Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

BARDZO PROSZĘ O POMOC! hej dziewczyny. mam 22 lata i tez mam "duży problem" bo aż 95G! chcę iść na operację. marzę o tym od lat!!! jestem z lubuskiego. powiedzcie mi proszę gdzie można cokolwiek załatwić, w jakiej kolejności itd. będę wdzięczna za odpowiedzi email. MANUELA87@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej manuela:) widze ze jestes nowa na forum i masz taki problem jak ja. jestem o rok starsza od ciebie, a moj biust to tez g:/ i powiem ci ze trafilas na swietne forum. ja znalazlam je przypadkiem ale jest naprawde super. duzo informacji i potezna grupa wsparcia:) sa tu zaroznow osoby juz po operacji, jak zaraz przed jak i takie jak my:)czyli przed cala ta droga. tez ostatnio pytalam jak wszystko zalawtic po kolei i tutaj kelmentynka odeslala mnie na str 46 tego froum gdzie dokladnie opisala jaka droge przebyla, od czego zaczac i co dalej. zajrzyj tam-naprawde polecam. i szczerze mowiac polecam czytanie calego forum bo mozna znalezc odpowiedzi na wiele pytan, a nawet adresy sklepow z bielizna. w tej kwesti moze ci chyba pomoc best-bra:) ja otzrymalam tez adresy i jutro sie nawet wybieram do lodzi do dwoch sklepow i zobacze co bedzie. kurcze, klementynka naprawde wspolczuje z tym okresem:/ a raczej brakiem. oby wszytsko sie dobrze skonczylo bo tyle czekac i nie miec operacji przez taka glupote to naprawde szok:/ zazdroszcze wam dziewczyny ze jestescie juz po i nowy rok przywitacie szczesliwsze i mniejsze:) ja licze ze moj nastepny taki rok bedzie wlasnie taki:) w ogole to pwoiem wam dziewczyny ze wybieram sie w nastepnym tyg do ortopedy... zobacze co on mi powie. jak narazie rehabilitantka do ktorej chodze na masaz stwierdzila ze faktycznie moj kregoslup jest obciazony i tak naprawde nawet dobry stanik niewiele zmieni. bo jestem szczupla osoba a biust jest duuuzy i robi swoje:/ zalecila mi zeby poki co wybrac sie na jakas gimnastyke bo narazie jedyne co moge robic to wzmacniac miesnie kregoslupa. takze wybieram sie do ortopedy i zobaczymy co dalej, moze cos sie ruszy... pozdrwaiam wszytskie i trzymajcie sie cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia ja nie brałam teraz tabletek antykoncepcyjnych. Ginekolog dała mi lek o nazwie Lutenyl który miał przyśpieszyć miesiączkę. W poniedziałek wzięłam ostatnia tabletkę i do 3 dni miał wystąpić okres. No i lipa jak na razie:( nie wiem jak one podziałają na mnie, bo może będzie tak że skróci się on, albo cholera wie co. Widzisz, mi lekarz powiedział że nie powinnam brać przed op tabl antykoncepcyjnych. jaka ze mnie dupa, czego ja wcześniej nie poszłam do lekarza, tylko w ostatniej chwili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Klementynko-wlasnie napisz mi, jak jest z ta tabletka, bo chyba tez bede musiala sie w nia zaopatrzyc. Droga ona jest ? Czy gin. mi przepisze ja bez problemu ? Jak nalezy ja stosowac ? Czy opuchlizma po operacji bardzo zmienia rozmiar ? W sensie czy np. keidy juz zejdzie jest spora roznica w rozmiarze ? Pytam, zeby nie spanikowac w razie czego, ze mam za duzy biust :-) Czy blizny sa wypukle na poczatku ? Jak dlugo ? Po jakim mniej wiecej czasie wrocilo wam czucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Aha i jeszcze cos-teraz to juz chyba za pozno, ale-na kartce, ktora dostalam od lekarza jest napsiane, zeby 14 dni przed zabiegiem nie jesc czosnku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelo, jakie