Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość k0raaliczek
gość wczoraj plus jeszcze dochodzą wyobrażenia o "D" a rzeczywistymi rozmiarami staników... Ja do brafitterki trafiłam dopiero po operacji, w klinice mnie zapewniali, że z "H" wyszło "D". A tak naprawdę mam 65I/30FF (już po zmniejszeniu, przed nie wiem nawet co miałam ciężko było zmierzyć ale ponad 10 cm w obwodzie więcej było). Z perspektywy czasu jestem zadowolona z samej operacji i rezultatu, ale taka ignorancja lekarzy (szpital Orłowskiego konkretnie) co do rozmiarów piersi przeraża :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Opinie dobre i zle ma i leczna i orlowski jak widac... wiec kazda z Nas podejmuje decyzje gdzie robi ...ja jestem dobrej mysli ...czas pokaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i o to chodzi żeby każdy mógł pisać bez stresu o swoich doświadczeniach. Żeby nie było ostrej krytyki i agresji, bo właśnie w tym temacie najczęściej wybuchaly awantury na forum. Każda robi jak uważa....w końcu to jej piersi. Piszemy fakty i nie atakujemy się. Korala a kto operował cie w Orłowskim,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwona poz Ty jesteś jakaś psychiczna ciesz się że ci za darmo zrobią za pieniądze nfz a nie marudzisz jeszcze, jak bys robiła prywatnie to sobie wybrzydzaj zachowujesz się jak rozkapryszony bachor pewnie tu jesteś taka przemądrzała a potem podkulisz ogon i będziesz wdzięczna że za darmoche masz zrobione nie jedna taka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Przeciez ja sie ciesze ze mi w Lecznej robia - jestem konkretna bo zdecydowalam sie uderzylam i tyle... nie jezdzilam po calej Polsce szukajac czy biegajac od szpitala do szpitala- to chyba nie do mnie komentarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
A przy okazji jak już komuś ubliżasz to sie podpisz cwaniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koraliczek, a kto Cię operował w Orłowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi77
Sorry miałam nie komentować bo pieniarą nie jestem, ale jak widzę że ktoś pisze że Łęczna czy Wawa robią za darmo to mnie szlag trafia. Płacę składki na NFZ i to nie małe. Na zwolnienia nie chodzę, z przychodni państwowych nie korzystam bo mam opiekę prywatną od pracodawcy to gdzie przepraszam moje/nasze składki idą? Nie wyobrażam sobie pójść na konsultację i nie zapytać o rozmiar po, jestem kobietą i oprócz bólu pleców wygląd ma dla mnie cholerne znaczenie. Kiedyś były czasy że ludzie bali się lekarza bo najmądrzejszy we wiosce był. Czasy się zmieniły i wiem że jeśli na konsultacji nic konkretnego nie usłyszę to podziękuję za takie usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj mój mąż pierwszy raz zobaczył mój biust ... późno co nie ? Mówi że teraz wyglądam jak 20-latka :) No myślę, że za miesiąc Wy też dziewczyny odmłodzicie się o 10 lat no i poczujecie się komfortowo i pięknie. Ja już nie mogę doczekać się wyjścia w stroju kąpielowym ... i tu dziewczyny rada lekarska - nawet pod strojem smarowac blokerem blizny, bo materiał przepuszcza słońce. Bynajmniej mowa o świeżych bliznach - w przyszłym sezonie już chyba raczej nie będzie wymagane. Przyjemnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Dziewczyny mam pytanie: na forum plastyki ciala wyczytałam ze tydzień przed zakaz brania leków rozrzedzających krew, polopiryny aspiryny itd brak palenia i picia alko oraz zalecają przed zabiegiem przyjmowanie wit C a po zażywanie rutinoscorbin wit c również czy miałyście tez takie sugestie od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
iwapoz - prawda, taką informację dostałam na piśmie ze szpitala, łącznie z wszelkimi innymi wymaganiami czyli wizyty kontrolne u ginekologa, dentysty oraz ewentualnie inni lekarze, którzy obejmowali mnie leczeniem. Przy czym mowa była o minimum 3 tygodniach przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam w Orłowskim na konsultacji, zostałam zakwalifikowana ale termin operacji dopiero na wrzesień 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza65
a ja byłam właśnie do kontroli, 3 miesiące po zabiegu mogę wracać do "normalnego" życia - wszystko goi się jak powinno, blizną są miękkie, wymagają teraz czasu na zblednięcie. Pan doktor był zadowolony ze efektów swojej pracy - ja też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
To super:))) ja wczoraj USG zrobilam wszytko perfeto:) mam kom.do dr Madrego wiec dzis dzownilam na ktora mam byc na oddziale bo z tego wszytkiego zapomnialam zapytac...2x dzownilam i cisza ale oddzownil i ze mam daleko spokojnie na 10.oo jak bede bedzie dobrze:) zatem coz biegamy teraz jak jeszcze moge rower i pod nóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lawenda, gratulacja, termin odległy, ale warto czekać. A jakie zaświadczenia potrzebowałaś na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin bardzo odległy, nawet pielęgniarka pytała lekarza czy się przypadkiem nie pomylił. Miałam ze sobą wynik rezonansu i zaświadczenie od ortopedy, nie jest to wymagane ale lekarz powiedział, że jest to mocny argument i bez problemu mnie zakwalifikował. Tylko ten czas oczekiwania długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Lawenda15- no to już teraz wiem że sobie poczekam jeszcze, ja mam konsultacje w orłowskim 14 sierpnia, a powiedź mi jaki masz rozmiar? Tak się boję, że mnie nie zakwalifikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas oczekiwania zależy chyba od konkretnego lekarza, jakie ma terminy. Mój rozmiar ciężko określić , nie mam jakiegoś ogromnego biustu, tylko mega obwiśnięty. Upycham się w brytyjskie G/H. ale często jest za mały. Lekarz mówił o redukcji na szypule, pomierzył i uznał, że jestem akurat na granicy więc może się nie udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a oprócz skierowania trzeba mieć do Orłowkiego jakieś badania, usg piersi, mammografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam usg ani mammografii a swoje lata już mam - lekarz nie pytał o badania, miałam zaświadczenie od ortopedy to pokazałam i było miłe widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lawenda u kogo byłaś? U jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale marazm na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
Zgadzam sie teraz to chyba te juz "po" ...nie wchodza czesto ... te przed czekaja miesiacami wiec co pisac.... mnie tak po 3 latach jak piersi wygldaja po zmiejszeniu po operacji interesuje ale od nikogo sie fot jakos doprosic nie moglam wiec dzialam na innych stronach;) chyba ja najszybciej ide pod noz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
hej dziewczyny, ja jestem już po operacji od prawie roku, operacje miałam 12,09 staram sie co jakiś czas zaglądać gdyby któraś z was miała jakies pytania to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa1234
Hej a mogłabyś mi podesłać zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
Dziewczyny,mi zostało 14 dni do operacji.Proszę o fotki tych PO. Jeżeli możecie podesłać kilka dobrych rad,jak się przygotować,to poproszę czarlars@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ciekawa czy jakaś panna wyśle....daremna prośba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monika
gocha68 prosze napisz mi jak tobie sie udalo tak schudnac w tak krotkim czasie? pytam bo chce zrzucic ze 107 bo 1 wrzesnia mam termin na zmniejszeni. prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha68
ale ja nie schudłam,to jakaś pomyłka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×