Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gośćPO
Foca na pewno kochana! ;) nie ma lepszego uczucia niż brak dwóch ciężarków z przodu, lekko , miło i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca, ja nawet nie stresuje sie jeszcze. W sumie jestem nawet bardzo podekscytowana:) chciałabym już zobaczyć moje nowe małe piersi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski 12 stycznia jadę na konsultację do Łęcznej Czy któraś w Was będzie tam po zabiegu?..... Chętnie bym odwiedziła Kurcze trochę się boję że mnie nie zakwalifikują Mój rozmiar 75 H Co myślicie? Jest czego się obawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatima2018
Hej, zapraszam do mnie. Ja juz bede po i bede na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30latka
Oto wyniki badań odcinka szyjnego i piersiowego : Skrzywienie boczne odc C w stronę prawą ze zniesieniem lordozy. Wyrostki haczykowate i krawędzie trzonów kręgowych od C4 do C6 nieco wyostrzone. Tarcze C2-3 i C3-4 porównawczo obniżone,zwłaszcza od tyłu. Skrzywienie rotacyjne odc Th z pogłębieniem kyfozy (garb). Na krawędziach trzonów okrężne nawarstwienia i guzki Schmorla. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe w stawach żebrowo-kręgowych. Tarcza m/k Th9-10 nieco porównawczo obniżona. Miałam robione przy okazji badania TSH ale wyszły ok. zeszłym roku mocno przytyłam i walczyłam z tym dietami ale nic nie drgnęło.Zapisałam się na fitness ale ciągle miałam kontuzje kolan,mimo to zmuszałam się do ćwiczeń i szłam tam na ketonalach. Dopiero jak mi w kręgosłupie strzeliło i nie mogłam się z łóżka wywlec to skończyłam z tym całym fitnessem na razie. Miałam zacząć od lutego ale lekarz powiedział że wykluczone. Że mam robić diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30latka
Odebrałam też wyniki odcinka lędźwiowego i też jest skrzywiony,mam dyskopatie i zwyrodnienia. Spytałam lekarza o te zmniejszenie piersi,że wyczytałam na forum w internecie że ludzie mają robione na NFZ a on zrobił oczy i mówi że pierwszy raz o czymś takim słyszy i to niby sprawdzi. Mam wrażenie jakby nie chciał mi dać tego skierowania,jakby uważał że wyolbrzymiam i każe mi się skupić na diecie. Tyle że ból w piersiowym mam od czasów gimnazjum! A wtedy przecież gruba nie byłam. Jak on mnie chce odchudzić jak żadne diety na mnie nie działają? Obecnie biore zastrzyki na kręgosłup i niby ból zniknął ale czuje że ten kręposłup jest wymęczony i słaby. Dodam jeszcze że pół roku temu wykryto u mnie torbiel na jajniku i być może przez to mi się przytyło. Niedawno skończyłam leczenie tabletkami hormonalnymi i musze iść na kontrole żeby sprawdził czy ten torbiel dalej jest. Napisałam chaotycznie troche. A dokładne namiary możecie podać oprócz nazwy miasta? Chce mu podać na tacy żeby mi do konkretnego lekarza dał skierowanie. Jestem już zmęczona tym biustem i mam go dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślicie że mnie zakwalifikują? Mam rozmiar piersi 85 FF/G. Jak na razie to lekarz mi dał skierowanie na rehabilitacje. Będe czekać z pół roku aż się tam dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade 16 stycznia do łęcznej kogo spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awita
Hej Mam do was kilka pytań. Zastanawiam się nad operacją refundowaną przez nfz. Wiecie jak obecnie wygląda sprawa z długością oczekiwania na termin w Łęcznej? Macie jakiś konkretnych chirurgów godnych polecenia? A jeśli nie nfz, to jakie placówki i jak u nich z czekaniem? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na jak najszybszym terminie... Mam biust 65JJ i już ledwo wytrzymuje. Mam dopiero 21 lat i boje się, że ze względu na wiek nie będą chcieli mnie zoperować. Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Świta, ja jutro w Warszawie, czekałam 1,5 roku. Lawenda15 jak jeszcze czytasą to forum to napisz na priv biuro.monika@wp.pl, mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Smutna30latka, nie poddawaj się, ja mam rozmiar 80 I, może J nawet, biust przeszkadzal mi odkąd pamiętam, jak warzylam 59 kg też, czesto przyciągał wzrok innych aż mnie to krepowało. Potem przytyłam bo zajadalam stresy i nerwy, facet, były facet krytykował że to niemożliwe mieć takie cycki. Kręgosłup i plecy bolały, chodzę zgarbiona bo ciągnie do dołu i do tego krytyka. Nie wytrzymałam, zdecydowałam się i zapisałam na konsultację. Miałam skierowanie od lekarza rodzinnego. poszłam też do ortopedy to ten powiedział żebym schudła (waga 82kg) to plecy przestaną boleć. Z wielkiej łaski dał skierowanie na przeswietlnie. Wyszły zwyrodnienia no i powiedział że robi mi się bawoli grzbiet i trzeba schudnąć ale to nie przez piersi, więc niewiele myśląc zapytałam co on właściwie tu robi, może lepiej niech