Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
Kurcze...widzisz mowilam.... ja tez czulam sie do czasu dobrze z moja anemia i nie myslalm aby bylo cos nie tak do czasu jak nie moglam bez zadyszki podejsc na 3p. Temu jestem wrazliwa na wyniki i kazdemu polecam zanim wybierze sie na oddzial zwlaszcza jak ma daleko.... Z drugiej strony pomysl jak maha robic na sile operacje i ma sie cos stac lub zle goic to bedziesz i tak miala drugie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Pani Anno za informacje. To przykre, ze tak Pani wyszło, z drugiej jednak strony lepiej że wyszło teraz, niż miałoby wyjśc po operacji czy w czasie, szczególnie gdyby to był jakiś problem. Czy Pani się orientuje jacy lekarze tam pracują na tym oddziale? Wiem, ze powstał też tam punkt konsultacyjny poradni chirurgii plastycznej. Pytam, gdyż zastawiam się nad udaniem się do tego punktu. Zastanawiam sie też nad łęczną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Do Lawenda 15: Też jestem zaskoczona terminem, zwłaszcza po twoim wcześniejszym wpisie nastawiałam się na co najmniej rok czekania. Byłam u dr Charytonowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawenda15
Czyli termin zależy od lekarza i jego kalendarza. Też muszę trochę kilogramów zrzucić, wprawdzie lekarz o tym nie mówił ale sama widzę. Mam rok na zrzucanie. Idę szukać wątku o odchudzaniu, w końcu trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A'propos odchudzania. Łatwiej chyba zrzucać kilogramy PO redukcji? Więcej motywacji, energii, łatwiej uprawiać sporty... Tylko nasuwa się pytanie, jak ewentualna redukcja wagi wpłynie na wygląd nowych piersi? Może ktoś to przerabiał, albo ma wiarygodne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzucanie wagi po redukcji nie ma sensu, gdyż pogorszy to efekt zmniejszenia.Piersi po prostu obwisną.Mojej znajomej właśnie tak to wytłumaczył lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hahah za za brednie- wszytko zalezy od podejscia do tematu drogie kolezanki- ja tez pytalam lekarza bo musze zrzucic kg wprzychodni kiedys ze mna byla pani bo jej brzuch robili bo sie zawziela i stracila 40kg w 2 miesiace przez co miala flak nie brzuch i jej w Łęcznej operowali... przed operacja jak mam byc szczerze to mi sie nie chcialo cwiczyc oszem chodzilam na fitnes ale ramiona ciezkie skrety ciezko robic - czulam sie jak swinka teraz po redukcji mam ochote do zycia najchetniej juz bym chciala biegac skakac jeszcze za wczesnie ale robiac sklony nic mi sie nie bedzie o brode obijac to czuje juz teraz to co mi odp lekarz: i to zalezy to bo jak pani przytaje 30kg lub schudnie 30kg w dwa miesiace to bankowo biust zmieni sie jak pani podejdzie do tematu racjonalnie -znaczy najpierw zaleczy blizny za 5 miesiecy zacznie delikatnie uprawiac sport i bedzie tracic 1-2kg miesiecznie absolutnie wynik operacji sie nie zmieni takze nie jest tak ze po operacji nagle cycki do pasa dostaniecie - oczywiscie zalezy jak bedziecie dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz, wygląda na to , że Ty w każdym temacie jesteś ekspertem.Operacja , gojenie, martwica, odchudzanie. ...Gwiazda na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Nie uwazam sie za taka ale milo mi skoro tak twierdzisz:) Taka moja natura ze pod noz nie ide pochopnie ( moze ktos tak lubi ze nie pyta za duzo a kazdemu we wszytko wierzy coz nie te czasy) tez mialam rożne watpliowsci ktore oczwkiwalam by lekarze wyjasnili wiec jak widze pytanie na forum to z wlasnego doswidczenia odpowiam -mnie jakoś bajki i zasłyszane historie nie obchodziły chciałam konkrety - dlatego moze nie bylo szokiem ze mam czarne sutki bo wg innych w srodku forum na tym forum to czytalam ze czarne to juz martwica i tylko wycięcie- dzis juz resztki schodza czarnego i mam ladne nowe sutki... czy jak kobieta przytyje 5kg i schudnie 5kg w ciagu roku to zmieni sie jej mega cyc nagle i