Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Miałaś całkowity przeszczep ale fajnie że już się odezwalas jak długo trwała operacja?mam pytanko do dziewczyn a gdzie macie swoje rzeczy osobiste tzn tel czy dokumenty podczas operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka13
zuza również się bardzo cieszę że dobrze znosisz stan po operacji , trzymam kciuki żeby sie dobrze goiło . Donia oddział jest mały więc nie ma problemu z rzeczami osobistymi ,jak ja byłam na przełomie czerwca i lipca reszta dziewczyn ( te które już są chodzące ) zaglądaja do dziewczyn po operacji i przynoszą im wszystko co trzeba przynajmniej my sobie tak pomagałyśmy bez znaczenia z którego pokoju która była . Nie słyszałam żeby komuś coś zginęło . A siostry pozwalały nam sie odwiedzać i przebywać ze soba nawet w sali pooperacyjnej ( bardzo miłe pielęgniarki i bardzo wyrozumiałe). Ja miałam i telefon i pieniądze i wszystko zostawiłam w szafce w pokoju więc bez obaw . Narrow jak tam u ciebie jak twoje cycunie piękne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ja75h
Zuzza super z wszystko przebiegło tak jak powinno :) kto cię operował ? Kasik a jake było pytanie :p W Łiiiiiiii teraz jaaaaa :) u mnie ze skrajniści w skrajność - cieszę się, ale jeszcze bardziej jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik jeśli masz duży biust wszystkie potrzebne dokumenty to bez problemowo powinnaś się dostać na operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia stawić się mam 1 operacja zapewne 2 :) Dziewczyny do której godziny najpóźniej mogę tam dotrzeć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna kto mnie operowal, ale na pewno Antonov, żuchowska i taki lekarz z ciemniejsza skóra. Dzisiaj trochę bardziej czuje ucisk i ciężko mi się oddycha, ale wszystko inne ok. Nie boli az tak bardzo :) dzisiaj na obchodzie dr Mądry stwierdził ze można wyciągnąć już dreny bo prawie nic nie nalecialo, ale dr Antonov stwierdził, że jutro i dzisiaj damy spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H to super tydz został mi niecałe 2 msc heheeh ale już bym chciała być po naprawdę stres jest coraz bardziej jak pomyślę ale jak czytam te wasze wpisy to odrazu lepiej Zuza to Antonov był prowadzącym ja czytałam ze jak dreny wyciągną to inne zycie odrazu 100 razy lepiej a juz jesteś na swojej sali?jak jedzonko dla ciebie bo różnie piszą moim prowadzącym ma być dr. Mądry choć kwalifikowała mnie Wasilewska super babeczka:-)ale mówiła że to Mądry bedzie prowadzącym Zuza jak lepiej się poczujesz to proszę opisz pokolei co i jak jak dojechałaś do szpitala i kto nie zgodził si e na te blizny pionowe jestem ciekawa czy by było ich mnie to miało być inaczej cięte czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ja uważam że J to wystarcający to jezcze dużo zależy jaki stanik masz bo ja mam K gg ale wszystko zalezy od marki stanika a z targu to nawet w d wejde wiec spoko a z dokumentów to podstawa skierowanie od rodzinnego do poradni chirurgi plastycznej z kodem N62 najlepeij to jest kod przerost sutka cos w ten deseń zaświadczenie od ortopedy neurol0ga obojętnie o zmianach na kręgosłupie ja miałam od neurologa i napisane gigantomastia i konieczna operacja piersi i wystarczyło i do tego usg piersi konieczne lub mamografia to zalezy ile masz lat młode dziewczyny maja usg i to wystarcza ja miałam jeszcze zdjecie rtg odcinka szyjnego ale na to nawet dr. nie spojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z któraś z was byłaby możliwość pogadania prywatnie ?np na fb ?ja póki co mam tylko skierowanie od rodzinnego . jak rejestrowałam się telefonicznie to powiedzieli mi że póki co to tylko skierowanie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Kasik ja jestem po operacji 2 miesiące pytaj na mailu jesli chcesz bo fb nie mam bozena.miskiewicz@onet.pl pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i przed-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła pani która bedzie miała jutro operację, więc chyba robią teraz dwa razy w tygodniu cycki. A ja się dobrze czuję, jestem trochę osłabiona ale szczęśliwa. Trochę się boję jutra i tego widoku bo najpiękniejsze to one nie beda na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzza będzie dobrze najważniejsze ze sie dobrze czujesz:-) pewnie będą w siniakch i te ranki nie za ciekawe ale za to małe :-) ile masz lat jeśli można wiedzieć i jaki miałaś rozmiar wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia mam 23 lata i rozmiar miałam 65K :) ogólnie muszę Wam powiedzieć że ta operacja wcale nie jest jakaś straszna. Strach ma welkie oczy, bo ja jestem drugi dzień po i naprawdę się nieźle czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzza to super młodziutka laska jesteś ja troszkę starsza :-) ale nie dużo kto cie kwalifikował do operacji? jak masz fotki przed i bedziesz miała po to bardzo proszę ja się tak nie boję całej operacji tylko narkozy stara a głupia heheeh ale nigdy nie miałam i dlatego pewnie ja we wrześniu jeszcze troszke a mialas całkowity przeszczep czy na szypule?napisz proszę jak oni chcieli cię na początku pociąć zeby było mniej blizn??? i kto się nie zgodził wtedy?Mądry czy kto on ma mnie malować to może się uda że się załapie na te mniejszę blizny bardzo bym chciała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakwalifikowała mnie dr Weronika bo była na zastępstwie wtedy za dr Żuchowska. Mialam robione na szypule, ale lekarze chcieli zrobić mi jakas inna metodą gdzie byłaby tylko pionowa blizna ale profesor się nie zgodził (taki stary koleś ktory nie operuje chyba tylko podejmuje decyzje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klarolina07 ja mam zabieg na Chałubińskiego zaplanowany na początek listopada, jak nie znalazłaś zamiennika to daj znać, aanitkaa84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bożka13 no powoli to u mnie idzie. Kilka dziurek już zagojone, dwie największe zostały. Jedna już w połowie zarośla, ta pod prawa piersią jest najgorsza, nadal boli i otwarta. 2.08 jadę na kontrolę do Łęcznej. Ale odkąd zmieniłam biustonosz, jest dużo lepiej. Piersi mnie nie bolą po nocy, ani jak na dziurę wjade samochodem. Męczy mnie tylko to mycie się po trochu, bo opatrunkow nie mogę moczyć... Marzy mi się kapiel!!! Kasik wklej linka do swojego fb, nie mogę Cię znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia to jak ty już teraz sie denerwujesz to strach sie bać co będzie tuż przed zabiegiem :p Zuzza oby teraz wszystko goiło sie tak jak powinno :) mówią już coś kiedy planują cię wypuścić ? Kasik rozmiar imponujący - z kwalifikacja problemów raczej mieć nie piwinnaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJa75h
To wyżej pisałam Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H no strach się bać:-) ale mam nadzieję że będzie dobrze może już w szpitalu strach mi minie......pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×