Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kazdy_biust_jest_piekny
Czytam ten temat i przypomina mi sie jak rowniez marzylam o tym, zeby miec maly biust- i to za wszelka cene. Dzis jestem zadowolona z mojego biustu i kupuje sobie extra seksowne staniki, pomimo "nietypowego rozmiaru". Dlaczego mialam kompleksy z powodu duzego biustu- bo panie w sklepach ze stanikami mi wmawialy, ze jestem mutantem. Nie moglam na siebie nic dostac- nie mowiac juz o bieliznie ladnej wizualnie. Rynek sie zmienil i w tej chwili kupuje sobie "bielizne z marzen". Niektore z was maja mniejszy biust niz ja, a pomimo to chca dac sie kroic- nie moge pojac dlaczego. Mam 69cm pod biustem, w biuscie 93- nosze polski rozmiar 65H a brytyjski 30ff i uwazam ze jest to nie za duzy biust( raczej sredniak). Mam 160cm wzrostu. Dobierzcie sobie dobrze rozmiar stanika( byly tu linki jak to zrobic) i kupcie sobie wystrzalowa bielizne, a od razu poczujecie sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kady biust jest ... Kochana bardzo się cieszę że jesteś zadowolona ze swojego biustu i nie myślisz o operacji, tylko chyba nie dokładnie przeczytałaś wypowiedzi dziewczyn,które stale się wypowiadają na tym forum. My mamy piękne, seksowne i super dopasowane staniki, my nie narzekamy na brak wyboru w stanikach (no może nowe dziewczyny na forum, które dopiero proszą o radę i wkręcają się w temat). My narzekamy na kręgosłup, na nasz "brzydki obwisły" biust, na to że nie możemy kupić sobie tego co chcemy tylko to co na nas pasuje, że wstydzimy się rozebrać przed mężem, chłopakiem. Tak jak mówisz- rynek się zmienia i jest teraz świetna bielizna, ale my bardzo dobrze o tym wiemy, ponadto co jakiś czas pojawia się best bra która podsyła nam linki do nowych kolekcji. Polecam zacząć czytać forum gdzieś od chyba str 40 aż do końca, to zobaczysz ile razy wspominamy i polecamy sobie na wzajem stroje kąpielowe, staniki, pytamy się radę best bra. Więc powtarzam jeszcze raz my mamy wystrzałową bieliznę (bynajmniej większość z nas) KAŚKA mój termin to 6 października!!! Moja dieta to taka- nie jeść kolacji:) i naprawdę dużo daje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70F
Hej dziewczyny czy mogłaby któraś z was polecić mi dobrego lekarza ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Ja ostatnio bardzo malo jem, bo mi sie nie chce. Mam kluche w gardle i kompletny brak apetytu. Zamierzalam od dawno 2 kilosy zrzucic, bo ostatnio zaroslam po cichu tluszczem i jakos sie udalo a nawet wiecej. Zoladek mi sie skurczyl wiec jadam mniejsze porcje i staram sie nie jesc slodyczy, a to moj nalog. Kolacji tez nie jem. Mnie stres zawsze odchudza. Dzieki za kopniaki. Ostatnio wybuchlam przed moja ginekolog, ale mnie jakos pozytywnie nastawila. Jeszcze sie trzymam, jeszcze nie zwariowalam. Z mezem sie pogodzilam i od nowa zaczynamy sie klocic. Powoli dojrzewam do decyzji zeby sie rozstac. Gdyby ktos mi powiedzial, ze za 10 lat tak bedzie to bym pukala sie w glowe, bo tak cudownie bylo. Jedyne co mnie cieszy to zaplanowana operacja. Mimo strachu i braku poparcia, ciesze sie. Juz sobie marze i widze siebie w koszulkach bez stanika. Ostatnio mam fiola na punkcie ciala i zdrowia. Wkoncu wyrwalam osemki, w pazdzierniku usuwam ochydne 3 brodawy, 2 mam pod biustem i wygladaja jak dodatkowe sutki. Cycki mam na luty