Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość narrow_minded
Unigel. 75H nie stresuj się, szkoda zdrowia :) szukaj sobie teraz dużo zajęć, nie będziesz tyle myśleć :) wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina poprosze o kontakt na adres misia0509@op.pl mam kilka pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Paolcia24 Kiedy masz termin operacji? Też chcialabym dowiedziec sie pare rzeczy ale tu cisza o Polanicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Mam pytanie do dziewczyn po operacji w Łęcznej. Nie jem pszenicy i zastanawiam się czy panie salowe mocno kręcą nosem na takie "dziwactwa"? Dwa lata temu byłam w szpitalu i pani salowa była mocno niezadowolona i za każdym razem rzucała uwagi i twierdziła, że jestem rozpieszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zajęć to mi nie brakuje ... :) teraz rozumiem co czułyście ciut przed .... :( Zuza a ty się szykujesz na przyszły wtorek - dobrze pamiętam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Ja75H tak, teraz moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Zuza panie salowe są bardzo miłe i myślę, że nie powinny robić uwag, ale musiałbyś pomyśleć nad swoim prowiantem, bo szczerze nie wiem, czy są w stanie zapewnić Ci inne pieczywo i pokarmy bez pszenicy. Najlepiej zadzwoń do dyzurki pielęgniarek i zapytaj jak to jest. A ja dziś byłam w Lecznej ;) wczoraj wpadłam w panikę jak znów zobaczyłam te dziury i że nic nie chcą się poprawiać i zadzwoniłam do dr Zuchowskiej i kazała przyjechać żeby mogła ocenić. Oglądała mnie z dr Mądrym, dr Jaron i dr Kozłowska. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że cycki bardzo ładne i że takie tam dziury to nie dziury ;) no ręce opadają, ja na serio się bałam, że mi te cycki odpadną, tak to wg mnie źle wygląda ;-) dr Zuchowska zaleciła bardziej obcisły biustonosz, ma być beton, a jak nie to bandaż elastyczny i opatrunek zmieniać raz na 3 dni aquacel, aż się zrobi strupek. Pow.ze dobrze, że przyjechałem, cyknela 2 fotki, kazała pić cubitan i przyjechać za półtorej tyg.na kontrolę. Od razu człowiek ma inne myślenie i warto było pojechać re 400 km żeby porozmawiać z człowiekiem, który Cię operowl i wie z czym to się je. Ja byłam spakowana i gotowa, że mnie zostawią i jutro pokroja na nowo, a tu taka niespodzianka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow_minded dziękuje za odpowiedź, kwestię jedzenia mam już ogarniętą, bo mieszkam w Lublinie ( czyli niedaleko) i siostra ze mną będzie i będzie czuwać :D ale miło wiedzieć, że panie salowe są fajne i pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Narrow kobieto Uf... Dobrze ze pojechalas lepej żeby obejrzała to osoba która to robiła i zna się na tym.. Suoer. Ja mam stres że mnie nie zakwalifikuja choć narrow dostała moje foto z moimi piersiami w tej chwili i mówi że spoko więc wierzę jej ;-)... Powodzenia tym co będą miały zabieg Ja 75H wejdziemy na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Narrow super ze pojechalas ja tez taka panikara jestem i bym pojechala pewnie ☺ ale zawsze lepiej jak specjalista od cycków oglądnie co i jak sie tam goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Paula głowa do góry, musi być dobrze :) pogadacie z Bożka w kolejce, będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJa 75h
Zuza-trzymam kciuki, pewnikiem jeśli zostaniesz na weekend będziemy miały okazje sie poznać :) Narrow-obyś w końcu przeszła w normalny tryb gojenia Paula - jeśli 75 L to twój rozmiar - nie martw sie - już masz kwalifikacje :) BOżka / Zuza - kawy i ciastka nie postawie, ale zapraszam na look nowych moich cycków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Ja 75 H jeeee i te cycki Nam chodzi :-) by je luknac jak świetnie leżą... Oraz zobaczyć uśmiechnięta minę z nowymi cudeńkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza na oddziale jest lodówka możesz mieć podpisany pojemnik tylko podpisany a panie salowe są naprawdę są miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka13
