Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ania 75K
cycasta Małgosia Mam ten sam termin co Ty więc będziemy razem leżeć w szpitalu:) tylko ja przyjade 30 czerwca do szpitala bo mam 250 km do Łęcznej wiec bym musiała po 4 w nocy wyjechać by być na 8 w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Ciekawe jak dziewczyny się czuja po operacji macie jakieś wieści od Zdesperowanej 68 i Arlecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Mam wieści od Zdesperowanej 68 dziś czuję się już lepiej mówi że już troszke mniej boli,ale i tak masakra .Jest sama na sali jedno osobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dzwonki :) Używam Dermatixu...ale nie mogę na razie nic powiedzieć..myślę , że trzeba czasu żeby zobaczyć efekty... Bardzo droga ta maść ..maleńka tubka 190 zł ..nie na długo wystarcza ..sama nie wiem.. Kupiłam sobie plastry silikonowe może to się sprawdzi. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia wszystkim niezdecydowanym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
co tu taka cisza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Dziewczyny potrzebuję rady od tych co już są po operacji kupować sobie biustonosz taki specjalny pooperacyjny czy wystarczy dobry sportowy ???Jak było z Wami jaki miałyście biustonosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
pozdrowienia dla Zdesperowanej! sama mam nadzieje, ze nie bedzie mnie az tak bolalo. to beda "szalone wakacje" (lipiec) - lozko, fotel i tyle. oby nie za dlugo. nasiedzialam sie na amerykanskich stronach ogladajac rozne zdjecia. ja nie bede lezec w szpitalu, ale dla mnie pokoj jednoosobowy, to bylby raczej raj! tzn z tv rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Aniu dziewczyny chyba się przeniosły na "Zmniejszenie piersi cd". Tu przez chwilke coś nie dzialało i wpisy pojawiały sie z opóźnieniem. Co do stanika ja miałam specjalny pooperacyjny. Dostałam go w szpitalu i po operacji juz sie w nim obudziłam. Hiszpański VOE NUHA http://www.nuha-barcelona.com/catalogo.asp?categoria=31 warto pooglądać i jak sie nie zdecydujesz na taki - coś podobnego znaleźć. Na zmianę kupiłam sobie drugi biały z TRiumpha i muszę powiedzieć,że szybko zżółkł i sie naciągnał. Tamten nadal mam - jest bardzo wygodny, z przyjemnego materiału. Dla mnie ważne było, ze na dole miał gumeczke sciągacz - dobrze trzymał - także opatrunki jak już ich nie przyklejałam tylko wkladałam. Nigdzie nie uwierał, nie urażał. No i nie był pod piersią taki zaokraglony, bo przypuszczam, ze wtedy urażał by ranę pod piersią. Anulku U mnie w aptece 140, na allegro 110 - drogi i mały - ale dermatolog chwaliła. Plastry sutricon mnie uczulały, więc odeszłam od nich - a plastry albo za drogie - albo mało przekonujące. Nie wiem jak te z dermatixu... Chyba zostane przy maściach. Buziak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
cycasta Małgosia ,Gdzie Ty się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki Mój chirurg plastyk po oględzinach stwierdził , że lepsze będą plastry bo one oprócz tego , że trzymają wilgotność to jeszcze masują..więc próbuję,..dermatix też mam ..ale poczekam z nim . Powiedz ..jak to jest , że jeszcze rok po operacji dalej walczysz z bliznami? Pozdrawiam Cię cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Dziewczyny, witajcie:-) Przez chwilę mnie nie było, nie miałam możliwości pisać, stąd to milczenie. Mam nadzieję, że forum już lepiej działa. Mam najświeższe wiadomości od Zdesperowanej, dzisiaj czuje się już dużo lepiej i zdecydowanie mniej ją boli. Ale przez pierwsze dwa dni bolało ją masakrycznie. Arlecin też już PO, leży w sali obok, podobno trochę lepiej to wszystko zniosła. Ania75 - Bardzo Ci gratuluję tak szybkiego terminu i super się składa, że będziemy w tym samym czasie.:-) Fajnie, że Ci się udało załatwić, że możesz przyjechać już w niedzielę. Ja przyjadę w poniedziałek rano i postaram się od razu Cię znaleźć.:-) A jak minęła konsultacja? Jak