Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

arpad17 trzymam kciuki:) fajnie, że czasem trafi się lekarz, który potrafi spojrzeć naszymi oczami (oczyma? :p)na nasz problem...bo te KONOWAŁY, które mają czelność rzucać durne podteksty ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
cycasta małgosia no to minęłyśmy się w dosłownym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlrcin
Zdesperowana 68 Mój rozmiar zależy od firmy i modelu.Wg angielskich mam 70JJ,75HH,75J,mam nawet 80L.Ogólnie pod biustem 78cm a w biuście 110cm.Ale moje piersi to takie długie lizaki bo ja dwójkę dzieci karmiłam prawie 3 lata.(dawno temu)termin operacji lekarz sam wyznaczył, nie pytałam o inny .Zresztą byłam tak zestresowana że o nic nie pytałam:) dodatkowo tylko kiedy mam się stawić do szpitala i jakie badania zrobić. Cycasta Małgosia O szpitalu w Łęcznej dowiedziałam się z tego forum i od rodzinki,która tam mieszka.Szpital jest chyba ok.Niepochlebne opinie słyszałam o ortopedii.Chirurgia ok.Koleżanki córka była tam operowana i chwaliła sobie.(sale 2-osob).Mam kontakt z dziewczyną,która miała robione piersi i też chwali sobie.Ja o lekarzu przeczytałam w internecie ale kuzynka ma też o nim bardzo dobrą opinię była z dzieckiem u niego.Lekarz na mnie sprawił wrażenie spokojnego z empatią profesjonalisty.Jak weszłam do gabinetu mało mówił coś notował,ja przeważnie mówiłam o moich dolegliwościach.Potem mnie pomierzył,od obojczyka do brodawki i od spodu również do brodawki.Myślę,że to potrzebne do kwalifikacji,miałam zaświadczenie od ortopedy o złym wpływie piersi na mój kręgosłup,pytał również o inne operacje i kiedy były i czy jestem na coś uczulona,czy miałam robioną mammografię(ja miałam tylko usg i to z 2011 r).Lekarz nie mówił do jakiego rozmiaru zmniejszy,tylko tyle że będą mniejsze i będzie mi lżej(ja nawet nie pamiętam że miałam mniejsze, wydaje mi się że od razu takie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlrcin, dzięki za odpowiedź, to ja mam chyba trochę mniejsze, bo angielskie 75H, ale w biuście mam 106 około, piszę około, bo sama wiesz, że te uszy spaniela, to nie wiadomo jak mierzyć, tyle mam w staniku, który też niekoniecznie jest dobrze dobrany, bo poupychane te flaki jak się da, chociaż mi lekarz powiedział (ginekolog), że jak na takie duże piersi, to i tak nieźle wyglądają, znaczy, że dość jędrne są.... Ale ja jestem drobnej kości i chociaż nie robiłam jeszcze prześwietlenie, to mam wrażenie, że mój kręgosłup to już jest nieźle powyginany, bo po 3 godzinach pracy za biurkiem mam chęć położyć się na podłodze i żeby mi ktoś po plecach pochodził. Zresztą, co ja tu piszę, same wszystkie dobrze to wiecie z autopsji. ( maja jadę na konsultację i modlę się, żeby się zakwalifikować. Buźka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
dziewczyny... jak bylam na konsultacji to lekarz powiedzial,ze nieistotny jest wiek, jedynym przeciwskazaniem sa choroby chodzilo o serce,zakrzepice itp, wiec jezeli sie w miare trzymasz :d to nie powinnas miec wiekszych przeciwwskazan co do operacji. w mojej rodzinie co drugie pokolenie ma ogromny biust, wiec moja mam jest calkowicie - prawie plaska,za to babcia ma biust tak ogromny jak ja,jest po 80 i widze, jak cale zycie sie meczyla-ja tak nie chce dlatego sie zdecydowalam. jeszcze 10 i pol tyg. juz nie moge sie doczekac.moze bedzie tkie fajne D lub male E... mmm kiedy to bylo??? ja pod biustem mam 86 a w biuscie w staniku 110/111 a bez stanika malo, bo wszystko lezy na brzuchu :D arpad17 mam nadzeje,ze z ortopeda ci sie uda bez problemow,ja mialam i to duze, na poczatku jak mu powiedzialam ze bola mnie plecy od duzego biustu to byl pelen zrozumienia i mowil,ze to oczywiste, a jak