Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość 1313
Ja rowniez nie wiedziałam jeszcze dwa miesiace temu ze taki zabieg jest mozliwy na nfz prywatnie owszem choc koszty sa olbrzymie. Dzieki temu forum dowiedzialam sie co i jak, gdzie pojsc co zalatwic i oczywiscie o Łęcznej. Minely dwa miesiace wszystko zalatwilam i teraz juz zostaje tylko czekanie na zabieg :) mam 32 lata meczylam sie z duzym biustem chyba z 15 lat wiec poczekam jeszcze te dwa :) także dziewczyny dziekuje wam za dzielenie sie swoimi informacjami i doswiadczeniami bo dla mnie sa one nieocenione :) a jesli któraś z was ma termin w okolicach mojego czyli poczatek marca 2019 to spotkamy sie na oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Gość 1313 ja ma 11.02 1019 więc chwile po Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia86
Kurcze pomyliłam chwilę przed Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Pytanie do dziewczyn po: ile czasu od zabiegu przestalyscie nosić gazy/kompresy Pod biustonoszem?? Po jakim czasie poodpadaly Wam strupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, szykuje sie na 08.01 na operacje. Jakieś dobre rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
gość przede wszystkim pozytywne nastawienie :) nic więcej nie jest potrzebne. a po zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa. u mnie w środe mija miesiąc od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy przesuwalysvvie miesiączkę przed operacja?ja mam zabieg 17 stycznia i akurat wtedy wypada mi okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70L
Mam 22 lata, rozmiar biustu 70L. O zmniejszeniu biustu myślę już od dawna. Dowiedziałam się jaki szpital robi to na NFZ, konieczne było skierowanie od rodzinnego, a więc poszłam dziś. Powiedziałam, że proszę o skierowanie do chirurga plastycznego ze wskazaniem na redukcję piersi. Pani była wielce zdziwiona, powiedziała, że ona nie wypisuje takich skierowań, że ona nie wie, czy może. Poza tym, ona się nie podejmie, bo później będzie na nią, że to powinien endokrynolog, albo ginekolog (?). Stwierdziła, że nie ma podstaw i to jest zabieg estetyczny i ona tak ma decydować komu zmniejszyć a komu powiększyć?. Powiedziałam, że to ze względów zdrowotnych, że boli mnie kręgosłup. I proszę chociaż skierowanie do ortopedy. Usłyszałam: "co jest z tą młodzieżą...". Po tym zdaniu wyszłam załamana. Na prawdę ręce opadają poradźcie co mam zrobić? Nie stać mnie na taką operację prywatnie. A piersi tak ciążą jak ściągam stanik to czuję, że one mi się zaraz urwą i muszę przytrzymywać je rękami, bo po prostu odczuwam taki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zmniejszeniu piersi. Operacji poddałam się w szpitalu medicover. Prawda jest taka że nie miałam wyjścia. Piersi utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Miałam problemy ze spaniem (za duży ciężar na klatce piersiowej), chodzeniem, a o ćwiczeniach już nie warto mówić. Musiałam coś z tym wreszcie zrobić i zaczełam szukać. Tak właśnie trafiłam do szpitala medicover gdzie potraktowali mój problem poważnie i zapewnili mi doskonałą opiekę przed, w trakcie i po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
I po świętach. Do operacji jeszcze dwa tygodnie. Czy ktoś kto czyta w okolicach 10 stycznia będzie operowany w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
strasznie tu ucichło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megiska
Czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Dziewczyny jakich maści najlepiej używać do smarowania blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Bardzo ucichło. Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Bardzo ucichło. Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Wszystkim życzę najlepszego w Nowym 2017 Roku Oby spełniły się nam nasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
WZAJEMNIE! Dziewczyny jakich maści najlepiej używać do smarowania blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc PO Blizny smaruj sutriconem albo maścią LINOMAG Jest jeszcze na blizny bliznasil To wszystko znalazłam na naszym forum Przygotowuję się na razie do konsultacji którą mam 12 stycznia w Łęcznej Chyba zaczynam panikować. Tym bardziej że kawał drogi przede mną bo ze Szczecina do Lublina i busem do Łęcznej Trzymajcie kochane kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30latka
