Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
hej dziewczyny czy wy też macie takie wrażenie że brzuch jest większy od cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia kielczanka Ja urodziłam trzeciego synka majac 42 lata i jest sliczny jak dziewczynka,ubieram go jak chłopca,a ludzie pytaja sie czy to dziewcznka czy chlopiec.Z wymarzonej dziewczynki została uroda:-) 'Monia zycze Ci przefantastycznej zabawy weselnej.Ja juz nie pamietam kiedy sie bawiłam.Mój meżus tez nie lubi małobiusciastych i doktorkowi powiedział,ze nie za małe,a on go słuchał,bo powiedział,ze maz tez ma cos do powiedzenia w tej sprawie.A teraz jest zadowolony:-) Monia,a twoj stan ciazowy,to juz fakt,czy falszywy alarm? Bo jak to wpłynie na biust dopiero co zrobiony?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba ja choc brzucha duzego nie mam to i tak mam wrazenie ze jest wiekszy od bimbałków zabka dziekuje za zyczenia :) co mojego stanu bede wiedziala gdzies za tydzien ale mam nadzieje ze nie, przynajmniej nie teraz. Ja marzyłam o synach a mam dwie córki :) taki to los he he. No ale 3 syn w tym wieku i jeszcze taki sliczny to tylko czysta radość, pewnie jestes szalenie dumna z siebie i synusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do Zabki własnie o piersi martwie sie najbardziej, przeciez jeszcze nie sa wygojone.Bo dzieci sie nie wyrzekam jak maja byc to będą........a jak by co i była 3 córka to pożenię te moje 3 gwiazdy z Twoimi trzema kawalerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
ryba 33 Nie przejmuj się ja na początku byłam przerażona że brzuszysko większe od cycków , co ja najlepszego zrobiłam ! A teraz motywuje mnie to do prostowania się , bo strasznie się garbie przez zniszczony kręgosłup . Brzuch jest i pewnie już będzie bo więcej chyba nie uda mi się schudnąc ale co tam , Inaczej też będzie jak cycki bedą w normalnym staniku a nie sportowym który nie czarujmy się spłaszcza te nasze kochane bibałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
ja jestem 3 tygodnie po operacji i mi doktorka mówiła że przynajmniej pól roku nie mogę zajść w ciążę bo sobie narobię kłopotów oby tobie monia wszystko dobrze poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia Kielczanka Ok.Bedziemy dla naszych przyszłych wnukow i wnuczek SUPER BABCIAMI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Tak sobie cichutko siedzę w kąciku i przysłuchuję się rozmowie ale...Ja też obawiam się o mój brzuch..tzn o mój bębenek :D powinni refundować także odsysanie tluszczu i plastykę brzucha :D co z tego ,że piersi będą już po tuningu jesli wałki tłuszczu będą szpeciły efekt...jak narzekać to pełną gębą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba ja tez to wiem, ale ten mój facet jest nieodpowiedzialny i mnie oszukał bo bardzo chce mieć drugie dziecko. Jestem strasznie zła na niego ale co zrobić. Wykrzyczałam złość, zrobiłam awanture a będzie co będzie. Wiem jak to brzmi, ale wierz mi sytuacja była taka ....jak to określić, nie miałam na nią wpływu bo mnie oszukał, ze sie zabezpieczył, rozumiesz? A tabletki odstawiła przed operację i miałam zacząc je brać teraz od marca jak sie wszystko podgoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Monia Zrób się na bóstwo i baw się świetnie ... Zobaczysz ile komplementów otrzymasz ! Tylko się nie opij za bardzo bo jeszcze się okaże że wszystkim pokażesz swój nowy nabytek haha a i może listonosz się pojawi na weselu i bedą wszyscy w kąplecie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
