Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Senza29
łódzka mysza Wcale Ci się nie dziwię, że się martwisz, na pewno jest to większe ryzyko niż jak jest się w 100% zdrowym, poza tym chyba lekarze nie mają specjalnego wpływu na reakcję Twojego organizmu, ale jestem przekonana, że wszystko będzie dobrze. Będę o Tobie myślała i trzymała kciuki żeby wszystko się powiodło. Radość z pięknych, kształtnych cycuszków wynagrodzi Ci cały stres. Zobaczysz.. Całuje Was mocno kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
@ Łódzka Mysza moja mama też bardziej przezywa niż ja... a bo to narkoza, a to poważna operacja, a bo to to, a bo to tamto... ale nie słucham jej... ;p postanowione i koniec... tata znowu jak się dowiedział jakiś tydzień temu to stwierdził że zgłupiałam i powiedział do mamy że trzeba mnie naprostować z tej głupoty... (na szczęście do mnie samej nic nie mówi tylko co mamę męczy heh, ale pewnie kiedyś się odezwie z propozycją żeby odwiedzić psychiatrę...) brat też gada głupoty... a to że moje szczęście (Krzyś) mnie przez to zostawi... ale wiem że Krzysio jest po mojej stronie :) i on jak i moja siostra mnie wspierają. Krzyś twierdzi że skoro mam się czuć lepiej z tym to jak najbardziej i bóle kręg. miną to bardzo dobrze... siostra znowu wie co znaczy mieć biust... tyle że ona jest wyższa i też ma mniejszy rozmiar nic ja ale jest strasznie szczupła i to widać... brzuch płaski a piersi jak 2 arbuzy... no i wy wszystkie jesteście... którym nic się nie stało i zabieg się powiódł :) więc się nie przejmuję... to ja mam się lepiej czuć !! i tak będzie !! xD buźka laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITAMINA1
@MOLDA CYCASTA NIC sie nie martw - najwazniejsze to Ty musisz zadecydowac i byc gotowa na to co chcesz zrobic ze swoim ciale- rady rodzicow nie sa zle i warto wziasc to do przemyslenia ale najwazniejsze musisz przedewszystkim ty zdawac sobie dokladnie sprawe co to jest za operacja,jakie sa konsekwencje z tym zwiazane i czy jestes na 100% zdecydowana i czy to jest to co chcesz. tata sie martwi o ciebie i wcale sie nie dziw-ja jestem tyle lat od ciebie starsza a musze ci powiedziec ze moi rodzice do dzisiaj nie wiedza ze sobie zmnieszylam te cyce -poprostu mysla ,ze schudlam a pozatym nosze teraz piekne push up staniczki wiec piersi nadal wygladaja duze ale tylko ja wiem ,ze jak zdejme stanik to nie spadaja mi do pasa!! nie martw sie moj tata tez by mi powiedzial ze trzeba mnie wyleczyc z glupoty gdybym mu powiedziala co chce zrobic wiec poprostu bylam przez tydzien w lozku BARDZO CHORA!!-nie bylo latwo to przed rodzicami ukryc ale coz MUSIALAM!bo dopiero by bylo gadania!ja bym musiala ich do psychologa zaprowadzic zeby im wytlumaczy,ze ja jestem dorosla i wiem co robie(dla rodzicow zawsze jestesmy ich baby i zawsze sie o nas martwia obojetnie ile mamy lat i to tez jest cudowne) A KIEDY MASZ OPERACJE?-MASZ JUZ TERMIN? BUZIAKI DLA WAS DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
wiem, wiem że tak jest nie tylko u mnie... ;/ ale jestem przyzwyczajona i jestem zdecydowana na zabieg... :) termin na 7 grudnia 2011 :) i muszę napisać że KOCHAM KRZYSIA bo mnie męczy i męczy żebym to napisała na forum.... ach ten mój uparciuch :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitamina1
no to pozdrawiamy Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
czy któraś z was robiła badania na tarczycę ? np. przed zabiegiem ? jakie to było badanie ? bo mi kazali zrobić... ale jest już tylko prywatnie możliwa wizyta u endokrynologa i przed tą wizytą chcę zrobić to badanie ale nie wiem do końca jakie to jest... bo bez sensu iść później znowu i płacić dla lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Może to chodzi o badania krwi z oznaczeniem podstawowych hormonów, w tym wypadku tych wydzielanych przez tarczycę. Czy to zalecili Ci na wizycie kwalifikującej do zabiegu? Co jeszcze zlecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
