Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość agnieszka610
naturalnie, ze nie ma co sobie nerwow szarpac ale koniecznie musimy ten temat rozglasniac aby niewtajemniczone nie daly sie nabrac na te super staniki i "przyjacielskie" doradztwo best-brrrrr. Jest to najwiekszy KIT XXI wieku wciskany kobietom z duzym biustem. Niestety wiedza o tym tylko te ktore te staniki kupily. Forum czytam juz od dawna i dzieki niemu podjelam ten ostateczny krok. 12.03.2012 bede sie zaliczac do malocycastych juhuuuu. Dziewczyny juz po, wyrazy wielkiego szacunku za wszystkie informacje i czas jaki poswiecacie dzielac sie informacjami i zdjeciami. Dzieki Wam, podjecie decyzji o operacji jest o wiele latwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! Dzieki ze jestescie, bo dzieki Wam zdecydowalam sie na operacje. Jeszcze dluga droga przede mna, ale pierwsze kroki mam juz za soba. Zalatwiam wszystko powoli, staram sie nic nie przyspieszac, bo mam malutkiego brzdaca, ktorego jeszcze karmie, wiec same rozumiecie. Nawet jak skoncze karmienie, to i tak pewnie jakies pol roku bede musiala poczekac, az zechca uwolnic mnie od tego znienawidzonego przeze mnie balastu w rozmiarze 75J :-((( Zabieg chce miec w szpitalu Orlowskiego w Warszawie. Pierwsza konsultacja dopiero pod koniec marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bestbra chyba rzeczywiscie nie wiesz o co chodzi paniom, ktore sa obdarzone zbyt wielkim biustem. ŻADEN stanik nie zlikwiduje problemu ani nie zmniejszy go jesli piersi sa ciezkie wielkie i nieproporcjonalne do calego ciala!!!!! Nie mowiac juz o psychice kobiety na ktora wiecznie wszyscy sie gapia(i zeby tylko...) Jesli chcesz robic reklame wielkich namiotow to raczej nie tu, poniewazaw operacji nie popierasz, nie zjadlas wszystkich rozumow nie wiesz jak sie czuja kobiety z tymi problemami. Kupowalam rozne staniki, wydalam wiecej niz na operacje na ktora moglabym sie zdecydowac wczesniej,staniki mialam dobierane przez fachowcow, placilam ponad 400zl(106e) za niektore(eliksir) - byly przepiekne, bo kazda kobieta marzy o pieknej bieliznie TAKKKKKK nawet te z bigcyc!!!, te co polecasz (bez wyjatku)tez "przerabialam" a najbardziej bylam zadowolona z marki eliksir - kupowalam we francji ale u nas tez sa. Poza tym kazda marka szyje na swoj sposob staniki i najlepiej jak dziewczyny dobiora sobie same - mam na mysliu odpowiedni sklep z fachowa obsluga. To tez mozna znalezc w internecie, to tyle i chcialam jeszcze napisac ze nie potrzebuje twoich komentarzy:) trzeba byc naprawde kompletnym ignorantem zeby nie rozumiec i uparcie pisac pisac pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy cyc to koszmar
Witam Czytam forum od dawna ale pisze pierwszy raz. Operacje mam za tydzien wiec dobrze sie tu czuje bo wiem ze wszytkie to przechodziłyście. Tylko my wiemy jakim problemem jest duży wrecz ogromy biust wiec szkoda juz czasu na tłumaczenie tego innym którzy tego nie rozumijeją. Pozdrawiam wszytkich ps. Małopbisciasta pisałam do Ciebie , dziekuje za zdjęcia jeszcze raz i wierz mi są naprawde piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie sądziłam, że tak wiele kobiet ma ten sam problem:) Jestem dla was obca ale może doradziłybyście dobrego specjalistę, klinikę idt w Łodzi? widzę już jedno nazwisko-AliAli gdzie ten lekarz przyjmuje? Jakie są teraz ceny zabiegu zmniejszenia piersi? Osobiście byłam na konsultacji dawno temu, miałam 18lat i bardzo żałuje, że już wtedy się nie zdecydowała. Ale cóż, młoda głowa:) Teraz jestem mamą dwóch chłopców, mam cudownego męża, który już nie może patrzeć jak się męczę, mimo, że kocha mój biust:) Mam 165cm, w wieku lat 13 miałam miseczkę D, kiedy miałam 15lat "zaliczyłam" 65H i tak mi już zostało. Nie muszę chyba mówić o upokorzeniu i ograniczeniach bo to chyba każda z nas przeszła. Młodszy synek ma 7miesięcy a ja jeszcze nie wróciłam do swojego rozmiaru i obecnie noszę 70I. Mam wiele wątpliwości co do operacji-mam dwoje dzieci i nie chciałabym do nich nie