Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Widziałam dzisiaj swoje piersi, są świetne. Na rwzie widziałam tylko z gory ale sa malutkie. Jutro idę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta babka która wczoraj przyszła już ma operację też ale zazdroszczę Wam laski macie już swoje wymarzone piersi:-) ja jeszcze troszkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Lubilina, ale nie pytali mnie skąd jestem. Dr Antonov spojrzał na cycki i powiedział jutro do domu. Jakieś 20min temu przywieźli tę Panią która miała rano operacje, nie całe 3 godziny była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super może mi też się uda wyjść w piątek:-)a jak boli Cię jeszcze? masz juz stanik ubrany kupiłaś w sklepiku?jak jedzonko a na sali jesteś sama?pytań mnóstwo:-) jaki lekarz najlepszy według Ciebie?a i cy na pooperacyjnej byłaś sama?jest ktoś z Tobą w szpitalu tzn z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj nie biorę przeciwbolowych, ale cały czas pytają czy chcę, więc z tym nie ma problemu. Sama nie wiem który lekarz jest najlepszy bo nie miałam za dużego kontaktu. Ale bardzo lubię dr Żuchowska, cały czas mi kibicuje i zmieniała mi opatrunek. I na pytanie czy ktoś ze mną jest to tak,caly czas jest ze mną mój chlopak i do wczoraj była moja siostra, także za bardzo się nie nudzę. A stanik mi dopiero jutro założą bo dzisiaj mam jeszcze bandaże. Stanik kupiłam kilka miesięcy temu bo byłam nastawiona ze tu nie ma stanikow z małym obwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzza a na pooperacyjnej nie ma problemu zeby był ktos z toba własnie moj maz jedzie i po operacji bedzie wracał do domu do córci ale moja siostra chce na siłę ze mna jechać i być jak to wygląda z odwiedzinami jak sie wstawiłaś wszpitalu to oni byli z toba czy jak ja jade z daleka bardzo wieć własnie nie mam pojecia ogolnie laski z forum same jada tzn ktos je zawozi i zostawia dlatego takie moje pytania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek cały czas ze mną byli, we wtorek do operacji ze mną byli i na pooperacyjnej też, ale od dzisiaj już kategorycznie nie można bo lekarze się denerwują a od środy od rana już można być do 18, ale u mnie byli do 20 i pielegniarki pozwalały. Ogólnie nie ma takiej potrzeby, żeby ktoś z Tobą był ale mój chłopak i siostra nie chcieli sobie pójść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego sie tak denerwują mają coś czy co no wiesz ja nikogo nie ciągnę ale mąż musi mnie zawieść i sam mówił że zostanie aż się nie obudzę i zobaczy że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że chodzi o to że zazwyczaj na pooperacyjnej ktos po innej operacji leży i pielęgniarki mówią, zeby to uszanować bo to pierwsza doba po operacji i trzeba leżeć i odpoczywać, a wizyty mogą krepowac te osobę. Oczywiście to zależy od tego jaka pielęgniarka ma dyżur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp a jaki stanik kupilas i jaki rozmiar? A jaki mialas przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzza super ze wszystko w należytym porządku :) czyli sie nie spotkamy ... Ale zwolnisz mi łóżko :) jestes w pokoju z ta panią ? Normalna babka .... ??? Donia powiem szczerze im bliżej tym strach większy myśle ze tuż przed będzie paraliżował nogi :( mam nadzieje ze jakiegoś głupiego Jaśka dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Miałam rozmiar 65K a stanik kupiłam ze strony amonea ale nie jestem pewna jaki rozmiar wzięłam czy 65 a-b czy 65 b-c. Ja 75H niestety się nie spotkamy ale Monika która ze mną leży jest bardzo sympatyczna i dużo żartuje, więc rozladuje atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzzka z twojego punktu widzenia stety .... dobrze ze nie będziesz musiała już dłużej koczować w szpitalu :) Zaanonsuj mnie proszę - niebawem sie pojawię :) a Monika tez miała cycki robione ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H bedziemy trzymały kciuki jak za kazda inna bedzie dobrze choc wierze ci ze stres coraz wiekszy bo ja siebie nie widze:-( zuzza pewnie dzis do domku fajnie pewnie sie cieszysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Monika miała cycki robione. Ja już mam na sobie stanik. Muszę kupić nowy bo ten mi mocno nie trzyma pod spodem. Tylko nie mogłam nigdzie znaleźć stanika z obwodem 65. Możecie coś polecić? Wycieli mi z lewej piersi 450ml a z prawej 370 chyba. Podobno i tak mam spore jak do mojej sylwetki ale mi sie podobają. Powiedziały mi pielęgniarki że wyglądam teraz jak pół człowieka :D zapewniała mnie pani doktor że o jakieś 30% będą mniejsze. Jestem ciekawa jaki mam teraz rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzza to idziesz do domu wszystko wiesz co i jak z dbaniem teraz o cycki czekam na fotki jestem ciekawa jak wyglądają ( jak możesz to wyślij mi takie swierze jeszcze takich nowo pociętych nie miałam możliwości oglądania) pewnie ci zrobili c-d ogólnie z tego co widziałam tak robia a co chłopak?zadowolony hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka271
