Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Oj faktycznie brzydkie:( tylko weźcie pod uwagę że te piersi PRZED to nie H ani I a raczej K a sądzę że więcej, bardzo duże...nie wiem, może nie dała rady ich ogarnąć? ale później są jakieś niekształtne.. i brodawki brzydkie.. no skoro to są promocyjne fotki to podziękuję. ja podawałam wam linka do stronki mojej kliniki EstelArte i tam mają piękne piersiaki:) pytałam jak często się takie zdarzają to powiedzieli że w zasadzie zawsze ale to po około pół roku takie są bo muszą dojść do siebie. Na moje oko te cysie mają malusie ale ładniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hej hej... Ja już dzisiaj jestem tydzień PO. Co tak cicho? Natal 🌻 Wróciłam sobie do Twoich objawów, tzn wpisów jak to było tydzień PO. Trochę mnie dzisiaj ciągnie, nie boli, ale taki mam lekki dyskomfort i przeczytałam, że miałaś podobnie...odetchnęłam :) A Ty wczoraj miałaś zdjęcie szwów Kohana i tutaj zero informacji...a Ja czekam ;) Napisz jak tam u Ciebie? Bolało? Dziewczyny jak się macie? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimi ... cieszę się razem z Tobą, że czujesz się dobrze :-). Wpadłam TU tylko na chwilkę, bowiem za moment zabieram się za torta, który zapodam gościom z okazji 15 urodzin mojego syna. Jak sobie przypomnę, kilka dni po zabiegu też czułam taki dyskomfort, który mija kochana. Moje piersiątka po tych 4 m-cach wyglądają cudnie. Trzeba się przyjrzeć aby zobaczyć blizny, tę największą, pod piersią także nie widać, chyba, że podniosę ją do góry. Pierś rzecz jasna :-). Zdrówka Ci życzę Mimimimi :-). Uważajcie na siebie dziewczyny, zadbajcie o siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam już powoli zbierać wszystkie wyniki badań jakie kiedykolwiek miałam i pakuje wszystko w teczuszkę... już się zaczynam denerwować wizytą, bo wiem, że jak mi odmówią, to wpadnę w histerię:( Dziewczyny, które były w Orłowskim. Jak trafić do tej Poradni Chirurgii Plastycznej? Wchodzę jakimś głównym wejściem? I gdzie potem? Czy to oddzielne wejście? W internecie jak patrzyłam na budynek to jest ogromniasty, boję się, że się zgubię;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini faktycznie napisałam posta do was i nie wpisałam hasła i mi nie wysłało ehh no to jeszcze raz:) Byłam wczoraj na zdjęciu szwów, cóż jeśli któraś do tego momentu nie ma nadal zbyt dobrego czucia to luzik, natomiast ja stety czy niestety mam pełne czucie więc bolało i musiałam sobie cały czas auć auć gadać:) no znośnie ale to są takie uszczypnięcia jak pensetą sobie brwi wyrywasz i niechcący zamiast włoska złapiesz skórę-boli trochę. zdjęli mi wszystkie, te końcówki co mi zostały od wchłanialnych również, nie mam żadnych:) to co wzięłam za bliznowca było końcem długiego szwu pod piersią i tak był ten szew zakręcony że zgrubiał skórę, jak mi ten szew zdjęli to się skóra zaczęła prostować i dziś już jest gładka:) mam strupki w tych miejscach gdzie były szwy, o wiele lepiej się czuje, nic mnie nie ciągnie, nie przeszkadza, lekko tylko mnie bolą czy raczej drażnią te miejsca gdzie mam strupki. Cysie ponoć mam jak malina, jeszcze opuchlizna będzie schodzić ponoć chociaż ja tam już żadnej nie widzę, na pewno jest ale dla mnie jest super. A mój mąż hmm