obwisnie?.... to normalne ze zalezy od tego w jakim czasie, jaki ja duzy i nie ma znaczenia czy miala zmniejszany czy nie bo zachowuje sie wtedy jak u normalnej a takie lakoniczne wypowedzi tylko czytajacych nieogarnietych moga wprowadzić w błąd... dlatego wiedza jest wazna...dla spokoju ....dla ladnego gojenia... nie uważam by to było cos zlego że zadaje sie pytania owszem czasami odp owiedzi sa absurdalne dlatego trzeba pytac ludzi kompetentnych- zgodzisz sie chyba ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Poza tym widzisz jak kolezanka co jechala tyle km do Lublina wg tego co pisalam wczesniej zrobilaby sobie badania u siebie a koszt ok 20zł to nie miala by stresa czy teraz zrobia jej operacje czy nie bo wyszla anemia - wiesz z doswiedczen sie mozna innych duzo nauczyc ale chyba koleznka "gość" lubi oceniac wiec ja myslę że może ja ksieżniczka a nie gwiazda:) usmiechnij sie koleznko :) koc i na slonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tess
Nowiutkapanienka napisz po konsultacji. Mam tego samego lekarza , ten sam szpital ale za 5 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tess
Diete zaczęłam pod opieką fachowej siły. Musze zrzucić ok 15 kg . Jest nadzieja, że 2-3 kg na miesiąc i do operacji się uda . Przy chemioterapii ze sterydami dodało mi się 10 kg. Nie jest lekko ale będzie lżej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tess
Diete zaczęłam pod opieką fachowej siły. Musze zrzucić ok 15 kg . Jest nadzieja, że 2-3 kg na miesiąc i do operacji się uda . Przy chemioterapii ze sterydami dodało mi się 10 kg. Nie jest lekko ale będzie lżej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Nie sztuką jest schudnąć - sztuką jest utrzymać wagę :( Ja nad tym pracuję cały czas ale postanowiłam też zrobić operację piersi bo z tego nie udaje mi się schudnąć :( Czekam na wizytę u ortopedy a w między czasie załatwię sobie skierowanie do chirurga plastycznego i do dzieła ;) Mam nadzieję, że mi się uda tak jak Wam i będę zadowolona! Powodzenia z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne było to forum za nim niektorzy nie zaczęli się mądrzyć.Też uważam, że Iwapoz przeginasz w tych swoich mądrościach.Bądź trochę milsza dla koleżanek ,bo to forum jest po to żeby sobie pomagać a nie wyśmiewać tych , którzy mają inne zdanie i większe doświadczenie. Kilkudniowy pobyt w Łęcznej i jedna operacja nie czyni Cię ekspertem.Idź do przedsxkola bawić się w księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
No sorry ale nie napisze ze się zgadzam z tym ze po operacji jak sie chudnie to cycki opadaja lub tej co wpis zrobila moja odp sie nie podoba - jak kogos urazilam swoja opinia to przepraszam nie mialam takiego zamiaru. Uwazam ze po to jest to forum by prostowac pewne rzeczy jak to ze w Łecznej robia balony bo taki tu mit panuje a po sobie wiem ze to bajki (mi jakos z pelnego brytyjskiego H zrobiono malutkie C) skoro inne zdanie odbierane jest jako gwiazdorzenie ok - nie ma poroblemu zaraz zjem snickersa;) Personalnie nikogo nie obrażałam też sobie tego nie przypominam -prosze mi wskazac gdzie niby to mialo miejsce.... hmmm za to mnie gwiazda jakas gosc co sie podpisac nie umie nazwala! Jakas Pani bohater mozeby sie podpisala i jakie ona ma doswidczenia w operacji itd Chyba nadmiar slonca i goraca co po niektórym faktycznie uderza do głowy... wcześniej podalam maila jak ktos bedzie mial zapytania chętnie odpowiem na temat operacji pielegnacji itd a dalsze spostrzeżenia nie widze sensu by komentować tutaj ;)Najwazniejsze ze jestem po.... i kazdej zycze zadowolenia z operacji i malo komplikacji po oraz blyskawicznego leczenia ran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