masz wymiary pod biustem (zmierzone bardzo ściśle i na wYdechu) i w biuście? Bo na 95G powinnaś mieć pod biustem co najmniej 105 cm (obwód stanika jest rozciągliwy a nasze sadełko ściśliwe) a w biuście ok. 120. Jeśli jesteś szczupła i biuściasta, to podstawową przyczną Twoich kłopotów jest źle dobrany rozmiar stanika: biust nie jest odpowiednio podtrzymany, więc pojawiają się bóle kręgosłupa, odparzenia i tym podobne "atrakcje". Po zmianie rozmiaru stanika na lepszy potrafią się dziać "cuda", tak wizualnie (zobacz: http://tnij.org/70j ) jak i pod względem codziennej wygody i zdrowia (poczytaj: http://tnij.org/dyky) Dobry sklep stanikowy blisko Ciebie to Karoline w Zielonej Górze (ul. Sikorskiego 6) - gorąco polecam odwiedzić, operacja czy nie, jeśli choć tymczasowo możesz ułatwić sobie życie dobrą bielizną to warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
klementynka ja nie wiem ale jak ja przed pierwszym terminem wychodzilo mi dzien przed ze dostane miesiaczke i gadalam z pielegniarka to powiedziala ze miesciaczka w niczym nie przeszkadza jesli chodzi o operacje ok jest niekomfortowo dla mnie ale przy operacji nie przeszkadza....,wiec ni nie wiem w czym problem???!nie wiem moze wam inaczej lekarz powiedzial!?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lys
Hej dziewczyny, ja jestem piaty tydzien po operacji.Zupelnie zgodze sie z opiniami,ze ten bol nie jest taki najgorszy,caly czas ma sie tez ta swiadomosc,ze co dzien bedzie lepiej.Mnie tylko pierwsza noc po operacji dosc mocno bolalo,ale to chyba normalne.Co 2 godz.przychodzila siostra i wstrzykiwala srodek przeciw bolowy i bol od razu ustepowal.Gdy sie juz rany ladnie zaczely goic,w dwoch miejscach caly czas bylo zaczerwienione i wychodzila ropa.Bylam u lekarza domowego,dostalam masc,ale i tak by nie pomogla,bo w tych miejscach pozostaly kawaleczki szwow,ktore sama usunelam pinceta.Teraz juz sie zagoilo.Bardziej martwi mnie dlaczego mam nadal obrzeknieta jedna piers,jest twarda w srodku.Czy mam odczekac i nie panikowac,czy lepiej wybrac sie do ginekologa(do lekarza ktory mnie operowal mam ponad tysic kilometrow). Napiszcie prosze jak dlugo u Was to wszystko trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Lys, jak martwi cie ta piers, to idz do ginekologa, albo zadzwon do tego co cie operowal, o ile to mozliwe. Nie wiem co ci doradzic, ale 5 tyg to juz sporo, ale przypominam sobie jak kiedys ktoras z dziewczyn pisala, tez dlugo jej sie jeden cycek goil. Moze to normalne? I trzeba cialu dac czas. Uspokoilam sie ciut, jak porownalyscie bol pooperacyjny do bolu zeba. Ja strasznie balam sie chirurga szczekowego do czasu gdy nie usunelam wszystkich zebow madrosci. Wtedy sobie powiedzialam, ze jak przez niego przebrne, to wtedy poloze sie na stol.No i poszly wszystkie 4. Jaka ja bylam dumna z siebie. Nie bylo tak zle.Tym razem tez jakos bedzie. Pierwszy raz slysze, ze nie mozna jesc czosnku przed op. Aspiryna, to zrozumiale, ale czosnek? A jak on wplywa na krzepliwosc? Jesli chodzi o miesiaczke, to ja bym wyluzowala. Jest chyba jakies ryzyko krwotoku podczas op, ale nie musi. Zalezy od organizmu i od lekarza. Z tego co widze, to kazdy lekarz co innego gada. Moja mi powiedzaial, ze nie ma znaczenia, nawet nie musze tabletek odstawiac? Dziwne nie? Ja bym radzila mylec o pieknych, jedrnych cycuchach i o niczym innym. Buziaczki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Witam