Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ares212
@Apazja, witaj kolejna szczęściaro w klubie :) Wypoczywaj i ciesz się nowymi cudami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
anda tak jak pisze 40-stka oliwka pomaga masować. poza tym doskonale natłuszcza i nawilża, a wazna jest dobra kondycja skóry przy gojeniu. dziewczynki poznańskie wszystkiego dobrego i szybkiego gojenia. superowo, że jestescie razem!!! ;-) elessi, kochana nareszcie się odezwałaś. :-( Tak mi strasznie przykro, że u ciebie tak niewesoło. Chciałabym jakoś pomóc, pocieszyć.... nie wiem jak skoro twierdzisz, że ciągle nic sie nie zmienia i efekt zabiegu nie jest ok.Masz szansę że lekarz coś poprawi?mocno przytulam ;-) aagnee mój drugi biuście kwietniowy... odezwij się, co u ciebie, martwię się jak sie goisz i czy wszystko już dobrze.U elessi taka ciężka sytuacja, nie wiem jak ty sie masz? pozdrawiam z całej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elessi mozemy sobie podać ręce.. Pogadaj z lekarzem,niech Ci tą nieruszaną piers ciut zmniejszy i podniesie i moze to bedzie jakies wyjscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! muszę was nadrobić troszkę bo nie wiem co i jak, widzę że bardzo dużo się nas zrobiło:) na serio dopiero po 9-10dniach się można kąpać? ja się kąpałam pod prysznicem w sobotę po piątkowej operacji...kazano mi normalnie się namydlić i wykąpać byle nie stać pod gorącym strumieniem 20minut:) ale raz dwa i dałam radę, głowę też sobie umyłam elegancko.. co do zdejmowania szwów to u mnie to auć auć nie było takie delikatne! szczypanie jakbym nie trafiła pensetą w brew i się uszczypnęła w skórę ale serio wcale to fajne nie było. Ale dr mówił że u mnie czucie wróciło już całkiem a zazwyczaj po dwóch tygodniach jeszcze się jest lekko odrętwiałym w miejscach szwów. ale nie narzekam:) 3minutki i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja tu nowa i ciagla zastanawiajaca sie, ale kusi mnie ta operacja... Marzylam zawsze, plecy, szyja itd, problemy no i estetyka bo mala w biodrach a 4 rozmiary wieksze w biuscie. Mam tego dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos. Pytanko do tych co juz po! Czy mozna leciec samolotem jakies 3-4 tyg po zabiegu? Moj lot to ponad 25 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
dorotko ja 4 tygodnie czułam się już zupełnie zwyczajnie i w pełni sił. Każdy znosi inaczej operację, ale na ogół po tym czasie wracasz już do formy. Myślę, że dałabym radę lecieć - ale czy są jakieś przeciwwskazania nie wiem... pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak...kazdy inaczej wszystko przechodzi. Najgorsze to ze ja nie znam lekarzy w Polsce i nie wiem gdzie co i jak moze, ktos z Was mi podpowie :) Nie wiem czy mozna dzielic sie na takim forum informacjami o lekarzach??? Dla mnie nie wazne gdzie, aby byl/a dobry/a.... I jaka jest cena tej wspanialej uslugi ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Dorotko skąd chcesz przyjechać? i jakie miasto by ci najlepiej odpowiadało? Co do lekarzy - cały czas dzielimy się opiniami o nich - to pomaga podjąć decyzję - a przecież o to chodzi ;-) ceny są bardzo zróżnicowane, ale tak zupełnie ogólnie i wrzucając w cennik Czechy to od 5 do 14 tysięcy złotych. Dzieki opiniom na forum możesz dodatkowo przekonac sie do lekarza, czy dowiedzieć się kogo unikać. Najwięcej lekarzy jest oczywiście w dużych miastach - na forum znajdziesz mnóstwo pozytywnych opinii o lekarzach ze stolicy, z Łodzi, Wrocławia itd. Jak masz odrobinę czasu poczytaj i pytaj. Każda z dziewczyn chętnie odpowie, doradzi, odradzi, poleci.Możesz poprosić o fotki z efektami pracy lekarzy. Mojego lekarza za zabieg uwielbiam, zawsze będę polecać i uważam, ze wykonał kawał profesjonalnej pracy. Operował mnie dr Janusz Sirek w MedCosmetic w Bielsku-Białej.Inne chwalone na forum nazwiska to drBratoś, dr Rykała, dr Szczyt - poczytaj znajdziesz jeszcze więcej. Moge podesłac trochę linków na maila. