Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Jestem rok po operacji. Mam taki sam stanik jak cara, tylko firmy Z bra za 280 zł. Jest rewelacyjny. Noszę go do dziś, śpię w nim i chodzę na fitness. Sprawdza się w każdej sytuacji, jest bardzo komfortowy i absolutnie przez ten rok się "zamortyzował". Paulina, nie warto oszczędzać na nowych piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota ja z góry uznałam, że jesteś z Warszawy skoro wspomniałaś o orłowskim :) te biustonosze można kupić w wielu miejscach. Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dorota. W szpitalu Orłowskiego nie kupisz. Polecam sklep dla amazonek rokoko na targowej 12 lub filia na roentgena. Z resztą rokoko ma wiele sklepów w większych miastach Polski. Sprawdź na stronie sklepu. Mają duży wybór firm i modeli. W Orłowski wymagają stanik od razu przed zabiegiem bo lekarz ubiera Cię w bieliznę zaraz po zabiegu na sali operacyjnej i po swojemu układa w staniku biuścik z opatrunkami. Ja pojechałam do szpitala bez biustonosza bo wydawało mi się lekką pomyłką kupować stanik przed zabiegiem jak nie wiadomo jaki rozmiar wyjdzie i zasugerowałam się wpisami dziewczyn z forum że wróciły do domu w bandażach. Szanowny pan mąż został wysłany przez doktora w celu nabycia:) bo lekarz chciał zobaczyć stanik przed zabiegiem i zabronił kupować sportowy:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt te staniki pooperacyjne są sporym wydatkiem ale sprawdzają się genialnie. Ja mam problem "przesiąść" się na normalną bieliznę. Pooperacyjne są komfortowe w użytkowaniu i świetnie trzymają, super na fitness, do biegania czy na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie i wypytujcie lekarzy jak układać 'świeży' biust w staniczek pooperacyjny aby miał później ładny kształt i nie było np. bułeczek pod pachami w szczególności jeśli ma się nad programowe kg lub innych problemów. Pielęgniarka która się mną zajmowała także była po zmniejszeniu biustu i powiedziała że żałuje że nie słuchała zaleceń lekarza by spać na plecach bo przez to popsuła sobie kształt piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w orłowskim nie miałam od razu. mąż po operacji jak,lekarz powiedział jaki rozmiar wyszedł pojechał i kupił właśnie na Targową. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
paulinalina witaj, ja mialam sportowe- 2 sztuki, pierwszy okazal sie za maly pod biustem po operacji. Koszt ok 60-80zl, juz teraz ceny dokladnie nie pamietam, ale sprawdzil sie super, a pozniej nie bylo mi szkoda go wywalac. ja nie nosze stanikow miekkich tylko takie na fiszbinach, ktore ladnie modeluja biust, wiec i tak bym go nie wykorzystala. staniak specjalnego nie uzywalam,wiec nie bede sie wypowiadala czy jest lepszy od sportowego, bo tego nie wiem. gratulacje z powodu operacji :) gosc napisal,ze w orloskim trzeba miec stanik przy wyjsciu ze szpitala, jak ja mialam operacje to normalnie w bandazach puszczali do domu, mysle ze to zalezy od lekarza na jakiego sie trafi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofam co pisałam o moim rozmiarze!dziś je zobaczyłam w lustrze na stojąco i mam piękne D :) wychodzę w poniedziałek. No i przed chwila byłam w tym sklepiku zobaczyć ten stanik ale 215 a tyle przy sobie nie mam :( więc musze kupić dopiero w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina lina A widzisz to kwestia perspektywy:) i opatrunków. Ucieszył mnie Twój wpis:-D bo byłam lekko przerażona wcześniejszą wypowiedzią. Jak wrócisz do domku zainwestuj w porządny stanik pooperacyjny i nie oszczędzaj na tym. Jak pisałam wcześniej, ten wydatek zaprocentuje. Najlepiej kup sobie 2 sztuki. By mieć na zmianę jak będziesz potrzebowała uprać. Pokombinuj z kasą kup może lepszy i droższy oraz na zmianę jakiś tańszy model. W sklepach chwalą także firmę Anita Care, tak się chyba nazywa nie mam pewności. Rozejrzyj się w temacie, poprzymierzaj i zdecyduj. Powodzenia na dalszym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina jesteś kilka dni po operacji a już mówisz że D, na oko to sobie można dużo rzeczy powiedzieć, opuchlizna musi zejść, piersi muszą trochę opaść żeby można było mówić jaki się ma rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolicia76