sobie weźmie dwa balony, naleje do nich po 1,5 litra wody i chodzi tak 20 lat, a potem niecH wróci do tego gabinetu i nigdy więcej nie mówi takich słów kobiecie z dużym biustem. I wyszłam. Chirurg plastyk który mnie przyjmował tylko pokrecil głową i wy pisał skierowanie. Więc próbuj dziewczyno. Ja jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fatima Jak się nazywasz ? O kogo mam pytać? Jak będę już po konsultacji? Fajnie było by Cię zobaczyć na żywo Oczywiście myślami jestem dziś z Tobą bo Ty to chyba dziś? Ściskam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smutna 30 latka Idąc do lekarza internisty mówisz krótko że potrzebujesz skierowanie do chirurga plastyka z kodem N62. Jest to przerost gruszołu sutkowego Powiedz lekarzowi jak będzie cie próbował leczyć sam że od lat na NFZ zmniejszają piersi A Twój rozmiar zagraża zdrowiu Na mnie pani doktor tez wywaliła oczy jak 5zł ale powiedziałam że mam już RM ze sobą i jest przepuklina w odc C Pani doktor wpisała w neta Kod N62 i bez zastanowienia wypisała skierowanie Nawet Ekg Ciśnienie Cukier Spirometrię na miejscu zrobiła Także dziewczyno głowa w górę i do dzieła Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Fatima 2018 a o kogo pytać w rejestracji No bo nie wiem przecież jak się nazywasz Hehe .No i gdzie cię szukać Trzymam za CB kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Foca trzymam bardzo bardzo mocno kciuki powodzenia będziesz bardzo szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinga
Witam. Zastanawiam się nad operacją zmniejszenia piersi. Mam 164 cm wzrostu, 50 kg wagi a biust w rozmiarze 65 J. Czy możecie polecić dobra klinikę, która taki zabieg wykona? Chodzi o zabieg wykonany prywatnie i najlepiej w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinga
Witam. Zastanawiam się nad operacją zmniejszenia piersi. Mam 164 cm wzrostu, 50 kg wagi a biust w rozmiarze 65 J. Czy możecie polecić dobra klinikę, która taki zabieg wykona? Chodzi o zabieg wykonany prywatnie i najlepiej w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatoma2018
KasiaM oddzial rekonstrukcji sala nr 2 ola abramek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Na pewno Cię odwiedzę Dziś dzwoniłam do Łęcznej Mam być na 12.30 na I piętrze Najpierw w rejestracji I ... oby się mi powiodło Doktor Mądry zadecyduje co ze mną zrobi hehehe Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatoma do kiedy zostajesz w szpitalu moze sie tez uda nam spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. chciałabym zapytać, czy któraś z Was miała ostatnio zabieg u dr Rykały lub może w Koperniku w Łodzi na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Hej wszystkim. Byla jedna dziewczyna co 8 grudnia miała w Łod******operniku. Ona ( Marta) jest założycielem strony Zmniejszenie piersi na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uważacie, że 12 dni wystarczy, żeby wrócić do pracy biurowej i jeździć samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Cześć dziewczyny.Jestem po konsultacji Mądry to zarąbiste gościu.polecam go.Udalo się mam wyznaczoną datę Odległą.Ale ważne że jest A czas szybko leci.Pozdr Olę i Kasię które odwiedziłam na oddziale.Dzieki laski za wskazówki.Jestescie Super I takie małe z przodu bez zbędnego balastu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena44
Jestem tutaj nowa proszę Kasiu napisz na kiedy masz termin zabiegu w Łęcznej. Jak długie są tam terminy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena 44 Termin odległy bo 8.04 2019 ale czas szybko leci Ja zdecydowam się na Łęczna bo tam się specjaliści od cycuchow. Także dzwoń i rejestruje się na konsultacje.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena44
O kurcze myślałam, że terminy są krótsze. Dzwoniłam do Orłowskiego w Warszawie, ale nie mogę się za nic w świecie dodzwonić. Dziś dzwoniłam do Łęcznej konsultację mam 16.03. Obawiam się, że mój termin będzie na 2020 rok. Z tego co tutaj czytam to dziewczyny są młode ja mam niestety prawie 45 lat. Mogę już się nie zakwalifikować choć jestem po operacji kręgosłupa. Czy wczoraj na konsultacji spotkałaś się z kimś w moim wieku? Rozmiar mam 80 i. Odpisz proszę. Pozdrawiam serdecznie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was dostała miesiączki zaraz przed albo po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Do Rena44 Tak odwiedziłam dwie wspaniałe dziewczyny na oddziale po rekonstrukcji i jedna z nich jest w Twoim wieku Uważam że masz tak skopany kręgosłup że nie powinno być problemów z zakwalifikowaniem cb Trzymam kciuki i również pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, zostaje do poniedziałku w szpitalu, a ty kiedy przychodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×