no już się zakochał w nowych "dziewczynkach" hehehehe mówi że się nie spodziewał że będą takie naturalne a ślady po operacji tak mało widoczne już 2tyg po operacji! jeśli chodzi o funkcjonowanie to mnie się wydaje że od operacji minęło już 2 czy 3 miesiące co najmniej bo już od dawna funkcjonuje bez problemu, a 2tyg po w zasadzie w ciągu dnia zapominam że coś miałam robione, nie boli nic. Ani przy codziennych obowiązkach, ani podczas spania itd. Teraz szczerze to myślę że muszę jeszcze wytrzymać 2tygodnie przed zakupem nowego stanika i nowego kostiumu przed urlopem:) Dzisiaj już chciałam coś poprzymierzać tak na zapas, ale nawet nie wiem jak się kupuje takie małe staniki! usztywniane czy nie? jaki fason? jestem przyzwyczajona do kupowania pod względem jakości, trzymania dużych piersi itd.. hehe muszę się nauczyć:) Dzisiaj kupiłam kurteczkę w rozmiarze S, mimo że nie schudłam, tylko mam mniejsze piersi to z rozmiaru L przeskoczyłam na S :) Minimini jeszcze tydzień i będziesz jak nowa! a tydzień to malusio, zleci biegiem:) A nosem będziesz chmury zahaczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dorota72... ❤️ Sto Lat dla Młodego Mężczyzny... :D Miło, że zaglądasz choć już troszkę minęło... Fajnie, że tak Cię cieszą nowe cycusie. Ja w swoich jak już pisałam jestem zakochana... Szwy dopiero we wtorek, są jeszcze plasterki, ale czuję się w nich BOSKO :) Uważam, że to D..choć w porównaniu do H/J jest maleństwem to i tak jednak coś jeszcze jest ;) tak akuracik... Pozdrawiam Cię ciepło Dorotko.. Może kiedyś się zobaczymy Dziewczyny :) ... Ja mam cały czerwiec wolne. 16 czerwca sobota... zapraszam te PRZED i te PO... mieszkam w Wawie prawie :P piszcie do mnie :) czy Wam się taki zlot ;) podoba ... Ściskam Hexe 🌻 Stojąc twarzą przed szpitalem przed wejściem głównym to jest takie wejście mniejsze po prawej stronie jakby pogotowie. Ta poradnia jest na parterze nigdzie nie szukasz. Jak tam wejdziesz po prawej stronie jest szatnia...zapytaj, ale... nie sposób nie trafić. Aha... wiesz Ja mam zawsze zasadę...że jak mnie drzwiami to Ja oknem. Wierzę, że uda Ci się Dziewczyno, ale jakby co...jakby jakieś tam były wahania to...zacznij mówić, że bardzo Ci źle z nimi, że kręgosłup, że jakość życia itd Nie pozwól, żeby Cię wypuścili bez konkretu ;) Trzymam mocno, mocno kciuki :D Przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Dzięki! Jeden problem mniej, wiem gdzie iść;) Będę biadolić ile się da. Ja na spotkanie się piszę! Termin jak najbardziej mi pasuje! Mogę coś dobrego przynieść z racji, że 21 mam imieninki:D więc będę pewnie miała jakieś pyszności pod ręką - typu ciasteczka;) może też oblejemy operacje te byłe i te przyszłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal ...dzięki serdeczne za wyczerpujący opis. Jak to fajnie, że można na Was/ na Nas liczyć...:) Teraz już wiem jak to się czuje i czego się spodziewać. Hexe..Kochana to jest nas 3...bo jeszcze ta moja koleżanka co ma mieć w Orłowskim w styczniu... też będzie. Śmiało Dziewczyny, na szczęście mam dużo miejsca w domku...pomieścimy się, a jak będzie ładna pogoda to SObie zrobimy babskie tarasowe party... Mój M. jest spokojny i towarzyski, ale On akurat w tą sobotę ma zajęcia i będzie w domku wieczorkiem, także