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki kochana, Mialam juz isc spac bo u mnie 24.03 :( ale jeszcze zobaczylam Twoj wpis... Dzieki serdeczne! Ja tym razem to z Nowego Jorku lece, ale to mieszkam w Australii i jest mi obojetne gdzie, aby tylko oczywiscie dobry fachowiec byl itd. Cena jest tez wazna, bo przeciez wiadomo :) kazdy tego wymaga. Dziekuje za nazwiska. Poszukam kogos napewno. Mialam plan przyjazdu dopiero w styczniu lub lutym ale za zimno chyba bedzie wiec lece do kolezanki do USA za 4 tygodnie i juz do Polski to blisko 8-10 godz lotu :) Znalazlam Dr. Nawrocki z Lublina a raczej z Polanicy, ale ze mam tam rodzine, znajomych to chcialabym byc blisko takich osob. ALe jak sprawdzilam to kazdy pieje ze " piekne noski robi" wiec to chyba nie ten wykonawca bedzie! Bo ja wole takiego co tylko biust modeluje. A oprocz tego to mam ochote na "zlote nici" na twarzy...oj, wiem, juz wymyslam, ale chce!Moze to powinnam mowic na innym forum. Dzieki serdeczne raz jeszcze i do dalszego uslyszenia...ide spac! PAPAPAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniochy :)
Moje Drogie Chciałabym Wam podziękować dzięki Wam i Waszemu szczęściu po operacji, przestałam się bać i 23.07.2012 pozbyłam sie tego ciężaru w Klinice dr Sankowskiego. Jestem mega szczęśliwa że ma to już za soba a marzyłam o tym od 12 roku życia. W tej chwili wszystko goi się prawidłowo najgorzej mi znieść to nic nie robienie zawsze to ja wszystkim pomagałam a teraz muszę prosić innych o pomoc, ale czas szybko leci będę grzeczna i wytrzymam żeby mieć piękne piersi których nigdy nie miałam :) Powiedzcie mi jeszcze czy dwa tygodnie zwolnienia wystarczą jak długo byłyście na zwolnieniu internista chciał mi dać do końca sierpnia ale nie wiem czy jest taka potrzeba . Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Dzwonki zaciekawił mnie Twój wpis dot. dr Sirka weszłam na strone kliniki i widzę ze dodatkowo można był wykupić biustonosz modelujący. Zdecydowałas się na niego , bo ciekawa jestem czy jest on konieczny do ostatecznego ukształtowania piersi.Mój doktor polecił mi chodzic w tym co mam bo mówi ze wystarczy a ja mam zwykły bawełniany , bez fiszbin stanik do karmienia za dosłowinie 10 zł. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apazja :)
Dziewczyny jestem w domu :) Moje piersi są boskie :) Myślałam,że będzie gorzej np. z drenami, bólem itp. a jestem pozytywnie zaskoczona. Łapię się,że ciągle zerkam w lustro nie mogę się napatrzeć :) Mąż również jest zachwycony :) Jednym słowem naprawdę warto zdecydować się na redukcję. Mam nadzieję,że teraz wszystko będzie się dobrze goiło. Jakby któraś chciała operować się w Poznaniu to znam rewelacyjnego lekarza :))) Jeszcze raz dziękuję za wsparcie :)) Pozdrawiam wszystkich :))))) Zdesperowana 44- ciesze się,że razem przechodziłyśmy przez to, odezwij się jak wyjdziesz z kliniki :)) Pamiętaj zmienić teraz pseudonim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Baniochy witaj...chyba już nie baniochy ;) Mnie operował Pan Dr Greese z kliniki dr Sankowskiego i jestem mega Nim zachwycona. Jestem 2 miesiące po i mam cudne cycuszki... są naprawdę ładnie wyprofilowane, a było makabrycznie, naprawdę. A Ciebie kto operował? Apazja, Zdesperowana...WITAJCIE W KLUBIE kształtnych cycuszkó ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
2 dynie ex Moj lekarz jest specjalista od piersi: nie tylko powiekszen i redukcji. Wykonuje rowniez rekonstrukcje. Dzieki temu otrzymal dlugi kontrakt z nfz co pozwoli mu na czesciowe sfinansowanie budowy nowego szpitala - ktora powolutku rusza. Jak polecono mi ten stanik - pomyslalam taki specjalista musi wiedziec co robi, ale sprawdzilam co to za producent i czy warto brac taki biustonosz. Okazalo sie, ze jest to medyczna bielizna z Hiszpanii, przeznaczona dla kobiet po zabiegach piersi. Moj byl bardzo prosty, sportowy, ale nie tak zabudowany jak niektore pooperacyjne. Dobry, mieciutki material. Ciagle