Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bodzia74
Narrow ja też miałam krwiaka w lewej piersi i przez to saczylo mi się na łączeniu szwów. Dlatego też bardziej wrażliwa jest ta pierś trochę boli i dłużej się goi. Mi doktorka już w szpitalu ewakuowala tego krwiaka narzędziami i wyciskala -:( szczerze to bolało jak cholera ale po tym zrobiło się ok. Najlepiej niech lekarz zrobi ci usg i zobaczy jaki jest duży krwiak i co dalej z nim robić i najważniejsze żebyś nie zaczęła goraczkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Jejku hak piszecie tak o bólu to aż mam ciarki i boję się tego ślę wiem że wytrzymam muszę... Narrow mam nadzieję że szybko ten ból od krwiaka minie albo on się wchłonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Paula ale ból jest nieodłącznym towarzyszem każdej operacji. Ale to wszystko jest do wytrzymania jeśli ma się cel i marzenia. Ja mimo tego wszystkiego drugi raz bez wahania poddalabym się operacji także bez obaw-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Paula ten ból to jest taki troche przez uśmiech . Tu Cie boli a zdrowiej strony buzia Ci sie sama śmieje . Tak bardzo nie boli nie martw sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Bodzia dwa razy przeszłam cc ból duży dałam radę i z tym także sobie poradzę wiem to. Są leki przeciwbólowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dziwią mnie wypowiedzi niezadowolonych osób, jak można być tak nieodpowiedzialnym. Przed operacją jesteśmy informowane o wszystkich skutkach i możliwych powikłaniach. Mieć pretensje, że blizny są nieładne (choć lekarze przed operacją wspominają o tym na każdym kroku), albo, że rozmiar za mały.. za duży. To jest operacja plastyczna, ale w ramach nfz czyli na celu ma poprawę zdrowia, a nie wyglądu. To nasz wybór czy mieć obleśne zwisy do pępka i wyglądać źle w ubraniu i bez, czy zrobić operację i wyglądać normalnie w ubraniu, ale pod mieć brzydkie blizny. Czego się spodziewałyście? Że po operacji każdy ma blizny, ale wy magicznym sposobem nie będziecie ich miały, a biust będzie wyglądał jak marzenie i miał idealny kształt i rozmiar? Trzeba było iść do prywatnej kliniki, chociaż takim wymaganiom nawet najlepszy i najdroższy chirurg by nie sprostał. Niestety nie ma jeszcze innej metody na zmniejszeni piersi niż pocięcie ich i zszycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bodzia a to zrobili Ci na kontroli w poradni, czy Ty podczas pobytu w szpitalu już go miałaś? Myślisz że chirurg bez cyckowego doświadczenia sobie to ogarnie? zastanawiam się, czy nie jechać po niedzieli do Łęcznej się pokazać, smaruję kilka razy dziennie liotonem, ale normalnie boli mnie aż cały bok lewy, i też mi się sączy na szwie. Gorączki Bogu dzięki nie mam. Ale jest postęp, bo już mnie w samochodzie nie bolą :) w sumie gdyby nie ten gul to byłoby super. A chcesz sie Bodzia podzielić fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Narrow mi stalo się to w szpitalu i dlatego dłużej musialam zostać także na oddziale mi to robili. A tego chirurga u siebie masz dobrego? Wyślij mi fotki to ja podeślę ci moje bozena.miskiewicz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gość Marta dobrze mówi dać jej wódki . Jak ktoś chce cycki jak Doda albo Rozenkowa to dr Szczyt czeka w stolicy z otwartymi rekami jedyne 14 tys zł pl i masz biust marzeń . A tak w ogóle to niezadowolny gość mówi ze mały biust tylko ze jeśli ma na szypule to za mały raczej nie jest bo Mądry mówił ze na szypule nie da sie malutkiego zrobić . Narrow ja bym sie wstezymala z ta wycieczka do Lecznej masz daleko i na pewno ci ta podróż nie pomoże . Normalny chirurg ogarnie krwiaka jeśli potrzebna jest interwencja . Ewentualnie zadzwoń do gabinetu lekarskiego w Lecznej na oddziale i powiedz co i jak to zadecydują co masz robić . Ja jak byłam tam pierwszy raz na konsultacji to była dziewczyna z Olsztyna jechali cała noc i czekali do 14 na wejście . Myślała ze ja w szpitalu zostawia bo miała krwiaka . A Mądry zrobił jej opatrunek i coś tam jeszcze i kazał do domu wracać i powiedział ze to nic strasznego i ze niepotrzebnie jechała przez cała Polskę . Jakby co to idz do chirurga co robi operacje krwiak to krwiak moze być na cycku lub gdziekolwiek indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi tobie też polać bo dobrze piszesz-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMarta dziś jestes bezczelna tyle ci powiem - jakie masz prawo tak pisac... nkt nie napisal ze ma pretensje do lekarza to po pierwsze po drugie na NFZ czy nie zdziwisz sie ale moze pojsc