Mam wątpliwości co do postępowania po mojej operacji... Upał jest straszny, trudny do zniesienia. I w tych warunkach są zalecenia nieprzerwanego noszenia stanika, czyli w praktyce pocenie i nieustanna wilgoć ciała opakowanego w opatrunek i ściskający (syntetyczny) stanik. Moje szwy w takich warunkach nie goją się dobrze, szczególnie na łączeniu nie chcą się zasklepić i wyschnąć. Z drugiej strony czytam, że inne kobietki "suszą" rany przez 2-3 godz. po kąpieli, czyli chodzą po domu topless / bez podtrzymania przez 6 godz. dziennie i bez ochrony przed skażeniem. Czy dobrze to rozumiem? Czy to też wg instrukcji lekarzy? Pytam, bo nie dostałam takich zaleceń, a ponieważ nie goję się w jakimś błyskawicznym tempie, szukam przyczyn i sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po operacji nosilam luzny, stary normalny stanik , bo w takim mi bylo najwygodniej i mam piekny biust. A co do odchudzania , to biust po operacji zachowuje sie tak jak kazdy biust , wiadomo ze jak sie traci wage to na ogol wszystko idzie w dol , im wiecej wagi sie traci tym bardziej. I chyba nie wazne czy szybko ja stracimy czy powoli , wiec lepiej byc w ''dobrej'' wadze juz przed operacja. A lekarzowi pewnie tez latwiej zrobic operacje na szczuplej osobie niz rozcinac kilogramy tluszczu , no jeszcze osoba szczuplejsza szybciej i latwiej sie goi. Jak ktos pali to niech rzuci jak najszybciej , bo to bardzo zle wplywa na gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w czasie upałów należy dostosować się do warunków mi lepiej na gojenie wpływało częste chodzenie , spanie bez stanika zależnie od samopoczucia i wyglądu ran. Prysznic , przemywanie środkiem octanisept i następnie pudrowanie żółtym proszkiem dermatol . Obserwacja ran, no i szukanie co najlepiej działa. Ten proszek ładnie wysuszał rany, miękkie opatrunki pod piersi itp. Wszystko jest potrzebne i stanik i wietrzenie ran . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Anno, jest Pani w tym Lublinie? Może już po operacji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Kobitki,a któraś z Was stosowała może kodan? Faktycznie,że w te upały można oszaleć w tym staniku.Pytałam lekarza,czy można wietrzyć rany i jak często,powiedział,ze wskazane jak najbardziej,ale najlepiej w pozycji leżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca111
Wreszcie ktoś się odważył napisać to, co myśli chyba tu większość. Iwapoz, nie bardzo wierzę w Twoje malutkie C, w Łęcznej jeszcze nikomu malutkie C nie zrobili, byłabyś pierwsza. Poza tym jesteś chwilę po operacji i już od pierwszego dnia pisałaś, że masz taki rozmiar. Większość dziewczyn nie miała pojęcia natychmiast po operacji jaki wyszedł rozmiar. Zwyczajnie nie wierzę w to. Piszę co myślę, także bez obrazy. Czy ktoś z tego forum dostał od Ciebie zdjęcia? Bo inne dziewczyny przysyłały, Ty komuś wysłałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbox
Dermatol? Pamietam, kupiłam to kiedyś psu na rozciętą łapę. Zapytam lekarza, czy taki proszek nie będzie lepszy od tłustych maści, które niezbyt działają. Dziekuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Poza kolezankami z maila lubiekawe ktorej bardzo dziękuję bo dzieki niej zdecydowalam sie na Łęczna i kolezanki co miala operacje w polanicy zdroj zadna inna mi zdjec nie wyslala choc bardzo prosilam i na info pisaly ze wysla i tak nie wyslaly... Takze nie czuje sie zobowiazana by cycem swiecic... Pewnie jak bym napisala ze ulatowski z wawy zrobil mi C to bylo by wiarygodne.... hmmmm Takze dziękuję kolezance ktora odwiedzila mnie w Łęcznej gdzie przebywalam bo akurat miala kontrole bylo bardzo mile... Nie zalezy mi by ktos wierzył w co pisze czy nie... Jestem przeszczesliwa ze operacja się udala i ze zaufalam przeczuciom i nie czekam rok czy dwa na operacje...i jestem zadowolona bo nie bede ukrywac ze balam sie jak cholera... dla jasnosci na tym forum nikt za reklame nie placi.... poprostu uwazam ze kazdy powinien pisac co czuje i ja napisalam co czuje.... Wczoraj kupilam stanik triumph triaction 80c...