wrócić.. na konsultacji byłam u dr Pisery w szpitalu Barlickiego. Nie wiem jakie ma wyniki, oglądałam moją koleżankę po operacji biustu z miseczką JJ i nie podobała mi się brodawka i sutek-wyglądały jak suche i martwe. Mam też plan aby sprawdzić u ortopedy i neurologa co i jak z tym moim kręgosłupem, z bólem żyję od 10lat, kiedyś bolało sporadycznie, potem częściej a odkąd urodziłam pierwsze dziecko czyli od 3,5roku rozróżniam tylko boli mniej lub bardziej-to też pewnie znacie:) co do staników to na serio coś tam dają, w porównaniu z cudownymi "nie mamy 65H ale jest 95C" dobrze dobrana np Freya potrafi ułatwić życie z dużym biustem. Ale tylko "umęczona" biuściasta kobieta wie że w takim wypadku tylko uwolnienie się od ciężaru psychicznego i fizycznego pomoże. pozdrawiam biuściaste Łodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam dr Rykałę, klinika jest 5min od mojego domu więc byłoby super. Widziałam w galerii zdjęcia piersi po redukcji i jestem pod wrażeniem, zdjęcia na innych stronach są co najmniej przerażające:) Na NFZ pewnie nie wykonują takich zabiegów w tej klinice? nawet jak miałabym skierowanie? To jest prawda że na NFZ wykonują jednorazowo redukcję tylko jednej piersi? co za pomysł?! 13,5tys to sporo, będę musiała poskładać albo zastanowić się nad kredytem...ale patrząc na zdjęcia chyba warto. Żadna z was nie słyszała o dr Pisera? Będzie problem z odstawieniem nikotyny, wiem, że fuj ale nałóg mam ogromny. Czego się nie robi dla mniejszych piersi:) A i jeszcze pytanie odnośnie rozmiaru, czy dr sam dopiera rozmiar do figury? Nie chciałabym zostać z maluszkami rozmiar B:) z miłą chęcią powitałabym pełne D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
Ali Kochana, nie byłam na żadnej kontroli tylko i wyłącznie na ściąganiu szwów. Miałam dokładnie tak jak ty z tym lekkim wyciekiem, ale dr Rykała powiedział, że to absolutnie nic złego, że lepiej na zewnątrz niż do środka. Zresztą możesz przecież do niego zadzwonić w każdej chwili, swoją drogą podziwiam go za anielską cierpliwość do pacjentek ;-) ja na Twoim miejscu nie jechałabym specjalnie jeśli jest wszystko oki. A jak piersi wyglądają?? NatalLodz Ja również robiłam redukcję u doktora Rykały i jestem zachwycona efektem jego pracy, który codziennie przed lustrem podziwiam. Co do dr Pisery to byłam też u niego na konsultacji natomiast nie przekonał mnie jakoś. Pytałam ile trwa zabieg redukcji u niego więc powiedział, że około 4 godzin.. hm... u rykały 1,5 do 2 max. No subtelna różnica. Uważam, że jeśli ktoś jest sprawnym lekarzem to pracuje zdecydowanie i szybko, a nie obciąża pacjenta kilkugodzinną narkozą. To moim zdaniem nie jest prosty zabieg i porównaj sobie lekarzy, tak żebyś nie żałowała. Co do rozmiaru to ustalisz sobie wszystko z doktorem na konsultacji. Trzymam za Ciebie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie, jestem tu pierwszy raz, nie myślałam że tyle dziewczyn ma ten sam problem, jest tu ktoś kto był operowany na NFZ czy to w ogóle realne żeby mieć nieodpłatny zabieg? mam już dość tego ciężaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
gieniak jak najbardziej jest możliwe mieć zabieg na NFZ tylko musisz dostać skierowanie od ortopedy do chirurga plastyka i uzasadnienie dlaczego jesteś tam skierowana... no więc pisze się tam że bóle kręgosłupa, skrzywienie i w ogóle wszystkie te wady i idziesz z tym do chirurga i omawiacie wszystko... ja miałam na NFZ jak i 50% forumowiczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda już MALOcycasta a co dokladnie mialas napisane na skierowaniu od ortopedy? Ja ide jutro na wizyte i bardzo bym chciala zalatwic takie skierowanie do chirurga plastyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałoCycasta powiedz mi czy na NFZ robią tę operację na 2 razy? czytałam na innych forach wypowiedzi kobitek które leczyły jedną pierś z ogromną asymetrią czekając na operację drugiej. Czy lekarza narzuca NFZ czy samemu można go wybrać? rozumiem, że lekarzy wykonujących ten