam kciuki żeby Ci się udało zakwalifikować na zabieg! Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Na wizycie bylam w kwietniu a zabieg mam 18.08 . Najpierw poszłam po skierowanie od internisty do chirurga. Chrirurg zakwalfikowal mnie potem musialam dostarczyc usg piersi i zaswiadczenie od ortopedy o wskazaniach do operacji bylam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Barmanka 8 ja tez jestem z Wrocławia i właśnie w ten poniedziałek idę sobie zaklepać operację na Chałubińskiego na październik-byłam tam już raz, ale chcieli mnie operować w czerwcu, ale , że we wrześniu wychodzę za mąż to wole to zrobić już po. Generealnie nie robili żadnych problemów tyle że ja mam dość duży biust 65J, no i musisz mieć zaświadczenie najlepiej odo ortopedy, że faktycznie ten biust powoduje problemy z kręgosłupem. Ale myślę, że Ciebie tez by spokojnie zakwalifikowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już wcześnie, że zaświadczenie od ortopedy bardzo się przydaje - lekarz stwierdził, że to mocny argument. Ja mam termin operacji na wrzesień przyszłego roku w Orłowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka35
Dziewczyny z Wrocławia - jak długo czeka się na operację w Klinice na ul. Chałubińskiego? I jeśli mogłabym prosić o jakieś info - jak wygląda procedura: do kogo najpierw się zgłosić i jakie zaświadczenia posiadać...z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Dzisiaj dostałam termin pierwszej wizyty w poradni u Orłowskiego na styczeń 2016. To trudna i bolesna decyzja bo nawet nie zrobię sobie dziurek w uszach na kolczyki , żeby się nie okaleczać z własnej woli ale po 2 cesarkach i onkologicznych przejściach (usunięty guzek i wszystkie węzły chłonne pachy) nie mogę dźwigać już tego ciężaru... a jest daleko poza rozmiarami , o których tutaj piszecie, w okolicach "K". Cieszę się, że już mam skierowanie od chirurga onkologa, podparte zaświadczeniem od ortopedy i psychiatry. Głowę mam w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Na szybko napisze bo jeszcze w szpitalu jestem a relacje szersza pozniej jak wroce do siebie dam. Jestem po juz. Szpital Łęczna. W srode o 12 godz.mialam zabieg do 15godz. Godzine polezalam dostalam troszke wody kazali usiac do 18 godziny posiedzialam o 22.0 godzinie juz chodzilam. Zero wymiotow. Dzis wyjte dreny i pierwszy opatrunek. Powiem jedno cycki sa boskie. A jak ktos mówi ze w Łęcznej robia duze to nie wie co pisze. Majac brytyjskie H chcialybyscie miec krosty miske B czyli odstajace na 3cm... nie wierze w to... mam miske C. Operowal dr. Madry ... Lekarze personel opieka cydowna i nigdy bym nie czekala dwa trzy lata na warszawe majac w perspektywie czekanie trzy miesiace w £ecznej. A przyjechałam 588km w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
iwapoz super, ze jestes zadowolona :) ja troche sie zmartwilam tymi opiniami o robieniu duzych biustow w Lecznej. Powiedz mi czy wyciaganie drenow bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tess
Lawenda 15 - jeśli masz termin na wrzesień przyszłego roku to jak długo czekałaś na pierwszą wizytę konsultacyjną? Jak długo od pierwszej konsultacji do operacji? Jak pisałam wyżej, termin w Orłowskim na konsultację dostałam dzisiaj na styczeń 2016. Zastanawiam się nad zmianą szpitala ale nie mam orientacji, może MSWiA??? Ratunku, pomóżcie podjąć decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Iwapoz to super że wszystko w porządku. Ja do Łęcznej mam na 10 sierpnia. Napisz jak wygląda przygotowanie do operacji i w końcu czy pytają o oczekiwania względem wielkośc****ersi? Bo przecież różne tu opinie były. I jaką metodą miałaś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Co zauwazylam... 1. Czytajac ponad 500stron na tym forum latwo zauwazyc ze powiklania po operacji czesciej maja panny po warszawie niz po lecznej 2. Nie zna laski po wawie by miala B miske 3. Jak ktos sledzi rynek lekarzy to klinika dr. Macieja Kuczynskiego w Polsce słynie z biustow ze dobrze robia ....prosze sprawdzic kto jest w zespole u niego na stronie 4. Szwy w Łęcznej sa juz rozpuszczalne wiec nie mam stresow z wyciaganiem ich te wew i zew 5. Absolutnie mnie nie bolaly dreny jak sie wyciagalo 6. W prywatnych klinikach dzien dwa i wyjazd z kliniki na Nfz mnie trzymaja od wtorku do poniedzialku...troche sie boje jyz samej dbania o biust i nie ukrywam tego jak bedzie... dzien bo jestes obolala z tymi drenami ale wierzcie ten bol jest warty tego jak przywoza z bloku podnosisz koldre i widzisz sterczaki i jak by ci 2 kg cukru z barkow zdjęto odrazu to poczulam 7. Moim zdaniem nie warto sugerowac sie opiniami ze w Łęcznej robia duze.... zaden lekarz nie pokaze ci komputerowo jakie bedziesz miala...jak masz pelne to wyjda pelniejsze jak masz mega zwisy balonow ci nie zrobia... zauwazylam tez ze jak komus sie biust laczy u gory to po zmniejszeniu wyglada jak sklejony u gory....jak