Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
wit C pozwala znowu szybciej na przyswajanie zelaza dlatego taki piłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
no mój mąż słyszał że pietruszka pomaga przy żelazie. To zakupił.... 4 sztuki korzenia zamiast natki pietruszki. A najlepsze że przywiózł mi to do pracy i kazał przegryzać sobie. Baran jeden nie doczytał że to natka. Mi wyszło 8,6 a minimum to 12 to nie wiem czy nadrobię to tak szybko. Wizyty w poradni hematologicznej są dopiero na czerwiec 2016r. możliwe, to jak zwykle w PL pozostanie wizyta prywatna. Ale nauczona doświadczeniem (!!!!) zrobię sobie za tydzień morfologię i zobaczę czy coś ruszyło się. W ciąży też miała anemię i nie przyswajałam żelaza tabletkami, dopiero zastrzyki załatwiły sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
spokojnie ja mialam 8,4 a pozniej po 2-3 tyg jakos juz 14 i mi mama dzwonila ze mam przestać jesc to zielone - soki z buraka wszytko zielone szpinak podroby wspomagane tabletkami i dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwapoz - możesz mi podać swojego prywatnego maila...też jestem z okolic Poznania i chyba będę się decydowała na operację w Łęcznej...Pozdrawiam! Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
bbox - nie możesz chodzić kilku godzin dziennie bez stanika i nie wierz tym, którzy tak twierdzą. Lekarz bezwzględnie zalecił noszenie biustonosza, pozwolił mi spać bez niego po 3 miesiącach po zabiegu stwierdzając, że wszystko się ładnie zagoiło i mogę sobie na taki luksus pozwolić - nie dotyczyło to dnia, tu nadal obowiązywał nakaz. I to były indywidualne zalecenia dla mnie!!! Jestem w tej chwili 4,5 miesiąca po zabiegu. Jedyne środki jakie stosowałam to: octanisept do przemycia blizn i sutków, natłuszczenie sutków alantanem, a po 2-3 tygodniach wazeliną, natomiast blizny pod biustem żelem silikonowym, najpierw kupiłam drogi dermatix, a następnie bliznasil - ten sam skład, zdecydowanie niższa cena. Tłusta maść musi być, bo brodawki po przeszczepie muszą mieć zapewnione odpowiednie środowisko, żeby przeszczep się przyjął. Nie kombinowałam też z biustonoszami za nie wiadomo jaką cenę - kupiłam zwykłe, najprostsze, bez fiszbin z firmy Viki w cenie 40-60 zł za sztukę i szczerze powiem, że przypadły mi do gustu i noszę je do dziś. Dziewczyny - nie eksperymentujcie na własną rękę bo później będziecie narzekać że coś jest nie tak jak być powinno. Jeśli chcecie cokolwiek zmienić w środkach pytajcie lekarzy. Ale często najprostsze i sprawdzone rozwiązania są najlepsze. Wszystkim życzę zadowolenia z nowego biustu - ja jestem ze swojego bardzo zadowolona i nawet jeśli ma on rozmiar D/E to w żadnym razie nie narzekam - startowałam z K więc zmianę widać choćbym nie wiem jak starała się ją ukryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że wypowiedzi tutaj należy traktować jako informacje o leczeniu , każdy organizm jest inny skóra też, miałam zabieg 20 maja , a 30 lipca dr Mądry wpisał zakończono leczenie. Maści Alantan i innych nie mogłam stosować bo zaczęły mi pękać delikatnie w 2-3 miejscach blizny , przerażona jak zwykle octanisept , osuszyłam dermatolem i zabliźniło się. W staniku nadal chodzę , kładę na blizny pod piersiami miękką gazę i idę do pracy, nie śpię w nim ale jak mam dość swędzenia , pieczenia blizn to po prostu zdejmuję pewnie to związane jest z upałami . Po prostu czytałam forum i dużo mi to pomogło za bardzo dziękuję . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
ibiza65 - dziękuję za Twój post. Wszystko co opisałaś pasuje właściwie do zaleceń mojego lekarza. Wczoraj na kolejnych oględzinach potwierdził, że błędem jest np. leżenie bez stanika przez więcej niż godzinę. Chodzi o naprężenia. Co do gojenia, proces trwa i jest prawidłowy - chociaż wydawało mi się, że postępuje zbyt wolno. Rany zasklepiają się w środowisku wilgotnym, więc tłustawe maści temu właśnie służą, aby nie powstawały suche strupy. Jak znam mechanizmy, rozumiem też zalecenia. Ciekawa uwaga dotyczyła stanika - taki, który przyciska piersi do klatki piersiowej (np. sportowy typu extreme), wypycha je jednocześnie pod pachy. Dlatego należy dobrać taki, który unier******* ale też formuje piersi, zbierając boki do przodu. Ogólnie ujmując, jestem już spokojna, niewyobrażalnie wdzięczna moim lekarzom i - uwaga - zadowolona, że zabieg był w miejscu zamieszkania, bo od wypisu jestem oglądana