Imbirrr jeśli chodzi o opuchlizne to ja na poczetku byłam jeszcze ściśnieta bandażem i mój rozmiar wydawał sie mniejszy niż obecnie, jestem 5 tydzień po zabiegu i piersi są jeszcze troche twarde a dolna część piersi nadal jest delikatnie zdrętwiała, lekarz mówi że to normalne przy tak dużej redukcji jak moja (z H mam C), czucie w sutkach wróciło jakos po 10 dniach, u mnie blizny nie są zbyt wypukłe ale sądze że to zależy czy organizm ma tendencje do bliznowców, moja koleżanka po operacji biodra miała długo różowe i bardzo wypukłe blizny Lys a czy ta pierś jest zaczerwieniona w miejscu obrzęku?? bo jeśli tak to słyszałam ze w takim przypadku może sie tam zbierać krew, ale najlepiej tak jak napisała Mamitka zadzwoń do lekarza trzymajcie się dziewczyny buźka :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą miesiączką jak i tabletkami antykoncepcyjnymi to zależy od lekarza. Bo już tyle wersji słyszałam że szok. Jak byłam na tej komisji to w sumie nic nie wspominali o antykoncepcji pomimo że im mówiłam że biorę (wtedy jeszcze brałam) leki antykonc. Ale pani dr powiedziała mi wtedy żeby być po miesiączce a najlepiej tak w środku. Od mojego gina dowiedziałam się że min 3 tyg przed operacją trzeba odstawić tabletki ant. Gdzieś na str internetowej wyczytałam że powinno się pół roku przed odstawić. Tu się teraz dowiaduję że można mieć okres..... no i co ja mam teraz myśleć??? Teraz durna mogłam w ogóle nie odstawiać tabletek. Ale wcześniej sobie liczyłam i było ok, ale ostatnie dwa cykle trochę mi namieszały i wyszło jak wyszło. No i jak szybko przyszła ta operacja tak szybko pójdzie, bo u nas w szpitalu to raczej nie zrobią mi operacji z miesiączką. Koleżanka mi jedna mówiła, że jak leżała na oddziale i jakaś tam pani dostała to wysłali ja na przepustkę. Ale wiecie jak to jest- tam terminy są długie do wyczekiwania i ty idziesz z nastawieniem na krojenie a tu nagle taka niemiła niespodzianka. Ja już nawet teraz nic nie łykam, żadnych witamin, czosnku itp. za bardzo myślę o tym okresie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia1 napisz mi proszę czy podczas pobytu w szpitalu była jakaś dziewczyna która nagle dostała okres. I co w takim przypadku robią, czy wypuszczają na przepustkę i każą wrócić po, czy jak. Bo chyba nie zapiszą mnie na kolejny termin za kilka miesięcy:( Ja trochę poczytałam o tych lekach co brałam i dużo dziewczyn pisało że raczej to im się spóźniał nawet o dwa tyg wtedy okres, więc mam taka nadzieję że mnie to też dotyczy. Ale boję się że będę już w szpitalu i nagle dostanę miesiączkę. No i co w takiej sytuacji lekarze zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Powiedzcie mi, jak to jest z tym ustalaniem rozmiarow. Moj lekarz powiedzial, ze nie moge raczej miec B :( zebym nastawiala sie na pomiedzy B a C. W moim przypadku byloby to zmniejszenie o mniej wiecej moze 3 rozmiary. Dlaczego inne dziewczyny moga miec zmniejszone o 5 rozmiarow z H do C a ja nie moge wybrac ? Nie rozumiem. Nie bylo juz czasu zapytac na konsultacji, a nastepne spotkanie w dzien operacji. Wiadomo, nie chce wymuszac na nim nic, bo jesli mialoby to zaszkodzic mojemu zdrowiu, to wiadomo, ale po prostu nie rozumiem na czym to polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Do Mamitki a takze innych nowo przybylych dziewczat: uwazam, ze nie nalezy sie za bardzo "chwalic" :) planami operacyjnymi. U mnie wiedza tylko rodzice i uwazam, ze