ktos ma rozrzeszenie od gory bedzie mial po zmniejszeniu dwa osobne piersi....tez mi to wyjasniono bo nie rozumialam czemu jedne maja taki a inne tak 8. Dr. Madremu mowilam ze na kafeterii ma duzo zadowolonych i ze ja temu zdecydowalam sie tu i mam nadzieje ze beda ladne.. i zrobil takie jak by czytal w myslach... Wiec nie bac sie a startowac na Łęczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Pytajcie.... odp.szczegolowo we wtorek jak wroce na dom bo tu z tel pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tess - na konsultację czekałam od lutego do czerwca. Brałam pod uwagę Łęczną (pewnie byłabym już po operacji). Wybrałam Warszawę ze względu na lepszy dojazd. A teraz mi trochę szkoda jak czytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Iwapoz twój opis podnosi na duchu człowieka. Ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Dziewczyny,dodam tylko do tego co pisała iwapoz,że ja byłam w pokoju sama,łazienka ful,personel mega miły.Jeżeli chodzi o środki przeciwbólowe nie oszczędzają,służą pomocą na każdą prośbę. Jestem 10 dzień po operacji,goję się,żeby nie zapeszyć pięknie.W czwartek jadę do kontroli.Mam biuścik,że tylko pozazdrościć. Warto,poważnie,warto to zrobić i to właśnie w Łęcznej. Kiedyś miałam usuwany woreczek w prywatnej klinice.Wypisali mnie następnego dnia,wyłam z bólu.Zostałam zdana sama na siebie,porażka. Tutaj dbają o każdy szczegół,powaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Witajcie, pierwszy raz piszę bo ciągle tylko czytałam. Po moim długim rozmyśleniach że chciałabym zmniejszyć biust natrafiłam na Wasze wpisy i to było najmocniejszym impulsem do działania. Najpierw lekarz ogólny-skierowanie. Nie było łatwo ale wkońcu dała, potem prywatnie ortopeda, napisania wskazania . Było trochę łatwiej ale bałam się strasznie co powie. Zrobiłam usg piersi i pojechałam na wizyte. Umówiłam się do dr Mądrego. Wizytę miałam w ten czwartek, na wstępie powiedziałam Mu że jest najlepszy:) stwierdził, że to jakieś pomówienia:) A potem rozmowa, nie było żadnych zbędnych dyskusji. Noszę rozmiar 80L, więc problem miałam spory. Pokazałam mu papiery od ortopedy i usg, poopisywał sobie i na końcu pyta się mnie kiedy chcę operację? Więc ja zdziwiona że mogę sobie wybrać :) On patrzy w kalendarz i mówi mam wolny termin teraz w poniedziałek albo 1 luty:) No to mnie zatkało. Nie byłam przygotowana żeby od razu mi operację robił:) dlatego zdecydowałam się na 1 luty (muszę sobie zrobić szczepionkę na żółtaczkę). Dziewczyny dajcie znać czy któraś może też będzie operowana w tym terminie. Ja od dzisiaj zaczęłam dietę, muszę schudnąć żeby po operacji był jak najlepszy efekt, bo brzuch na 100% mi wyjdzie. Dziękuję Wam za wpisy,które popchnęły mnie do zmiany swojego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Jeszcze informacja dla dziewczyn,pytałam się dr Madrego czy przyjmuje w Krakowie powiedzial ze tak. Nic wiecej nie wiem, dowiem sie jak bede w szpitalu. Nie wiem tylko czy tego 1 lutego mam byc na czczo, i jak potem jest z pierwsza wizyta po operacji,czy to jest tylko zmiana opatrunku czy pelna kontrola. Do Lecznej mam 5,5 godz jazdy autem. Dziewczyny wracałyście po operacji same autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70f pewnie sie nie kwalifikuje na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Pierwszy dzien w Łęcznej musisz byc na czczo bo bedziesz miala pobierana krew cisnienie temperature ciala. Na drugi dzien operacja kolo 12 ja mialam.... ja jutro wychodze i tez mam 588km bo mieszkam w Poznaniu a jade kolo Pily do domu rodzinnego ale rodzice sa tu ze mna. W ta strone ja kierowalam teraz tata. Uważam ze ja z 200km dala bym rade sama wracac bo rekoma moge operowac ale to indywidualna sprawa ale tyle km to raczej meczace zwlaszcza w lecie. To samo po narkozie sa panny co wymiotuja spia a ja po narkozie nie spalam gadalam a po 5h chodzilam po oddziale. Przed narkoza 12h nie jadla nic a 6h nie pilam moze to tez mialo wplyw nie wiem. W srode operacja i micno bandazem bedziesz obwiazana bardzo ciasno czwartek mialam go juz dosyc ale wiedzialam ze mus to mus w piatek juz dreny wyjete i stanik zalozony. Kupilam model cara za 215 zl w sklepie w szpitalu medycznym. Acha i od trzech tygodni jem ciagle wit c min 1000mg i trzy razy dziennie rutinoscorbin na to by sie goilo by krwiakow i siniakow nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
iwapoz nawetnie wiesz jak mnie podniosly na duchu Twoje posty, bardzo Ci dziekuje za tak szczegolowe relacje. Niech Ci sie wszystko super goi :) Mam nadzieje, ze dr Madry i u mnie sie spisze. Napisz czy wiesz od kiedy stosowac jakies mascie, plastry na blizny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 70f i dobrze dobrany biustonosz.. niestety po ciazy biust wyglada nieciekawie... jest bardzo obwisly jedynie w staniku wyglada ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×