co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, własnie znalazłam to forum i chciałam się podzielić własną opinią. Ja trafiłam na zmniejszanie piersi do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej na oddział Chirurgii Plastycznej w Lublinie(tam też robią te wszystkie zabiegi, i operują Ci sami lekarze co w Łęcznej- dr. Mądry oraz inni cudowni lekarze ) Polecam ten oddział w Lublinie bo kolejki są bardzo krótkie. Ja od zapisania czekałam tylko tydzień, jestem teraz bardzo szcześliwa i zadowolona, a co najważniejsze moje piersi podobają się teraz mojemu facetowi. Lekarze którzy tam pracują są zaje******* i te cudowne pielęgniarki, są jak anioły. A co najlepsze - kiedy była u mnie moja siostra w odwiedzinach(a miała na policzku dużą brodawkę) lekarz zaproponował jej usunięcie, i skończyło się tak że leżałyśmy obok siebie na łóżku :) tak wiec kto nie chce długo czekać w kolejce to polecam ten oddział w Lublinie, jeśli będziecie miały jakieś pytania albo zechcecie numer telefonu na oddział żeby się skontaktować i umówić to piszcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
hej co do odchudzania to do mnie lekarz powiedział tak, że lepiej schudnąć przed, bo efekt operacji będzie wtedy lepszy na dłużej. Powiedział, że jak się już decydować na tak poważny zabieg to watro się postarać aby efekt był jak najlepszy i jak najtrwalszy, nie chodzi o to że cycki zaraz do pasa obwisną, ale jak po operacji będą ładne podniesione to po odchudzaniu coś tam obwisną u jednej mniej, u innej bardziej ale jednak. Nie wiem ile uda mi się schudnąć teraz przed operacją, jak mam ten termin to na pewno motywacja większa. Mam też kontakt bezpośredni z dziewczyną, która była na konsultacji w Gdańsku i tam obowiązkowo kazali jej zrzucić 15 kg i dopiero zgłosić się ponownie. To ogólnie jeszcze jest kwestia tego jak dużo za dużo jest tych kg. gość tess- to za pięć miesięcy masz zabieg czy konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Dziewczyny pojawiła mi się opryszczka a w poniedziałek mam się stawić w Łęcznej . Smaruje się cały czas, ale nie wiem czy przejdzie. Czy z opryszczką zrobią mi operację??ratunkuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź Heviran- to tabletki na opryszczkę, są na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 70 H:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barmanka8
Blume1 weź Haviran + tran najlepiej bio marina takie połączenie szybciej leczy. Ja sprawdziłam na sobie i córce. Takie zestawienie najlepiej wziąć zaraz jak sie pojawi. Hmm nie sadze zeby opryszczka miała wpływ na operacje ale nie jestem lekarzem wiec gwarancji nie dam. Powodzenia życzę i daj znac jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
klebberp powiedz mi jak ze stanikiem pooperacyjnym w Lublinie? Tam nie ma na miejscu sklepu medycznego a nie kupię wcześniej bo nie wiem jaki rozmiar. Czy wracałaś do domu obandażowana i dopiero w domu ubrałaś? Ja raczej chciałabym żeby lekarz fachowo zobaczył jak to leży. Dla mnie dr Mądry powiedział że będę miała do wyboru Łęczną albo Lublin. Byłam w Lublinie i jest ok ale nie wiem właśnie jak rozwiązać sprawę tego stanika. Czy w Lublinie jest może gdzieś sklep medyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
anna w szpitalu bedziesz okolo tygodnia a bandaze zdejmuja dwa dni po operacji wiec na moje bez stanika bedzie ci ciezko ja mialam kupiony ze soba ten http://www.biustanasze.pl/biustonosz-pooperacyjny-amoena-frances-bezowy-id-1652.html kupilam M c/d ale spokojnie kup a/b miske bo on sie rozciaga a ma byc ciasno wybierz sobie tylko pod biustem 100zl nie majatek a ci sie i tak przyda i ten po zdjeciu bandazy mi zalozyli z nim poszlam i kupilam sobie wlasnie ten model cara w lecznej i tak musisz miec dwa trzy staniki bynajmniej ja tak mam i nie takie co splaszczaja ci biust sportowe a co ksztaltuja miske wlasnie ten cara zniera cyc do srodka i ksztaltuje http://www.biustanasze.pl/biustonosz-kompresujacy-silima-cara-id-127.html w lecznej 215zl jak dobrze pamietam:) i rozmair jak widzisz sa B/C wiec w tych pooperacyjnych nie wybierasz jak teraz miske wiec na moje smialo przez neta mozesz kupic jak zdecydujesz sie na Lublin i zabrac ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a jak dostać się do Lublina, do tego centrum? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Jedna pani była na wizycie prywatnej u dr Mądrego i on dał jej właśnie skierowanie do Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chirurg plastyczny przy pełnym przeszczepie zrobi z wielkich bimbałow miseczkę nawet A. Sztuką jest zrobić niewielki biust przy przeniesieniu na szypule. Nie uważam Łęcznej za ekspertów w tej drugiej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jestes ekspertem rozumiem ze wiesz gdzie sa artysci plastycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tess
