Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Maj85ka
Kobiety, ja dzis bylam u mojej brafiterki i kupilam rozmiar D!!! a i tak mam jeszcze gaziki opatrunki i troche spuchniete piesi wiec tak jak chcialam zrobili miedzy C/D z rozmiaru L:-) stanik jest taki zapinany z przodu jak kazal lekarz co by je ładnie zebrać. Ogólnie jutro minie 2 tyg od zabiegu, troche mnie bolą tam w środku, takie obolałe są, no i troszkę się sączę ale to juz minimalnie w porównaniu do tego sprzed paru dni. Miałam też małego krwiaczka, którego lekarz mi usunął więc to może po tym. Ale życie nabiera innych barw kobiety... powodzenia Wszystkim czekającym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka 38
proszę napiszcie mi do jakiego wieku można zmniejszyć piersi ? Moja mama ma 62 lata i ogromny biust przy wzroście 158 cm. Już nie wyrabia na kręgosłup czy w Szczecinie gdzieś robią operację i może ktoś ma numer telefonu do przychodni Na NFZ oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Witam wszystkie "dziewczyny", a co? Po operacji z owymi milusińskimi człowiek czuje się jak nastolatka. P.s. jak długo po operacji zmieniał się wam kształt biustu? Pozdrawiam te przed i te po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córa Jestem ze Szczecina, z tego co wiem to takie operacje robią w Gryficach i w Policach i chyba na Piotra Skargi..ale odradzam bo jedna z Pań z tego forum miała tam robione piersi na raty...raz jedną i dopiero po jakimś czasie drugą ... Poszukaj numerów w internecie.. A wiek raczej nie ma znaczenia ...są tu kobietki , które właśnie tak robiły operacje..poczytaj forum..;) Kasiol Wiem wiem...ale jestem niecierpliwa ...sama wiesz pewnie jak to jest ;) Dziękuję za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka 38 kilka dni przede mna byla operowana 80-letnia pani - widzialam, rozmawialam, wiem na pewno - po oddziale smigala jak 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania36
cycasta malgosia w zeszly poniedzialek mialam konsultacje w klinice dr.szczyta i tam p.doktor powiedzial mi, ze moze zrobic nawet malutkie piersi jesli chce, wiec wychodzi na to, ze jednak mozna..... mam wyznaczona date zabiegu na 25 lipca, zaczynamy odliczanie;-) bimbalki wspomnialas, ze mieszkasz za granica, mozesz powiedziec gdzie? pozdrawiam was goraco dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania36 ja od kilku lat mieszkam w Irlandii. Także całe przedsiewzięcie wiąże się z braniem bezpłatnego urlopu i takie tam...myślę sobie, że tak z 6tyg mi wystarczy na operację i wizyty po???? No i tak sie zastanawiam jak z tym lataniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulek 102 z tego, co dziewczyny pisały, na pewno masz jeszcze opuchnięte piersi i troszkę na pewno się zmniejszą:) ale takie jędrne D czy E na pewno jest cuuuuuuudne :) ja marzę o C ale D też nie pogardzę:p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałki Jestem ze Szczecina i w klinice gdzie robiłam operację była właśnie Irlandka..przyleciała w ten dzień gdy miała planowaną operację i konsultację, wcześniej korespondowała z kliniką mailowo i telefonicznie...powiedziano jej jakie badania zrobić ...i zakwaterowała się w części hotelowej kliniki...a z lataniem nie ma najmniejszego problemu. Zawsze możesz zadzwonić i się zapytać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulek 102 dzięki za informacje:) pocieszyłaś mnie:) bo tak właśnie się zastanawiałam jak to rozplanować:) bo teraz jestem na etapiE CHCE ALE SIĘ BOJE ale bardziej chcę i decyzja podjęta:) troszkę sie obawiałam jak z tym lataniem ciśnienie i wogóle...teraz to tylko kwestia kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania36
bimbalki ja mieszkam w uk od 12 lat....dopiero co mialam konsultacje w warszawie, a za 3 miesiace juz mam wyznaczony termin zabiegu.....tak to sobie zaplanowalam, poniewaz przyjezdzam na 5 tygodni na wakacje z dziecmi do polski.....kiedy powiedzialam lekarzowi ze mieszkam za granica,to powiedzial mi, zeby najlepiej na 5 dni zatrzymac sie w warszawie,pod jego okiem w te pierwsze dni, potem moge wrocic do swojego miasta w pl, a po 1.5 tyg mam sie pojawic na kontroli i zdjeciu szwow, i moze jeszcze na jednej kontroli przed wyjazdem z kraju a potem mam sie pokazac w miare mozliwosci, czyli wtedy kiedy znow przylece do polski....caly czas bedziemy w kontakcie mailowym i telefonicznym....takze nie jest to latwe przedsiewziecie ale da sie wszystko zorganizowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka 38