to znaczy tak: ja kiedyś miała problemy z niedoczynnością tarczycy więc w dokumentach szpitalnych to znaleźli które przy sobie miałam podczas wizyty i powiedzieli żebym poszła do endokrynologa i zrobiła badania jak jest teraz bo oni muszą wszystko wiedzieć i mieć wszystkie wyniki aktualne z tych co kiedyś były robione... no ale to oni Ci powiedzą czy musisz robić jakieś dodatkowe badania czy nie... tylko na wizytę weź wszystkie dokumenty jakie masz... ze szpitali jeśli byłaś i wyniki wszystkich badań które miałaś... wszystkie nawet te które robiłaś jak byłaś dzieckiem... no wszystko a wszystko... bynajmniej ja to miałam przy sobie i wszystko skserowali i wsadzili do mojej karty... tylko pamiętaj o ubezpieczeniu i skierowaniu do poradni plastycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzka_mysza
Cześć Kochane Dziewczynki ! W tę sobotę mój wielki dzień... Mam nadzieję, że odezwę się do Was po zabiegu. Chyba mam jakąś schizę, bo właśnie napisałam testament... :-(( Strasznie się boję... Niestety jestem skrajną pesymistką i nie potrafię w sobie obudzić tej radości, która wielu z Was ułatwiała życie przed zabiegiem. Mam nadzieję, że jak mnie obudzą, to ilość endorfin w moim organizmie tak wzrośnie, że rany będą się goić 2 razy szybciej... Jeśli mnie obudzą... Cholera ! Pomóżcie jakoś dotrwać, bo zwariuję ze strachu. Wstyd mi, że tak panikuję, ale to silniejsze ode mnie. Całusy dla Was. Dobrze, że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina1
@lodzka_mysza ty to jak ten kawal pesymista na peronie: "ten pociag nie ruszy"....RUSZYL....."no to nie dojedzie" TYLKO SPOKUJ!! jeszcze 2 dni i te wielkie cyce zostawisz tam gdzie juz od dawna powinny byc- Jestesmy wszystkie z toba! przeciez bedziesz w rekach specjalistow-BEDZIE DOBRZE! trzymam kciuki jak tylko wrocisz do domciu(o pare kilo mniej) daj nam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
łódzka mysza Jestem z Tobą całym sercem, wszystko będzie dobrze. Na pewno. Daj znaka jak najszybciej po. Całuję Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
- łódzka mysza SPOKOJNIE... BĘDZIE DOBRZE... -wszystkie kobity forum POMOCY dziś byłam u mojego nowego lekarza pierwszej pomocy.... zmienili nam kilka dni temu na młodego lekarza który powiedział że nie wystawi mi skierowania na badania które muszę zrobić 2 tyg przed zabiegiem... !! że to tylko lekarz może który wypisał mi skierowanie do szpitala lub ten który mnie przyjmie... a do tej kobity co była w ośrodku przed tym młodym nie ma żadnego dojścia... I CO TERAZ ROBIĆ ?? no niby mam jeszcze czas bo to dopiero pod koniec listopada muszę zrobić te badania ale jeśli nie dostanę skierowania to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzka_mysza
Moje Kochane Dziewczynki ! Dzięki Wam za te słowa. Nasi doktorzy z Łodzi nie dają mi się nudzić.... Dzisiaj zmienili mi godzinę zabiegu - a zatem jutro o 10.00 (początkowo miała być 12.00, a tak w ogóle, to gdyby nie jakieś tam problemy techniczne, byłabym już dziś w domku po zabiegu...:-((((, bo pierwszy termin miałam na 29.09 ) Ale widocznie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Tak musi być i tylko nadzieja, że w niedzielę się do Was odezwę, trzyma mnie przy życiu. Inaczej już dawno ze strachu padłabym trupem... Dobra, dość już tego... Całuję Was wszystkie Senza 29, Vitamina 1 i młoda cycasta - Was najszczególniej. Niedługo się odezwę... (nie byłabym sobą, gdybym nie dodała - chyba...) :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
