Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ne_sia
Mam do cb kilka pytań operacje masz na NFZ czy prywatne, ? Do jakiego lekarza się kierowalas i od kiedy czekasz na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Na NFZ, pierwszą wizytę miałam w maju rok temu, a potem 17 lipca było konsorcjum lekarzy i ustalili mi termin na 4.10. 2016, czyli nie całe 1,5 roku oczekiwania. Skierowanie dostałam od pani doktor Karoliny Kondej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
pytam się o to wszystko ponieważ Gdańsk mam o wiele bliżej niż Łęczną. a są jakieś kwalifikacje ?? obecnie mój biust jest wielkości Ł 80 myślę że się zakwalifikuję. ?? moje piersi są dla mnie utrapieniem męczę się z tym od dawna. obecnie jestem w ciąży 34 tyg oczywiście w ciąży piersi są większe (a już nie mówię co będzie jak zacznę karmić ) :( przed ciążą mój rozmiar to 75 K. możesz mi troszkę więcej powiedzieć jak zaczęłaś tą całą przygodę :) jakie badania do kogo się kierowałaś z pytaniami i z kąt jesteś? mam wiele pytań :) po karmieniu chcę się wybrać do jakiegoś lekarza tylko nie wiem gdzie do kogo ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Mój obecny rozmiar to 75JJ także podobny ;) byłam u ortopedy na NFZ bo problemy z kręgosłupem się pojawiały, ból, skrzywienie na każdym odcinku itp. Powiedziałam ze uważam ze taka operacja dużo by pomogła bo piersi sporo ważą, bez problemu dal mi skierowanie. I z tym skierowaniem i zdjęciami RTG poszłam do UCK. Tam od razu spojrzeli na mnie i wiedzieli o co chodzi. Zdjęć nie oglądali nawet, i umówili na to konsorcjum ( bo podobno młoda, 22 lata i nie rodziłam i więcej lekarzy musi podjąć decyzje) Na konsorcjum była w sumie ta pani doktor od której mam skierowanie juz na operację i jeszcze jeden lekarz na początek mieli termin na 3 lata później, ale pani doktor kazała mi poczekać i udało jej się na wcześniej. I to tyle, zobaczymy jak będzie w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
A jestem z Tczewa, ok 50 km od Gdańska. Ogólnie myślałam, że będzie więcej problemów żeby to załatwić a tu w sumie poszło jak z płatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Natalka271- a do pani doktor jak się dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Na konsultacje się po prostu umawiasz, albo telefonicznie i w ciągu 2 tyg musisz dowieść skierowanie albo osobiście od razu ze skierowaniem. Ja akurat lekarzy tam nie znałam wiec wybierałem najszybszy termin na ta pierwsza konsultacje (czekałam ok 2 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
ja jestem z Skarszew :) a do ortopedy w takim razie do kogo poszłaś ? możesz podać mi namiary bo rozmawiając w stg z lekarzem to tylko mnie wyśmiał i tyle :( ja mam 24 lata także jestem w podobnej sytuacji jak i ty i również problem z kręgosłupem mam :( a w UCK do kogo się kierowałaś do jakiego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Byłam u ortopedy u dr Samsona(ze zdjęciami RTG), a w Gdańsku nie kierowałam się do żadnego specjalnego lekarza tylko po prostu na konsultacje do kliniki/oddziału chirurgii plastycznej. Pani w rejestracji pytała się czy chcę do jakiegoś konkretnego lekarza ale ze ja nie znałam to po prostu poprosiłam o najszybszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk75
Natalka 271 Ja jestem z Gdańska operację miałam 9 dni temu, tylko ja robiłam prywatnie w Swissmed. Operację wykonywał dr Jankau, on też wykonuje w CK. Jestem bardzo zadowolona, piersi piękne :) Dziwi mnie to, że jak na NFZ to tak długo leży się w szpitalu. Ja miłam operację o 16 w piątek, w sobotę wyszłam do domu, nic mnie nie bolalo. Po operacji obudziłam się już w opatrunku i w staniku. W sobotę zrobili mi opatrunek i do domu. Po 4 dniach poszłam na zdjęcie drenów i zmianę opatrunku. Sama opatrunków nie zmieniałam, nie było potrzeby. Po kolejnych 3 dniach miałam sama zdjąć opatrunek, wykąpać się, zdezynfekować i niczym nie smarować. Jutro idę na zdjęcie szwów ( 10 dni) z brodawek. Wszystko zagojone, szew pionowy rozpuszczony, nic nie boli, nic się nie paskudzi, wszystko suche i praktycznie zagojone, nawet strupów i siniaków nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Ja75H trzymam kciuki i kop w tyłek na szczęście :D wszystko będzie super i jutro w południe nowe cycki :) pisz do nas często. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka13