dopiero. Chirurga mi polecila moja ginekolog, do ktorej mam zaufanie. Klinike, ktora mi polecila, gdie urodzilam swoje dzieciaczki, tez okazala sie rewelacyjna. Lekarz ktory mnie bedzie operowal wogole jest nieznany, nie ma strony, nigdie nie moge znalezc o nim opini, tyle co wiem o nim od mojej ginki. Na konsultacji powiedzial mi to co wiedzialam. Zajelo to 10 minut. Zrobilam termin na styczen na druga konsultacje i to wszystko. Nie rozmawialam z innymi chirurgami, chociaz pelno tu klinik, ale moja intuicja mi podpowiada, ze to wlasciwy wybor.Nie dostalam nawet kosztorysu, tylko mniej wiecej, w zaleznosci ile bede w klinice. Reszte mam ustalic z ginekologiem.Spytalam ginke, a ona mowi, ze te co biore nie powoduja trombozy, wiec nie musze nic odstawiac. Z miesiaczka tez bez znaczenia. Po prostu luz blues. Czuje jakis taki niedosyt. Do czasu operacji organizm ma czas ustabilizowac hormony. Niby mam zaufanie do niego, ale mam wrazenie, ze nie ubiega o mnie jako pacjenta. Ma strasznie dlugie terminy, to moze dobrze o nim swiadczy, bo ma duzo pracy i nie musie sie reklamowac, bo cieszy sie renoma. Juz nie wiem co o tym myslec. Im blizej celu, tym bardziej sie nakrecam. Codziennie jakies nowe watpliwosci. Ale ja juz tak mam. Buziaczki wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Czes tekstu skasowalam niechcacy. CHodilo mi o tabletki antykoncepcyjne. Te co biore mam ich nie odstawiac, bo nie powoduja trobozy. A tyle z was mowilo, ze to konieczne i termin operacji ma nie kolidowac z okresem.Mi lekarz mowi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Szczecinie najlepszy
KRAJEWSKI I PASTUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
mamitka jak to masz w nas wsaprcie!!!jestes mimo ze wydaje sie ze jestes slaba w tym momencie jakby podlamana jestes odwazna kobitka ktora wie co chce i do tego dazy tylko wlasnie szkoda ze twoj maz nie idzie z toba tej drogi....nie wiem czego sie tak u was dzieje nie wnikam ale glowa do gory kochana!!!!pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
monalicious nawet nie wiesz jak się ciesze ze jestem już po czuje sie dobrze, wczoraj byłam u doktora i zdjał mi szwy z brodawek, w piątek ma ściągnąć reszte, niestety troche mi wycieka z obu piersi ale pan doktor powiedział ze mam sie tym nie przejmować i że musi wyleciec troche płynu ale wszystko goi sie bardzo dobrze, więc jesli on jest spokojny to ja też :D:D:D:D pozdrawiam wszystkich :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak bardzo lubia sie wtracac w zycie innych (to jest skierowane do osoby: kazdy biust jest piekny, ktora pewnie juz sie tu nie pojawi wiecej). Ktos chce pomniejszyc biust, powieszyc, zliftingowac-jego zycie, jego cialo, jego pieniadze. I co komu do tego. Ty uwielbiasz swoj duzy biust-SUPER, ciesze sie razem z Toba :/ ale daj innym prawo do odmiennego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Hejka Dawno mnie tu nie było, ale cieszę się, że monioo jesteś już po witamy w klubie małobiuściastych, ja w tej chwili już mam wszystko ok, nadal smaruje contratubexem tylkoe nie wiem ile trzeba to smarować????. Słuchajcie usłyszałam od mojej koleżanki, która jest fizykoterapeutką i była w Niemczech na konferencji, że super na blizny jest witamina C, rozpuszcz się ja w wodzie i smaruje blizny podobno extra rezultaty ( wg badań ), wczoraj poszłam