Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Do Gość Wiesz co? czytałam Twój wpis z niepokojem.... Mnie jakby tak ktoś potraktował to zawinęła bym się na pięcie i tyle by mnie widzieli Ja mam termin konsultacji 12 stycznia i jak mnie zakwalifikują to nigdzie indziej nie szukam WOLNEGO TERMIN Do Łęcznej mam 755 km i będę jechać pociągiem I na kontrolę czy wyciąganie szwów tez tam pojadę Bo myślę że lepiej jechać tam gdzie się zaczęło....... Przemyśl sprawę Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Kasia M wyslalam jeszcze raz, sprawdz :) co do goscia - ja bym pogonila takiego lekarza i w zyciu nie dala mu sie dotknac! lepiej poczekac nieco dluzej ale miec pewnosc ze oddaje się w dobre rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość PO Dziękuje doszły fotki Cycuchy jeszcze świeżo po zabiegu ale już wyglądaja ślicznie. Zdrowiej kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Kasia M dziekuje slicznie :) dzis ide na kontrole do mojej kochanej dr Zukowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Hejka, Help, zmienili mi termin i operatora, teraz jest dr.Kaniewska i Eberhardt, znacie? Możecie coś o nich powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca, Dlaczego takie zmiany? Załamać się można. Znam dr Kaniewską, ona zawsze operuje z dr Ulatowskim. W moim przypadku też operowała. Bardzo dokładna, troskliwa. Po zabiegu to ona się mną zajmowała. Tej drugiej osoby nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Lawenda 15 Zmiany bo doktor jedzie do Stanów. Dziś dzwonił do mnie i powiedział że spokojnie oddaje mnie w ręce tych pań. Jakbym chciała u niego to na 2018 rok dopiero, a i tak nie wiadomo. Byłam spokojna do dziś bo nie wiem pod czyje ręce się oddaję teraz, aż zwątpienie mnie dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czy możecie mi napisać co trzeba zabrać ze sobą na operacje do Łecznej? Jaka piżama, jaki kupić stanik pooperacyjny, jaki rozmiar itp? Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Fatysia2018 to zalezy jaki bedziesz miala rozmiar piersi. Ja ustalilam ze chce miec D i taki tez rozmiar kupilam, mialam rowniez opcje np. E ale nie chcialam. Przyda sie szlafrok, bynajmniej mi sie bardzo przydal, reczniki i rzeczy osobiste. Jesli chodzi o stanik ja mam triumph , model energy N i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Foca i Lawenda Dziewczyny czy Ci lekarze Żukowska Ulatowski Kaniewska i Eberhard to lekarze z Łęczne?j. Pytam bo nie ma ich na stronie wśród lekarzy na chirurgi plastycznej. Tam króluje profesor Mądry.Prawda?Ale wiem że do niego lista oczekujących długa Z góry dziękuję za każdą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Kasia M, to lekarze z warszawy. Dziewczyny jeszcze miesiąc i operacja. Dodajcie otuchy bo z tyłu głowy placze się myśl zrezygnować. Coraz więcej myśli ze coś może pójść ni tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dlaczego nikt tu nie pisze nic o klinice w Bielsku u dr. Sirek ? Proszę napiszcie ktoś coś jeżeli była tam któraś? Ja mam tam mieć operacje, ale widzę że tylko o Łącznej tu słychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca w żadnym razie nie rezygnuj to będzie twój największy błąd mi dzis mija 3 msc po operacji moje życie zmieniło się całkowicie troche się goiłam bo szwy się rozeszły ale to pewnie z mojej winy bo jak wróciłam do domu to duzo robiłam i myśle że to dlatego ale teraz mam już śliczne zagojone i zrobiłabym to w 100% kolejny raz:-) bóle krzyża mineły ciuchy 2 rozmiary mniejsze jedyny minut to każda chyba ma hahahaha to teraz wystający brzuchal bo tak to cycki go zasłaniały a teraz go widać hihihhi także laski nie zmieniajcie decyzji warto się poddać przeboleć te kilka pierwszych dni po operacji i żyć z nowymi małymi piersiami naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Foca jesli robione badania przed operacją masz ok to nie ma czego się bać! Ja również miałam wątpliwości - wiadomo - ingerencja w ciało, narkoza.. ale nie potrafię opisać szczęścia które mnie ogarnęło kiedy pierwszy raz spojrzałam w lustro (jeszcze z gorsetem bandaży na piersiach), miałam ochotę skakać z radości i nic się nie liczyło - dyskomfort czy ból. Tego juz mi nikt nie zabierze, po wielu latach oczekiwania w koncu to o czym marzyłam się spełniło . Gdybym miała zrobić to drugi raz - zrobiłabym. Także głowa do góry i będzie dobrze!! Warto spełniać marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poddałam się operacji zmniejszenia piersi. Może z 10 lat temu, to wyglądało dobrze, ale niestety po ciąży i odchudzaniu mój biust nie wygląda jak w czasach świetności. Jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego w stolicy to warto postawić na klinikę Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/. To świetny specjalista i opiekę miałam zapewniona również po samym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poddałam się operacji zmniejszenia piersi. Może z 10 lat temu, to wyglądało dobrze, ale niestety po ciąży i odchudzaniu mój biust nie wygląda jak w czasach świetności. Jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego w stolicy to warto postawić na klinikę Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/. To świetny specjalista i opiekę miałam zapewniona również po samym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poddałam się operacji zmniejszenia piersi. Może z 10 lat temu, to wyglądało dobrze, ale niestety po ciąży i odchudzaniu mój biust nie wygląda jak w czasach świetności. Jeśli szukacie dobrego chirurga plastycznego w stolicy to warto postawić na klinikę Chęcińskiego www.drchecinski.pl/. To świetny specjalista i opiekę miałam zapewniona również po samym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Dziękuję dziewczyny, macie jakieś zdjęcia przed i po, możecie i zechciałybyscie to podeslijcue na priv. Biuro.monika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Ja już karmić nue będę, o schudnieciu też przestałam myśleć, no może max 10 kg, ale to raczej nie będzie miało wpływu bo jak chudne to cycochy i tak zostają duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foca, a jakie ja miałam myśli przed operacją to aż strach się bać. Chciałam termin zmieniać albo rezygnować. Gdybym zrezygnowała, nie darowałabym sobie do końca życia. Nie bój, dr Kaniewskiej spokojnie zaufaj, super lekarka - będziesz zadowolona. Anestezjologia w orłowskim na wysokim poziomie, strach ma wielkie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Ja już karmić nue będę, o schudnieciu też przestałam myśleć, no może max 10 kg, ale to raczej nie będzie miało wpływu bo jak chudne to cycochy i tak zostają duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna9090
Długo się do tego przekonywałam. Miałam miseczkę F, okropnie bolący kręgosłup,najprostsza czynność, jak zapięcie lub zasznurowanie butów stanowiło problem.Zdecydowłam sie na zabieg dopiero jak zobaczyłam Dr Nowaka w Sekretach Lekarzy w TV. Wzbudził we mnie zaufanie,odszukałam go w necie ,znalazłam klinkę Promedion w której przyjmuje i już jestem po. Szcześliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
u mnie minęły już 2 tyg od operacji i czekam z niecierpliwością na moment,kiedy założę zwykły biustonosz :) no i kolejna kontrola za 2 tygodnie, ciekawe co powie mi pan doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mam pytanie gdzie najlepiej i najtaniej w okolicach Warszawy zrobić pomniejszenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1313
Witajcie dziewczyny :) jutro mam konsultacja w Łęcznej trzymajcie kciuki :) ja mam rozmiar 85 j strasznie mi ciążą :( wybiera sie jutro ktos moze tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
gosc 1313 i jak po konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1313
Zakwalifikowali mnie bez najmniejszego problemu dr. Mądy bardzo sympatyczny i rzeczowy termin marzec 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
gosc 1313 no to super:) i pora dobra, nie bedzie ciepło to wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra te terminy a jeszcze półtora roku temu czekalam dwa miesiące od konsultacji do operacji u Madrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
to oznacza tylko ze ten zabieg staje się coraz bardziej popularny i coraz więcej kobiet o nim słyszy. ale to dobrze, że dowiadujemy się o alternatywie ulzenia sobie. ja np. wgłębiłam się w info na temat zmniejszenia i ogólnie dowiedziałam o tym fakcie (że jest w ogóle realny dla takich osób jak ja) dzięki programowi sekrety chirurgii dr. szczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×