Ja75 powodzenia dawaj znać co i jak jutro będziesz mieć cudne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H bardzo bardzo mocno trzymam kciuki:-) będzie dobrze dziewczyny bardzo proszę wysyłajcie fotki swoich nowych cycków to bardzo motywuje do działania:-) donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ja 75H w końcu się doczekalas-:) jutro twój wieki dzień. Trzymam bardzo mocno kciuki. Jutro dołączysz do grona szczęśliwych posiadaczek małych cyckow. Powodzenia trzymaj się-:) narow a co u Ciebie? Jak twoje cycuchy już wygojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dotarłam :) zameldowali sie w apartamencie nr 3 i czekam .... Była Pani doktor i powiedziała ze prawdopodobnie jutro mnie nie zrobią :( buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Gdańsk75 Ile zaplacilaś za operacje jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
I jak długo czekałas na operacje od czasu pierwszej wizyty ? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w maju na pierwszej wizycie i miałam operację 22.07, pewnie mogłabym wcześniej, ale najpierw trzeba zrobić badania, potem doktor gdzieś wyjeżdzał, a ja też musiałam się przygotować z dziećmi. W swissmedzie cena to ok. 15 000, na wizycie lekarz określa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H dlaczego Ci dziś nie zrobią coś nie tak z wynikami czy mają inne operacje ważniejsze kurde ja się właśnie obawiam takich rzeczy żeby jak już pojadę to niech mnie potną i z głowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Dziękuję - gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Gdansk75- A jaki miałaś rozmiar przed operacją i jakie cudo masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Nie wiem czemu ale wciąż moje wiadomości są obcinane i tylko pokazuje się początek mojego wpisu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
ne sia mi tak robi jak piszę z telefonu też niewiem dlaczego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 3 w kolejce :( wlasnie zaprowadzili 2 osobę - wiec moze i mi sie dzisiaj uda :) zapobiegawczo już mnie pomalowali i czekam ..... Kurczaki okropne jest takie wyczekiwanie .... Będzie, nie będzie, będzie ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H 3 w kolejce kurde aż tyle mają a same cycki czy co?biedulko nie zazdroszczę:-( ale pewne że cię zoperują jak nie dziś to napewno jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Donia841- no dokładnie i właśnie piszę z tel. Przez to straciłam wątek heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Natalka271- dziękuję :) bardzo mi pomogłaś a tym bardziej że jesteś z moich stron. :) Gdańsk 75- Może Ty się orietujesz czy podczas karmienia można już ustalić termin operacji interesuję mnie operacja na NFZ (nie jest mnie stać na prywatną ) :( Albo i któraś z Was może mą taką wiedzę wiadomo na NFZ to i tak trzeba czekać a tak to bym miała termin przynajmniej zaklepany. Interesuje mnie operacja w Gdańsku lub okolicach ponieważ jestem z woj. Pomorskiego. I dziewczyny trzymam kciuki za te co sa przed i życzę samych radości z nowych cycusi tym co już mają.. hehe. :) :) ♡ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75 jest już po doczekała się najtrudniejsza pierwsza doba bądź dzielna jutro jestem u ciebie daj znać jak ci coś przynieść lub kupić. Teraz juz z górki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×