Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość happy2407
Hexe, myślę, że lepiej jednak tę docelową wagę osiągnąć przed operacją. A to, że na początku diety chudnie się szybciej to normalne - tracisz wodę i taki lżejszy (niedawno nabyty ;) tłuszczyk, a te zapasy sprzed lat schodzą wolniej. Poza tym jeśli ćwiczysz to nabierasz masy mięśniowej, która wazy więcej niż tłuszcz. A jak w obwodach? bo waga nie zawsze jest miarodajna (chyba, że taka jak na siłowniach - z pomiarem tłuszczu, masy mięśniowej i wody). Jak już jesteś na tym etapie, że tracisz wolniej to spróbuj sposobu nr 2 :) ostatni (obfity) posiłek ok. 16-stej, potem już tylko woda. Z moich obserwacji działa na 100%. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haftka
hexe_asuu sprobuj sos-odchudznie dieta Gacy ja schudlam w miesiac 12 kilo... niestety zmagam sie z czyms co sie okazalo jest choroba podobna do bulimii - kompulsywne objadanie :(... dziewczynki nie moge sie doczekac operacji i bardzo sie ciesze ze dr Dydymski bedzie mnie operowal wierze ze wszystko bedzie dobrze... i ciesze sie ze prawdopodobnie mozna schudnac po... ja do swojej operacji musze jeszcze z 10kilo zrzucic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy2407 i Haftka Dzięki za rady;) Spróbuje najpierw zamiast kolacji pić zupę krem pomidorową. Właśnie boję się, że jak po operacji zacznę w końcu biegać to stracę dość łatwo to, co teraz idzie mi z trudem, a nie wiem jak zareagują na to piersi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baniochy :)
happy2402 Pierwsze zdjęcie szwów miałam 9 dnia, ale to kilka wkoło sutków a po 16 dniach wszystkie szwy. Pewnie już jesteś po i wiesz ze zupełnie nie boli :) Strupki mam tylko pod piersiami a wszystko inne goi sie bardzo dobrze :) Dzwonki Dzięki za rady mi lekarz powiedział, że mam natłuszczać zwykłą oliwką dla dzieci a jak odpadną strupki to żel Veraderm lub Alpena byłam w aptece kosztują około 100zł nie wiem czy są tego warte. Może ktoś używał i wie czy warto inwestować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! jestem już ponad miesiąc po operacji. Dokładnie 33 dni. Mam dziurę w cycku, ale co tam. Nikt i nic nie jest w stanie (oprócz Was kochane) zrozumieć jak jestem szczęśliwa. Nie wiem jak Wy, ale ja szybko przyzwyczajam się do dobrego i już nie pamiętam swoich starych bakłażanów. Też tak miałyście? Szczęścia nie jest mi nawet w stanie przysłonić komplikacja. Będę miała dość dużą bliznę na sutku. Ale co to jest w stosunku do koszmarków z przeszłości. Do dziewczyn, które zamierzają się na NFZ w Gdańsku. Może warto czekać krócej i załatwiać w Warszawie? Ja teraz uskuteczniam wycieczki do Gdańska w każdym tygodniu, podobnie jak moje koleżanki. Każda miała z nas komplikacje, może to coś znaczy... No ale „darowanemu koniowi.... Może jeszcze nie powinnam tego pisać na forum, skoro jeszcze skazana jestem na ich opiekę, ale może przyda się to innej dziewczynie w podjęciu decyzji. Jeszcze jedno, kiedy doktory pozwalały już wam na jakąś aktywność fizyczną? Muszę zlikwidować „trzeciego cycka czyli brzuch, którego wcześniej nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem tu nowa. Tak jak Wy z tym samym problemem. Ostatnio coraz częściej myślę o operacji, ale jeszcze nie wzięłam się za załatwianie (jeśli się zdecyduję to na NFZ, bo nie stać mnie prywatnie). W związku z tym mam wiele wątpliwości, czy jeśli bym się zdecydowała na zabieg to czy lekarze i NFZ nie odrzucą mojej "kandydatury". Myślę, że było by to dla mnie bardzo upokarzające - obnażać się przed obcymi ludźmi pokazując to czego najbardziej się wstydzę po to żeby usłyszeć "NIE". Przy wzroście 154cm noszę biustonosz w rozm 75J/75JJ (brytyjska