wrażenia? Zdesperowana mówiła mi dzisiaj, że w Lublinie na szpital w Łęcznej mówią - Leśna Góra.:-) Kola52, dzięki za pamięć:-) szykuję się powoli do operacji, właściwie mogę myśleć tylko o tym, ale na szczęście jakoś tak spokojniej, trochę przestałam się denerwować. Może to dlatego, że mam okropny młyn z pracą i mnóstwo rzeczy na głowie, co siłą rzeczy trochę jednak mnie odrywa. Teraz jestem w drugiej połowie cyklu - i cyce są tak makabrycznie duże i bolesne, że trudno to wytrzymać. A jak Ty się goisz? Dużo jeszcze razy musisz jechać do Łęcznej? Duża ulga w kręgosłupie tak z perspektywy czasu? POzdrawiam Was wszystkie, Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Czytam Wasze forum już godziny i nie wierzę że można to zrobić tj. zmniejszyć biust. Mój biust spedza mi sen z powiek, biustonosze kupuje 80H, na ramionach mam okropne doły, garbie się, nie czuje się prawdziwą kobietą z wielkimi zwisającymi cycami które musze chować w biustonoszach, wprost ich nienawidze, bo opieraja sie na brzuchu, wstydze sie rozebrac gdziekolwiek. Błagam podpowiedzcie co gdzie jak i ile? Najpierw lekarz pierwszego kontaktu, czy ginekolog? Gdzie robią najlepiej ? Ile to kosztuje ? NFZ naprawde finansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
cycasta Małgosia Konsultacja przebiegła bardzo szybko ,aż sama sie dziwiłam a serce waliło mi ze strachu . Przyjmował Sergiej Antonow pierwsze wrażenia taki sobie ale co się okazało nawet mnie nie mierzył ,pierw zapytał się o co chodzi ,a ja że bym chciała zmniejszyć biust , a on czy mam jakieś skierowanie od lekarza a ja że tak kokrętnie to nie ale opis mam od ortopedy i neurologa i mam stwierdzoną dyskopatie . A on stwierdził że jak mam dyskopatie i wzioł tel i zadzwonil do drugiego lekarza i pytał się kiedy mogą operować pierw coś mówił o 24 czerwca ale były już pięć operacji wiec stwierdzi żę operujemy 1 lipca . A mi jak by kamień spadł z serca od razu uśmiech na buzi i pobiegłam do meża i go po informowałam że w 2 lipca twoja żona będzie mniała już mniejsze cycki:D Wrażenia szpitala ok tylko ta odlagłóść ale da się wytrzymać droga jest warta tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
cycasta Małgosia, kupiłaś sobie już jakiś stanik po operacji ,bo ja już nie wiem co mam zrobić czy kupować teraz czy dopiero jak wyjde ze szpitala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
cycasta małgosiu na kontrole mam pojechac do piero w lipcu, dotej pory byłam 2 razy na zdjęciu szwów i kontroli . goje się ładnie przeszczepy brodawek przyjeły się ładnie, blizny smaruje Alantanem Plus i ładnie bledńą. Ogólnie czuje się dobrze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
kola52 ,jaki miałaś rozmiar przed operacja a jaki masz teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wszystkiego się dowiesz z tego forum, setki raz już o tym dziewczyny pisały:) wystarczy poczytać, wiem że sporo tego ale warto. NFZ refunduje jeśli wielkość piersi faktycznie jest ogromna (względne dla każdego) a także i chyba przede wszystkim na podstawie opinii specjalistów- ortopedy, neurologa, dermatologa, psychologa, wszystkich bądź tylko jednego. Coś musi się dziać z organizmem i musi to być potwierdzone przez specjalistę by NFZ zrefundował. Zazwyczaj wygląda to tak, że najpierw jest wizyta u internisty, lekarza pierwszego kontaktu gdzie prosi się o skierowanie do ortopedy, neurologa, względnie jeśli masz problemy z powodu piersi ze skórą (odparzenia, wysypki) to do dermatologa, jeśli problemy ze sobą, z psychiką z powodu piersi to jeszcze do psychologa. Od razu mówię, że bardzo często wizyta u jednego ortopedy czy neurologa może nie wystarczyć, po prostu czasami lekarze nas wyśmiewają, lekceważą, rzucają hasła że takie piersi to skarb i faceci takie lubią. Olej i działaj dalej. Jeśli ortopeda po zrobieniu rtg nie stwierdzi nieprawidłowości, neurolog również, to kaplica, zostaje prywatna operacja- koszt około 13tys (plus minus). Jeśli jednak (a bardzo często te nasze ciężary dają takie atrakcje) są zmiany na kręgosłupie (bóle kręgosłupa, głowy, zwyrodnienia itd) bądź w układzie nerwowym (np drętwienie rąk czy palców dłoni, bóle głowy) to wtedy specjalista ma wystawić opinię że zleca zmniejszenie piersi z powodów takich a takich. Z tymi dokumentami umawiasz się na wizytę do chirurga plastycznego (oddział nfz) i umawiasz na termin operacji. Ale jak mówiłam poczytaj sobie forum, ja miałam robioną operację prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