zabieg na fundusz jest mało? czy w Łodzi jest ktoś konkretny? ja mam najprawdopodobniej wskazanie na taką operację ze względów zdrowotnych (zwyrodnienia kręgosłupa mam w kilku miejscach) ale jakoś nie wiąże z tym nadziei..może mam błędne przeświadczenie, że na NFZ będzie to rzeźnia a nie dobry efekt jak po prywatnej "robocie"? Pisałam wcześniej o dr Pisera bo właśnie on operował moją koleżankę kilka ładnych lat temu na NFZ. Zaproponował mi taką operację w Barlickim, czy dr Rykała też tam przypadkiem nie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AliAli Senza29 jeszcze pytanko odnośnie ceny-pulsmed prywatnie 13,5tys redukcja z podniesieniem. U Rykały jest cennik niedokładny bo redukcja od 8tys i podniesienie od 7tys. Moje pytanko czy redukcja jest już z logicznie biorąc podniesieniem i liczy się to od 8tys czy jakoś sumuje i wychodzi wyższa kwota? ile mniej więcej u Rykały trzeba zapłacić za redukcję z podniesieniem? nie mam jakiś bardzo obwisłych piersi:P hehe raczej naturalnie grawitacyjnie hehe lekko opadają no ale jeśli będą zmniejszane to muszą być lekko podniesione.. Moja decyzja w sumie zależy od ceny, Rykała bądź Pisera na nfz. zuzanna też jestem ciekawa co tam ci powie ortopeda:) daj znać jak było:) wiem że oropedzi są różni, jeden normalny wie że to pomoże (jak zdjęcie ciężkiego plecaka z obolałych pleców) a drugi się będzie śmiał że "takie skarby chce pani uciąć? toż to się cieszyć tylko, maż nie będzie płakał?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
W barlickim latem 2011 nikt nic nie wiedział na temat operacji na nfz bo mieli jakieś remonty, odłączone w związku z tym telefony, nieczynną rejestrację i kazali przyjść do lekarza, żeby jego zapytać czy to robią czy nie na nfz, ale do lekarza potrzebne skierowanie i tu się kółko zamknęło. Nie wiem jak jest teraz, trzeba zadzwonić i zapytać. Ortopeda powinien napisać na podstawie zdjęcia rtg i informacji z karty co dolega kręgosłupowi, jak był on leczony czy rehabilitowany i że to nie pomogło. Operacje robią na obie piersi jednocześnie, też czytałam kiedyś na jakimś forum, że jest inaczej, ale to była jakaś dziwna, inna sytuacja. Załatwienie formalności na nfz wymaga trochę czasu, ale moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
NatlaLodz czy pytałas już o operację na nfz w Łodzi, gdzie, jakie terminy, napisz proszę co wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senza29
JA płaciłam 12.700 redukcja z podniesieniem w kwietniu, ale nie w szpitalu tylko u niego w klinice na aleksandrowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już malocycasta dzięki będę sobie w miarę jak czas pozwoli doczytywać posty i uzupełniać informacje, podtrzymują na duchy takie wpisy że się udało i wszystko jest dobrze, czasem sobie zdjęcia oglądam jak z takich jak moje (mam sama nie wiem jaki rozmiar, 75 k jest małe) robią takie fajne cycusie, zazdroszczę tym co już są po, i mam nadzieję że niedługo do was dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby nie było że wyskakuje tutaj z jakimiś mikruskami to chciałam sprecyzować że w polskiej rozmiarówce K jest małe, wolę brytyjską rozmiarówkę, jakoś milej się patrzy na taki rozmiar:D 40stka owszem pytałam ale bardzo dawno:( dokładnie niecałe 6lat temu, byłam na konsultacji u dr Pisery, poza tym ortopeda mnie próbował leczyć, rehabilitować, miałam również zalecony basen. Chodziłam kiedyś 4 razy w tygodniu po 2h, teraz nie chodzę wcale-kostium kąpielowy jaki sobie upatrzyłam szarpie mnie po kieszeni:) U mnie był (jest) ucisk na nerwy (nie pamiętam wszystkiego dokładnie bo byłam jeszcze brzydko mówiąc szczylem), drętwieją mi palce dłoni (6lat temu dwa ostatnie w każdej dłoni, teraz wszystkie i częściej), do tego zwyrodnienie, pogłębiająca się skolioza itd. Lekarz jak tylko mnie zobaczył to moim zdaniem już był nastawiony na skierowanie do redukcji biustu, powtrzymał mnie tylko fakt że nie można karmić piersią-więc poczekałam aż urodzę dzieci. Wtedy nie było problemu z refundacją, operację