Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

kurczę nie mogę wejść na ten link z wp.pl. Kobietki a powiedzcie mi ile zapłaciłyście za swoje operacje? na jaki koszt muszę się przygotować? Miłego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
hej kobietki!! Dawno mnie tu nie było... Chciałam podpytać tych które czekają na operację na NFZ w GDAŃSKU w szpitalu klinicznym. Czy coś wiadomo? Czy wszystko idzie zgodnie z planem? Ja już czekam równe 2 lata i jestem strasznie ciekawa czy uda mi się to zrobić w tym roku... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Pszczolko W Czechach okolo 1500 euro, w Polsce w przedziale 7000-14000. Mimimimimimi A napiszesz mi jak sie do ciebie dostac z Dworca Centralnego? Autobus, pociag itp? Moze byc na maila, moze mi sie uda dojechac do ciebie? Bardzo bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkaa1988 Wiem co czujesz!! Też marzy mi się nowy biuścik. Na razie cały czas denerwuję się przed piątkową wizytą, gdzie mają mnie zakwalifikować (lub nie, tfu, tfu) na operację NFZ. Także marzę i marzę o nowych cycuszkach a może się za kilka miesięcy marzenia spełnią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Hexe Masz tez moje kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dzwonki ;) poleciał mailik do CIebie. Hexe... :D szklanka do połowy pełna...musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini powodzenia na auć auć:) ja się zaraz po zdjęciu szwów zapytałam czy mogę wstać a jeśli wstanę to czy się nie rozpadnę hehe:) co do spotkanka to ja chętna jestem bardzo tylko niestety jestem stacjonarna- czyli tylko Łódź względnie gdzieś blisko a 15 czerwca jadę na pierwsze wakacje z małym biustem:) ja zapłaciłam 12700zł i ani grosza więcej za nic. ja przeczytałam ten artykuł i hmm fajnie że się o nas mówi ale wolałabym żeby więcej kobiet napisało że wcale nie trzeba 8tygodni dochodzić do jako takiej formy, że piersi nie wyglądają jak po wizycie u rzeźnika, że ból nie musi być ogromny. Szkoda że nie mówi się o tym, że można już po 3-4dniach czuć się super a po 2tygodniach mieć śliczny biust z malusimi bliznami. Niestety ja 6lat temu zostałam zniechęcona taką opowieścią przez znajomą która zmniejszała piersi, zobaczyłam poorany biust w żywo czerwonych bliznach grubych jak sznury i brodawki jak strupy- a to 6mc po operacji było. Zrezygnowałam i musiałam odczekać 6lat aż trafiłam na to forum i wpisy Senzy i AliAli które mnie przekonały w ciągu minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ogromne dzięki za wsparcie. Pewnie będę jeszcze biadolić tak do piątku;p ale mnie żołądek boli już od kilku dni:( ja niestety jestem strasznie nerwowa i uczuciowa, wszystko biorę bardzo do siebie i wszystko niesamowicie przeżywam. Wasze wsparcie naprawdę wiele dla mnie znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mam wyznaczony temin operacji na 15. października, ale chciałabym przesunąć o miesiąc - na połowę listopada. Niestety na chwilę obecną nie ma już tam wolnych terminów. Może któraś z was ma wtedy zaplanowaną operację i chciałaby się zamienić? W razie czego piszcie na: paulenka.ja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Mimimimimimi Powodzenia dzis :-) mam nadzieje, ze bedzie bezbolesnie - u mnie tak bylo. Takie mini uszczypniecia. Dziekuje za maila :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest pisać po nocy... termin operacji u dr Szczyta :) info zasadniczo ważne w przypadku zamiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Cacy...Ja juz PO, ale... Napisz coś więcej, bo jak rozumiem to jest prywatna operacja, a tutaj większość jest na NFZ. Chyba, że się mylę ;) skoryguj. Ja Dziewczynki lecę na zdjęcie szwów. Buziaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Szwy zdjęte...wszystko Oki. Nie bolało...Doktor psikał czymś po cycusiach...może to było znieczulenie? ;) ale nie bolało nic a nic. Teraz mam sama zmieniać opatrunki i psikać neomycyną.... Ufff, jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi To super, że nie bolało!! I żeby tak było dalej, bez bólu i bez problemów;) A już miałam pisać co się tak długo nie odzywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycastaaga
Mimimimimimi Cieszę się że masz już jak to mówią z górki teraz aby ładnie się goiło , a ja mam przed sobą duża górę!!! jeszcze tyle czasu trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini to super że obyło się bez auć:) mnie też czymś psikali ale mnie uszczypywało, mówili że to ze względu na czucie bo powinno być jeszcze słabe... mniejsza o to, ważne że ich już nie ma. a ja nie mam opatrunków...i mam smarować oliwką ale nie wiem czy to dobry pomysł...wydaje mi się że moje piersi na oliwkę niezbyt dobrze reagują ale chyba lekarze się lepiej znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal :) Ja jestem 11 dni po operacji. Mam psikać neomycyną w sprayu i zakładać opatrunki na razie cały czas... Wczoraj widzialam brodawki...są bardzo ładne :) Nie wiem jak będzie ze szwami, jak będa u mnie bledły itd, ale powiem Wam szczerze, że jestem już tak szczęśliwa, że w ogóle szwami się nie martwię. Jak patrzę z góry to mam ładny dekold i i tak wszystko mi się podoba... Wczoraj szukałam kostiumu kąpielowego...tutaj :) www.bliskociala.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalLodz Może to zależy od rodzaju oliwki? Lekarze się znają, ale reakcje na oliwkę mogą być różne w zależności od osoby. Jeśli zauważysz, że rzeczywiście piersi źle reagują na oliwkę to może zadzwoń do lekarza i zapytaj się co robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
ja miałam antybiotyk - tyle że w maści na 2 tygodnie i na to gazik luźno bez przyklejania. Potem zmiana na plastry, ale przy ich zmianie masuję i oliwkuję. Polecam oliwke w żelu johnsons baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe głowa do góry, nie jesteś ofiarą ale myśliwym:) Nie daj się, masz mieć termin i koniec! należy ci się jak psu zupa:) Ja się nie dziwię że nie mam opatrunków bo nie mam zbytnio na co je zakładać, wszystko mi się już pogoiło. Jedynie mam wzdłuż blizn takie twardsze, jakby zrosty czy coś, ale ładnie mi to z dnia na dzień schodzi. Brodawki mam już całkiem zagojone, jak nowe:) w zasadzie to nie widać że miałam coś robione, jakby ktoś nie wiedział, tzn w miejscu brodawek. Pod piersią i bliznę pionową widać ale nie jest ani sina ani czerwona..Pozostałe blizny nie są czerwone...czy one jeszcze się takie zrobią? Mój mąż mówi że są na serio miłe dla oka hehehehe Piersi mi już lekko opadły tak naturalnie to schowała się ta blizna pod piersią. Moim zdaniem, przepraszam za słownictwo, ale moim doktorkom się zajebiście ta operacja udała:) ale oliwkę chyba zamienie sobie na balsam bo takie mam odczucie jakby oliwka blokowała dostęp powietrza.. w ogóle to czuje jakby kupa czasu już minęła, bez problemu sobie śpie na brzuchu, dźwigam, biegam, nawet nosiłam już zwykły stanik jak szpitalny się prał i sechł. W sobotę jadę na zakupki stanikowe i kostiumu kąpielowego na wakacje:D Kto teraz będzie miał operację? która w kolejce kolejna? Minimini jutro mijają twoje 2 tygodnie a moje 3. szybko zleciało? Mnie się wydaje jakbym wczoraj zaledwie ci pisała że za tydzień będzie super...więc jak się czujesz niemalże 2tygodnie po operacji? Bo ja się czułam nie jak 2 tygodnie PO ale jakbym była ze 2 miesiące PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze posty dodają otuchy że wszystko może się super goić mam nadzieje że będę miała tyle szczęścia co wy hexe_asuu tak samo jak Ty bałam się i przejmowałam przed wizytą a byłam zaledwie tydzień temu i udało się tzn nie wyznaczyli mi dokładnego terminu powiedzieli jedynie że przełom stycznia i lutego a dokładnie ustalimy jak będę miała zrobione badania: usg piersi i badania u endokrynologa Tu pytanie czy któraś z dziewczyn która robiła na NFZ też musiała robić badania endokrynologiczne? :| mi powiedział że może mam za dużo jakiegoś hormonu i po wyregulowaniu same się zmniejszą ;| moja ciocia mówi że szanse prawie żadne i mam nadzieje że ma rację bo później zostaną mi flaki ;] no ale w każdym razie niestety nie mam wyznaczonego dokładnego terminu ale upewniałam się dwa razy czy te badania mam robić w "między czasie" i czy przez to mi się nie przesunie termin no i mówił że nie. mam nadzieje że mówił prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze mam pytanie do Mimimimi czy wiesz może ile się czeka na operację w MSWiA bo wiem że Tobie się poszczęściło akurat :) ale tak normalnie ile się czeka?? i jak astma wpływała na cały proceder? musiałaś tylko podać jakie leki bierzesz czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicza
Dziewczyny, na 1 lipca mam zaplanowana operacje we Wrocławiu w euromedicare. Operować ma dr Waclawowicz. Czy któraś z Was coś o nim wie, słyszała? Pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalicza
Oczywiście redukcja z k :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×