@młoda cycasta To lipa z tą zmianą lekarza. Zawszte te badania możesz zrobic odpłatnie. Wiem, to kosztuje i w zasadzie szkoda kasy, ale może pomysl sobie ile bys zapłaciła za sama operację. Może będzie lżej :) @lodzka mysza trzymam kciuki, śledzę to forum, pamiętam, że miałaś przesunięty termin, a tu już nadszedł Twój czas, ta klinika jets bardzo chwalona, bedzie dobrze, odezwij się po wszytskim ze szczegółowym opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@lodzka mysza, też trzymam kciuki za Ciebie, za udany zabieg no i tak ogólnie zebyś po wybudzeniu(na pewno!) była zadowolona z pięknej przyszłosci, która będzie przed tobą z nowymi cudeńkami. Wiesz, ten strach to towarzyszy nam chyba wszystkim przed op. Ja też bałam się jak diabli, do tego stopnia, ze najpierw chciałam wyśiąść z autobusu, a jak mnie prowadzili na salę, to.... nie chciały mnie tam nogi zaprowadzić. Pielęgniarka mnie dosłownie wepchnęła na salę op. Ale głowa do góry... Będzie ok. MUSI BYĆ! Trzymaj się, nie daj się... Powodzenia pesymistko, za chwilę będziesz się z siebie śmiała,Ty nasz niedowiarku. Bużka i odezwij się po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzka_mysza
Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję. Na pewno się odezwę i opowiem, jak to jest być małobiuściastą. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naneli
lodzka_mysza! Trzymamy mocno kciuki, wszystko będzie super zobaczysz! Jak tylko się obudzisz cały ten stres zrekompensują Ci piękne małe piersi!:):):) Czekamy na relacje!!!:) trzymaj się ciepło!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@lodzka_mysza, zapewne w tej chwili słodko sobie śpisz na stole op. Ciekawe co Ci się sni? Jesteśmy duchem wszystkie z Tobą :) Słodkich snów i pięknego przebudzenia już niedługo. @Naneli, kochana a co u Ciebie? Odezwij się napisz jak cycuszki. U mnie ok. W czwartek minął miesiac od op -Tobie w piątek-pamiętam:) Po zabiegu znajomi mówią mi , ze wyglądam jakbym schudła 20-30kg. Nie powiem- jest mi milutko słyszeć takie słowa:) Garderobę mam do wymiany, mąż się śmieje, ze pasują mi tylko majtki, skarpetki i...buty hi, hi,hi a resztę muszę kupić. Starymi ciuchami mogę się teraz owijać dookoła ;)Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naneli
*ares212 Kochana!:) Świetnie, że cieszysz się nowymi cycuszkami!!!:) Mi też ludzie jak mnie spotykają to mówią, że schudłam, ale nikomu nawet przez myśl nie przechodzi, że mogłam coś zmniejszyć!:) Od tygodnia smaruję blizny dermatixem - tak mi zalecił lekarz i szczerze po tygodniu wyglądają o niebo lepiej!:) Już powolutku przymierzam się do spania na brzuszku, tak chociaż jedną stroną brzuszka:) no i nie mogę się doczekać pierwszych zakupów stanikowych, jeszcze 2 tygodnie!:):):) ciekawe jakie są teraz nasze rozmiary:):):) A jak u Ciebie kochana się goją? no i czy w końcu śpisz na boczku?!:) lodzka_mysza ma już pewnie piękne cycuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwolniłam termin u dr Szczyta w Warszawie na 01 grudnia i 25 stycznia - nie mogę w tym terminie a przesunąć się podobno nie dało. W międzyczasie byłam na konsultacji w Krakowie u dr Zawiszy - macie o nim jakieś zdani? Na forum o nim różne są opinie, na mnie wywarł bardzo dobre wrażenie - konsultacja trwała około godziny - sam nawet nie pytany mówi o wszystkim. I zapytałam go o te bóle rąk, pięt, głowy i pupy i on na to, ze ten ból jest wynikiem długiego leżenie - 5 godzin- w narkozie i to się inaczej leży niż w czasie snu, bo w śnie człowiek się rusza a tam nie. A co do bólu rak to powiedział, ze w czasie zabiegu ręce są odchylone maksymalnie do tyłu i może się zdarzyć, ze osoby przy operacji np trzymając haki czy inne narzędzia opierają się o te ręce a i chirurg, który wykonuje zabieg również w jakiś sposób naciska na przedramiona i stąd te późniejsze bóle rąk. Mogę mieć zabieg u niego 12 października - to już tuż tuż. Co prawda wpłaciłam zaliczkę ale .... oczywiście strach mnie dopada bo termin już blisko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzka_mysza
Cześć Dziewczynki ! Żyję i to jest największy sukces, bo było ze mną słabo... W nocy po operacji 3 razy mdlałam i ratowali mnie, jak mogli. Czuję się już lepiej, ale nie ukrywam, że niestety raczej mnie boli, a mocnych leków brać nie mogę, bo one obniżają ciśnienie, a ja miałam już nawet 60x30 (więc prawie trup...) Doktor Rykała dba o mnie bardzo i wszyscy ze szpitala też. Jestem już w domku, ale i on i siostra anestezjologiczna są za mną w stałym kontakcie. Cycuszki podobno super, ale jeszcze nie mam siły się cieszyć. Całuję Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