do sklepu i kupiłam sobie już naormalne staniczki zapłaciałm tylko 325 zł ale kupiłam 4 szt wiec spoko, za jeden jeszcze niedawno płaciłam 200 zł, ale najlepszy numer jak wychodziałm z przymierzalni a w rece miałam chyba z 10 staników i mówie do babeczki, że jeszcze nigdy nie miałam tyle mozliwości wyboru - jakie to super, teraz wszystkie sukienki na mnie pasują, bluzeczki pałszczyki poprostu jest boooskoo:):):, DO KLEMENTYKA - dasz radę wytrzymasz bez dzieciątka, bedziesz je przytulać ale nie możesz dźwigać i nawet nie ryzykuj bo szkoda twojego zdrowia, a maluch aż tak bardzo nie ucierpi jeśli bedzie z kochającymi go ludźmi. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
panousia nic dziwnego ze juz tak czesto na forum ,,zmniejszenie piersi nie zagladasz hehe:-)no w teraz upajasz sie radoscia....kurde zazdrosc to grzech ale ja ci( wam ) zazdroszcze!!!i tez juz bym chciala byc po..paniusia ile wlasciwie mija teraz od twojej ioperacji i powiedz czy juz wszystko jest git z cycuszkami??i wogole ...a powiedz mozesz smialo bez stanika??:-)ja sobie nie moge wyobrazic wyjsc bez stanika nigdy nie mialam tej przyjemnosci zrobic fajny topik bez ramiaczek,hmmm:-)marzenie...pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy_biust_jest_piekny : są tu już dziewczyny dobrze ostanikowane, które odwiedziły Millę czy inne dobre sklepy, dziewczyny, którym dzięki zmianie rozmiaru jest w stanikach wygodnie i ładnie, które cieszą się z wyboru bielizny i kostimów... A pozostałe regularnie zapraszam na Lobby :) Ale cóż, jeśli ktoś mimo przesiadki z np. 75E na 65J nadal nie akceptuje swoich piersi bo bez stanika są dalekie od ideału, to nie możemy zrobić nic więcej poza życzeniem powodzenia na operacji zaproszeniem na ponowne ostanikowanie po zmianie rozmiaru :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KAŚKA U mnie gitolnie, cucuchy jak lalunie :), bez stanika spoko luz, jak byłam nad morzem to chodziłam bez stanika tylko w topiku, super sprawa, leciutko, miło, coś niesamowitego, teraz mam się stawić na kontrolę listopad-grudzień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best bra ja jak tylko będe po operacji i będę mogła już kupić sobie staniki nowe i malutkie to na pewno się zwrócę o pomoc w doborze stanika i pewnie dalej będe klientką Mili, bo ja pod biustem mam 65(a pewnie już 60) bo trochę schudłam i te staniki co mam z mili już zapinam najściaśniej. Oczywiście żaden inny sklep nie ma rozmiaru 60-65 tylko wszystko zaczyna się od 70:) Laski jeszcze 4 tygodnie mi zostały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Któraś z Was znowu pytała o operację w Warszawie. Od strony 36 do 42 pisałam o moich wrażeniach pooperacyjnych i o klinice w Rembertowie gdzie miałam robioną operację w marcu tego roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Do Breszka8 Normalnie odezwała bys sie co....... :) chciałam cie o coś zapytać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
witam:-)mam pytanie do dziewczyn po operacji??? jak wpynelo zmnieczulenie ogolne na wasze wlosy cere itd!!najbardziej mowi sie ze ucierpiec moga wlosy???hmm....troszke sie martwie bo po tym moim chorowaniu i szpitalu i tak mi teraz wypadaja bo duzo goraczkowalam i mam ich naprawde o polowe mniej niz mialam a jesli przez znieczulenie wypadnie mi druga polowa bende lysa hehe:-)nie powaznie jak wy odczulyscie znieczulenie???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