rozmiarówka). Oczywiście dolegliwości ze strony kręgosłupa też mam ale nigdy nie byłam u ortopedy. Wszystko "zwalałam" na dwójkę moich dzieci, że to od dźwigania ich i ciągłego schylania się. Mój 6 letni synek jest niepełnosprawny. Do końca mojego życia będę się nim opiekować i dlatego zaczęłam się m.in. zastanawiać co za parę lat będzie z moim kręgosłupem. Dziś mam 32 i już boli... Dziewczyny, które zmniejszałyście piersi na NFZ, powiedzcie proszę jaki rozmiar biustonosza (przy jakim wzroście/wadze nosiłyście przed operacją, czy robiłyście rtg kręgosłupa i czy wyszły jakieś nieprawidłowości. Jak przebiegała rozmowa z ortopedą czy bardzo musiałyście się nastarać o skierowanie do poradni chirurgii plastycznej? Czy któraś z Was jest z Warszawy lub w Warszawie wszystko załatwiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BG55
Witam, dziewczyny wnioskuję że ja chyba jestem jedną ze starszych, które poddały się operacji pomniejszenia piersi (55 lat), robiłam operację na NFZ, zakwalifikowano mnie we wrześniu 2011 r. Musiałam mieć zalecenia od ortopedy i neurologa i przed operacją opinię psychologa, no i udało mi się to wszystko załatwić. W przychodni, a było to we Wrocławiu wpisano mnie na listę oczekujących na operację i kazano czekać na wezwanie. Doczekałam się na tę operację 27.06.2012. Operacja przebiegła bez komplikacji (mimo mojego wieku). Zmniejszono mi piersi o 2,5 kg tj z jednej 1,2 kg a z drugiej 1,3 kg. W szpitalu byłam 9 dni. Pierwsze szwy zdjęto po 12 dniach, a następne dwa dni później. Szwy i potem blizny kazano mi smarować kremem z witaminą A. Goją się dobrze. Potem będę naklejać silikonowe plastry na blizny "Sutricon",już je zakupiłam przez internet bo w aptece bardzo drogie prawie o 100%. Pozdrawiam i życzę powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Hej dziewczyny Ja już jestem trochę ponad 3 tygodnie wszystko goiło się ładnie a tu dziś spostrzegłam ze wyszedł mi szew po biustem .Pamiętam ze wielę z Was po tez to przechodziło to pliss doradzcie co mam robic? Kontrole mam za dwa tygodnie nie wiem czy mam próbować go sama wyjać czy przyciać go przy skórze by sam sie wchłonął poradzcie coś proszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
2dynie ex Mi pielęgniarka kazała przyjechać jakby się coś działo. Wyszły mi szwy więc pojechałam. Wyjęła i powiedziała że następne mogę delikatnie sama wyjąć i zdezynfekować wodą utlenioną. Jakby się okazało, że jest długi, czy ciężko wychodzi - przyciąć. Reszta wyjdzie lub się rozpuści. Pozdr. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda sporo dziewczyn zalatwialo i robilo operacje w warszawie. ja tez, ale jeszcze jestem wsrod oczekujacych na operacje. przy wymiarach, ktore podalas na pewno Ci sie uda, o to sie nie martw, tylko dzialaj :-) poczytaj to forum, znajdziesz wiele informacji, ktore rozwieja Twoje watpliwosci na rozne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiegoś ortopedę z Warszawy, który nie sprawia kłopotów ze skierowaniem do poradni chirurgii plastycznej? Lekarz pierwszego kontaktu przecież nie da mi kilku skierowań do ortopedy, żebym mogła chodzić do skutku... Bardzo proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 dynie ex