poprosilam o to na pismie, to spytal po co mi to i gdy uslyszal moja odpowiedz to zaszla w nim zmaian o 180 stopni,stwierdzil ze kobietom to w XXI wieku sie we lbach poprzewracalo i ze z nudow to robimy, wiec mu powiedzialam,ze tak, ze nie mam co robic wiec z nudow ide sie pociac. napisal mi opinie, pierwsze 3 zdania,ze tak,ze owszem, biust moze byc przyczyna bolu kregoslupa (na to spotkanie mialam juz ze soba zdjecie rtg na ktorym widac zmiany-co prawda nieduze,ale ze juz sie cos zaczyna dziac)ale on zaleca rehabilitacje i masaze, zapytalam go w jakim czasie powinno mi to pomoc z bolem, powiedzial ze po okolo 2 latach intensywnej rehabilitacji powinny byc wyniki, moga a nie musza i wtedy mam sie zastanowic nad operacja, wiec go wysmialam,ze go chyba popier... jak bede 2 lata sie leczylaq zeby pozniej stwierdzic,ze moze pomoglo a moze nie, a co pozniej do konca zycia mam sie rehabilitowac???(jak bylam w berlickim w lodzi-zanim mi powiedzial lekarz ze u nich na kase chorych nie robia-to z miejsca jak sie rozebralam, to spytal po co tyle lat czekalam i sie meczylam jak to w 100% powinno byc zoperowane). ja mieszkam w malym miescie,wiec lekarze to takie tumoki, pomijajc lekarke pierwszego kontaktu ktora dala mi skierowanie na rtg i do poradni chirurgii plastycznej, to cala resztya patrzyla sie na mnie jak na idiotke, ktorej pomieszalo sie w glowie. pani dermatolog wypisala mi opinie o odparzeniach pod biustem,ale tez krecila glowa bo stwierdzila ze teraz wystarczy dobry stanik a nie jakis tani, wiec jej pytam czy staniki po150-170zl, tosa wedlug niej tanie, to nic mi nie odpowiedziala wiec dziewczyny nie sluchajcie idiotow, tylko zacisniejcie zeby i starjcie sie u innych lekarzy jak z jednym wam nie pojdzie to moze drugi okarze wiecej zrozumienia i pomoze, dla nich to tylko wypisanie papierka a dla nas to zupelnie inne zycie...mam nadzieje,.ze szybko sie o tym przekonam i nic nie wypadnie po drodze. pozdrawiam i dzieki ze jestescie-szczegolnie psiarka i cycasta aga, ktore bardzo mi pomogly :) dzieki jeszcze raz,ze mozna na was liczyc ps. ja teraz walcze z kilogramami, od konsultacji 3 kwietnia zgubilam ich prawie 6 , mam nadzieje,ze jeszcze 9 mi poleci-ciezka to praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
ale sie rozpislaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ! mam pytanko, bo czytam na innym forum o tabletkach na odchudzanie Adipex, czy balyscie to ? moze to pomoze schudnac i wtedy cycki mi tez oklapna , u mnie ta tragedia to po rzucaniu palenia sie zrobila....normalnie zylam z D, DD, E al ete H to juz mnie zabija....ja nie mam jakiegos bzika na punkcie wygladu, nawet nie ubieram sie jak kobietka, wiec nie o ciuchy chdzi ale o wygode...bralyscie ten adipex, czy to cycyki tez zmniejszy..... napisze po wizycie u ortopedy....u mnie straszne upaly. juz jest ponad 40 w cieniu....nawet jak bym dala rade papiery porpbic to i tak chyba trzeba poczekac na lepsza pogode , jakas w takie cieplo to chyba zle sie ciac...wiec na pewno lato sobie odpuszcze.....eeehhh przeraza mnie to , tak wam zazdroszcze tych decyzji i wszystkim juz PO , boziu.....boje si ebolu i narkozy, a jak sie nie obudze ..? no dobra nie bede biadolic , najpierw ortopeda i potem zobacze...... poizdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że schudnięcie nic Ci nie da, ja nawet jak chudnę, to piersi mi zostają, gubię może pół rozmiaru, ale są wtedy dłuższe :)) W dużych piersiach jest zazwyczaj przewaga gruczołów, a nie tłuszczu, więc gruczoły nie schudną, mi przez ostatnie 13 lat piersi urosły z E do I a przytyłam może max 5 kilo, jak schudłam potem te 5 piersi już nie zmalały do E....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny....