go uzywam, dalej w swietnej formie. Nie wiem jak duzo wnosi taki biustonosz w ksztalt piersi. Oddalam sie w rece mojego lekarza i wypelnialam zalecenia. Zle zrobionych piersi taki biustonisz nie uratuje, a ladnym nie zaszkodzi i moze pomoze!? W takiej wierze kupilam ten biutonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Baniochy Kazdy indywidualnie dochodzi do siebie, operacje roznia sie stopniem ingerencji, iloscia wycietej tkanki, dlugoscia. Ja czulam sie po tygodniu ok,ale meczyly mnie spacery, bywalam slaba, duzo lezalam i odpoczywalam. Jezdzilam do kliniki na zmiany opatrunkow przez 3 tyg. W sumie chorobowe trwalo 4 tyg, moj lekarz powiedzial, ze to jest optymalny czas na powrot do pracy. Zadano mipytanie czy czuje sie dobrze i czy nie chce przedluzyc chorobowego.wez 2 tygodnie. Potem zobacz czy mecza cie zwykle, codzienne czynnosci. Czy odczuwasz bol, zmeczenie, slabosc. Wtedy zdecyduj, czy chcesz jeszcze odpoczac. Buziaki trzymaj sie i goj!! Gratuluje odwaznej decyzji i nowych cycuszkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki kochana, tak a propos? Nie czytalam poprzednich wpisow poniewaz paki\uje mieszkanie i wyjezdzam z tad na dluzszy czas... jaki za lekarz robil Twoja operacje i gdzie i za ile oczywiscie? Dzieki serdeczne i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniochy :)
Mimimimimi Tak naprawdę kiedy czytałam że jesteś tak zadowolona ze swoich nowych cycuszków poszłam też do dr Greese . Przemiły facet troszczący się o swoje pacjentki. Dzięki za przekazanie mnie w świetne ręce ;) Moja operacja trwała około 5 godzin i są przepiękne chociaż mija dopiero 5 doba :) Dzięki za polecenie świetnego lekarza :) w środę zdjęcie szwów Dzwonki Bardzo Dziękuję za odpowiedz ja jak na razie czuje sie świetnie oszczędzam sie oczywiście ale od środy kilka razy dziennie staram sie wyjść na krótki spacer :) sprawdzę 07 sierpnia jak będę sie czuła i wtedy rzeczywiście podejmę decyzję Pozdrawiam wszystkie po i te które są jeszcze przed, dziewczyny warto jeżeli tylko tego chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ...
Gratuluje nowym posiadaczką malego biustu:) Ja sie dalej nie odwazylam isc do lekarza.. Boje sie ze sie nie uda, ze facet mnie wysmieje.. wstydze sie ogromnie :( a tak bym chciala.. Moze jest tu ktos z Zachodniopomorskiego? Apazja a w Poznaniu robia na nfz?? Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apazja :)
ehhh ... Pewnie robią, nawet mój chirurg robi ale prawda jest taka ,że w tym roku nie byłoby szans na NFZ. Dlatego ja wybrałam szybką i łatwą drogę do spełnienia mojego marzenia. Nawet byłabym w stanie zaciągnąć kredyt gdyby była taka potrzeba, bo cena jest tego warta. Nie chciałam się męczyć i przechodzić wszystkich lekarzy i czekać długi okres aby zakwalifikować się na NFZ (ale dużo jest tu kobiet, które są przykładem na to,że można zrobić to NFZ). Wszystko zajęło mi 9 dni a przez te dni strasznie się denerwowałam,więc gdybym miała czekać np. 2 lata pewnie nadal miałabym duży biust-bo przez taki okres rozmyśliłabym się.Nawet mile się zaskoczyłam,bo dużo wcale nie zapłaciłam, byłam przygotowana na większą kwotę. Te pieniądze były warte bo czekałam wiele lat na takie ładne piersi.Już nie mogę sie doczekać zakupów: sukienek na cienkich ramiączkach lub bez, seksowna bielizna itp. Teraz w końcu czuje się kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, gratulacje! Zdawajcie cały czas relacje z tego jak się goicie i jak sobie radzicie z bólem, jeśli jakiś jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Baniochy... 🌻 Miło, że tak piszesz i ogromnie się cieszę, że się nie zawiodłaś na "Moim" Kochanym Panu Doktorze. Bardzo ciepły człowiek, który wzbudza zaufanie i jest świetny w tym co robi. Pisz jak Ci się goi ... czuję się z Tobą związana już..;) jedne ręce na uszczęśliwiły. Życzę Ci, abyś miała taki komfort z życia małobiuściastego jak Ja mam w tej chwili ;) Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda BC