gogusia w 100% się zgadzam , powinni robić to w komplecie żebyśmy nie musiały cierpieć dwa razy .... choć która by wytrzymała taki ból ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja zrobie sie bóstwo obiecuje :) A z tym pokazywaniem to jest taki problem, ze ja na trzeźwo chce wszystkim pokazywać ha ha ha. A po pijaku to chyba tylko pies w budzie mnie nie obejrzy ;) Nie no trzeba jakąś godność zachować.....W końcu człowiek ma swoje lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny Ja tez zgłupiałam.Jak miałam duzy biust to brzuch był płaski,a po zmnijszeniu cyckow chyba mi wszczepili tasiemca,bo jem jak zwariowana i takiego macka to ja nie miałam nigdy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja dałybyśmy radę...trzeba cierpieć by być piękną...mnie to dopiero czeka ale już się martwię o moje oponki...tyle,że moim najwiekszym problemem jest to,że KOCHAM jeść!!! Właśnie piekę maślane bułeczki...no wiecie..tak na kolację z miodzikiem i mleczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia witaj w klubie, ja tez kocham jeść. Tyle że nie znosze słodyczy. Także bułeczki maślane z miodzikiem odpadają, ale jakbyś robiła schabowe z golonką i karkówką zakrapianą seteczką to sie pisze jak nic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem, po co tu wlazłam przeczytałam o tych bułeczkach i ślinotok mam taki mam brzuch bez tych cycków, ze już nie wiedziałam co robić, zmobilizowałam sie i od kilku dni jestem na diecie 1400 kalorii i głodna jestem, szczególnie wieczorem, a tu bułeczki, karkówki itd Aż mnie zassało- dzięki miłe panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama bo Ty nie czytaj o bułeczkach tylko o karkówkach :):) :) W zyciu nie utyjesz tak od samego mięsa jak od słodyczy. Ja jestem żywym przykładem. Zrobiłam pomiar kalorii na życzenie moje fizykoterapeutki. No i wyszło, że ja zjadam tyle kalorii co facet pracujący na budowie i nic nie tyje chociaż obecnie niewiele sie ruszam. Ona była w szoku czemu. Jak jej powiedziałam że tyle jem ale tylko mięcha i warzyw to wszystko zrozumiała. To słodycze ogólnie węglowodany są przekleństwem w diecie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam...ja uwielbiam i bułeczki i karkówkę i wszystko co ma zapach ,smak i wkłada się do buzi.....;) jakkolwiek to brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gogusia przerzuć sie na samo mięcho a zobaczysz efekty w ciągu miesiąca. zachecam hi hi :) Nie ma to jak miesiwo. Mówie Ci. Ja to Cie jednak musze tutaj przekabacić na inną dietę ;) Będę miała powód zeby Cie odwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz rację...muszę rzucić słodycze ale może nie teraz...właśnie wyciągam pierwszą partię bułeczek zaznaczę ,że ciasto robie z 2 kg mąki :d troszkę mam do zjedzenia.Więc może ta dieta od jutra ;) a jeśli chodzi o odwiedziny to nie musisz mieć pretekstu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaha Monia wybacz...obiecuję,że dziś nie tknę już ale jutro na śniadańko muszeeeeeeee!!!!!!! A póżniej już zero słodyczy.....Hmmm ale wieczorkiem mam gości i muszę coś upiec :((( no i jak tu daćkomuś słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
MONIA KIELCZANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka będzie dobrze bo musi tak być innej opcji nie ma a pytałaś lekarza co będzie teraz jak już jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mnie bierze jakiś wirus wszystko mnie boli kaszle i wogóle wyglądam ja by mnie coś przejechało ha ha nażarłam się czosnku i ma pomóc.U mojej córki w szkole panuje jakaś grypa bostońska może to dziadostwo i mnie dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba pytałam lekarza i rokowania nie sa dobre. Co do choroby możliwe że złapałaś ta podłą grype z USA ale moze to nasza szlachetna odmiana? he he he :) Ja to znowu jestem jak cyborg - Rano biore prysznic za 5 minut wychodze tylko w szlafroku na dwór z psem i tak stoje i pale faje. I nic mnie nie bierze. Ostatnio jest mi tak gorąco, że wychodze w samym podkoszulku i majtkach na dwór i też mnie nic nie bierze, Jak mnie sąsiad w czapce i kurtce tak rano zobaczył to popatrzył jak na zjawe, aż mi sie głupio zrobiło i sie schowałam - no Bożesz ty mój, jak mi było dziwnie...ja w majtkach a on w zimowej kurtce. - .oczywiscie nie wspomne, że miałam ochote pokazac mu swój nowy biust. Nie dlatego że go lubie, ale ot tak dla pokazania ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×