Kasio12013 Kochana bardzo mi pomogłaś,jak i wszystkie Panie,w tej chwili to tylko myślę już o zabiegu, ponieważ tak jak każda z was mam ogromy problem piersi duuuże bardzo ciężkie i nieestetyczne,wykarmiłam dwoje dzieci. Dziękuję Buziaczki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
To forum pomaga rzeczywiście.Ja długo czytałam rozterki tych po i przed zmniejszeniem, a teraz ja czekam na moją gwiazdkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
arpad17 adipex jest ok,ale i tak musisz dolozyc do tego ruch, bo inaczej leci od 0,5kg do 1,5 tyg, a jak dolozysz codziennie ok 1h szybkiego spaceru,zakupow itp to bedzie 1,5-2,0kg tyg. informuje mozg,ze nie jestes glodna,a ucho slyszy,ze w brzuchu burczy :D na jednych dziala bardziej, na innych mniej. lepsza zelixa/meridia-ale juz wycofane, w polsce adipex tez nie chca sprzedawac, jest sciagny z czeskich aptek,na recepte. spadek biustu nie zalezy od tego czy odhudzasz sie sama czy z tabletkami, tylko od tego z czego twoj biust jest zrobiony :) moj to sam tluszcz :0 jak chudne to wisi mi jeszcze bardziej niz obecnie,ale rozmiar stanika sie nie zmienia, bo nadmiar skory wylazi z kazdej strony wiec trzeba gi poupychac:( arlecin kiedy masz operacje? dziewczyny... jak bede mogla jeszcze w czyms pomoc to pisz, pozdrawiam ide palic :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadalam sie z taka daleka kumpela i ona to robila 2 lata temu, wiec sie umowilysmy na ogladanie jej cyckow.....u nas z dofinansowaniem kasy chorych to wychodzi ok 8 tys a jak prywatnie to prawie 30 tys.... w pon ortopeda , we wtorek kumpela....eehhh zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Miłe panie: co do odchudzania: niestety dieta i ruch to podstawa, no i motywacja. Ja przed operacją zrzuciłam przez 2 miesiące około 9 kg, właśnie dietą i jazdą na rowerze stacjonarnym, bo na inne ćwiczenia nie pozwalał ból kręgosłupa, jeśli chodzi o cycki w tym czasie to jeszcze bardziej mi obwisły bo ja miałam tam gruczoły a nie tłuszcz no może ciut ciut. Ważne przy odchudzaniu jest picie wody mineralnej, dużo herbatek ziołowych zamiast kawy i zwykłej herbaty. Teraz zaczęłam spokojnie od jazdy na rowerze a potem zobaczymy... na pewno basen i bieganie (już cycki nie będą się machały). miłe kobitki pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussuka
Psiarka, ja mialam kontrole tydzien temu, czyli 6 tygodni po operacji - pogoilo sie poki co fantastycznie. Zadnych siniakow, zaczerwien, naciekow itp. Szwy prawie porozpuszczaly sie a blizny sa niemal niewidoczne:) Dostalam pozwolenie na pelny powrot do zycia rowniez sportowego (ja i tak juz wczesniej zaczelam, bo nie lubie byc w bezruchu;)) i teraz pomykam na rowerze do pracy (18km w jedna i druga), plywam ze dwa razy w tygodniu po 30 basenow (licze je;), jak pogoda nie dopisze to robie brzuszki - ogolnie czuje, jakby mi z cyckami lat i z 10 kilo ubylo:)) No i w efekcie wszystko mi zaczelo chudnac:) Najgorsze tylko, ze wraz z piekna pogoda rozpoczal sie sezon grillowania i musze uwazac, zeby sobie tych wypracowanych efektow marynowanymi stekami nie zniszczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
kasiol2013 stawić mam się do szpitala 04.06 a następnego dnia operacja.Mam nadzieję że wszystko będzie ok.Psiarka ma rację dieta (jedzenie z małej miseczki malutką łyżeczką) oraz ruch jest najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Mussuka: zdaje się że miałyśmy zabieg w podobnym terminie, ja będę u lekarza 8 maja na kontroli, szwy zewnętrzne miałam normalne, jeśli chodzi gojenie to u mnie przebiegało bardzo powoli cięcia są cienkie ale różowe bez żadnych zgrubień, to akurat nie jest najważniejsze, dla mnie ważniejsze od wyglądu jest moje samopoczucie i życie w końcu bez bólu i kompleksów, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania199991919