miałam mieć w ciągu 3mc w barlickim (ze stycznia na początek kwietnia). Najpierw się zbiera dokumentację od lekarzy i przesyłają (nie wiem czy pacjentka czy lekarz) do nfz z pytaniem o refundację. Tylko tyle na razie wiem, pewnie w ciągu takiego czasu wiele się zmieniło. Z tego co słyszałam to jeśli faktycznie jest uszczerbek na zdrowiu a ortopeda czy neurolog czy obaj wystawiają papierek że taka operacja ułatwi leczenie czy poprawi jakość życia (np nie będzie nas już bolał kręgosłup, nie będzie problemów dermatologicznych-odparzenia, rany-swoją drogą ponoć to też wskazanie do operacji) to nfz nie robi problemów. problem jest na tym etapie moim zdaniem z lekarzami. skąd wiedzieć który na nfz jest dobry? czy skoro dostają kasę z nfz to nie robią tego na odwal się? czy nie są to gorsze zabiegi? na pewno pierwszym krokiem jest ortopeda-rtg itd ja miałam przy okazji neurologa można zahaczyć dermatologa jeśli są takowe problemy. papierki do nfz i czekamy na decyzję. jeśli pozytywna to nfz powinien dać listę lekarzy którzy na nfz operację robią, wybieramy sobie względnie najlepszego i reszta to już formalność-badania itd. tyle wyczytałam lub wypytałam tej mojej koleżanki, która miała zmniejszane piersi u dr Pisery-szkoda że już 7lat temu to nie wszystko pamięta i nie wszystko jest aktualne. Mam prośbę do dziewczyn które miały operację na nfz-poprosze o jakieś szczegóły, najchętniej jak najwięcej:) gdzie co i jak robiłyście u kogo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki senza:) sporo, zobaczymy co powie nfz:) jeśli będą problemy albo nie znajdę dobrego lekarza na nfz to już wiem kogo wybiorę. dziękuję za namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha 40stka operację miałam mieć w szpitalu barlickiego u dr Pisery. tam też byłam na konsultacji. ale on jeszcze przyjmuje w pulsmedzie zaraz obok za 120zł a jak się ma na nfz operację to "przechodzi" do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moze ktos orientuje sie , kto robi "poprawki" po niezbyt udanej operacji? Myslalam o doktorze Rykała, czy trzeba dlugo czekac na konsultacje i ile ona kosztuje? Jestem juz bardzo zdesperowana efektami operacji robionej na nfz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja pytałam o barlickiego dlatego, że - jak pisałam - w sierpniu tam nikt o niczym nie wiedział w związku z remontami i myślałam , że masz jakies nowsze informacje. W Warszawie lekarz na konsultacji decyduje o kwalifikacji do operacji i do nfz pacjentka się nie zwraca, pewnie jest jakaś procedura i robi to szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
pytania z poprzedniej str... ZUZUZANNA oj nie pamiętam już ale coś na temat mojego skrzywienia kręgosłupa czyli wypisane wady kręgosłupa i powód czyli że z przeciążenia skolioza i kyfoza, do tego promieniujące bóle do głowy, karku, ramion... coś w ten deseń było... NATALLODZ 1) nie wiem... 2) zależy gdzie się zgłosisz, do jakiego szpitala i tam wybierasz lekarza... 3)to różnie, jeśli zgłosisz się do szpitala to na NFZ a jeśli pójdziesz na prywatną wizytę to i zabieg prywatnie... 4)ja wiem jak w wawie a jak w łodzi to pojęcia nie mam... 5)no to i właśnie te zwyrodnienia Cię zakwalifikują na zabieg... 6)idealnie równo nigdy nie będzie... ja mam małą asymetrie ale się nie przejmuję bo jest minimalna i jej nawet nie widać 7)nie wiem nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliAli
Ja za operacje pomniejszenia z podniesieniem płaciłam 13700. Miałam duże i co za tym idzie bardzo obwisłe piersi, a teraz są małe, stojące i piękne. ładnie też się goją, na nic nie narzekam, generalnie już 5 dni po zabiegu czułam się doskonale. Nie zażyłam ani jednej tabletki przeciwbólowej, bo nie było takiej potrzeby, szwy - wiadomo, trochę ciągną, ale normalnie chodzę na uczelnie, a nawet na zakupy ;) Jak na razie bardzo polecam dr Rykałę, faktycznie - cierpliwość ma nieziemską i odpowiada nawet na najbardziej idiotyczne pytania. Operacja trwała niecałe 2 godziny, a z krótszym czasem zabiegu łączy się krótszy czas narkozy, krwawienia podczas operacji no i późniejszego lepszego/gorszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy można wrócić do normalnej aktywności, podnieść coś cięższego itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