Dzwonki dzieki próbowałam go sama wyjąc ale boli wiec dałam sobie spokój.Przykróciłam go przy skórze , odkaziłam i sobie spokojnie poczeka na kontrole i niech lekarze decyduja co z tym zrobić.Dzięki za odpowiedź :) zurfilda Ja robiłam na nfz w Krakowie i tez mam 32 lata :) Potrzebowałam tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni chirurgii plastycznej a tam po zakwalifikowaniu robiłam w szpitalu ekg, prześwietlenie klatki piersiowej, grupę krwi, czas krzepniecia , ogólna morfologię i tyle.Chyba od kazdej poradni cos innego wymagają.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Zurfilda Witaj :D Ja robiłam wszystko w warszawie na NFZ. Teraz moją drogą idzie 70FG i Ona będzie miała w ten piatek operację. Jesli mi podasz maila to wyslę Ci namiary na ortopedę. Ona jest w prywatnej Klinice, ale nikt mi nie robił problemów, że mam opinię od lekarza nie z NFZ. Ona sama z wielkim zrozumieniem podeszła do tematu i wystawiła mi bardzo dobre zaświadczenie. Ja miałam 75 H/J i mam 174cm wzrostu. Rozbiłam w szpitalu na Wołoskiej, czeka się krótko. Jestem 2,5 miesiąca po operacji. Wszystko zagojone ładnie, tylko pracuję nad bladością szwów... ;) BG55 :) Ja też najmłodsza nie jestem, ale na bycie szczęśliwą jest zawsze dobry czas. Niech Ci się pieknie goi. Pozdrawiam ciepło. Ewunia 33 Mam to samo, tę radość z bycia lekką i...normalną. A jak moje obecne chcę wyeksponować to...są podwójne push up hahahaha ale się usmiałam jak zobaczyłam. To zwiększa biust o 2 numery ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi mój adres zurfilda@o2.pl, czekam na wiadomość z niecierpliwością, może masz jakieś fotki sprzed i po? Rozumiem, że to bardzo osobiste ale jakbyś mogła wykadrować, żeby były bez twarzy, albo w ubraniu, bardzo jestem ciekawa osiągnięć. Czy lekarz pierwszego kontaktu nie robił problemów ze skierowaniem? Czy neurologa też musiałaś zaliczyć? Jeśli tak to po co? (jakie zaświadczenie musi wystawić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ewunia 33 Hej kochana jak ta dziura u ciebie wyglada? Bo ja tez mam ten problem.... :( możesz mi to opisać.... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
Siema dziewczynki moje !!!!!!!!!!!!!! mi się żyje wspanialeeee :) wakacje bez stresu i głupich komentarzy od zboczonych idiotów !! po prostu CU DO WN IE się żyje :) staniczki wszędzie mogę kupić i jakie tylko mi się podobają :) staniczki, bluzeczki, sukieneczki wszystko o czym jeszcze rok temu marzyłam i w końcu to mam :)bo jeszcze rok temu klęłam naturę za tamte cholerstwo ! kurcze, to już 9 miesięcy a czuje się jak bym od zawsze miała miseczkę D :) PS. czucia nadal nie mam w dolnych częściach piersi i w sutkach ale mi to wcale nie przeszkadza... :) widzę że kulka nas tu dołączyło i dobrze dziewczyny decydujcie się ja polecam z całego serduszka :) a jak tam u was :) ??? Buuuuuziale dziewuchiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Młoda już malocycata Czy twoje piersi po 9 miesiącach wyglądają inaczej niż wcześniej? Ja jestem 3 miesiące po i zastanawiam sie czy jeszcze cos sie zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Pomyłka 4 miesiące po :) ale ten czas leci ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Młoda 🌻 Dzięki zdjątkom Twoich cycuszków PRZED i PO operacji podjęłam decyzję. Zakochałam się w nich i tez takich pragnęłam... Mam je już 2,5 miesiąca... sa piękne, moje, lekkie i nowe :D Nie bola plecy, biegam, nic mi nie przeszkadza jak spię, jak sie przekręcam a i sex jest inny, lepszy juz nie myslę gdzie są moje piersi, gdziel leżą, gdzie spadły ;) Teraz skupiam się na innych przyjemnościach chociaz sutki nie maja czucia, ale jest wspaniale i tak.... :) Mam nowa bieliznę...nawet moge kupic w La Sensa ;), nowe koszulki nocne. Worki pokutne ukrywające wiszące bakłażany wyrzuciłam, teraz sa koszluki, sexowne haleczki hahahah :D Młoda...wiem o czym piszesz, ja już nie Młoda, ale szczęsliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Młoda 🌻 Dzięki zdjątkom Twoich cycuszków PRZED i PO operacji podjęłam decyzję. Zakochałam się w nich i tez takich pragnęłam... Mam je już 2,5 miesiąca... sa piękne, moje, lekkie i nowe :D Nie bola