hej mozecie mi polecic dobrego chirurga (albo odradzic)? piszcie tutaj a jesli nie chcecie robic reklamy to annasokol@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do dziewczyn po operacji, czy jak ustalano z Wami termin operacji to nie pytali Was o termin miesiączki? ja na stronie jakiejś kliniki czytałam, że nie można mieć miesiączki i tabletki trzeba dwa tygodnie wcześniej odstawić, czy to prawda? swoją drogą, nie wyobrażam sobie leżenia na stole operacyjnym 4 godziny w czasie okresu, chyba bym im wszystko zalała, bo ja pierwsze 3 dni to mam tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Jak miałam ustalaną wizytę to brane było to pod uwagę.Lekarz mówił,że po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arlecin, a jak ja mam bardzo nieregularne, to jak to da się przewidzieć??? No nic, spytam doktora, a zresztą, co ja na zaś kombinuję, może się wcale nie zakwalifikuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlecin
Rok temu miałam właśnie taka sytuację.Miałam wyznaczony termin operacji ortopedycznej i ze stresu dostałam miesiączki wcześniej.Dzwoniłam do lekarza i przesunął mi termin o tydzień. Nie ma co panikować.Nawet regularne mogą wywinąć jakiś numer;)Trzeba myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
psiarka 8 maja będziesz w szpitalu? Też tego dnia zgłaszam się na oddział a 9 mam operację, całkiem możliwe że się spotkamy. Równo za tydzień, mam nadzieję, będę szczęśliwą posiadaczką piersi w normalnym rozmiarze :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny te Po, które służą w dalszym ciągu dobrą radą, te które z niecierpliwością oczekują na ten wielki dzień, jak i te które robią pierszy krok do swojego szczęścia-a przybyło ich ostatnio, przybyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nowa-K to już za kilka dni! będę trzymać kciuki :) Ja też dziękuję dziewczynom, tym PO, że cały czas tu są i nas wspierają, to takie ważne, bo przecież mogłyby, jako szczęśliwe posiadaczki nowych pięknych cycuchów już olać to forum i cieszyć się nowym życiem :) DZIĘKI DZIEWCZYNY, KOCHANE JESTEŚCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Dziewczyny ja również nie moge się już doczekać. Jeszcze tylko 4 dni.Pozrrdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 nie masz pietra nic a nic? Nie odezwałaś się do mnie na e-mail, to jak ja Cię znajdę na tym oddziale? Jak nie chcesz, to powiedz, nie obrażę się, a jeśli byś nie miała nic przeciwko temu, to zdradź chociaż imię.... A jaki teraz masz rozmiar? Ja tak dopytuję, bo tu dziewczyny piszą o J albo K i mam stracha, że się z moim H nie zakwalifikuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-K
Zdesperowana68 Dzięki za wsparcie:) Kola52 Będziemy operowane prawie w tym samym czasie, ja dwa dni później. W prawdzie w innych szpitalach, ale duchowo będę blisko Ciebie. Jesteśmy prawie w tym samym wieku. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 wyslalam do ciebie meila jeszcze tego samego dnia, niewiem dlaczego nie doszedł.Będzie mi bardzo milo jak mnie odwiedzisz , pytaj o Urszule Gajownik.Napewno się zakwalifikujesz, ja mam rozmiar k.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
nowa k ja rownież będę myslami z toba i tak samo życze ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Nowa-K: ja będę praktycznie od 7 rano bo tak przyjeżdżam do Wa-wy i zawsze czekam do 8.20 na dole przy rejestracji do szpitala, potem idę do lekarza na górę, więc jeśli masz ochotę to chętnie się spotkam z tym że ty chyba nie musisz być tak rano, w każdym razie sądzę że będę do 9-9,30 w Orłowskim, znasz lekarza który będzie cię operował?, trzymam kciuki i głowa do góry to nic strasznego , a pielęgniarki super, dziewczyny to prawda zabieg najlepiej powinien odbyć się po miesiączce, ja miałam prawie w połowie cyklu, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kola52 niestety nie doszedł Twój e-mail, może coś nie tak z adresem było, ale już znam dane, to będziemy u Ciebie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×