Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
kama69 ja jestem 3 tygodnie po zabiegu dopiero 3 dni temu zdjęli mi szwy a jak długo smarowałaś betadyną bo mi kazali 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już nie pamiętam za bardzo, lewą pierś dłużej, bo się bebrała. Lekarz mi nawet założył 5 tygodni po operacji 3 szwy dodatkowe i wtedy znów smarowałam betadyna przez kilka dni. To nie jest kwestia - ile czasu minęło, tylko raczej, jak się goisz? Jak już nie ma otwartych ran, tylko blizny, to betadyna niepotrzebna, bo nie ma czego odkażać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
właśnie wszystko mam ok żadnej rany akurat jeszcze mam na 2 razy tej maści to ją skończę i będę używać altacet a 12.03 mam wizytę to zobaczymy co powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sory za przerwę w pisaniu ale po wczorajszych driniach troszkę dzisiaj zaniemogłam.Zonna123 wyślę zaraz ci fotki .Zabko ty moja zadzwonię do ciebie tylko jakoś nie mogę się zebrać bo wiecznie mam coś do roboty ale obiecuje odezwę się może jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna i za duza agatka wysłałam wam fotki.Dziewczyny trochę mam doła bo widzę że moje blizny zamiast coraz mniej to są coraz bardziej widoczne i czerwone ,zwłaszcza na tej lewej piersi nawet miesiąc po operacji lepiej wyglądały niż teraz czy któraś z was tych co miały operację parę mies. temu też tak miała pomóżcieeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duza agata
Ja chyba na razie nie ide pod noz, bo mam wyjazd do pracy za granice. Jeszcze musze jechac sama, bo kolezanka zrezygnowala :( Wzielabym kogos ze soba ale nie mam kogo :( Dzieki za linka, kupie sobie taki olejek przed operacja. Aguska65h mi sie po zdjeciach wydaje wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blizny przechodza proces dojrzewania, wkrotce po operacji robia sie czerwone, pozniej niemal fioletowe, nastepnie bieleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje oprócz tego że są bardziej czerwone to też jakby zrobiły się szersze wcześniej były takie cieniutkie kreseczki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska ja jestem ponad 3 miesiące po i powiem Ci, że w niektórych miejscach blizny mam takie, że to całe smarowanie to można sobie w d... wsadzić. Wokół brodawek pięknie- jakby nie były wycinane , wcale nie widać blizn. Poziome cięcia - takie sobie, a pionowe - jak u Ciebie, wczesniej wydawały mi sie mniej widoczne niż teraz. Tyle, ze ja to chyba mam gdzieś :/ monia szaleje na poprawinach albo odsypia wesele i cisza na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny>>> Dzieki za fotki, juz sobie jakos układam jak to bedzie... :) Leże jeszcze chora i szlag mnie trafia ze mi nic nie pomaga... a do czwartku blisko. Bliznami sie nie przejmujcie trzeba czasu i wytrwałości, próbujcie różne specyfiki napewno któryś pomoże. ja po innej operacji próbowałam trzy i dopiero ten oststni pomógł i teraz nawet nie widac. Ale musiało upłynąc troche czasu tak z 1,5 roku zeby było ok tak wiec zycze wam cierpliwości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, właśnie wróciłam do domu. Tańce były do 5 rano , potem wzieliśmy pokoj na górze :) Teraz sie szykuje na poprawiny, ale średnio mam ochote iść bo trope otarłam i bardzo chrypie...........to ostatnie to efekt śpiewu wespół z orkiestrą. Aguśka co Ty mówisz z tymi bliznami? Naprawde coś Ci sie tam "psuje" ? Zmartwiłaś mnie tym , miałaś takie ładne cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co niczym nie smaruję blizn bo jeszcze prawa pierś mi się nie zagoiła, teraz na topie są maści na bazie silikonów, taką też mi lekarz polecił. dziewczynki kiedy po operacji zaczełyście uprawiać sport??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
Mam pytanie czy lekarz rodzinny może też wystawiać skierowanie na operacje zmniejszenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Mnie jeszcze bimbałki się nie zagoiły , ale pewnie też będę borykać się z problemem blizn , zwłaszcza na prawej brodawce tam gdzie mi się rozeszła . Na tą chwilę martwię sie coraz bardziej bo widzę różnice w wielkości bimbałków . Prawa pierś jest naprawdę dużo wieksza , widać to zwłaszcza jak zrobie sobie zdjęcie , wtedy to bardzo widzę i zaczyna mnie to irytować !!! Lekarz mi mówił że jak coś to poprawimy ale cholernie boję się nawet myśleć o kolejnym cięciu !!!Jest już prawie 6 tygodni po operacji a ja dalej z ranami i w dodatku nierównymi cyckami ,mam wątpliwości żeby się choć ciut wyrównały . No tak tyłek odżył i zaczynam wybrzydzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, ja