to starczy, bo nawet oni patrza na to krytycznie i nie mam w nich wsparcia. Czasem chcialabym komus powiedziec o moich planach... ale zwyczajnie gryze sie wtedy w jezyk. Nawet moja najblizsza przyjaciolka nie wie, ale to chyba dlatego ze ona ma rozmiar A i mnie po prostu zzera zazdrosc, ze ma maly biust za darmo i nie musi isc pod noz. No i ona jest zadowolona ze swojego rozmiaru w przeciwienstwie do wiekszosci malobiusciastych. Wiec i ja udaje, ze jestem zadowolona :) choc nie jestem, wiadomo. A jesli ta Twoja kuzynka czy szwagierka to plotkara, to tym bardziej nie trzeba bylo mowic :/ no ale madry Polak... po...szkodzie, ja na Twoim miejscu unikalabym rozmow z nia na ten temat, spotkan. A ona tez ma duzy biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA75E/F
hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamitka
Swieta prawda Imbirr. Ja tez sie gryzlam wiele razy w jezyk, ale za ktoryms razem nie moglam sie powstrzymac. Tym bardziej, ze ciagle slyszalam od szwagierki jakies docinki dotyczace cyckow, bielizny. Smiala sie sie ze mnie, wiec jej powiedzialam, ze juz niedlugo beda piekne . Ona takie oczy zrobila, ze opowiedzialam jej wszystko od poczatku. Ona myslala, ze jak mi kasa chorych nie zaplaci, to dam sobie spokoj. Po troszku nawet liczylam na jej pomoc, w zwiazku z odwolaniem, ale jakas niechetna byla. Dla mnie najwazniejsze jest, ze moja mama mnie rozumie i jest jak najbardziej za, moj maz twierdzi, ze nie musze tego robic, ale skoro mam mnie to uszczesliwic, to nawet dolozy mi grosza. No i nikt pozatym nie wie. No...szwagierka, a za jej sprawa reszta jej rodziny jak podejrzewam.Ale kiedys by sie dowiedzieli.Moja szwagierka zawsze szczycila sie malym, jedrnym biuscikiem. Latala czesto bez stanika i skakala mowiac: patrz nic mi nie drgnie, moge skakac, biegac i nic. A mnie cholera brala. Za kazdym razem czulam sie jakbym dostala w policzek. Takze ona znala moj problem od lat i nieraz mowila: idz sobie zmniejsz, albo takie duze piersi sa malo apetyczne, kup sobie taki stanik, albo taki, wiedzac dobrze, ze nie ma na mnie stanikow i musze zamawiac. Kiedys jej pochwalilam sie jej nowym pieknym kostiumem, a ona stwierdzila, ze seksi, to on nie jest. Takze ona juz taka jest.Pewnie zazdrosci, bo sama by chciala zrobic lifting brzucha i twarzy. Ale jakos konczy sie na gadaniu. Ale szczerze mowiac, przestalam sie nia przejmowac. Niech gada co chce, bo ja i tak wiem swoje i nikt nie zmieni mojego zdania, ani nie wpedzi mnie w kompleksy. Mimo wszystko czuje sie kobieco i nie zamierzam byc dluzej matka polka z dlugim cycem. Dzisiaj ogladalam staniczki, ale nie kupilam nic, poczekam jeszcze te 3 miesiace z hakiem. Kasia jestes juz po? Zaintrygowalo mnie to hej dziewczyny. Ciekawa jestem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monioooo
Imbirrr wydaje mi sie że to zalezy od lekarza mój powiedział że malutkich mi nie zrobi ale bede zadowolona no i nie skłamał, chyba czym mniejszy rozmiar tym blizny (poziome) są dłuższe, może dlatego twój lekarz nie chce się zgodzić na rozmiar B, chce by były one mniej widoczne, ale to tylko moje domysły powinnas sie zapytac dlaczego masz sie nastawić na B/C a nie może byc B pozdrawiam buźka :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lys