3 tygodnie po operacji fizycznie czuje sie dobrze spie naweet na boku, mam takie dziwne wrazenie ciagniecia, ale to nic blizny pionowe bez strupkow wokol otoczki kilka jeszcze jest, te pod sa ale nimi sie nie martwie poprostu wiecej czasu potrzeba ja psikam 2xdziennie neumycyna Doktor radzil, zeby przez 3 miesiace nosic chirurgiczny stanik ktory dostalam w klinice przez 24 godziny sciagac tylko pod prysznic, powiedzial ze biust bedzie naprawde ladny, a przez kolejne 3 spac w nim a na dzien moze byc inny, ja sie tak juz do niego przyzwyczailam ze jak sciagam mam wrazenie ze mi odpadna... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniochy :)
Dzięki dziewczyny za wsparcie tak naprawdę to jak się z tym biustem czułyśmy/czujemy tylko my wiemy. Uważam, że same musimy podjąć decyzję a bliskim powiedzieć, że jeżeli chcą żebyśmy były szczęśliwe muszą to zaakceptować. Jeżeli zależy im na naszym szczęściu zaakceptują:) Mam pytanko do tych już małobiusciastych przeraża mnie noszenie tego stanika 24h, bo kiedy go prać ja swój juz z przyjemnością bym uprała. Myślę o kupnie drugiego wymiennego macie może do polecenia jakiś sklep z takimi rzeczami? Mimimimimimi Czuję się dobrze dziś rano tylko jak poszłam się umyć i postanowiłam zdjąć stanik trochę mi się słabo zrobiło to pewnie z wrażenia naprawdę są piękne, co prawda rany jeszcze pod plastrami, ale wysokość wielkość w sam raz :) Nasz lekarz ma złote rączki :) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martenka87
hej dziewczyny! ja jestem prawie miesiąc PO! Jestem trochę wkurzona bo lekarz za mało zmniejszył mi biust, chciałam małe E, a w efekcie mam około G - mam nadzieję, że nie więcej, jeszcze nie kupowałam normalnego stanika z fiszbinami... Do tego ostatnio Pani przyznała się że w zasadzie to oni bardzo mało ucieli mi gruczołu, więcej zabrali skóry i trochę tłuszczu - co jeszcze bardziej mnie wkurzyło bo przecież czekałam ponad 2 lata na ZMNIEJSZENIE a nie PODCIĄGNIĘCIE! Generalnie biust ma bardzo ładny kształt i małe sutki, ale nie jestem ustatysfakcjonowana. Trochę rozeszły mi się szwy pod sutkami i w tych miejscach cały czas mi się sączy. Kazali mi wszystko smarować Alantanem i kłaść na to namoczoną Octeniseptem gazę jałową. To samo robię w miejscach gdzie mam dziury po drenach. Tylko, że w tych dziurach robi się coś białego. Nie wiem czy to nowa skóra tak rośnie czy może dzieje się tam coś złego? Miałyście coś podobnego? Po jakim czasie zaczęłyście masować specyfikami blizny? Buziaki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda BC
Baniochy to od Ciebie teraz najwiecej zalezy jak chcesz miec piekny ksztalt to nos ten chirurgiczny stanik ja sciagam go wrzucam na krotkie pranie ide pod prysznic i jak wychodze susze wlosy i stanik suszarka latwe i przyjemne ja od ponad 3 tyg go nosze i tak naprawde sie przyzwyczailam , dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda BC
Baniochy i wszystkie dziewczyny Co do akceptacji i zrozumienia rodziny i znajomych, ja rozmawialam przed operacja z psycholozka nie mozemy wymagac od rodziny i przyjaciol akceptacji bo to nasze zycie i nasza sprawa oni nie maja pojecia co my czujemy wiec nie moga postawic sie na naszym miejscu robimy to dla siebie a nie dla kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Ruda Bc zgadzam się z twoją panią psycholog, ale mimo wszystko tak bardzo pragniemy tej akceptacji, prawda? :-) Ja wszystkim dziewczynom, życzę po operacji takiej wewnętrznej przemiany jaka zaszła we mnie. Podobam się teraz sobie, jestem pewniejsza siebie, lepiej sie czuję. Jestem bardzo szczęśliwa - tak bardzo, że wszelkie objawy braku akceptacji nie poruszają mnie jak kiedyś. Pewnie, że wsparcie mnie cieszy, ale jego brak nie wpędza mnie w depresję.Robicie to dla siebie kochane kobietki i niech to wam da siłę. Dla mnie zabieg był zastrzykiem optymizmu, szczęscia, wiary i szczyptą euforii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×