ania75k przed operacją mialam 90 K , a teraz mam 85 C i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NatalLodz Bardzo dziekuje za wszystkie informacje, pojde do lekarza, chciałabym to zrobić bo ja ich nienawidze, waża z 10kg, ale boje sie powikłań, w każdym razie cos rusze, bo i psychika i kregosłup siada, żeby je ukryć to sie garbie........ Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAAAriii
mój rozmiar to angielskie 30HH, polskie chyba 65M.. ważę 60kilo, a wzrostu mam 165cm.:( biust na dwóch nogach.. każdego dnia dołuję się swoim widokiem , nie umiem myśleć o niczym innym:( mój mąż uważa, że przesadzam, że biust nie jest taki duży.. może i nie wygląda bo ubieram po 3 koszulki, aby go optycznie zmniejszyć, zawsze w czarnych ubraniach, zawsze z kurtką, nawet w upał, źle mi jak cholera.. mieszkam w anglii, nie wiem, czy tu jest możliwość darmowej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
zdesperowana68 przy wypisie nie potrzebny jest dowod ubezpieczenia, napisz jak się czujesz ty i arlecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy się dobrze. Ja już w staniku od wczoraj Arlecin jeszcze zabandazowana. Wychodzimy w poniedziałek wtedy napisze więcej. Jestesmy razem na sali od czwartku. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
Zdesperowana zazdroszcze. Ja za 24 dni bez dzisiejszego, ale czas chyba stoi w miejscu. Jednakze sie zastanawiam, czy po takiej operacji mozna sie odchudzac. Bo jesli ktos chudnie w biuscie przy odchudzaniu, to czy po operacji jest raczej jakis zakaz odchudzania. Bo co wtedy stanie sie z biustem? To, ze moze zrobi sie jeszcze mniejszy, to ok, ale czy od razu opadnie na maksa? Jesli ktos schudnie 5 - 6 kg po operacji, to co wtedy? Czy juz tylko implanty pozostaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-28
Redukcja - dlatego lpiej schudnąć przed.Mnie najpierw przy tyciu rośnie biust, a jak się odchudzam to malaje na końcu. Zastanawiam się, czy gdybym przytyła po operacji,to znowu urośnie mi taki wielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redukcja
ciekawe, czy lekarz moglby usnunac wiecej tkanki tluszczowej, niz gruczolowej... nie wiem, juz kombinuje. wiadomo jak to jest z odchudzaniem - ciezko. 4kg w 24 dni. probuje caly czas, ale waga w miejscu.od dwoch tyg mega PMS, to juz calkiem wielka masakra. no i zeby bylo jeszcze gorzej,to jestem i zdrowa i chora od marca -i tak caly czas i to mi utrudnia, bo nie mam przez to ochoty ani na spacer, ani na rower. czyli malo ruchu. moze sie uda - chocby te 3 kg. wiem, ze to sieszna cyfra,ale zawsze cos. bo ogolnie z 6 kg. niby tez malo, ale dla mnie to nie jest malo. operacja zycia, ale nawet to mnie nie motywuje do tego by schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam sobie biustinosz pooperacyjny Medibra by Alles - Biustonosz Magnolia 02 M (w) i to po promocyjnej cenie 65 zł. + przesyłka :D Rozmawiałam z zdesperowaną68 i mówiła że w biustonoszu jej jest o wiele wygodniej niż w tych bandarzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia-68
Ania, a jaki chcesz mieć rozmiar nowych piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 75K
Gosia-68 Ja to bym chciała E ale z tego co mi mówiła zdesperowana68 to w łęcznej chyba mają szablon i robią każdej D :D z tym szablonem to żart:D Bo pomyślałam sobie że jak bym miała E to bym miała połowe tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×