Do MAMITKA Tej szwagierki to chyba nie da sie lubic.Strasznie nie lubie takiego zachowania,falszywe babsko.Tym bardziej ciesze sie ,ze masz poparcie u swojej mamy i meza,te osoby sa najwazniejsze,a inni niech sobie jezory strzepia.Ja tez nie opowiadalam innym,ale w Twoim wypadku ,jak juz wiedza to najlepiej machnac reka i wcale sie nimi nie martwic,tak zreszta zrobilas no i super!W koncu to Twoja sprawa i nic im do tego.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Jejjjku jaka to wstretna baba ta szwagierka. Przeciez ona Cie normalnie dreczyla... to jakbys podeszla do bezdomnego na ulicy i powiedziala: niech pan sobie kupi dywan do przedpokoju :/ bez sensu. Nie lubie czegos takiego, jeszcze Ci swiadomie dokuczla. Ze mna jest tak, ze ja zmniejszam biust z powodow estetycznych-przede wszystkim musi on zostac podniesiony a przy okazji chce zmneijszyc, bo uwazam, ze rozmiar wiekszy niz C jest brzydki (nie chce tu nikogo urazic, kto np ma D czy E z wyboru :) po prostu takie jest moje zdanie, ale nie znaczy ze musze miec absolutna racje) Dlatego w moim przypadku roznica nie bedzie tak duza jak w waszych przypadkach, z H do C-to naprawde mozna byc zadowolonym. Ja jednak chcialabym miec B, a lekarz mowi, ze za duzo nie mozna wyciac bo reszta moze obumrzec no i ze mozna wyciac tylko z dolu a gora i boki musza zostac, zeby cycus sie trzymal-o ile dobrze go zrozumialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jestem zalamana tym co dzisiaj uslyszalam. ale moze po kolei.. wybralam sie dzisiaj prywatnie do ortopedy. a ten to w ogole spojrzal na mnie jakbym sie z ksiezyca co najmniej urwala. ze jak to w ogole mozliwe ze kobieta majac taki biust chce go zmnijeszyc bo przeciez wiekszosc kobiet zabiloby za pani biust... tyle uslyszalam. cos, w koncu zyje w malym miescie w ktorym chyba wszyscy maja piekne, jedrne male biusty i kazdy mysli o wiekszym tylko nie ja:( ale nie o to chodzi, ortopeda do mnie powiedzial ze fakt faktem taki biust moze wywolywac te dolegliwosci ktore mu opisalam ale ze nawet jelsi on wystawi mi skierowanie to i tak nic mi to nie da. bo stweirdzil ze napewno nfz nie da refundacji na zabieg dla kobiety ktora jeszcze nie rodzila! ze na taki zabieg decyduja sie kobiety w wieku 30/40 ktore maja juz dzieci, nie ma problemu z karmieniem i takie tam. i ze wtedy owszem, raczej nie ma problemow z refundacja, natomiast ja moge zapomniec ze dadza 23 latce bez dzieci!! wkurzylam sie na maksa. bo teraz zupelnie nie wiem co robic?:( czy tez o czyms takim slyszalyscie? bo ten lekarz to jakis malo kompetentny mi sie wydawal. stwierdzilam ze nie mam co czekac i poszlam jeszcze dzis do rodzinnego lekarza. ale ten wcale nie lepszy, stweirdzil ze on mi najpierw to moze dac skierownaie na przeswteilenie kregoslupa i w sumie na zmniejszenie tez ale czy jest sens skoro on tez uwaza ze nfz nie da mi refundacji:( no i co teraz dziewczyny? czy slyszalyscie o czyms takim? ze nie daje nfz z powodu tego ze kobieta nie ma dzieci? jakies podejrzane mi sie to wydaje. a czy ktoras z was miala operacje na nfz mimo ze nie ma jeszcze dzieci? i wiem ze jednej z was odmowiono refundacji, ale z jakiego powodu? podali jakis konkretny? jestem zalamana zupelnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze klementyka, znalazlam na forum jeden fragment gdzie pisalas ze twojej kolezance lekarz nie chcial sie zgodzic na operacje bo jeszcze nie rodzila. a ze potem inny lekarz sie zgodzil. to jak to? ona byla na dwoch komisjach czy chodzilo o chirurgow? bo sie troche pogubilam.. i w koncu miala ona ta operacje? no i czy prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75E/F