@gieniak- po 2 tygodniach mozna robic wszystko co Cie za bardzo nie przeciaza. Jestem po operacji 2 miesiace i oprocz intensywnych sportow i podnoszenia nadmiernych ciezarow, wykonuje wszystkie inne czynnosci. Ale jak przegne, to czuje bol pod persiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AliAli a mogłabyś napisać jaki miałaś rozmiar a jaki masz mniej więcej teraz? rozmiar też ustalałaś przed operacją rozumiem? tego akurat nie pamiętam czy można było sobie wybrać czy np chce się mieć B czy D czy C...kojarzę że 3 rozmiary.. To ja teraz mam dylemat: operacja na NFZ z państwowego gdzie nie wiem jaki będzie efekt, wydaje mi się że nie zły ale nie wiem czy rewelacyjny czy zadowalający, czy wywalić 13tys i być pewną że będzie super? Jarcys a jak z zajmowaniem się dziećmi? mam dwóch synków 3,5roku i 7mc, zanim wszystko pozałatwiam pewnie młodszy dobije spokojnie do roczku a starszy do 4latek. Będę miała przez jakieś 2tygodnie pomoc mamy i siostry ale zajmowanie się dziećmi jest nieuniknione, choćby w minimalnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarcys
@NatalLodz- pierwsze dwa tygodnie spedzilam z dala od dzieci...wez nie przytul jak lgnie do ciebie! Po 2 tygodniach wrocilam do domu i staralam sie corki nie podnosic- na moje szczescie czy nieszczescie mimo zaledwie dwoch latek ma 15kg, wiec naprawde trzeba bylo uwazac, ale nie mialam wyboru, jak odbieralam ja od niani, musialam podniesc i wsadzic w fotelik. Mysle, ze z rocznym dzieckiem bedzie ci lzej(w sensie mam nadzieje, ze tyle co moja zaba nie wazy) a 3.5roczne- pewnie uda ci sie wytlumaczyc i do przytulania po prostu przykucniesz. Najwazniejsze, zeby i twoj maz sie w tym czasie sprezyl i jak najwiecej cie przy dzieciach wyreczal- szczegolnie przy ich podnoszeniem. Reszte ogarniesz. Naprawde jestem pod wrazeniem, jak szybko sie organizm zregenerowal, ale 2 tygodnie naprawde trzeba sie powstrzymac od wszelkich prac, zeby sie ladnie zgoilo i nie bylo powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wlasnie wrocilam od ortopedy, ktory mnie wysmial i powidzial, ze moja delikatna skolioza 1-go stopnia nie jest zadna podstawa, zeby robic zabieg zmniejszenia piersi. Czy Wy mialyscie takie problemy? Co mowilyscie lekarzom, ze dawali Wam skierowania? Moze ja jestem za zdrowa i musi mi wysiasc kregoslup zebym mogla sie pozbyc tych moich nieszczesnych balonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna ze mną nie dyskutowali dopóki nie zrobiłam rtg kręgosłupa. tam wyszło że mam w 4 miejscach jakieś zwyrodnienia, plus drętwienie palców rąk, plus skolioza widoczna gołym okiem, plus bóle głowy i nieustanne kręgosłupa. dopiero na podstawie rtg mi powiedział że on by się do tego przychylał. A jaki ty masz rozmiar? w polskiej rozmiarówce lub w brytyjskiej? ja K w pl. tzn miałam bo teraz mi się lekko górą wylewają:) przykro mi, a może poszukaj innego ortopedy? pierwszy z jakim ja się spotkałam rozwodził się nad urodą mojego biustu i co ja wymyślam bo taki biust to skarb. Jeśli chodzi o zgodę ortopedy lub neurologa to z tego co wiem to muszą mieć podstawę by sądzić że po zmniejszeniu się polepszy czyli np przestanie boleć, zwyrodnienia kręgosłupa przestaną się pogłębiać, zmniejszy się ucisk na nerwy itp. Nie przejmuj się, internistka u której byłam prosić o skierowanie do ortopedy powiedziała że moje bóle to sa pewnie ginekologiczne bo w wieku 26lat nie ma prawa mnie boleć kręgosłup bo jestem młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 75J albo JJ. No ja zrobilam rtg, na ktorym wyszla skolioza 1-go stopnia. Boli mnie kregoslup codziennie i czesto prawe ramie, ale tego ortopedy u ktorego bylam to nie przekonalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×