spokojnie ;) Proponuję tym PO zabrać symboliczny stanik...spalimy gremialnie ;) Co WY na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Hexe moja wizyta była bardzo krótka, ciekawe jak przebiegnie u Ciebie. Prof. najdłużej zajął się opinią od ortopedy - czytał ją długo i szczegółowo, potem szybko mnie zobaczył, wyjaśnił studentom o co chodzi i tyle. Było po. W gabinecie było kilka osób, studenci , inny lekarz, chyba ze dwie pielęgniarki. Przed gabinetem czekało naprawdę dużo ludzi, ale przyjęcia odbywały się szybko i sprawnie. Wejdź najpierw do rejestracji - to jest tez za drzwiami, tam założą kartę - potem wyczytywali po nazwisku. Przynajmniej tak było jak ja byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noowabiusciatka
Dzwonki, ale tych fotek 1 i 2 to nie ma co porównywać, zupełnie inna wielkość wyjściowa (myślę, że między tymi biustami jest 6-7 misek różnicy), kształt też. Nasze ciała można znacznie zmodyfikować ale jednak są chyba jakieś narzucone przez naturę granice, dlatego jedne piersi po operacji wyglądają średnio a drugie fajnie (swoją drogą dziewczyny z drugiej fotki zupełnie nie rozumiem, bo ja to taki biust jaki ona cięła chcę mieć PO chirurgu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka Dzięki;) Wiem już dużo więcej i trochę mniej się stresuję;) Dziewczyny!! Odzywać się co do spotkania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
noowabiusciasta Ależ wiem, że nie ma co porównywać... Nie zestawiłam tych linków ze sobą. Przy pierwszym pytałam co dziewczyny sądzą o wykonaniu, bo wiadomo, że są różnice przy większych i mniejszych piersiach, ale te z polskiej klinikii wydały mi się bardzo niedbale zrobione. Nie chodzi o rozmiar przed i po, czy o wygląd sutków. Te przed operacją były po bokach i zastanawiałam się również, czy chirurg może je do przodu przywrócić. Głównie rozchodziło mi się o szwy. Porównywałam je z tymi wykonanymi u mnie, z opisami dziewczyn, ze zdjęciami i wydaje mi sie że tamte wyglądają dużo gorzej. Link 2 wrzuciłam, żeby pokazać Pszczółce jak wygląda dobrze zrobiona operacja, ładnie gojace się blizny tydzień po tygodniu. Każda z nas jest inna i różnie znosimy zabiegi. Dobry chirurg to połowa sukcesu - druga to nasz organizm. Jak zniesie tą rozległą ingerencję, jak się zregeneruje, jak bedzie wyglądał - to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
NatalLodz Ja wczoraj na zakupach w markecie nie wytrzymałam. Nabrałam staników w rozmiarze wyliczonym w bra-fitterze i dawaj do przymierzalni, hihi ;-). Chodzę cały czas w sportowych, myślę że po ostatniej wizycie kontrolnej zaczne szaleć, ale poprzymierzać wolno ;-) Też nie wiedziałam, jakie wybrać - więc wzięłam wszystkiego po trochu. Moze to nie za dobre miejsce na zakupy biustonosza, ale tak mnie kusiło. No i miałam radoche z wszystkiego: z cieńkich ramiączek, z push-upów, koronek, kolorów, śmiesznej ceny... Tak długo o tym marzyłam!!!! aagnee Jak sie miewasz? Co słychać po dzisiejszej wizycie? Pozdrawiam ;-) Mimimimimimi Ja to wam chyba podeśle poczta moje spadochrony do spalenia ;-) Fajnie, że u was wszystko dobrze i pieknie sie goicie. To takie cudowne, że przed nami lato bez biustowych męczarni ;-) ;-) *-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