plecy, biegam, nic mi nie przeszkadza jak spię, jak sie przekręcam a i sex jest inny, lepszy juz nie myslę gdzie są moje piersi, gdziel leżą, gdzie spadły ;) Teraz skupiam się na innych przyjemnościach chociaz sutki nie maja czucia, ale jest wspaniale i tak.... :) Mam nowa bieliznę...nawet moge kupic w La Sensa ;), nowe koszulki nocne. Worki pokutne ukrywające wiszące bakłażany wyrzuciłam, teraz sa koszluki, sexowne haleczki hahahah :D Młoda...wiem o czym piszesz, ja już nie Młoda, ale szczęsliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda już MALOcycasta
Elessi tak piersi się troszkę zmieniły... są bardziej naturalne (wiszące bez stanika) ale to tak minimalnie... no takie normalne ;p oj leci leci ten czas u mnie już 9 mies he a dopiero co odkryłam kaffeterkę moją kochaną i 2.IX minie rok jak miałam ustalenie terminu... he he Mimimimimi cieszę się że Ci pomogłam :) :* mam nadzieję że więcej nieszczęśliwych babeczek zdecyduje się na tę euforię hihi mi kaffcia też dużo dała... psychicznej otuchy bo zdecydowana to ja już byłam od lat.. tylko co przed zabiegiem jest stres i dużo pytań i w ogóle dużo wszystkiego... i właśnie laleczki z kaffci mi pomogły przez to przetrwać :* Dziękuję wam wszystkim :* za to że po prostu jesteście :) teraz już tylko kolejne marzenia zostały do spełnienia :) (głupia poprawka z matmy która i tak teraz w sierpniu nie zostanie zaliczona i jakaś praca od września lub upragnione dzieciątko {to zależy ok Krzysia naturalnie }) ok 3majcie się dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleesi napisz do mnie na email. Nie chce tu na forum horrorow opowiadac dziewczynom. adres ponizej. malocycata, dasz sie namowic na zdjecia aktualne. Bardzo jestem ciekawa efektow po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
młoda małocycasta podłączę się do próśby ewuni o zdjęcia aktualne. ;-) dziewczyny, kiedy po zabiegu można zrobić USG. Zapomnialam ostatnio spytać lekarza, a moja następna wizyta dopiero z 2 miesiące. elessi jak się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
młoda małocycasta podłączę się do próśby ewuni o zdjęcia aktualne. ;-) dziewczyny, kiedy po zabiegu można zrobić USG. Zapomnialam ostatnio spytać lekarza, a moja następna wizyta dopiero z 2 miesiące. elessi jak się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holy69
hejka :) Dzwonki ja usg piersi robiłam w kwietniu, czyli 3 miesiące po zabiegu. Czasami tutaj zaglądam i podczytuję....sorki, że nie piszę, ale zazwyczaj jesteście szybsze w odpowiedziach...hihi Euforia nadal u mnie, czego i wszystkim życzę. Pozdrawiam cieplutko wszystkie Dziewczyny przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Dzwonki U mnie jakoś leci powoli :) bez szału....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ewunia 33 Napisałam do ciebie zobacz czy doszło i daj znać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co się stanie jeśli po operacji schudnę 10-15kg? Czy to chodzi tylko o to, że cycki mi obwisną, czy jakieś poważne problemy? utrata kształtu? i czy po operacji ćwiczenia na podniesienie piersi dalej będą działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
hexe_asuu czytałam amerykańskie forum na ten temat. Dziewczyny piszą, że sporo zależy od tego gdzie wcześniej chudłaś przy zmianie wagi. Jeżeli nie spadały ci piersi - po redukcji też nie spadną wiele. Większość z nich nie zaobserwowało żadnych zmian - lub niewielkie, piszą że może piersi stały się odrobine mniej pełne i zmienił im się obwód pod piersiami. Pani po 50 schudła 14 kg, piersi są ciut mniejsze i wogóle nie obwisły. Jedyna z takim problemem schudła aż 35 kg. Troszkę uspokojona? ;-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×