kaśka musze ci powiedzieć że ja nie zauważyłam żeby znieczulenie wypłynęło jakoś na moje włosy lub cere, włosy nie wypadaja mi bardziej niż przed zabiegiem a cera hmmmm.... nie odczuwam żadnych ale to żadnych zniam, przynajmniej u mnie tak to jest może któras z dziewczyn miała inaczej pozdrawiam :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breszka 8
Witam wszystkie dziewczyny:)))) Pszepraszam że dopiero teraz się odzywam, ale nauczycielki same wiedzą jak to jest na poczatku roku szkolnego... heheh. Gratulacje dla monioo juz po:) mam nadzieję, że wszystko dobrze się goi i samopoczucie naprawdę git! U mnie też, parę dni temu byłam w tzw."szale zakupowym":) Kupiłam 2 piękne staniki( nie takie co oferują czyli wielgachne tylko takie co mi się podobały:) w końcu) wybierałam, przebierałam ach co za przyjamność. Ach i jeszcze co do zmniejszania piersii :ztego co tu czytałam jeśli któraś z was ma rozmiary F, G i w górę to niestety ale niemożliwością będzie redukcja tego do rozmiaru B ( czyli 5 i więcej rozmiarów)??? !!Chirurg po prostu musiałby chyba ciachnąć piersi a tego niestety nie da się wykonać. Niestety ale z duużego rozmiaru nie będzie malusiego, zależy też ile jest w piersi gruczołu a ile tłuszczu? Więc należy się cieszyć jeśli będą to 3 max.!! 4 rozmiary w dół, a zobaczycie same, że róznica naprawdę jest kolosalna!! Do Atinka: Hejho:) Jak tam u Ciebie samopoczucie i jak goją się piersi?? Dobrze wszystko przebiega? Masz już zdjęte wszystkie plasterki? Daj znać, propozycja spotkania dalej aktualna:))))))))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko, we Wrocławiu od niedawna jest jeszcze OnlyHer - to sklep netowy, ale można się umówić na przymiarki. Mają tańsze (i nieco mniej biuściaste marki) jak Pour Moi czy Keia Pink - po operacji mogą być dla Ciebie interesujące :) Breszko, racja :) Żeby zmniejszyć do "rozmiaru B" to chyba zrobić operację zmiany płci trzeba by było ;) Mityczne 75B to jest różnica około 10 cm w obwodach (albo i mniej) - 80-85 pod biustem i 90 w biuście (no, chyba, że firmy zaczną w końcu szyć staniki o realnym dopasowaniu, gdzie 75 faktycznie będzie się trzymało na ok. 75 cm pod biustem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, głupio napisałam, bo wyszło, jakby rozmiary z miską B były szyte na facetów wyłącznie i nie było możliwe, by kobieta ich potrzebowała :( Oczywiście, są dziewczyny potrzebujące misek C i mniejszych, ale przy obecnej rozciągliwej ofercie firm bieliźnianych są one nieliczne (dziko popularne 70-80 A-C są w ogromnej większości przypadków równie dziko źle dobrane ;)) Przepraszam, jeśli kogoś mój wcześniejszy wpis obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
do Breszka8 Podaje ci swojego meila i prosze odezwij sie tam mam do Ciebie prywatne pytanko. Mój meil: rupert44@wp.pl A co do dziewczyn co chca z bardzo dużego rozmiaru bardzo maly to sie nie da i to chyba zły pomysł ja miałam F a teraz mam duże C i jest mnie o wiele mniej nawet koleżana mi dzisiaj powiedziła ze jest mnie dużo mniej i zrobiłam sie mniejsza. Zresztą takie małe piersi to chyba nie jest dobry pomysł. Ja jestem 3 tygodnie po operacji i czuje sie bardzo dobrze w końcu mogę spac na boku no i kupować rzeczy które mi się podobaja a nie te co