haxe_assu Moja wizyta w Orłowskim trwała w gabinecie może góra 10 minut bardziej sprawdzali czy poprawnie wypisane skierowanie ja miałam od rodzinnej a od ortopedy takie zaświadczenie ze operacja przyniesie ulgę w kręgu T4 żadnych zdjęć nic innego, nawet bardzo nie czytał zaświadczenia bardziej interesowała pieczątka jaki to ortopeda{ ja byłam na fundusz}a później kazał pokazać te skarby spojrzał nawet nie kazał wstać z krzesła i powiedział pielęgniarce żeby zapisać i tak mam na 16 styczeń ale jeszcze 15 kg do zrzucenia {już 5 mniej} wiec cierpliwie czekam Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki a jaki to bra-fitter? daj linka:) podałaś swoje wymiary i zgadzał się rozmiar staników? wszystkich? ja się zastanawiam czy wejdę w C czy D czy może aż E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
NatalLodz wrzuciłam wymiary tu: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ od razu traktowałam to dość orientacyjnie, bo wiadomo rozmiarówki się mogą różnić, no ale od czegoś trzeba zacząć. Wyszło mi 75E. Sportowe mam 80D( VOE szpitalny, Triumph) i są idealne. W sklepie mierzyłam różne obwody między 75 a 85 i miseczki D i E. To było tylko spontaniczne mierzenie dla przyjemności i myślę, że się kogoś poradzę w solidniejszym sklepie. Chcę dobrze dopasowanej bielizny, ale też nie jestem przyzwyczajona do zakupu tak zróżnicowanych fasonów i nie wiem czy ten najwygodniejszy jest serio najlepszym wyborem. Jedne pasowały mi 75e, inne 80E i 80d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowabiusciatka
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php pewnie ten brafitter :) Liczy całkiem dobrze (tylko na początku może być szok :D), ale do wszystkich staników oczywiście się nie sprawdzi, bo różne marki i modele się trochę różnią nieraz (ja np. mam obecnie 4 różne rozmiary: 65J, 65HH, 70HH, 75G, a brafitter mi liczy 65J właśnie). Ale jak jesteś z Łodzi to masz szczęście, możesz po prostu iśc do brafitterki, masz sklep brafitterski na ul. Legionów bodajże (niestety nie pamiętam nazwy - mogę poszukać oczywiście - ale byłam, polecam) :) Dzwonki, rozumiem :) W sumie te sutki też mnie zaciekawiły, i znalazłam coś takiego: "Choć zdarza się to rzadko, to jednak jeśli piersi są bardzo duże, sutki i otoczki mogą przed ich podniesieniem wymagać całkowitego oddzielenia. W takim przypadku, w celu osiągnięcia żądanej wielkości biustu, trzeba będzie podjąć decyzję o poświęceniu odczuć i możliwości karmienia piersią. " Może pacjentka nie chciała tak mocnej ingerencji i chirurg zrobił, co mógł bez tego całkowitego oddzielania? Tak dywaguję, bo ja się (jeszcze) na tym za bardzo nie znam, sama na razie dopiero rozważam operację i zaczynam czytać na te tematy (dziękuję za te drugie fotki, rzeczywiście fajnie zobaczyć jak to wyglada tydzień po tygodniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi wszystko mi się miesza, operował cię Greese-łyko, w mswia czy w szpitalu orłowskiego? nie mogę znalezc go ani tu ani tu a myślę czy nie spróbować się umówić do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycastaaga Dzięki. Mam nadzieję, że u mnie też szybko pójdzie, chociaż zaświadczenia od ortopedy i ginekologa mam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny...