parę dni temu odkryłam że moja lewa pierś jest większa niż prawa..ale wcześniej tez miałam asymetrię, myślałam że to wyrównają jednak nie zrobili tego ale nie wyobrażam sobie znowu sie kroić nie jest to jakieś mega widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja smaruje blizny żelem z silikonem(dermabliz), olejkiem różanym i trochę stosowałam plastry ale krótko nie jestem w tym systematyczna bo i tak mam wrażenie to g**no da ale sama już nie wiem mam nadzieje że do lata trochę zbledną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Od lekarza rodzinnego mozesz dostac skierowanie do przychodni chirurgi plastycznej ze wskazaniem ( silne bóle kręgosłupa spowodowane przerostem sutka i opadnięciem piersi).Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Aguśka65 Witaj:-) .Ja smaruje tym kremem "Scar Repair"ale tez mi jest trudno powiedziec ,czy pomaga,bo te blizny tez są inne niż na początku.Dwa dni temu na lewej piersi zrobił mi sie mały ropniaczek-na bliznie pionowej i teraz pryskam octaniseptem i przykładam bactigras.Ogólnie nie wiem jak u Ciebie,ale mnie jeszcze piersi w dole bolą,tzn,są takie jeszcze wrazliwe,obolało dretwe.Bardziej ta lewa,ale to dopero 4 mc,a conajmniej do pół roku,mają prawo się goić.Ja też nie jestem już pierwszej młodosci ,to może dłuzej potrwac ( do roku).Aga jak chcesz to wyslij mi fotki,a ja tez ci podesle teraz,bo mam męzusia w domku,bo z dorosłymi dziećmi jest trudniej sie dogadać,jeszcze jak są w klasie maturalnej.Pozdrawiam całą rodzinke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plejadaaa
proszę o odpowiedż , czy miesiąc po operacji można jechac na wakacje do ciepłego kraju??? bardzo prosze o wasze zdanie bo trafiła mi sie okazja wyjazdu ale nie wiem czy się decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział,że jak będę jechać na urlop to mam smarować piersi z filtrem 50 bo strój kąpielowy nie chroni przed promieniowaniem a ważne,żeby blizn nie opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z przeszczepem, ile Wam się goily sutki? Na prawej brodawce mam jeszcze strupy, z lewej wysiek. To już 5 tyg po operacji i powinno się chyba zagoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wesele wesele i po weselu, było fajnie. Dziewczyny jak tak czytam Was starsze stażem pooperacyjnym :) to zaczynam sie normalnie bać tego gojenia, myślalam ze tylko w pierwszych tygodniach może sie coś popaprać a tu sie okazuje, że na każdym etapie może coś wyjść nie tak. I jeszcze ta asymetria. Miałyście tą róznice od początku czy przy gojeniu się zrobiła ta asymetria? Bo jak ja jestem już prawie 7 tyg po i mam równe to już chyba mi tak zostanie? zauważyłam też że zaczęły już delikatnie opadać, spod pach wyszły już prawie całe i powiem Wam, że jakieś wielkie są.........Troche mnie to przeraża bo mam wrażenie, ze one się powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
natka80kl 7-9 tyg, jak juz byly calkowicie wygojona, bez zadnych strupkow. myslalam,ze opuchlizna schodzi po kilku tyg, bo piersi mialam juz miekkie, a w czwartym-piateym m-cu jeszcze od srodka cos oschodzilo-jakby powietrze ze mnie zeszlo i znow troche zmalaly-z malego poczatkowego G (duze F) - w 5 tyg, do teraz 7 m-c rozm E lub male F.zalezy jaka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetem miesiąc po operacji i też mam jeszcze strupki w okolicach sutka, taki największy odpadł jakieś dwa dni temu :) moja dziura powoli się zarasta! poza tym zauważyłam,że piersi są miękkie i faktycznie trochę opadły. Nie wiem czy ta asymetria moja nie wynika z tego że pod prawym cyckiem miałam cały czas opatrunek z gazy i jest ona jakby "wgnieciona" od spodu...zobaczymy jak się wygoi może to się wyrówna. Monia potem zrobię kilka fotek to Ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ok. dzieki. Dziewczyny nie wiem czy sie nakręcam czy co, ale tak sie zaczęłąm przygllądać moim i widze pare nieprawidłowości. Prawa pierś lekko większa i dopatrzyłam sie też że sutki są na różnej wyskości i jakby w ogóle kształt jest różny. Lewa jakby mniej w środku pełna, a prawa jakby miała więcej ciała w środki. Musi mi ktoś zrobić fotki tak dokładnie na wprost to wyśle Wam zebyście oceniły, czy dobrze widze czy sobie wkręcam, bo może juz doszukuje się nie wiadomo czego "bo dupa odżyła" :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam te zdjecia i na moje oko to są różnice, tylko nie takie bardzo rzucające sie w oczy. Aguśka Tobie wyśle pierwszej, zerknij i powiedz jak Ty to widzisz bo ja chyba nie jestem do końca obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×