Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Anno, to ze akurat ja zrezygnowałam o niczym wcale nie przeświadcza. Zdecydowana większość dziewczyn po Łęcznej jest zadowolona. I tego się trzymaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Hej kolezanka co miala operacje w Wroclawiu na poczatku maja zaglda tu jeszcze? Jak sie goja Twoje piersi ? Zadowlona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, żałuję, że też nie uciekłam. Moja operacja w Łęcznej to porażka. Nadal mam duzy biust (70G), ramiączką wrzynaja mi się w ramiona, kręgosłup boli mniej. Jestem rozgoryczona, bo całe życie marzyłam o małym biuście, operacja kosztowała mnie duzo strachu i stresu. A jej efekt jest żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z gojeniem sie ran, bliznami? Czy istnieje mozliwosc opalania sie topless jakis czas po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej orientujecie się może czy któryś szpital w Poznaniu wykonuje zabieg zmniejszenia na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hej Alime nie sadze ja z Poz uderzylam na Łeczna bo w sumie do Wrocka blizej ale widzialam efekt kolezanki co tam robila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja mam dzisiaj wizytę u ortopedy (prywatnie). Stresa mam czy wystawi mi zaświadczenie, skoro nigdy nie leczyłam się u ortopedy. No zobaczymy. Jeszcze tylko to i wszystko będzie załatwione do operacji. No poza nadwyżką kilogramów ale i z tym jakoś postaram !!!! się dać radę hihi...... A co u pozostałych koleżanek czekających na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mama 15 i trochę zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo prawie każda z Was ma nadwyżkę kilogramów, żarło się i w cycki poszło a teraz na nfz operacji się Wam zachciało. może lepiej karnet na siłownię sobie kupcie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa1234
Gość - kto jadł ten jadł ja mam rozmiar 65 gg przy wadze 50 kg, więc powiedz mi, że jestem otyła???!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
do gościa powyżej: Nie każda kobieta z nadwagą ma wielki biust, sylwetki są różne, a na pewno nie tobie oceniać co u kogo powstało od żarcia, a co z powodu przerostu gruczołów. Nawet jeśli duży biust powstał w efekcie otyłości, to zastanów się proszę jaki problem stanowi skuteczne zrzucenie wagi z takim balastem. Biegać się nie da, wiele ćwiczeń ograniczonych, ja jestem po operacji, przed ważyłam 70 kg, zaraz po 65 kg- ubytek z biustu i dodatkowy spadek z powodu osłabienia organizmu operacją. Pół roku po operacji zaczęłam ćwiczyć, najpierw ostrożnie lżejsze rzeczy, teraz jestem trzy lata po operacji biegam ćwiczę nie narzekam już na kręgosłup, ważę 60 kg i dobrze mi z tym. Nie oceniaj i nie obrażaj, każda sytuacja jest inna. Bez powodu nikt na tak poważny zabieg nie kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha gość dziś chyba jadl/jadla sliwki robaczywki za mlodu bo jej zostaly zamiast mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Gośćgość dobrze powiedziane. Zaglądają tu nieodpowiednie osoby i myślą że nie mamy co robić i chodzimy sobie na operację ot tak bez powodu. Ja dzisiaj po wizycie u ortopedy. Wizyta trwała jakieś 30 sekund, wypisal zaświadczenie, stwierdził że szkoda że nie chcę u niego leczyć się hehe i życzył powodzenia. Do takich bezproblemowych lekarzy chce się chodzić. Została mi tylko druga dawka szczepionki od zoltaczki i na sierpień jestem przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od Wczoraj jestem juz po. Przedemna rerekonwalescencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gościa. A gdzie miałaś operację i jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was wie w jakich godzinach robią w Orłowskim badania przed wizytą u anestezjologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
W Orłowskim. Dostałam gorączkę więc nie jest zaciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, trzymaj się, gorączka minie. Jak nowe piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, piersi widzialam na leżąco od góry i podobały mi się - małe, i nie rozjezdzają się na boki. I oto chodziło. A gorączka chyba od gardła od rury intubacyjnej przy narkozie.dzięki za słowa wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Witajcie, ile czasu sie czeka na operację w Orłowskim i jakiego lekarza tam polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Jak długo czeka się na termin w Orłowskim i od czego zacząć załatwianie badań/konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja do Orłowskiego przez 2 tygodnie nie dodzwonilam się (ok. 200 połączeń). Dlatego zrezygnowałam i zapisałam się do Łęcznej i operacje mam na 10 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Orłowskiego ciężko jest się dodzwonić ale jest to możliwe. Po to są te fora żeby sobie pomagać. Mnie akurat osobiście zarejestrowała dziewczyna z forum bo ja do Wa-wy mam 500 km. Czekałam 10 m-cy ale wybrałam najbardziej obleganego lekarza. Na samą konsultacje do niego czeka się 4 m-ce. Tak bynajmniej było rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Dziekuje za odpowiedz. Czy te 10 miesiecy czekałas od konsultacji czy te 4 miesiące wliczasz w 10? O jakim lekarzu piszesz? Naczytałam się trochę o Łęcznej - na początku że super potem że nie uzgadniają z pacjentką rozmiaru i zastanawiam się nad Warszawą. W sumie też mam bliżej. A jeśli nie ten najbardziej oblegany lekarz to może znacie inne nazwiska godne polecenia w Orłowskim? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, jak się czujesz? jak piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję czuje się całkiem dobrze. Nawet umylam dziś sama włosy. Piersi zobaczę we wtorek na zmianie opatrunkow. Niestety 4 miesiące to odrębne czekanie a 10 tez odrębne. Jak pisałam byłam w Łecznej rok temu i zrezygnowałam i nie żałuję decyzji. W Warszawie stosują lepsze techniki, choć póki nie zobaczę własnych cięć to nie powiem ze jestem przykładem tych technik. No i w łecznej rzeczywiście nie pytają o rozmiar. To też ma Znaczenie, bo w Warszawie pada pierwsze pytanie jakie są oczekiwania pacjentki. Ale każdy ma inne zapatrzenie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, ciekawa jestm twojego nowego rozmiaru. Czy mogłabym się z Tobą skontaktować mailowo, jak już się będziesz lepiej czuła? Maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Emilia78 kolezanko mogla bys dokładniej i konkretniej rozwinac temat jakie lepsze techniki stosuja w Warszawie niz w Łęcznej? ps. mnie w łecznej na wizycie zapytano o rozmiar jaki oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga mój mail alimes@interia.pl Iwapoz kupa dziewczyn jest zadowolona z Łęcznej wiec nie zniechęcam, ale właśnie w Łęcznej uświadomiono mi ze tylko w Warszawie potrafią robić na środkowej szypule, gdzie wszyscy robią na dolnej. Ja miałam dolno- środkową. Różnicy za bardzo nie ogarniam, ale cięcia pod fałdą są wtedy mniejsze. Widziałam kupę zdjęć a na nich takie sznyty aż po pachy. Swoich jednak nie widziałam wiec nie będę się wymądrzać. Zobaczę, ocenię, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja mam tak duze te na szypule niewchodzi w gre wiec tak beda m cale sutki przeszczepiac... ale widzialam piersi z lecznej tydzien -miesiac- 3miesiace po- wiec wdzieczna bede do porownania jak kolezanka Emilia78 juz bedzie widziala swoje podesle foto grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×