Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

O matko poważnie 4lata?? Ja czekałam 4miesiące! kurcze to już chyba lepiej tak jak ja jechać przez pół polski niż tyle czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
Marta, mój obecny rzmiar sadze ze 70 C aczkolwiek jeszcze mam opuchniete mocno piersi poniewaz przed operacja miałam rozmiar 70 K i redukcja była dosc duza wiec ma prawo dlugo sie goic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
poważnie 4 lata, aczkolwiek warto było. bardzo chciałam byc operowana w Polanicy , ekarze cuddowni a co wazniejsze blisko domu ( mieszkam 11 km od Polanicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola1990buziale dzięki za odpowiedź :). Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
to fajnie że masz C. ja przed miałam 80 L/M coś takiego, po myślałam że będzie D bo wyglądał na bardzo mały, ale jak już opuchlizna zeszła, wszystko się zagoiło piersi troszkę opadły to mam 80 F, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina lina coś niepokojącego się działo podczas pobytu w szpitalu? Pytam bo byłam operowana miesiąc przed Tobą i mnie nie kazano zjawiać się na kontrolę. Kto był Twoim lekarzem prowadzącym? Tzn kogo masz na wypisie? Pozdrawiam :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nic się nie działo nawet na wypisie mam napisane ze żadnych problemów nie było. moim prowadzącym był Korzeniowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług dr Osucha,jestem bardzo zadowolona,odpowiem na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś korzystała z usług dr. Czopkiewicza z Opola? Pozdrawiam. Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Cie Gość ja ide 27 zmniejszyć piersi powiedz czy to dobra decyzja odnośnie wyboru lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam sie jakis czas temu o klinike w Poznaniu, czy za takie pytanie usuwaja posty? Bo moj zostal usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Jak na NFZ to w Poznaniu nic takiego ani w okolicy nie znajdziesz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejszałam piersi u dr Osucha,z J na D.Jestem bardzo zadowolona.Operacja i okres pooperacyjny przeszedł bezbólowo,pobyt w klinice to była czysta przyjemność. Jestem dwa miesiące po operacji,czucia w brodawkach nie mam,tak samo blizny są bez czucia.Blizny to cienkie kreseczki.Mogę chodzić teraz w przejrzystych sweterkach bez stanika.Wszystkim bojącym się powtarzam ,że naprawdę nie ma się czego bać,spokojnie można iść z uśmiechem na twarzy,teraz marzy mi się jakiś lifting,i też pójdę do Lasermedu,mam 45 lat.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z wielkimi cycami ,obcinajcie te wymiona i róbcie sobie piękne cycki,warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz podzielić się ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
współczuje braku czucia w brodawkach, ja jestem zaledwie miesiac po operacji zmniejszałam z K do C i czucie mam w całych piersiach, w brodawkach również, ja mam dopiero 24 lata wiec dla mnie to dosc wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie ma ponad 40 to też jest ważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
dlatego własnie współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ,że czucie potrafi wrócić po roku,każdy ma inaczej,więc nie panikuje.Blizna po cc była bez czucia ponad pół roku.Nerwy muszą się odnowić i to czasem trwa krócej a czasem dłużej,Jestem dobrej myśli.A płaciłam 12 tys kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
ja jestem 5 mieś po i jak sciskam sutek to czuję , wraca też powoli czucie po bokach piersi, wiadomo czucie w sutkach jest ważne podczas sexu, ale jak by nie wróciło to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkija
Kasia, rozumiem, że miałaś przeszczep brodawek? Jak długo czekałaś na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam przeszczepu brodawek,tylko na szypule.Czekałam miesiąc może krócej kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkija1238
To dosyć duża redukcja i wyszło na szypule, super :) Możesz napisać ile masz lat? Ja się ciągle zastanawiam, bo jestem już trochę starsza :( ale strasznie bym chciała zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkija1238
Już widzę ile masz lat :) extra. jestem dychę starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 45 lat,jestem szczupła i tylko te cyce 60J były masakryczne,teraz wygladają super.Nie zastanawiaj się tylko działaj,warto.Jutro idę na dyskotekę ,oczywiście sukienka bez pleców i bez stanika pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkija1238
Kasia, szukam zdjęć cycek po ...dr Osucha i nie mogę znaleźć. Może masz jakąś stronkę gdzie są zdjęcia piersi przez niego operowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że jesteś dychę starsza nie znaczy ,że nie możesz mieć pięknych cycków.Zapomniałam napisać,że kręgosłup przestał mnie boleć praktycznie od razu,a latami chodzilam na rehabilitację.Twoje piersi będą wyglądały coraz gorzej kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam stronki,on sam ci pokaże zdjęcia,moje są super i robiła moja znajoma też ma super.Facet zna się na rzeczy uwierz na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkija1238
Dzięki Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×