Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość toja54
do figa65g Też zadałam to pytanie i bez odzewu,chyba niewiele dziewczyn z północy ma problem dużych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@figa65g, toja54 co prawda zmniejszałam w poznaniu, ale lekarz, który mnie operował przeprowadza także zabiegi w szczecinie, w klinice artplastica. Mam natomiast kontakt z dziewczyną( z tego forum), która miała op właśnie w tej klinice, u tego samego lekarza i tak jak ja jest bardzo zadowolona z efektu jego pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliAli
@Jarcys - bardzo, bardzo dziękuje za zdjęcia! Naprawde dodaly mi otuchy! Ile Ty jesteś po operacji?? Blizny wyglądają całkiem dobrze! Ale Ci zazdroszcze :) Powodzenia w dalszym dochodzeniu do siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimimi
Jarcys.... dziekuje za zdjęcia. Kurcze jak się tak ogląda to az nieprawdopodobne. Choc zdjęcia są bez Tojej buzi, to jakos tak nawet język ciała mówi, że się wspaniale czujesz. Gratuluję. Ja mam wizytę 27 stycznia w szpitalu Orłowskiego w wawie. Byłam tez u ortopedy z czymś innym, ale zagadnęłam Go o takie zaświadczenie i powiedział, że przy kolejnej wizycie mi wystawi to co potrzebuję :) i to bez patrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja54
ares212 Dzięki,za info,jak się nazywa ten lekarz? i która z dziewczyn z forum ,bo nie mogę odszukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
Mimimimi ja mam 25 stycznia wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
@AliAli- minal rowno miesiac I owszem- czuje sie duzo lepiej- fizycznie i psychicznie. Stare dziady sie na mnie nie gapia a reszta facetow mowi ze swietnie wygladam...tak wlasnie sie czuje! Swietnie. Dziewczyny- wielkie dzieki za wspoltworzenie tego forum- mnie napewno pomoglo uczynic sie szczesliwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@toja54, no tak, zapomniałam podać nazwiska- dr tomasz dydymski, a nick tej dziewczyny to swo,body. Jej relacja jest na str 135, więc miłej lektury życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja54
ares212-dzięki,opis swo_body wyczerpujący,mnie nie stac na odpłatny zabieg,szukam kogoś,kto miał redukcję zrobioną na kasę w Szczecinie lub okolicy np.w Gryficach albo Policach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@toja54, poczytaj na str 90 , tam dziewczyna miała konsultacje w szczecinie na nfz, albo wbij w google zmniejszanie piersi na nfz szczecin i wtedy poczytaj może cos "wyłowisz", co ci się przyda powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa65
ares212 jak sie okazało jestem za tydzien umówiona na konsultacje własnie do dydymskiego tomasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa65
toja54 ja raczej bede robic odpłatnie. na nfz nie mam szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja54
dzięki ares212,jesteś nieoceniona-na 99str pisała roxanaa20,że jest umówiona na konsultację w Szczecinie,tylko później się już nie odezwała,albo ja coś przeoczyłam,a wydawało mi się ,że śledzę to forum regularnie i powoli dojrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja54
do roxanaa20 czy twój zabieg w Szczecinie odbył się,odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa873
Mimimimimimimi ja ma wizyte marca też we Warszawie, jak dzwoiniłam do powiedzieli żebym miała skierowanie najlepiej od ortopedy a Tobie jak powiedzieli ?? Ja jeszcze się staram na opearcje we Wrocławiu w sumie to się zakwalifikowałam tylko czekam na termin ale coś czuje że we Wrocławiu to się nie doczekam i postanowiłam startować do Warszawy, bardzo była bym wdzięczna za napisanie jak Ci poszła wizyta :) pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa873