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dla jasnosci mnie doktor pytal jaki chce rozmiar choc zaznaczyl ze wszystko wyjdzie na stole..powiedzialam ze marzeniem jest miec miske d lub c z naciskiem na c...bo chce schudnac i nie chce by mi znowu big cyc wisial.... Mialam calkowity przeszczep sutka...nie na szypule i wtedy jest wieksza szansa na mniejszy rozmiar jak wiadomo... Choc wiem ze jak zajde w ciaze moge miec problem ...bo bedzie pokarm a kanaliki nie beda mialy ujscia i moga sie robić torbiele co skutkuje sciaganiem i nakluwanien piersi... Nie mysle o tym bo partner nie moze miec dzieci a ja nie chce.. Dziewczyny nie bojcie sie o nic pytac lekarzy.... wazne by miec swiadomosc plusow i minusów podjetych krokow taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
gość ja nie jestem już w Lublinie, z wyników wyszła mi anemia, która narazie dyskwalifikuje mnie z operacji. Dostałam leki i jak ustabilizuje mi się żelazo to mam dzwonić do lekarza. Zastanawiam się tylko w jakim czasie wyrówna się to żelazo. Początkowo podłamana byłam, ale na spokojnie już po prostu tak musiało być. Czekałam na operację to poczekam jeszcze. A co do iwapoz to dobrze radzi dziewczyna, choć styl wypowiedzi czasami może kogoś zaboleć. Ale taka poprostu jest, myślę że bardzo odważna i nie boi się pytać. A dla niektórych jej odpowiedzi mogą być przydatne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
anna7810 ja jak mialam anemie to jadla gwożdzie to dosyc szybko poszło w góre hahha zartuje:) podskoczylo zelazo około 2-3 tyg dostałam Sorbifer Durules tabletki oraz nie znosze miesa a wlasnie w nim jest duza zelaza przyswajalnego dla czlowieka bo z zielonego czyli szpinak itd tez dostaniejsz ale mniej - ja sie wtedy tyle artykułów naczylalam ze juz mialam dosyc jak masz sokowirówke to polecam bierz szpinak burak pietruche pomarancz i pij tego ile idzie....3x w tygodniu mialam na obiad watrobke ale mama dodawala mase jablka by zabic smak bo ja zmuszalam sie by to jesc - bylam przed operacja kolana artroskopia 14 marca tego roku wiec wiedzialam ze musze bo tez nie zrobia mi operacji i po2 tyg mialam wyniki wzorowe ladnie skoczylo... i nie obrazajcie sie prosze na mnie na tym forum bo ja jak pisalam wole konkrety od slodkiego pierdu pierdu... a kolezanko zycze by za pomoca tabletek zelazlo podskoczylo i nie bylo juz niespodzianek:) i szybko planowana operacje zrobili .... a z drugiej strony zobacz jak beda ci robic moze bedzie chlodniej bo sama widzisz teraz kazda z Nas sie gotuje i je suszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
iwapoz a napisz mi czy przy braniu żelaza normalne są wymioty i posmak żelaza w buzi? Czy wymioty to oznaka źle dobranego leku? Ja mam Tardyferon Fol wczoraj było oki a dzisiaj po jedzeniu zwróciłam śniadanie. Jakbyś zgadła dzisiaj na obiad co?...... wątróbka i buraczki hehe A co do opinii na twój temat to naprawdę niektóre rzeczy fachowo mówisz. Dla dziewczyn mających operację w Centrum Onkologii w Lublinie - tam nie ma sklepu medycznego i nawet normalnego sklepiku nie widziałam, także stanika pooperacyjnego nie kupicie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Pewnie sklep z czasem otworzą skoro to nowy oddział ale to cenne info dla przyszłych pacjentek zapewne - teraz to mam ten co kupiłam na zmiane ze sportowymi... Ogólnie mi lekarz kazal tabletki te z zelazem do buzi i szybko popijac duza iloscia wody, nie trzymac jej w buzi i nie wiem czy wiesz ale opijanie preparatów z żelazem mocną herbatą powoduje, że żelazo nie jest wchłaniane, a leczenie niedokrwistości tym sposobem może być nieefektywne... wymioty nie miałam, po tych tab czułam sie dobrze i mowie 2 tyg pozniej wiem ze mi ladnie wszystko skoczylo i mysle że u Ciebie tez tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
dziwny posmak troche był to fakt- ale ja brałam cytryne, cala natke pietruchy banana i taki smooth robilam i to piłam i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×