cos nie tak i tu i tu owszem jestes informowana ale widzisz jednym goi sie lepiej innym gorzej i ma sie pretensje do swiata bardziej za akurat mi sie nie udalo by bylo ok a nie personalnie do kogos czasami zalamujecie mnie tutaj nalepiej pisac ze jest z***biscie super nic nie poszlo ok ale jak dziewczyny pisza niz sobie wyobrazaly to sa niewdzieczne i beee analogicznie po cholere wychodzisz za maz a pozniej bierzesz rozwod... w sumie wiedzialas i obiecalas na dobre i zle a i tak bierzesz rozwod czyli co przestalo Ci sie podobac to nie było trzeba wychodzic za maz.. wiec nie badz taka madra i nie oceniaj innych tak szybko bo kazda ma inna historie inne doswidczenia i po wypowiedzi widac ze nie ma szacunku co do ludzi ps. sorry za tak bezposrednia wiadomosc ale duzo tutaj fajnych trafnych odpwoiedzi ale czesc z was poprostu przegina samej nie bedac na kogos innego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mi wodki nikt nie poleje bo pojechalam po calosci :) a Rozenkowa to powiekszala biusta nie pomniejszala Karmi wiec to diametralnie rozna operacja i nigdy piersi takich nie mozna porownywac tyle na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość yoshka
Dziewczyny spokojnie. Nie rozumiem ataku na kogoś kto jest niezadowolony ze swojej operacji. Ma prawo i nikomu nic do tego. Forum jest po to aby móc się wypowiadać. Chyba każda z Was wypiera myśl, że coś może byc nie tak i dlatego atakujecie osobę, która głośno o tym mówi. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku. Tym, które są zadowolone gratulujmy a tym, które się martwią powiedzmy dobre słowo a nie dołujmy na maksa bo zmartwień im chyba dokładać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćMarta dziś a najlepsze ze takie p*****ly pisze laska co jeszcze z tego co wiem nawet na konsultacji nie byla - wiec wyluj kobieto i oceniaj kogos jak sama bedziesz po... bo moze sie okazac ze bedziesz i w tej grupie mniej zadowolonych - bo chyba co jak co ale masz najmniejsze prawo by oceniac jak kto sie czuje jak jestes na poczatku tej drogi dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Zgadzam się w pełni z koleżanką gość..co do wypowiedzi Marty...powiem tak....ja przed operacją i zaraz po byłam cała happy wniebowzięta..Potem z każdym kolejnym dniem już opadły emocje i nastąpiła rzeczywistość...problemy z gojeniem ...blizny to pikuś.....pamiętam jak dziwią się Iwie że marudzi o bliznać i braku czucia...ale teraz po 7 miesiącach wiem o czym pisała....Po to jest te forum żeby szczerze pisać o tym co się dzieje żeby wszystkie miały świadomość co może być...ja idąc na operację oczywiście wiedziałam co może się stać jakie powikłania itp...wtedy podpisałam wszystko byle by pozbyć się cycków. I zawsze się myśli że nas osobiście powikłania nie spotkają....oby było ich jak najmniej!!! W sumie to i tak ostatecznie cieszę się z mniejszych cycków i jeszcze raz bym poszła na zabieg!!!!!! Spełniajcie swe marzenia i nie oceniacie nikogo za dzielenie się odczuciami...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Syla popieram tylko po co wprowadzać taką niemałą atmosferę na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Nikogo nie zaatakowałam tylko napisałam, że dziwią mnie takie komentarze typu "nie znajdę faceta bo nie pokaże takich małych cycków z bliznami", albo "ja teraz z takim biustem na plażę topless nie wyjdę". Chyba idąc na tą operacja każda było poinformowana jak piersi będą wyglądały i że może coś się źle goić.. jak po każdej innej operacji. Mi na konsultacji lekarka bardzo dokładnie opisywała co może się stać, o siniakach, krwiakach, bliznowcach i innych powikłaniach więc innym osobom pewnie też. Miałam kilka operacji i wiem jak wygląda gojenie blizn kiedy nie wszystko idzie tak jak trzeba i jakie to cierpienie, ale same się na to decydujemy.. prawda jest taka, że żadna z nas nie dostała skierowania od lekarza na taką operację bo lekarz stwierdził, że jest niezbędna tylko wszystkie raczej poszłyśmy same prosić o takie skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra wiesz swoje nie tłumacz sie - ty nie rozumiesz jak mozna tak pisac no i dobrze oznacza to że masz cholernie zaściankowe myslenie i atakujesz osoby co tak pisza takimi komentarzami - ja nie rozumiem jak mozna byc takim pewnym siebie i ograniczonym by nie rozumiec ze kazdy czuje inaczej tym bardziej ze nie masz bladego pojecia jak bedzie po zabiegu - ciekawe czy jak akurat wyjdzie ze jeden sutek wyzej drugi nizej tez bedzie ci wsio ryba - przyklad: jeden ma seks raz na miesiac i w d***e czy ma orgazm czy nie dla innej to wazne...jedna ma blizny w d***e inna przezywa to bo chce jak najmniejsze i ladniejsze i nie rozumiesz ze miec wyobrazenie jak to bedzie wygldac po a pozniej fizycznie już je miec i czuc to dwie rozne sprawy ... no ale dopiero jestes przed zabiegiem wiec zycze Ci bys po zabiegu tez byla taka madra i udzielala innym rady bo tutaj nie ma sensu pisac o złych odczuciach a tylko dobrych z tego wychodzi bo znajdzie sie taka co jeszcze nie ma operacji ale juz wszytko na jej temat wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
