Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ibiza65
iwapoz - jeśli to mnie masz na myśli z tymi czarnymi brodawkami to muszę Ci powiedzieć, że już nie są czarne, w sensie, że się goją i teraz są takie jak być powinny. Nie musisz więc niepokoić się - po przeszczepie tak wygląda proces przyjmowania się przeszczepu i gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
no wlasnie u jednych tak jest tak nie i w kazdym przypadku na nowe miejsce sie sutek naklada - kurcze tego to wynika musze o to zapytac doktorka nast razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonapoz masakra Ty jesteś śmieszna, roztrząsasz jak mrówka okres, to logiczne że u jednych tak a u innych tak, lekarz Ci nie powie- pani Iwonko u Pani na sto procent będzie się dobrze goić bo on nie jest jasnowidzem, jak zrobisz operację to się przekonasz, moja znajoma robiła i dostała takiej martwicy że masakra, tego nikt nie wie..chill out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
super ze ciebie rozmieszylam... a Twoj poziom kultury odbiega od ogolnie przyjetego tak trzese sie jak mrowka bo nie codziennie daje sobie pokroic cycki no chyba ze Ty tak robisz- Twoja sprawa- jak nie chcesz pomoc to chociaz nie badz wredna nie utrudniaj! ja nawet czytalam o smierci panny bo zmiejszala i co z tego zadalam pytanie bo pomyslam to zadałam moze ktoras wczesniej zapytala doktora to moze by mi wyjasnila od czego to zalezy ( nast razem zapytam doktora) - kilka postow wyzej inna pisala ze czarne sie robia jak martwica jest lub sie nie przyjma a wlasnie widze ze inna odpisala ze jak sie zrobia czarne to pozniej tak sie robia rozowe... forum sluzy chyba by sobie pomagac a nie jechac po kims i obrazac kolezanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Iwonapoz jak chcesz to zapytam w czwartek bo jadę na konsultacje do lecznej. Napisz dokładnie co chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dlaczego po przeczepie calej brodawki u jednych kobiet robia sie one czarne a u innych nie - czy mozna na to jakos wplynac czy cos by takie czarne sie nie pojawily czy nie mamy juz na to wplywu i to indywidalna sprawa. I jak czesto zdarza sie ze sutek sie nie przyjmie i co wtedy. O to zapomnialam zapytac;) dziekuje;) ps ja juz cwicze ostro by schudnac do konca lipca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Ja już dzisiaj skończyłam 10 dzień 6 weidera i też wzięłam się za siebie. Mam nadzieję że się zakwalifikuje. Usg piersi też mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dziewczyny jestem cala w panice, jutro konsultacja w Lecznej a ja nie mam usg piersi ani mammografi, dopiero teraz doczytalam zeby miec ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Do_da ja jutro też mam konsultacje w Łęcznej. Może się spotkamy? Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Ja nie miałam byłam tydzień temu u dr Mądrego Mam ja dowieźć już na operację tylko...więc spokojnie:) powodzenia pewnie koleżanki termin na sierpień dostaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Spytajcie doktora Mądrego o martwicę, czu u nich były takie przypadki.Bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz dziekuje :) Anna ja to bylam ta z ksiazka, nie wiem czy mnie widzialas :) Zakwalifikowalam sie a naprawde mialam obawy czy moje dla mnie ogromne cycki dla lekarza nie beda za male :) Termin koniec sierpnia ale przelozylam z uwagi na poczatek roku szkolnego i mam wyznaczony na 12 pazdziernik. Z tego wrazenia, ze sie dostalam nie spytalam sie o nic. Normalnie zachowalam sie jak jakas uposledzona, nic sie nie dopytalam odnosnie operacji i nie wiem co mam robic. Dziewczyny czy Wy dostalyscie skierowanie na pismie bo ja tylko mam termin na kartce z notesiku. Kolejna rzecz to czy ktos mi moze opisac procedure przyjecia do szpitala, o ktorej godzinie sa przyjecia i jak to dalej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda, masz rozmiar 80 G i zakwalifikował Cię mądry bez problemu? Pytam, bo ja mam po operacji 70G i chcę jechać z reklamacją. Zastanawiam się tylko, czy mi ją uwzględnią. Jestem chyba najbardziej nieudanym przypadkiem zmniejszenia piersi w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Źle wcześniej podałam, mam 80 H, zmierzylam się od nowa. Wcześniej było G i dawno się nie mierzyłam a te przeklęte cycki ciągle rosną. Byłam u Mądrego, zakwalifikował bez problemu. Przeraziłas mnie, że masz G po operacji, zalamka. Mi się marzy C, co wyjdzie to się okaże. Jak dla mnie mogą uciąć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
Do_da widziałam ciebie, ja wchodziłam pierwsza po tych przyjmowanych po zabiegu. Mnie też zakwalifikował i mam na 10 sierpnia termin. Nie martw się ja też o nic nie zapytałam po tym całym zamieszaniu przed gabinetem i w gabinecie. W gabinecie lekarz zajęty był paniami, ktoś wchodził, wychodził i nie można było spokojnie porozmawiać. Ja mam się stawić na 9 rano i rozumiem że z tą karteczką co dał. Mam załatwić sobie zaświadczenie od ortopedy i zaszczepić się od żółtaczki. Jakoś nie był rozmowny w stosunku do mnie a i ja po całym dniu zmęczona. Zresztą wszystko mi jedno, najważniejsze że mnie zakwalifikował. Długo jeszcze czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam skierowanie - takie wydrukowane. Do Łecznej przybywacie w wyznaczonym terminie na czczo do godz 9 (muszą wykonać badania krwi )- kierujecie się na SOR. Tam dajecie karteczke. Każą iść do toalety przebrać się, dają opaskę na rękę i przeprowadzają na oddział. Tam umieszczaja na sali , pobierają krew.... czasem mierzą i robią fotki i czekacie do następnego dnia na zabieg, przed zabiegiem "malowanie" z nowych wymiarów . Życze powodzenia :D Ja jestem 18 dni po i czuję się wspaniale. Bólu nie odczówałam prawie wogóle (przeciwbólowe brałam tylko w pierwszej dobie). Mi zmniejszyli z 90M/L na 90 C/D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipoline
Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
gość ale my wczoraj dostałyśmy tylko ręcznie wypisaną karteczkę z terminem i pieczątką lekarza. Pewnie skierowanie będzie już na oddziale czekało. A taki rozmiar zmniejszenia piersi sama sobie wybrałaś czy lekarz zadecydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny po operacji. Ja jestem 4 m-ce po,wszystko poszło dobrze,wygoiło się szybko,blizny już prawie niewidoczne, a tu od 2 tygodni odczuwam pobolewania w różnych miejscach piersi jakby rwanie,dotykowo też są wrażliwe w różnych miejscach , znowu zaczęłam spać tylko na plecach.Napiszcie proszę czy to normalne,czy powinnam udać się do lekarza operującego. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam portal naturystyka com.Ciekawe miejsce fajne opcje po rejestracji i bardzo ciekawi ludzie.Fajne miejsca do plażowania i saunowe.Najlepszy portal naturystyczny jaki został stworzony. Polecam!!!!!! Kompleksy raz dwa trzy minęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina_kropka
Witam :) jestem 18 dni po operacji (z 75k do 75dd). Prawa pierś wygląda pięknie, lewa troszkę się babrze na łączeniach cięć (mam dwie trójkątne dziorki ). Panie, które miały podobnie - jak dbalyscie o rany? Co na nie stosowalyscie? Lekarz operujacy przepisał mi plastry allevyn ag, ale od tygodnia nie ma poprawy :( Pytałam lekarza przed operacją o tą martwię brodawek , powiedział mi, że nie ma na to reguły. Jedna pacjentka ma inna nie. Dr mówił, że strasznie rzadko to się zdarza. a jak się zdarzy, to wycinaja martwą skórę i robią przeszczep na to miejsce (chyba z wnętrza policzka, ale nie jestem pewna, bo już nie dopytalam ). Moje brodawki kilka godzin po zabiegu były jasnoszare, następnego dnia, już zaczęły robić się różowe. Trzeba myśleć pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
hej nio mowilam wam ze bedziecie mialy pewnie terminy sierpiniowe:) ja widzialam ze mi skierowanie wydrukowal do szpitala dr Madry i powiedzial ze bedzie czekalo na mnie w recepcji tylko usg mam przywiezc i na oddzial sie zjawic 28 lipca ale z wrazenia zapomnialam zapytac na ktora godzine... zadownie do łęczej w lipcu i dopytam na ktora godzine co zabrac ze soba jeszcze itd ja mam 550km w jedna strone wiec jada ze mna rodzice i chca wynajac cos i byc bo samej nie chca mnie zostawic;) hahah nio mysle pozytywnie ze wszytko bedzie ok ja mam 80h i mysle 80g nie zrobia bo to bylby absurd - lekarz mowil ze c male d powinnam miec - juz chcialabym by był wrzesien pazdziernik i byc po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar poprosiłam najmniejszy możliwy do mojej sylwetki, bo bólu kręgosłupa miałąm dość. C/D to fajny rozmiar i jestem mega zadowolona, dzisiaj ściągniecie szwów z brodawek i jest dobrze. Pina_kropka ja ez jestem 18 dni po - i mam też problem z lewą piersią(w miejscu łączenia cieć, lekarz dzis pwoiedział z ejednak to nic strasznego i goi sie dobrze a ropka to moze sie jeszcze długo robić w tym miejscu bo to łączenie sie najdłuzej zrasta. lepiej ze sie babrze na zewnatrz niż jeśli by ropniak sie w srodku robił. ja przylepiam na te miejsce Bactigras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami fajni faceci się trafiają na tych fotkach naturystycznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, temat jest dosyć obszerny i nie mam siły szukać tego, co mnie interesuje widząc ponad 550 stron... :P Zapytam więc wprost, może któraś miała podobny problem albo wie coś na ten temat. Mam ogromną asymetrię, jeżeli chodzi o rozmiary obu piersi. Lewa jest o ponad rozmiar większa od prawej, rozmiar brodawki różni się diametralnie... Wstydzę się tej różnicy i chciałabym pozbyć się takiego defektu... :-) Mam niecałe 21 lat, to wystarczająco na operację, prawda? Ponadto, czy w przypadku operacji jednej piersi, tj wyrównania jej z drugą można liczyć na niższą cenę? Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
do iwapoz-no,to pewnie się spotkamy,ja mam na 22 lipca termin operacji,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Mam się zgłosić do Łęcznej 17.08. może któraś w podobnym terminie będzie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Jak długo po operacji ,,trzymają" w Łęcznej? Pytam tak orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7810
No ja mam na 10.08 także może się miniemy. Ja z daleka to ponoć trzymają tydzień a tak to po 3 dniach puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZkoda, że się miniemy:( a skąd jesteś? z jakiego rozmiaru będziesz miała zmniejszany biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×