Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Donia841
Dziewczyny poproszę fotki donata.mostowa@wp.pl narrow a jak brodawki ladnie sie przyjely bo tez mialas calkowity ja tez mam tak będę miala coraz bardziej nerwy mi chodzą a to dopiero za 2 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Donia nie chwal tych moich brodawek jeszcze, niech się wygoją dookoła najpierw :) Smarowałam je od początku alantanem po strupkach, bo na brodawkach miałam brązowe strupy i naookoło. I to się ładnie nawilżało i odpadały sobie przy kąpieli. Tylko teraz te które były naookoło były trochę zrośnięte ze szwami i jak mi je wczoraj zdejmowali to mam dziury. Ale ten opatrunek co przykleiłam spoko,nic mnie nie ciągnie i nie przesuwa się i nie bolą te dziury tak jak pod gazą, która je drażniła. Zobaczymy jutro wieczorem co tam pod nim, jak się to goi. Donia minie jak z bicza strzelił, nawet się nie obejrzysz a będziesz miała piękne cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po zabiegu kazali kupić biustonosz pooperacyjny który formuje biust jest drogi ale naprawdę dobrze trzyma cena jego to 210 zł mam w nim chodzic 3 do 4 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow cycki masz pięknie zrobione super teraz niech ie ładniutko do końca zagoi wszystko i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal przeziębiona jak nic a urlop sie kończy pogoda w tym toku nie dopisala również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
Magda, a gdzie kupowałaś ten stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie medycznym mnie wymierzyła nie miała tam rozmiaru wiec podała mi firmę i zamówiłam przez allegro przyszedł na drugi dzień , naprawdę jest świetny jest z firmy amoena model sarah sb zapinany z przodu ramiączka sa na regulowane rzepy tel do tej hurtowni to 602211334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Gdańsk ja kupiłam na www.biustanasze.pl Silima cara. 201 zł z przesyłką. Zapinany na zamek a ramiączka na haftki. Zobacz sobie jeden i drugi, oba są super. Ja mam czarny i nie żałuję, nie brudzi się tak. Weź swój obwód o 5 cm mniej i miska b/c wtedy dobrze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Popieram miska B-C jest chyba uniwersalna, pasuje na wszystkie cycki z gazą i bez gazy:)Ja mam slimea cara tak go polubiłam, że mogłabym go nie zdejmować. Nieraz zakładam inny bo ten z niektórych bluzek wystaje, ale jak wracam do domu od razu w ten wskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Na miejscu w Łęcznej kosztował chyba 215 zl lub 225 nie pamiętam. Można wymieniać tylko trzeba panią najpierw uprzedzić żeby na kasę nie nabijała , bo mi potem trochę problemów robiła bo wymieniałam 2 razy;) i dopiero za 3 było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Hej dziewczynki! Trzymam kciuki za te które mają zbliżający się termin. Ja jestem pół roku po operacji, wszystko jest ok, jestem zadowolona z kształtu i wielkości, blizny jeszcze widać, w jednym miejscu mam zgrubienie, masuje i smaruje 2 razy dziennie. Po trzech miesiącach stosowania sylikonów przerzuciłam się na CEPAN- jest tańszy i jestem z niego zadowolona. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem i w miarę możliwości pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
dzięki dziewczyny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka13
Dziewczyny ja już 2,5 tygodnia po jest ok ładnie się goję z wielkości jestem zadowolona troszkę mam pod piersią prawą trochę jakby zbytnio podciągnięte szwem wewnętrznym ale p dr powiedziała że to się wyrówna ( pewnie jak szew wewnętrzny się rozpuści to będzie ok) kontolną wizytę mam 4.07 u dr Mądrego także PAULA sie pewnie spotkamy w przychodni no i odwiedzimy naszą koleżankę która będzie świeżo po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuuula
A ja jestem rok po operacji. Miałam Wam nie pisać, bo tutaj każda mega szczęśliwa, ale czuje się w obowiązku napisać, że mi niestety w Łęcznej zrobili brzydkie piersi. Tzn jeden jest nawet niezły, ale drugi paskudny wręcz chyba jakiś stażysta się uczył na nim. Na początku Mądry mówił, że to obrzęk i minie, ale nie minęło. Jedn z lekarzy stwierdził, że nie muszą być identyczne. No tak nie muszą, ale nawet w ubraniu widać, że są innej wielkości. Także wiedzcie dziewczyny, że takie są realia i może się przydarzyć, że nie będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka będzie mi niezmiernie miło jak mnie odwiedzicie ;) izuuula jest mi bardzo przykro ze tak wyszło :( osobiście mam za uszami ze coś moze nie tak pójść .... ale staram sie odpychać ta myśl najdalej jak to możliwe .... Dużą masz dysproporcje ..??? Da ze jeszcze coś z tym zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolcia24