Narrow ciesze się że jest dobrze ale dobrze ze pojechalas zawsze jak zerkną lekarze to lepiej, jak będę 4.08u dr Mądrego to go wypytalam co z moją prawą piersią bo tak wygląda jakby w połowie szwy jeden był za mocno ściągnięty i mam mocne wglebienie jak pępek czy coś z tym można zrobić bo pod lewą ok, już mi prawie wszystkie strupki pospadaly, czasami coś zakuje, Dziewczyny stres przed jest normalny przed, a po jak puszcza to ja np miałam wysokie ciśnienie do 153 na80 i bóle głowy okropne a normalnie 105 na55, a jak wychodziłam ze szpitala to po godzinie od wyjścia ciśnienie wróciło do normy I mimo że też bałam się czy się obudze to teraz jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik198920
Termin wizyty konsultacyjnej umówiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
Ja już po, ale mam piękne cycki, już dziś widziałam :) Czuję się bardzo dobrze, cesarka bolała bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa ale zamierzam wybrać się na zabieg zmniejszenia piersi. Mam kilka pytań, czy zawsze wycinają brodawkę? Czy jeśli są wycięte jest w nich później czucie? czy cały czas sterczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
Donia jak już będę miała zdjęty opatrunek. Operacja była w piątek po obudzeniu nic mnie nie bolało, cały dzień wymiotowałam po narkozie, w sobotę rano dostałam ostatnie leki przeciwbólowe, i od tamtej pory nic. Jeszcze mam do jutra dreny. Piersi jak widziałam przy zmianie opatrunku i w ogóle w staniku wyglądają pięknie, mam nadzieję, że szybko się zagoją i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jestem w Łęcznej :) jestem po kilku rozmowach z dr żuchowska, teraz czekam na anestezjologa. Dr żuchowska powiedziała mi, że według niej dałoby się zrobić operację na górnej szypule, ale musi to jeszcze skonsultować z profesorem. Potwierdzam to co mówiły dziewczyny, wszyscy na oddziale bardzo mili. Jestem właśnie po pierwszym zastrzyku w brzuch i pani pielęgniarka zapewniała mnie, że jeśli będę się stresować i nie będę mogła spać to da mi coś na uspokojenie. Niestety będę miała operację dopiero o 12, bo przede mną są dwie osoby w kolejce, ale trudno poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie jakieś ewentualne rady bądź wskazówki aby wizyta kwalifikująca do zabiegu poszła pomyślnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Zuza trzymamy kciuki, jutro będziesz miała nowe cycki po południu:) powodzenia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
zuza93 powodzenia trzymam mocno kciuki:-) będziesz kolejną posiadaczką pięknych piersi czekamy na wieści jak już bedziesz po:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po malowaniu, chirurdzy chcieli zminimalizować blizny i zrobić mi jedną pionową, ale profesor się nie zgodził, powiedział że małe blizny są dla małych chirurgów. Szkoda, ale to nic :) odezwę się jak będę już po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza super szkoda ze nie zgodził się profesor ale i tak będziesz miała piękne piersi napewno najwazniejsze zeby wszystko poszło sprawnie bardzo bardzo będę trzymała kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dobrze się czuję, narkoza to super sprawa, taki odlot :D leżę teraz na pooperacyjnej i trochę się nudzę. Miałam przed chwilą kiepski moment, bo podano mi tramal bo ketonal na mnie nie działał i było mi nie dobrze i strasznie gorąco. Zapocilam całe łóżko, ale już jest dużo lepiej :) przescieradlo mi pani zmieniła i jestem jak nowonarodzona :D nie czuję się jak deska bo dużo mam opatrunkow,czuje się jak w zbroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×