Paulina lina Serdecznie Cię Pozdrawiam , zazdroszczę rozmiaru, ja za 2 miesiące !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli dobrze zrozumiałam, to od razu po operacji,zakładany jest stanik na piersi z opatrunkiem,czy tzn.że pierwszy stanik powinien być trochę wiekszy,a drugi ciut mniejszy na bez opatrunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik jest na tyle elastyczny że spokojnie pomieści opatrunek. Opatrunek to gaziki na brodawki i wzdłuż szwów przyklejone cieniutkim plastrem oraz spory kawałek gazy umieszczony luzem pod piersiami. Tak bylo w moim przypadku. Nie jest to mega pakunek do umieszczenia w staniku:) max grubość 2-3 milimetry. Stanik pooperacyjny na ogół jest dwu rozmiarowy tzn A/B lub C/D i tak dalej. Nie potrzeba brać rozmiaru na wyrost z przeznaczeniem na opatrunki. Po operacji zalecają mocny ucisk. Nawet jeśli bandażują to dość ściśle. Mam nadziej że klarownie to wyjaśniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba brać 2 różnych rozmiarów stanika:). Wystarczy jeden. Drugi polecam zakupić na tzw. zmianę. W początkowym procesie gojenia opatrunki mogą przesiąkać. I jest potrzeba częstej zmiany bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za rozwianie moich wątpliwości,myslałam,że raczej stanik powinien być luźny ,z uwagi na ewentualny ból .Teraz wiem że ma byc dopasowany i odpowiednio uciskający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z biustem
Cześć dziewczyny, ratujcie i podpowiedzcie kogoś z Wrocławia lub okolic. Potrzebuję zmniejszyć z 85H na 85C. Już raz byłam zapisana do jednego pana na operacje ale mnie przypalił laserem przy zamykaniu naczynek na łydce i zrezygnowałam. Jak macie kogoś pewnego (sprawdzonego) to pojadę i dalej. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamczy ktoś może korzystał z usług Dr P Osucha w zmniejszeniu piersi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
hej dziewczyny, ostatnio miałam mało czasu by tutaj zaglądać ale już trochę zwolniłam i służę radą szeczegolnie tym ktore czekaja na zabieg lub zastanawiają się czy sie zdecydowac. ja jestem dokładnie miesiac i dwa dni po i wiecie co? jestem naszczesliwsza osobą na swiecie. to była moja najlepsza zyciowa decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Ola gratulacje. robiłaś na nfz czy prywatnie? ja jestem prawie 5 miesięcy po, aż mi się nie chce wierzyć że to już tyle czasu minęło. chcesz mieć dzieci? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
Marta, operacje miałam na nfz w Polanicy, a co do dzieci to oczywiscie ze chce jak narazie mam 24 lata i dzieci jeszcze nie mam ale miec chce, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
to fajnie że jesteś zadowolona. a jaki masz teraz rozmiar? ja też chcę mieć dzieci, za niedługo może nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
A ja już od wczoraj w domu, kupiłam dziś ten stanik silima cara fajny ale ma mały dekolt :( z ciekawostek, wczoraj rano dali do mojej sali panią która jak się okazało.. też zmniejszała tam piersi, w maju. Więc do mojego wypisu trochę sobie pogadalysmy :D co by tu jeszcze... no polecam Łęczna bardzo, chyba wszystkie pielęgniarki mogła bym nazwać moimi ulubionymi :D Jedyne co mnie załamało to ze muszę na kontrolę tam wrócić za miesiąc,a myślałam ze będę mogła gdzieś w moim mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola1990buziale jak długo czekałaś na operację w Polanicy i jakich zaświadczeń tam wymagają bo słyszałam że od ortopedy, neurologa, ginekologa, internisty i psychologa i z badań np rezonans kręgosłupa bo samo rtg nie wystarczy :). Czy rzeczywiście tak jest ? Bo tu dziewczyny piszą że albo ortopeda albo neurolog i zaświadczenie . Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina lina, gratulacje. A dlaczeo ta pani z maja wróciła do szpitala? Paulina, mam prośbę: odezwij się do mnie na maila jak będziesz mogłą . sa-dni@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
Jolu,a wiec ja miałam zaswiadczenie od ortopedy i od neurologa takze, do tego zwykle zdjecie kregosłupa i nic wiecej na operacje na NFZ czekałam 4 lata choc przy rejestracji ulyszałam ze bede czekac 7 wiec jest dobrze. Ale bardzo polecam Polanice, wspanili lekarze cudowna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×