KLEMENTYNKA JUTRO TWOJ WIELKI DZIEN TRZYMAM KCIUKI OD RANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111trzymaj sie kochana czekam na wiesci!!!!pozdrawiam buuuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) Ja już w domu:( a dlaczego..................bo nie zrobili mi operacji !!!!!!!! bo....... nie ma już pieniędzy na operację pomniejszenia biustu bo się wyczerpał limit. I poleżałam jedną dobę i wypuścili mnie do domu, dali nowe skierowanie na 12 stycznia 2010r. Do wszystkich dziewczyn które mają mieć w tym roku w szpitalu kolejowym operację!!! Na pewno nie będziecie jej mieli bo nie ma kasy i przekładają juz na nowy rok. Ja pytałam się pielęgniarki oddziałowej co z tymi dziewczynami co maja np na grudzień to mi powiedziała że one się nie odbędą i też je przerzuca na nowy rok, więc proponuję już się zgłosić na oddział do ordynatora dr Jarlińskiego i pokazać mu to skierowanie żebyście się nie rozczarowały jak ja. To tyle na razie. później napiszę więcej bo dopiero przyjechałam i chciałam tak na świeżo wam powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju.. klementynka ale ci wpsolczuje. tak czekalas na ta operacje, jadlas czosnek, martwilas sie okresem a tu cie tak zrobili. szkoda slow.... naprawde. kurcze naprawde beznadziejna sytuacja. ale dobrze ze chcoiaz ta operacja na styczen. 3 mies pewnie szybko zleci. a potem tak czy siak na wakacje bedziesz juz cieszyla sie pieknym biustem. tylko szkoda ze cie jakos wczesniej nie poinformowali. polezalas jedna dobe na prozno:/ naprawde ci wspoczuje. trzymaj sie cieplutko, buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine - mojej koleżance na komisji jedna pani owszem tak powiedziała, że skoro nie rodziła to nie powinna robić takiej operacji, ale drugi lekarz powiedział, że on myśli, że jej dzieci będą szczęśliwsze jak ich mama będzie szczęsliwa z małym biustem. No i właśnie jest po operacji a ma 23 lata. A karmić dla idei to nie ma sensu. Ja urodziłam i nie karmiła i jakoś moje dziecko jest zdrowe, bez kolek i prawidłowo się rozwija. Jeżeli ortopeda da ci takie skierowanie to próbuj. Ze mną w szpitalu leżała dziewczyna która jest po dwóch operacjach na kręgosłup i w końcu jej lekrze powiedzieli że jak wreszcie nie zoperuje sobie biustu to kiedyś ją wózek czeka. A ja dalej czekam. KAŚKA trzymam za ciebie kciuki żeby chociaż kochana Tobie się wszystko udało. A tak w ogóle na marginesie, oczywiście przewidziałam sytuację: poszłam do szpitala i dostałam okres i lekarz powiedział że z miesiączką absolutnie nie wolno poddać się operacji!!!! Więc teraz jestem mądrzejsza zaczynam brać tabl antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75E/F
ojjj klementynka jak mi przykro:-(kurna jak bezsensownie no ale cala polska zawsze na cos im kasy brakuje!!masakra czlowiekowi przyznaja kase na operacje a jak co do czego dochodzi nie maja kasy hehe jaki lach!!nie mogli cie o tym wczesniej poimformowac??!no ja w poniedzialek mam nadzieje boli mnie troszke gardlo:-(juz nawet do pracy nie chodze pracuje z domu bo w pracy dziewczyny chore!a co do okresu powinnam dostac 05.10 i jeszcze nie dostalam:-(wiec z moim szczesciem dostane w trakcie operacji!no mi ta pielegniarka powiedziala ze to nie przeszkadza jak bende miala okres a lekarza zapomnialam sie zapytac!ale nawet sie mnie nikt nie pytal kiedy mam dostac czy juz mialam!!!hmmm ja juz nie wiem ale wiem ze czym