No właśnie...każda z nas jest inna...Mi lekarz przed zabiegiem niczego nie tlumaczyl i nie pokazywał zdjec..sama czytalam na necie..Napewno lepiej mają dziewczyny po zabiegu na szypulę z zachowaniem czucia...no ale nie wszystkie miałyśmy wybór... Tak samo z noszeniem normalnych stanikow ja dopiero teraz powoli mogę je nosić..bo bolały mnie nowe piersi jak diabli..polecam smarowanie noscar..mi pomogło. ..gość... twój ostry jezyczek kogoś mi przypomina .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla przypomina hahahha bo to ta sama laska tyle ze teraz bez pseudonimu bo zostala opieprzona i sie usunęła ja rozumiem ze ktos może byc nie zadowolony ok ale ty jako gość to przeginasz z tym do******la.......innym jesteś okropnie niemiła nie podobają ci sie blizny ok napisałaś raz to sie nie powtarzaj nikt ci tu teraz nie pomoże ja tez zostalalam ochrzaniona za moje wpisy wlasnie pewnie przez ciebie ale mam to w d....... To jest forum i każdy ma prawo pisac wiec sory ale chamstwem to tylko pogarszasz!!!!!karmi opieprzylas gosc marte i inne bo mialy inne zdanie a sama piszesz ze każdy może wyrazić swoje no sorrry ale to chyba z toba cos nie tak nawet może goscmarta zaczyna ale juz na tym etapie wie widocznie więcej od ciebie bo ty jako izapoz lub migea bylas na początku 2 lata temu zachwycona nie mialas faceta no sory bylo trzeba widocznie poczekać może w innym wieku by ci tak to nie przeszkadzali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Bozka13 nie gość. Dziewczyny nie denerwujcie się wiadomo ze każda z nas pragnie mieć piękne piersi i wiadomo ze długotrwały ból wywołuje w nas brak cierpliwości, no niestety mało być pięknie a wyszło jak zawsze, wydaje nam się ze to innym stanie się gorzej ale życie pisze swój scenariusz, wtedy musimy znaleźć coś co co da nam choć cień dobrego jutra: jedna pozytywna myśl o jutrze poprawi nam humor w dniu dzisiejszym. Miłego dnia wiec wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Szczerze to mi też lekarz nic nie mówił o operacji, ani wyglądzie piersi i spodziewałam się, że będą większe po operacji. Poza tym jedną pierś mam nadal trochę większą i bardziej bolesną. W duchu pocieszam się, że jest tam jeszcze obrzęk i z czasem minie, ale nie wiem może mi już tak zostanie....jestem już prawie półtora miesiąca po operacji to nie wiem jak to jest. A z drugiej strony niby piszę Wam, że mam małe piersi, ale wczoraj mierzyłam sukienki plażowe i wiele z nic było za ciasnych w cyckach i nie dopinały się;) także to może mi są wydaje, że są małe:) Dlatego pisałam do niezadowolonego gościa, że to może tylko jej własne odczucie, że te piersi są za małe , a może są właśnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
A z drugiej strony niezadowolony gościu napisze jeszcze tylko, że jedna dziewczyna na innym forum też ma problem, bo piersi zostały jej za duże i też nie jest do końca zadowolona, bo nadal nie może ubrać się w to co chce i biustonosze w dużym rozmiarze musiała kupić. Także może jednak warto docenić to co się ma. Wczoraj pojechałam pierwszy raz na rower w sportowym biustonoszu i obcisłej termicznej bluzce wrażenia bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to super ze moglas zalozyc dopasowaną bluzeczkę i jazda sie udala ☺ bodzia jal ten czas leci tyle co jechałyście na operacje a tu juz tyle czasu minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Kasik Twoje pytanie jest juz na wcześniejszej stronie to wiesz trzeba by było go powtórzyć . A moze nikt po prostu nie zna odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje namiar na konkretnego lekarza który dał skierowanie na zabieg. Woj śląskie opolskie albo dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia40
Skierowanie możesz dostać od lekarza rodzinnego, generalnie nie powinien łaski robić, a na konsultacje potrzebne usg piersi lub mammografia jeśli jest się po 40 r. ż. Jak Cię załapiesz na operację to wtedy możesz dowieźć zaświadczenie od ortopedy lub neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×