Mogę prosić o kontakt na priv dziewczyny, które miały zabieg w Polanicy? Chciałam zapytać o kilka szczegółów..mój mail: paola24@op.pl. Z góry dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula75L
Bozka superowo że się spotkamy i jasne że odwiedzimy a jak :-) będę cała w stresie pewnie ale cóż Bozka mnie podtrzyma na duchu... :-) Narrow ci powiedział chirurg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
No hmmm, mówił mało, jak to chirurg, ale przepisał mi maść za 110 zł (!!!) i mam chodzić co drugi dzień do kontroli. Goje się dziwnie, bo są miejsca, gdzie już mam super blizny, a są takie, gdzie jest masakra. Ale maść jest naprawdę dobra, już widzę, że działa tylko pewnie trochę potrwa zanim się zagoi wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
Dziewczyny ja idę w piątek 22.07 i już strasznie się denerwuję, że może pójść coś nie tak :( czy też o tym myślałyście? Nawet nie chodzi mi o to czy cycki będą ładne czy nie, ale o to że np. się nie wybudzę. Też miałyście takie czarne myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1986
Kobietki gdzie kupowałyście staniki pooperacyjne?? Dzisiaj się dowiedziałam, że w mieście gdzie będę operowana w sklepie medycznym nie dostane :/ Skąd ja mam wiedzieć jaki będę miała rozmiar, żebym sobie mogła kupić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ponownie. Ja już skierowanie dostałam do chirurgii plastycznej . Tylko gdzie się udać? Okolice śląska ? Coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica1986 ja kupowałam: http://www.biustanasze.pl/biustonosz-kompresujacy-amoena-sarah-sb-id-3554.html stanik w miarę ok tylko guma na dole trochę się zwija mógłby być trochę bardziej dochodzić do brzucha lub szerszą gumę , narrow trzymam kciuki żeby sie dobrze goiło , Ja75H nie martw się wpadniemy do ciebie z Paula75L potrzymać za rączkę , ja już śpię na boczku jednym i drugim i jeżdzę samochodem , trochę kuje tu i tam ale jest to do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka13 a kupowałaś rozmiar w ciemno?? Bo ja mam wielkie cyce i tak myślę czy C czy D tym bardziej, że z lekarzem nie ustaliłam rozmiaru. A w obwodzie to lepiej ciaśniejszy wziąć co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarolina07
witajcie! Mam nietypową ofertę: posiadam termin na operację w szpitalu na Chałubińskiego (Kliniki) we Wrocławiu. Jej data to 20 września tego roku. Z powodów rodzinnych potrzebuję przełożyć ten termin na późniejszy. Proszę więc o kontakt dziewczynę, która byłaby zainteresowana przyspieszeniem swojego zabiegu. W grę wchodzi oczywiście ten sam szpital. Pozdrawiam wszystkie dziewczęta- te zadowolone i te nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klarolina czy ten zabieg jest z fundusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica 1986 ja miałam rozmiar 75G kupiłam sobie 75 d i szczerze to przy ciągłym noszeniu w dzień i w nocy zaczyna wciskać się w żebra i musiałam odpinac na noc dolne haftki i drugi na zmianę kupiłam 80d i dolne haftki zapinam na pierwszy rząd w wyższe na pierwszy żeby było w samych cyckach ciaśniej i teraz lepiej w domu wolę troszkę lużniej ale na początek lepszy ciaśniejszy bo biust i szwy nie pracują , chociaż płuca też hi hi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarolina07
gosc Tak, ten zabieg jest na fundusz. Opreującym powinien być dr Bieniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klarolina czy mogę prosić o kontakt na maila ? pianista-89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow_a co to za maść? Gdańsk_ ja idę 01.08 i jestem pos .... :( mega się denerwuję i takie same myśli jak ciebie również mnie nachodzą :( przez chwilę nawet pomyślałam, że może nie pojadę .... Bożka_będę na Was czekała z utęsknieniem ... :) cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. Anielica_ja kupiłam silima cara 75 b/c a noszę obecnie 75H. Kupowałam go w sklepie stacjonarnym - pod biustem leży idealnie, w cyckach tak się naciągnął że go też dopięłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×