Dzięki za odpowiedź ale na Piotra Skargi nic nie znalazłam poszukam w Gryficach i Policach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałki Ja nie mam szwów które należy zdjąć, wszystkie są wchłanialne i rozpuszczalne...a kontrola tylko w razie moich obaw...mogę pójść do każdego gabinetu zabiegowego gdyby coś niepokojącego się działo..lub jechać bezpośrednio do kliniki. Operację miałam 17stego kwietnia , więc ponad tydzień temu...jestem dowodem na to , że to świetna klinika i najlepszy fachowiec mnie operował, nic mnie nie boli, nie sączy się ...nie mam nawet strupków...Już zrobiłam zakupy stanikowe..normalnie funkcjonuję, choć z rozsądku nie dźwigam i nie uprawiam sportów... Nic się nie bój..najbardziej w całej operacji i po bolało mnie zakładanie i wyjęcie wenflonu ... Decyduj się kochana bo szkoda czasu ....życie bez balonów jest piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania36 , a gdzie ta klinika dr szczyta , w jakim miescie ? Napiszcie jak to jest w pierwszym tyg po, naprawde nie boli, ja sie bardzo boje.....da rade prezyc, bez wycia z bolu... Kurcze a myslalam ,ze wszystkie opcje wykonuja.... ja nie z Pl, ale jak mi tu powiedza ,ze nie da rady to polece o Pl...ja nawet chcialam zrobic mastektomie, zupelnie je obciac i odbudowac....jak mam zmniejszyc z H na D to zaden interes, , wiec bede szukac az ktos sie podejmie...szkoda bolu na male efekty , tak mysle....ja chce smigac bez stanika......ewentualnie z malusim B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Cześć moje Forumowiczki, ja dziś jestem po zdjęciu szwów z mojej poprawki, wszytsko wygląda ślicznie, tak się zrosło i zagoiło, że nawet nie mam żadnego strupka na szwach, a blizn już tej chwili prawie w ogóle nie widać, a za kilka tygodni nie będzie ich wcale. aprad adres kliniki spokojnie znajdziesz w necie, w tej chwili to jest bardzo znany lekarz, bo w jego klinice jest kręcony serial dokumentalny o operacjach plastycznych, jak masz polską tv, to oglądaj. I nie stresuj się bólem, to naprawdę nie jest nic takiego, każda z nas trochę inaczej przechodzi narkozę, gojenie, ale dla większości z nas wszystko odbywa się bezbólowo i bezproblemowo. A po wszystkim piszemy: "dlaeczego ja tak długo czekalam" "czego ja się tak bałam" :) cycasta Małgosia jak Twoja wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania36
aprad klinika dr. szczyta znajduje sie na warszawskim wilanowie.......tam ponoc zrobia tobie z wielkich cyckow nawet na A lub B tak mi powiedzial moj lekarz na konsultacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka gratulacje:) tych wyczekanych cudeniek:) anulek102 miałaś operację w Szczecinie tak??? a jestem spod Wrocławia więc troszkę cięzko by mi było chyba na konsultacje po jeździć samej tak daleko??? A mozesz powiedzieć jaki to lekarz? czy tego nie ujawniamy bo nie wiem jak to jest, ze niektórzy zaraz krzyczą że ktoś reklamuje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad nie boli, jedynie szwy ciągną troszkę, pyralgina jedna wystarczy by ten dyskomfort zniwelować. Ja wzięłam jedną pierwszego dni i drugą drugiego dnia i tyle. Bólu nie czułam nawet kiedy przytulałam dzieci czy sięgałam szklankę z górnej półki czy myłam głowę. O wyciu z bólu mowy nie ma. Ja nie wierzyłam lekarzom kiedy mówili, że nie będzie mnie bolało. Tym bardziej, że ja jestem raczej wrażliwa na ból. Podejrzewałam, że to "nie będzie bolało" w moim przypadku będzie bólem, który po lekach da radę przeżyć ten pierwszy tydzień. Ale to lekarze mieli rację. Kiedy wstałam rano po operacji (17ta w piątek operacja a o 8mej wyszłam z kliniki) to byłam pewna, że jestem na lekach przeciwbólowych, pewnie mi podali przez wenflon jak spałam..ale się w rozmowie okazało, że nic takiego nie dostałam bo nie ma potrzeby. Ale spoczko, moi lekarze też mówili, że żadna ich pacjentka im nie wierzy, że nie boli i każda uśmiechnięta lekkim krokiem wsiada do autka i jedzie zadowolona do domu, mile zaskoczona:) Oczywiście każdy odczuwa inaczej, każdy jest inny tak samo jak każdy lekarz jest inny i każdy przypadek inny. Więc może się zdarzyć oczywiście jakieś odstępstwo, ale tragedii nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania36 widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji:) ja właśnie tak planuję konsultacje po wakacjach, bo przylatuję na wesele, a później się chyba umówię na operację gdzieś za 3 mce bo w miarę spokój w pracy wtedy jest i może nie byłoby problemu z urlopem...a moge zapytać na ile ci wyceniono zabieg i jaki chcesz rozmiar??? jak na razie nikt tu nie pisze o Wrocławiu, wszystkie operujecie się daleeeeko ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania36