Witam. Mam takie pytanie. Od wielu lat cierpie na bóle kręgosłupa. Niedawno coś strzeliło mi w kręgosłupie i nie moge wstać z łóżka. Miałam robione prześwietlenie całego kręgosłupa,z lędźwiowego dziś odbieram wyniki badań. Ale na odcinku piersiowym wykryto zwyrodnienia,robi mi się kifoza (garb) jakieś guzy itp. Fakt faktem garbie się często a to dlatego że strasznie bolą mnie plecy i ciężko mi się już oddycha. O spaniu na plecach moge zapomnieć gdyż piersi mnie duszą. Ramiączka ze staników wrzynają się w ramiona a w lato mam rany pod biustem,odparzenia. Kolega mi dziś poradził że może NFZ refunduje zmniejszenie piersi. Wpisałam w gogle i rzeczywiście coś takiego ma miejsce. Chciałabym aby ktoś mi doradził gdzie mam się udać? O jakie skierowanie poprosić rodzinnego? Oddałabym wszystko żeby tylko mieć małe piersi. Mam dość tych wszystkich dolegliwości,tego że nie mogę uprawiać sportów,że nie mogę dłużej stać na nogach bo mnie zaraz plecy bolą i innych dolegliwości. Mam dość patrzenia w lustro i oglądania jak piersi sięgają pępka jak u 70letniej babci a mam dopiero 30 lat! Proszę was,poprowadźcie mnie gdzie mam się udać i co załatwić? Dla dociekliwych mam rozmiar 85 FF/G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30latka
Zapomniałam dodać że jestem z górnego śląska. Jakich tu polecacie lekarzy? Do którego uderzać? Zależy mi na rozmiarze piersi chociaż C. Piersi są asymetryczne. Nie chciałabym trafić na jakiegoś partacza. Nigdy nie miałam myśli że poszłabym pod nóż ale dolegliwości kręgosłupa tak mi się dały teraz we znaki że nie wytrzymuje z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia M
Do Smutna 30latka W Łęcznej robią na NFZ Lekarz pierwszego kontaktu musi ci dać skierowanie z Nr N62 tzn przerost gruczołu sutkowego. Jak masz skierowanie to wykonujesz telefon 81 752 62 00 tj rejestracja . Tam pani poda Ci datę wizyty Jedziesz na konsultacje Dobrze by było jak byś zrobiła sobie RM Rezonans magnetyczne odc C i T Tj szyjny i piersiowy. Powodzenia Ja jadę na konsultację 12 stycznia A droga daleka przede mną. Pzdr i mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po operacji, prywatnie . ale kurcze wydaje mi sie ze mam zrobione zbyt wysoko sutki i boje sie ze jak założe stanik to będą one widoczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia841
Smutna skierowanie z kodem n62 do poradni i zaświadczenie id ortopedy lub neurologa ze masz skopany kręgosłup do mądrego sa bardzo długie terminy ale sa tam wszyscy super oprócz antonova jak dla mnie także śmiało sie zapisuje najlepszy najlpesza opieka zrobiłabym to napewno raz jeszcze i tylko w tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj meil donata.mostowa @wp.pl bo tutaj ni nie wskakują moje cale wiadomości gość podeślij fotki ja tez po 4 msc jestem przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Hej, czy ktoś jest przed operacja!? Ja mam za tydzień. Cała drżę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mam za tydzien operacje w ŁĘCZNEJ ponieważ wychodzi mi miesiączka na ten czas wzielam tabletki antykoncepcyjne żeby go przesunąć myślicie ze dobrze zrobiłam ? Gdzies w necie czytałam ze należy odstawić tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPO
Foca nie przejmuj się! To nic strasznego, dostaniesz przeciwbólowe i nie będziesz czuła po operacji. Ja też się trochę obawiałam a tak na prawdę było bardzo dobrze. Jedyny minus to ból pleców od leżenia po operacji no i fakt,że na plecach nigdy nie śpię ;) Poza tym będziesz czuła ogromną radość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
Fatysia, ja w warszawie wiec się nie powspieramy, masz pietra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foca
GośćPo dzięki za poglaskanie po plecach jeszcze parę dni i też będę Po, mam nadzieje ze z taką samą radością jak każda z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×