na 7 marca (nie napisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Isa :) Ja mam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Idę do tego samego lekarza co Młodacycatka :) Ostatecznie Ją operowała inna Pani Doktor, ale ja wierzę w ten szpital... Jestem przewlekle chora i chciałam mieć taką opiekę szpitalną z oddziałem ratunkowym w raze co :) tak na zasadzie na wszelki wypadek. Oczywiście wszystko opiszę :) Byłam w zeszłym tygodniu u ortopedy i obiecał mi, że bez problemu da mi zaświadczenie o potrzebie redukcji moich...Smutnych Julianów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja54
figa65 dlaczego sądzisz,że nie masz szans na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@figa65, to jak będziesz po konsultacji koniecznie napisz co i jak.Jak dla mnie to świetny lekarz, ma złote rączki :) Ale to tylko moja opinia, czekam na twoją. @toja54, dojrzewaj, dojrzewaj, bo na prawdę warto :) a na odzew tej roxanaa20 to raczej nie masz co liczyć, bo w większości przypadków jak już jesteśmy PO odzywamy się coraz rzadziej, rzadziej, a przecież to forum jest po to, by pomagać sobie wzajemnie prawda? I przepraszam za literówkę- miało być: str 99 a nie 90 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa65
wydaje mi sie ze nie dostanę przez nfz z racji tego ze są osoby z wiekszym biustem i mają wieksze problemy. ja zdecydowałam sie na redukcje ze wzgledów estetycznych. zawsze miałam duży biust. przy wzroscie 160 i wadze 47 kg miałam miseczkę D - E. ppod biustem 63 cm. Znalezc stanik to była tragedia. musiałam kupowac 70 i obcinac po kilka centymetrów w obwodzie i przeszywac ramiączka. a znalezc cos ładnego to dopiero sztuka.Potem przybrałam na wadze ( jakies 2 kg) i oczywiscie biust tez urósł o jeden rozmiar. A cała tragedia zaczela sie w czasie ciąży. masakra!!! nie mogłam juz wogóle kupic sobie stanika. musiałam kupic taki namiot brzydki fuuuu. i po ciąży biust stracił oczywiscie swoją jędrnosc. teraz waże jakies 52 kg i mam rozmiar stanika 65g. mam dosyc juz tak wygladac. ze faceci sie slinia. ze biegac nie moge. ze nosze tylko czarne lub ciemne bluzki, ze moge zapomniec o koszuli. zreszta po co ja to wam opowiadam. przeciez doskonale wiecie o co chodzi. chociaz wczoraj mile sie zaskoczyłam bo znalazłam swietnie wyposazony sklep z bielizna gdzie staniki w moim rozmiarze sa na wieszakach, pani bardzo miła, ma wiele modeli w tym rozmiarze i co najważniejsze nie sa to namioty tylko ładne staniczki koronkowe tak wyprofilowane ze szok. ale i tak mam zamiar zrobic redukcje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Jutro mój wielki dzień. Nie będę ukrywać, iż czekałam na to wiele lat, i jeśli wszystko będzie dobrze ( musi ! ) w czwartkowe popołudnie poddam się zabiegowi i spełnię swoje marzenia :-). Dziewczyny, proszę o ciepłe myśli i trzymanie kciuków jeśli będzie to możliwe. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarcys
Dorota, Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dorota 72 Ja również będę trzymać kciuki!Na pewno będzie wszystko ok i spełnisz swoje marzenie:) Odezwij się jak już będziesz mogła Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@dorota72, będzie dobrze, nie może być inaczej. Też będę jutro trzymała kciuki ;) Zaśniesz i za moment cię będą wybudzać, zerkniesz na opatrunek i z pewnością na twojej bużce zawita uśmiech :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
do Dorota72 - i ja dołączam się do Twojej grupy wsparcia. Powodzenia! I czekamy na relację! Nie zapomnij o nas z tego szczęścia ! A tak w ogóle, to ciekawi mnie ile już kobitek z tego forum szczyci się maleństwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ssssssssssssss
jakiej wielkosci musza byc piersi (rozmiar,waga), aby operacje refundował NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ssssssssssssss
chciałabym zadac pare pytań paniom, które zdecydowały się na pomniejszenie mój e-mail: annasokol@buziaczek.pl proszę o pomoc, piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Hej Dorota72, myślimy o Tobie i trzymamy kciuki. Odzywaj się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×