bimbałłłki moj biust zostal wyceniocy na 14tysi niestety, ogromne pieniadze......moze to dziwnie zabrzmi ale dokladnie nie wiem jaki ma rozmiar ale jak to p.doktor okreslil moje piersi sa pokaznych rozmiarow, a chce miec male D.....lubie miec co pokazac;-) 40 stka gratulacje!!!!zuch dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissa999
Arpad17,lekarze zazwyczaj robia taki rozmiar zeby byl proporcjonalny do sylwetki.Wiadomo ze kazdy rozmiar ,teoretycznie z najwiekszego do najmniejszego da sie zrobic ale wiaze sie to z wiekszym ryzykiem,sam fakt ze sutki trzeba calkiem wyciac i przeniesc je wyzej zwieksza ryzyko ich obumarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałki Dziewczyny tu pisały wcześniej na forum o Wrocławiu..o szpitalu kolejowym i były zachwycone..musisz poczytać forum. Mnie operował dr. Krajewski jestem mu wdzięczna ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.....to zaczynam myslec o tym powaznie.... a mam pytanie natury osobistej....samam nie wiem jak to okreslic....czy u was tez przez cycyki, mialyscie wycofanie sie z zycia....? ja juz nigdzie nie ide , jesli nie musze, w domu bez stanika najlepiej, a jak mam wyjsc i ubrac namiot to dostaje szalu, po ok 15-20 minutach juz odliczam czas do wolnosci, czyli sciagniecia tego gowna ze mnie, tak nie cierpie stanikow....poza tym u nas nie ma takich dopasowanych, nie ma 75 H, jest najmniejszy 85 , ale przewaznie 100 H , ja juz nie mam sil.....dluga droga ale sie nie poddam....zobaczymy czy moj ortopeda mi pomoze, bo chirurg to dziad skonczony on nie widzi problemu..a rodzinny uwaza , ze biust duzy to dla facetow dobrze, ja mu powiedzialam , to niech sobie chlopy gumowa lalke kupia...ja sie bardzo zamknelam w domu...niestety na problemy natury psychicznej nie daja skierowan na zmniejszanie...zostaje mi ortopeda.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natall, Melisa, Mania dzieki za odpowiedzi.... A macie namiary na ta klinike na wilanowie.....jakis numer telefonu, to dryndne sie zapytac....gdyby tu u mnie powiedzieli , ze nie da rady...to przylece do Pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arpad 17
Arpad, ze względów psychologicznych też mozesz dostać refudnację. Psychika jest najwazniejsza. Myślę, że jeśli pójdziesz do psychologa i opowiesz o swoim wycofaniu z życia na pewno Ci pomoze. Rzecz jasna musisz znależć madrego psychologa. Zresztą dziewczyny wczesniej pisały, że opinia psychologa może być brana pod uwage przy kwalifikacji. Uważam, że masz szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny, które się operowały we Wrocławiu to był chyba jakoś 2007 rok czytałam wszystko z zapartym tchem kilka dni temu i one nakierowały mnie w sumie na tego lekarza tylko byłm troszkę ciekawa jak to sie teraz kształtuje:) a dziewczyny możecie mi napisać czy planujecie jeszcze dzieci?? Czy już pociechy macie odchowane i temat zamknięty? bo ja tak może za dwa lata bym chciała jeszcze jedno i tak się waham, że to może zniweczyć wszystko:) kocham dzieci i chcę jeszcze ale jak pamiętam siebie z okresu ciąży i po :O o ludzie...powiem tylko że ze sklepów z płaczem wychodziłam bo nie mogłam patrzec na siebie, a o publicznym karmieniu piersią nawet nie było dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ciąża to zawsze jest rewolucja w organizmie, wpływa na wszystko począwszy od naszego laboratorium chemicznego czyli gospodarki hormonalnej, która z kolei ma wpływ na całe ciało, a skończywszy na psychice, kondycji fizycznej i wyglądzie skóry. Także musisz sobie sama podjąć decyzję czy zaczekać, czy działać już. Skoro masz już jednego skarba to tez znasz swoje ciało, swój organizm i chociaż nie zawsze bywa tak samo, to trochę możesz przewidzieć reakcje. Ja - znając siebie - przed ciążą bym się nie zdecydowała. Szkoda byłoby mi efektów, które w moim przypadku na 100 procent uległyby degradacji. O kwestii karmienia nie piszę. Bo po pierwsze różnie piszą czy karmić można czy nie, po drugie karmienie w "balonów" też nie jest ani łatwe ani przyjemne, a poza tym na butelkach też wyrastają normalni ludzie. Ale to moje zdanie, zapewne ile kobiet - tyle opinii. Krótko mówiąc: dobrze Ci radzę - zrób jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwainaczej
Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć ile trzeba czekać, zanim piersi przestana się zmieniać po operacji i tak mi zostanie? Bardzo proszę o odpowiedź. Miałam mieć po operacji B, a zamiast tego mam C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×