Cześć dziewczyny, Ja mam termin operacji wyznaczony na 4.10.2016 w UCK Gdańsk. I zaczynam się stresować... Jaki stanik pooperacyjny mam kupić? Najlepiej przez internet ? Jak wygląda sprawa ze zwolnieniem lekarskim? I ogólnie jak opieka w Gdańsku? Długo trzymają na oddziale? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat65k
Hej. Jestem tutaj nowa. Mija 3 tydzień od operacji. Mój były (na szczęście ) rozmiar to 65 K. Z prawej piersi ujęli mi 750 z lewej 700. Niestety o Łęcznej dowiedziałam się zbyt późno , terminy odległe,a za rok ślub w czerwcu ,wiec zdecydowałam się zrobić prywatnie. Chciałam w końcu po raz pierwszy założyć taka sukienkę jaka mi się podoba a nie taka jaka na mnie pasuje. Zbierałam na ten cel zaraz po liceum i cały okres studiów, ale było warto. Najlepsza decyzja w życiu. Jestem ciekawa nowego rozmiaru jak już zejdzie opuchlizna. Stanik który dostałam 70 b. Śledzę Wasze wypowiedzi i cały czas trzymam za Was kciuki, aż w końcu postanowiłam sama napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia na kogo jak na kogo ale wiedziałam ze na ciebie z dobrym słowem zawsze mozna liczyć :) Natalka stanik możesz kupić i w necie i w stacjonarnym sklepie. Ja kupiłam silima cara mam, wieksząść dziewczyn go używa, wiec pewnie i ja bede zadowolona. Nat to u ciebie proces gojenia mocno zaawansowany, pewnikiem wróciłaś już do względnie, pełnej sprawności :) jeszcze na wakacjach masz szanse zabłysnąć nowymi cycusiami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do dziewczyn po. Na wypisie nie mam napisane, że powinnam przy opatrunku nakładać gaze przed założeniem stanika, a w szpitalu tak robili. Czy Wy w domu uzywalyscie gazy? Możecie mi napisać co dokładnie uzywalyscie bo ja już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat65k
Zuzza93 ja miałam cały czas przykładami gazą. Ja75H Powoli wracam do normalnego życia:) Obowiązki domowe też już wykonuję. Rany powoli się goją, we wtorek było zdjęcie szwów. Teraz mam je smarować Alantanem i przykładać gazą. Tak naprawdę to dopiero teraz odczuwam, że coś tam w środku mnie ciągnie, piecze itp. Pod koniec sierpnia mam kontrolę i zobaczymy co powie doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat65k
*przykładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Ja75h oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Odnośnie opatrunkow to standard w Łęcznej jest taki, że bactigras, gazik jałowy i na całe dwie piersi na raz gaza tzw metrowka, potem stanik. W miarę gojenia sama będziesz widziała co jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow_minded mi w Łęcznej kładli trzy gazy, jednąpod lewą pierś, drugą pod prawą i trzecią na cale piersi. Rozumiem, że Ty w domu stosowalas tylko jedną na całe piersi? Chcę się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Nie, jedna gaza na jeden sutek mała, druga na drugi i wielka na obie. W domu już robiłam inaczej, bo rozeszły mi się szwy i miałam pod piersiami po dwie gazy i na sutkach, dużej już nie zakładałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza93 ja po wyjściu ze szpitala ( byłam razem z narrow) kupiłam sobie opatrunki atrauman ag ze srebrem 10/20 cm i zmieniałam co 3 dni na wszystkie szwy (bo sobie docinałam ) jednorazowo szło mi 2,5 opakowania na to gazę jałową 10/10 na każdy cycek i na to jałową metrówkę może dlatego bardzo dobrze mi sie goiło jedyny mankament mam na lewej piersi bo szew pod jest co prawda równy ale w jednym miejscu jakby wciągnięty szew od środka i mam dołek dość mocny . Konsultacja 4,08 u mądrego zobaczę co mi z tym zaproponuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w szpitalu plastry bactigras przyklejali tylko na sutki, Wam też? Bo nie wiem jak robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_sia
Natalka271- witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×