łódzka mysza gratulacje!!! Dzielna z Ciebie dziewczynka ;-) szkoda tylko, że Cię tak wymęczyło, ale najważniejsze, że już jesteś po cała i zdrowa. Odpoczywaj sobie teraz, oszczędzaj się i wracaj do zdrówka. No i napisz koniecznie jak Twoje nowe nabytki jak już będziesz w stanie je obejrzeć ;-) Całuję Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cycasta
łódzka myszka i wszystkie panie PO jakie miałyście biustonosze po zabiegu... i gdzie je dostałyście i za ile ? ja nigdzie nie mogę dostać takich o jakom mi lekarz powiedział... pomóżcie mi z tym !! jaka firma ? gdzie kupione ? za ile ? i wszystkie wiadomości które moga mi pomudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@łódzka mysza, witaj w gronie małobiuściastych!!!!!- gratulacje pesymistko. Mam nadzieję, ze teraz będziesz bardziej optymistycznie nastawiona do świata!!!! A że boli? pomyśl sobie-trudno, coś za coś. Wierzę, że ten ból przetrzymasz, bo naprawdę warto. Zresztą, czego się nie robi by być w koncu piękną?. Wracaj do zdrowia, uwierz, ze z każdym dniem będzie lepiej. Buźka. @młoda cycasta Z pewnością musi to być stanik sportowy, bez fiszbin, żeby nie ugniatał. Mi w klinice dali Triumpha o nazwie TROPHY N. Drugi na zmianę kupiłam za 86 zł w sklepie Triumph. Patrzyłam w necie, ale tam mają ceny kosmiczne. Udało co prawda mi się znaleźć jeden sklep z podobnymi cenami(89zł), ale do tego doliczyć trzeba koszt przesyłki. Dziewczyny z tego forum miały też z tej firmy, ale inny model(również sportowy). pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@młoda cycasta, a tobie jaki stanik lekarz zalecił? bo nie napisałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITAMINA1
@lodzkla mysza witamy w Klubie stojacych malych pieknych cycuszkow! boli-ale to z dnia na dzien bedzie lepiej ODPOCZYWJ!! Najwazniejsze ze juz jestes po ,wrocilas na ziemie i jestes z nami! WSZYSTKIE WAS DZIEWCZYNKI POZDARWIAM:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka610
123Marteczka123 ile bedziesz plaic za operacje u dr.Zawisza w Krakowie. Jestem na 99% zdecydowana na operacje u niego ale wczesniej chce sie dowiedziec ile ostatecznie kosztuje tam operacja. poinformowano mnie ze dowiem sie tego na konsultacji :(, nie mieszkam w Krakowie i zanim na nia pojade chce wiedziec wszystko na temat kosztow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnieszki 610 Ja zrobiłam tak, ze najpierw rozmawiałam z nim telefoniczni i przesłałam mu zdjęcia moich piersi. Ma maile odpisuje bardzo szybko i już na drugi dzień wycenił mi wstępnie na 13 tys, ale zaznaczył, ze dokładnie powie na konsultacji. Ja tez nie jestem z Krakowa i mam 3 godz. jazdy ale jak pojechałam na konsultację i byłam wcześniej to bez problemu zaraz do mnie podszedł i zaprosił na rozmowę. Ja na konsultacji byłam z mężem i siedzieliśmy u niego dość długo - prawie godzinę. Dr Zawisz sam mówił o wszystkim nawet nie pytany i na pytania też odpowiedział wyczerpująco. Na mnie wywarł bardzo dobre wrażenie - właściwie lepsze nawet niż dr Szczyt.Na zabieg mam się zgłosić o 8.30 będzie malowanie piersi a zabieg o 9.00. Termin zabiegu umówiliśmy na konsultacji a ja na powiedzenie tego, ze przyjadę miałam wysłać zaliczkę 1000 zł. Teraz mam zrobić badania i 12 do Krakowa. Ta jego klinika nie jest w centrum- raczej na obrzeżach miasta w stronę Łagiewnik. Mam pytanie do dziewczyn po. Mnie lekarz powiedział, ze wieczorem w dniu zabiegu będzie wiedział czy na następny dzień wyjdę. Czy któraś z was miała jakieś problemy i musiała zostać dłużej w klinice? Jak tak to co było powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka610
do 123Marteczka123 czy moge do Ciebie napisac na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×