pasują no i po operacji schudłam jakieś 4,5 kg bez odchudzania. Pozdrawiam wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Paniusia1 i dziewczyn które są po operacji: laski co trzeba wziąć do szpitala ze sobą. Co jest praktyczne a co nie? Paniusia powiedz mi co ty brałaś bo będę w tym samym szpitalu. Czy mam brać sobie kubek, sztućce, czy można tam chodzić w dresach, czy trzeba w piżamie. Jak z jedzeniem tam jest (w końcu rawie dwa tyg mam tam spędzić), czy brać ze sobą wałówkę, no i ogólnie. Cholera nie wiem dlaczego ale mam złe przeczucia. Boję się że nie dojdzie do operacji z jakiś tam przyczyn. jejku, ja już widzę wszystko w czarnych barwach, bo dlaczego niby ma być wszystko gładko i po mojej myśli... jakaś depresja mnie chyba bierze. Pozostało jeszcze 25dni czekania. Codziennie spoglądam w lustro i wyobrażam się z małymi piersiami. Ach, niech już będzie po zabiegu, bo to czekanie wykańcza. No i cały czas męczy mnie to moje dziecko że muszę je zostawić:(chyba mam zły dzień dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DO KLEMENTYKA :) Po pierwsze - daj sobie na wstrzymanie,:) wszystko pójdzie jak po maśle, zrób te badania co ci kazali i tyle :):):) Do szpitala weź: - środki higieny podstawowe, ręcznik - mokre chusteczki( ważne) - ze 3 szt rozpinanych koszulek ( od góry do dołu ) - papier toaletowy ( choć jest cały czas ) - bielizna - dresiorek - papciuchy -sztućce, kubeczek - jakąś wałóweczkę ( jeśli lubisz zjeść) stopery do uszu ( jak bedziesz miała babke co chrapie to nie pośpisz hahaha ) -dokumenty -można mieć cały czas telefon komórkowy - dobrą ksiąźkę - albo 2 ja przeczytałam chyba z 5 ksiąźek Już chyba wszystko ale może o czymś zapomniałam :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Witam ja sie musze z wami dziewczyny nie zgodzić, ponieważ można zmniejszyc biust o 5 rozmiarów i ja jestem na to dowodem, przed operacją mialam miseczke H teraz C i jestem bardzo zadowolona z mojego małego biustu. Miałam dosyć dużych, obwisłych i ciężkich piersi chciałam by wygladały jak u nastolatki i tak właśnie jest, choć nie powiem że jak pierwszy raz wybierałam się na miasto to troszke dziwnie było patrzec w lustro ale teraz jest to już dla mnie norma a zakupy są w końcu przyjemnością a nie udręką. A tak poza tym to moje cycuchy goja się dosyc wolno i z jednej piersi nadal wycieka mi płyn ale pan dr jest spokojny i mówi że u mnie wymaga to po prostu troszke więcej czasu więc sie nie denerwuje. Pamiętam że tu na forum był kiedyś wątek masażu piersi i chciałam się zapytać od kiedy po operacji dziewczyny zaczełyście masować piersi i co stosujecie na blizny, takie rozeznanie co najlepsze Pozdrawiam buźka :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIUSIA1
Do MONIOOOO Ja też zmiejszyłam z H do C, jeśli chodzi o masowanie piersi zaczęłam już powoli w 6 dobę tak powoli, leciutko, ruchami od spodu w kierunku brodawki całą dłonią - tak mi kazał doktorek, w tej chwli mam już mięciutkie piersi i blizny też mi zmiękły całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2xbigcyc
mam pytanko do dziewczyn po operacji. Czy ból kręgoslupa minąl od razu po operacji? Od razu odczuwa się ulgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0707
Ból kręgosłupa minął, chodzę wyprostowana, nic mnie nie ciągnie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×