do nowiutkapanienka Mam konsultację w styczniu 2016. Teraz zaczęłam odchudzanie. Myślałam żeby zgłosić się wcześniej na prywarną konsultację ale wolę pomału i solidnie zrzucić najpierw wagę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wy jak jedziecie na operacje to z kims ? Ja mam do Lecznej 400 km w jedna strone i zastanawiam sie jak to zrobic bo tata mnie zawiezie a maz z dziecmi zostanie tylko jak w dniu operacji jest, czy jak co to jakegos noclegu mam szukac czy dam rade sama po operacji .Yroche sie boje bo zawsxe w takich sytuacjach byla moja mama ale jej juz nie ma . Czy tylko jedt mi ktos potrzebny zeby zawiesc i przywiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hej ja mialam 580km, ze mna jechali rodzice, ja wiem ze jest hotel ale noclek ok 250zl wiec ja wpadlam na pomysl i na olx poszukalam mieszkania na miesiac co wynajmuja i dogadalam sie na 550zl i pojechalam z rodzicami w poniedzialek sobie wyspalam sie i na spokojnie we wtorek mnie rodzice zawiezli i sobie caly pobyt w centrum Łecznej (2km od hotelu przy tesco) pomieszkali wpadali kiedy chcieli i we wtorek dopiero wyjechalismy bo dopiero mnie wypuszczal, wiec ciezko za te kase byloby mi na ponad tydzien poszukac dla 2 osob z psem a w pierwszy dzien w sumie 3 osoby bo ja spalam przeciez. Zabieg masz na drugi dzien, w pierwszy badania. Po zabiegu mysle ok 50km dasz rade dojechac -bynajmniej ja czulam ze taki dystans bym sama pokonala -wiekszy byloby mi ciezko. W czwartek jade na kontrole do Łecznej ale to tez z siora i jej mezem bo pokonac musimy ponad 1200km w dwie strony spod Poznania wiec jak o 5 wyjedziemy to po 19,00 wieczorem wrocimy ale mysle bedzie ok bo ladnie mi wyglda wszytko tylko szwy z brodawek mi zdejmą. Pytanie do gość wczoraj a kto jest ekspertem uwazasz zatem zmieszania piersi na szypule - i jakie masz doswidczenia skoro taka opinie masz? ja jestem po operacji ale nie jestem widzisz w stanie takiego zdania wypowiedziec bo ja cycki robilam w łecznej i nie wiem jak by mi zrobili gdzies indziej a Ty sie tak wypowiadasz jak bys swoje cycki w 20 klinikach robila i wiesz wszytko - na tym forum wczesniej ktos ladnie napisal ze nie z kazdych piersi da sie zrobic kazde bo trzeba miec do tego warunki techniczne (kazda piers jest inna i to ze z jednej 80h zrobia miske d nie jest powiedziane ze u kazdej innej tak sie da ...proponuje doladnie wypytac lekarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Iwapoz będę od poniedziałku w Łęcznej wpadaj do mnie na sale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1313
ibiza65 -Witaj zaglądam tu co jakiś czas i cieszę się że masz się dobrze ,ja już nie mogę się doczekać terminu swojej operacji czekam z niecierpliwością na list .Mam jeszcze jedno pytanie czy sama sie szczepiłaś na żółtaczkę ? Jak jest z rozmiarem ja mam 75 k czy lekarze pytają jaki chciałabyś rozmiar ?Pozdrawiam Mania1313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dasz sobie radę, jak będzie trzeba to wszyscy na oddziale są bardzo pomocni. Mnie zawieźli w poniedziałek na 6 rano, a odebrali za tydzień wieczorem, oczywiście musisz się do tego jakoś tam przygotować, na powrót za kierownicą lepiej nie ryzykować to daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ola
Ja spalam w schronisku,Spiczyn,Kijany 19, jakies 10 min autem od szpitala,koszt noclegu 25zl,lazienka na korytarzu ale warunki bardzo schludne.Jezeli ktos by potrzebował,pelne informacje znajdziecie na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Spoko ogarne kontrole i wlece pewnie bedziesz juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Niestety po kontakcie z dr Korzeniowskim moja operacja we wtorek została przesunięta z powodu opryszczki na 4.09. w Lublinie. Wszystko mi się skomplikowało........:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja tak myślałam że przy opryszczce nie można. Ja z powodu anemii też mam przesunięte. Ale pomalutku podciagamy wyniki krwi. Watrobki i buraczkow najem się na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×