blizej mam stres jak cholerka i schize ze zachoruje ze to ze tamto!!!najgorsze do czekanie!!no juz bym chciala miec za soba ta operacje!!!pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz,klementynka mnie tez rehabilitantka do ktorej chodzilam na masaze tez powiedziala ze lepiej zrobic taka operacje teraz bo za kilka lat mnie tez bedzie czekac operacja kregoslupa bo jest bardzo obciazony. narazie zalecila jedynie gimnastyke zeby wzmocnic miesnie kregoslupa ale powiedziala ze to i tak jest na krota mete bo ciezar biustu i tak bedzie robil swoje. narazie zaniechalam kolejnej wizty u ortopedy bo porobilo mi sie z zebem i dostaje peralgine w zastrzykach bo sie zwijam z bolu. a zeby zeba urtaowac to czeka mnie leczenie za 1,5 tys:( a usuwac nie che. takze najpierw musze to przejsc i potem znou sie wybrac do ortopedy po skierowanie. i chyab bede chciala zamaist w pazderinku to operacje za rok w styczniu poki limity sa. szkoda slow na te nasze szpitale. ostetnio moj znajomy mial atak padaczki, dostal skierwoanei na tomograf i tez mu nie zrobili bo sie limity skonczyly!! po prostu rece opadaja.... kurcze, chcialabym sie wybrac do jakiegos bardziej kumatego ortopedy bo u mnie w miescie to mam wrazenie ze sami jacys malo kompetentni:( moze ktos zna jakiegos dobrego w lodzi, czestochowie czy okolicach? zasatnawiam sie nawet czy by w ostatecznosci nie pojechac do wroclawia. moze lekarz z miasta w ktorym chcialbym miec operacje bylby jakis bardziej kompetenty? z tego co pamietam to ty kelmentyka bylas u takiego? moze moglabys mi go polecic, albo jakies namairy podac? bylabym wdzieczna. i gdzies na poczaku tego forum ktos pisal ze zeby miec operacje na nfz to jedna piers musi wazyc ok 2 kg? czy tak faktycznie jest? bo jakos mi sie nie wydaje. a ile moj wazy to ciezko mi ocenic. ale naprawde mi cie szkoda klementynka. czlowiek sie nastawia, idzie do szpitala i dopiero po jedenj dobie mu mowia ze jednak limity sie skonczyly. ehhh, mozna sie naprawde wnerwic. no ale w sumie chcoiaz tyle ze cie przerzucili na styczen a wtedy napewno limity beda no i okres sobie ustwaisz zeby go nie miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Yvine-ten ortopedia strasznie Cie potraktowal. Po pierwsze-to nie jego sprawa, czy chcesz miec duzy biust czy maly. To jakies heteroseksistowskie bzdury, ze kobieta jest piekna z duzym biustem. Jesli jest obwisly i ogromny-nie jest piekna (oczywiscie mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, bo wszystkie mamy ten problem). Po drugie-to NIEPRAWDA ze Cie nie zoperuja jak nie rodzilas. Poza tym gdzie jest powiedziane, ze kazda kobieta zamierza miec dziecko ? To jest typowo meskie myslenie-kobieta sluzy do rodzenia dzieci. Ty moze nie zamierzasz i masz tez do tego prawo. Zreszta tu chyba byly dziewczyny na forum, ktore pisaly, ze mialy operacje przed ciaza. Po trezcie-ciekawe-bardzo ciekawe ze masz sie operowac w w wieku 40 lat. Przeciez teraz jestes mloda i teraz musisz byc zdrowa i fajnie wygladac. Za 15 lat to Twoj kregoslup bedzie wygladal o wiele gorzej jesli rzeczywiscie masz problemy z powodu biustu. Mi ortopeda tez nie chcial dac skierowania, w sensie powiedzial, ze moj biust na pewno nie powoduje zniksztaclenia kregoslupa. Dlatego ja bede miec operacje prywatnie. Mowie "bede" bo na razie mam coraz wieksze napady paniki :-) i mam nadzieje, ze nie zrezygnuje na dzien przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×