:) czy wiecie może ktory chirurg podnosi piers przez otoczke :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Myślę, że najlepiej przestudiować stronki klinik chirurgii plastycznej. Jeżeli nie ma tam szczegółowej informacji, tylko np: podniesienie, bez sposobu warto zadzwonić i zapytać. Myślę, że większość chirurgów robi zabiegi podniesienia, kwestia dopytania o metodę, bo ta otoczkowa jest dobra tylko do niewielkich piersi. Np dr Chęciński z Warszawy ma informację na stronie, że akurat taki zabieg wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
NatalLodz a ja dziś przymierzałam balkonetkę w H&M - wow - bez ramiączek pięknie sie trzymała. No i pasowało mi 85d. Co sklep to inaczej. Trzeba będzie sobie wypracować tabelkę, do jakiego sklepu po jaki rozmiar uderzać. Widzi mi się, że to nie będzie jeden ani dwa :-) ;-) Do tej pory trzymałam sie triumpha, bo miał spory wybór, był wygodny i wytrzymały. Mimo, że kupowałam w outlecie, to teraz chciałabym kupować choć troszkę taniej ;-) ;-) ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowabiusciatka
Ja przed zakupem przeglądam Balkonetkę, nawet jeśli dany stanik nie jest w moim rozmiarze to jednak po opisie można się często zorientować czy w tym modelu (bo niestety różnice nie zależą od sklepu ani nawet od firmy, a od konkretnego stanika) brać większy obwód albo np. mniejszą miskę. Przydatna rzecz, zwłaszcza jak ktoś - jak ja - musi w większości kupować przez internet. Przypuszczam, że przy mniejszych piersiach jest tak samo, bo jak się na Balko kliknie na małobiuściaste to też się okazuje, że noszą po kilka różnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Jeju mam kłopot, zmartwiłam się... Wszystko tak dobrze szło, a dzisiaj mi llekko spuchła lewa pierś. Nie boli, ale czuję lekką opuchliznę :( i takioe ciepło... Czy któraś z Was Dziewczyny tak może miała? Gieniak ... Pan Doktor Janusz Greese pracuje w szpitalu MSWiA przy ul. Wołoskiej oraz w klinice dr Sankowksiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini a w którym jesteś dniu cyklu? przed miesiączką? około owulacji? mnie się też zdawało że jedna pierś jest taka cieplejsza, że taka bardziej napięta, no nie bolała bardziej ani nie była w miejscach szwów jakoś zaogniona ani nie miałam jakiś wysięków ani nic- ot takie moje wrażenie że coś jest inaczej, napięta lekko spuchnięta pierś i cieplejsza niż powinna. Jeśli nie masz innych atrakcji to się wstrzymaj bo u mnie ładnie wszystko zeszło, doszłam do tego że to była połowa cyklu i mogło to mieć związek z owulacją. a jeśli ci się pogorszy albo dojdą jakieś dodatkowe objawy to skonsultuj chociaż z lekarzem przez telefon-powie ci czy masz przyjechać czy nie. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal...Kochana...dziękuję Ci za trzeźwość umysłu i serce :) Tak jestem w czasie owulacji, więc raz....rozmawiałam z lekarzem i mogłam w nocy nie czując ułożyć się na boku i stąd lekki obrzęk. No i mam cycusia dokładnie jak w Twoim opisie :) Lekko opuchnięty, nie boli i ciepły bardzo... Ok więc jutro będ robić...auć, auć...;) Zdjęcie szwów. Na 16 czerwca jest nas już 4-5 Kobietek....zapraszam na spotkanie 🌻 myslę że 15.00 będzie ok. Ja Zrobię coś na ciepło. jedna Koleżanka zrobi mufinki w kształcie cycusiów, inna ciasto zaoferowała :) Szykuje się babski ZJazd :) Tak się złożyło, że tylko Ja jestem PO a pozostałe Dziewczyny PRZED ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Życzę bezbolesnej wizyty;) A może spotkamy się chociaż godzinkę wcześniej? Po ciemaku to ja się boję do domu wracać:( a chciałabym trochę posiedzieć, znając mnie jak zwykle zasiedzę się;) Dzisiaj na WP kobieta.wp.pl/kat,132000,title,Zrobilam-sobie-cycki-na-mniejsze,wid,14542870,wiadomosc.html?ticaid=1e91cMimimimimimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Hexe...nie ma sprawy...może być i 14.00 ... Ja będę w domu sama od rana na Was czekać, także 14.00 jest tez oki. Kto a raczej Która chce dołączyć...zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×