Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Judyta83
Ze takie malutkie :) Ale podobno jeszcze najda. Nie mam siniakow ani obrzenkow na razie. Tylko te cholerne dreny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmarowalam tym scagel na probe i nie dosc ze mnie uczulil to jeszcze w kilku miejscach zaczelo sie troszke saczyc grrrr.... Nie smarujcie dziewczyny zelami na blizny dopoki sie calkiem nie wygoi bo to pogarsza gojenie :-( Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Aloes sie sprawdzil !!!! Mialam jeszcze takie ociupinki wysieku z dwoch miejsc w laczeniu pionowym i dwa razy przylozylam ten miasz z aloesu i juz nic nie leci. Balam sie ze nie odlepie gazy, bo miasz wysechl, gaza zesztywniala, ale lekko psiknelam octaniseptem i odeszlo. Polecam ale juz na podgojone, bo na poczatek to trzeba bardzo dbac by sie jakas bakteria nie dostala. Aloes niby ma antybiotykowe wlasciwosci, ale ..... Piersi zaczunaja mnie swedziec :) tralala goja sie. Do tej pory nie bylam nigdzie na kontroli. Mialam isc do chirurga, bo ten bol mnie przerazal , ze cos jest nie tak, ale teraz widze, ze goi sie. Ale pojde - moze nawet dzis - zobacze czy mnie przyjmie z marszu - oczywiscie prywatnie. Do Lecznej jak juz pisalam mam ponad 600km wiec nie pojade. Donia - potwierdzam - cycuszki jak laleczki :) . Teraz tylko dbac o nie, ale sobie mysle, ze jeden raz tylko zmieniac opatrunki i smarowac liotonem to za malo. Choc jak Ci nie dokuczaja specjalnie to moze i starczy. Ja mialam wielka ulge jak posmarowalam tym liotonem dlatego robilam to trzy a nawet 4 razy dziennie (zreszta do teraz tak robie, tylko lacze te zabiegi z masowaniem calych piersi i miejsc po szwach, gdzie strupki juz odpadly.Cale piersi liotonem a miejsca po szwach alantanem. Coraz bardziej jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Wyjeli mi dziś dreny unii co za nieprzyjemne uczucie. Ponieważ miałam całkowity przeszczep zostaje do poniedziałku. Cycuszki super coraz ładniejsza no i już bez tego uwierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta to super a jak koleżanka w pon przyjedzie Iwonka z ktora ja sie zamieniłam terminami super babeczka we wtorek jedzie następna z wizazu kurna ale tak maja roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Judytka ja też się przeraziłam jak mi zdjęli bandaż , że są malutkie jak pinezki, zwłaszcza, że były bardzo ściśnięte pod bandażem. One dopiero ,, nabiorą masy" z czasem. Po operacji miałam malutkie, potem zeszły się z boków do środka i powiększyły, a potem jeszcze się powiększyły. Miałam wcześniej spore C, ale teraz to już mam raczej D po 3,5 miesiącach po operacji. Niektóre dziewczyny miały obrzęk i jak zszedł to im się pomniejszyły, ja obrzęku nie miałam i tylko mi się powiększyły. Mieszczą mi się w trzy moje dłonie to malutkie raczej nie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
A robione były na C oczywiście;) Donia pomyśl, że dopiero do szpitala byś się szykowała a Ty już z gotowymi pięknymi malutkimi cycuszkami śmigasz i nawet nie umarłaś podczas operacji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta bardzo sie ciszę ze wszystko w porządku :) szkoda tylko ze do domku cie nie pościli :( Karmi nie strasz ....:( jedna w trzy dłonie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Karmi dobrze pisze :) moje tez sie lapia w trzy moje dlonie, ale lapki mam nieduze ;) Tylko ja mam nadzieje, ze ciut zejdzie ta opuchlizna i odrobine mniejsze beda. Ja nie wiem jak to jest ale najbardziej mi dokuczaja po spaniu (to moze je jakos ugniatam i nie czuje :( ) i po aktywnym dzialaniu to roumiem bo lapami macham to sie wszystko w srodku naciaga i potem pobolewa, ale teraz to juz spoko :) Judyta ciesz sie choc koszmarnie nudno w szpitalu w weekend to nie ma co sie tak spieszyc. Podgoisz sie i latwiej Ci bedzie podroz zniesc do domu a i w domu wiadomo ...nie da sie tylko odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądają tu jeszcze dziewczyny, które były w Orłowskim w Warszawie? Będę operowana we wtorek - wypuszczą mnie w czwartek czy piątek? Po ilu dniach zdejmują szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta36
Witajcie, z wielkim zainteresowaniem czytam Wasze wpisy, tym bardziej, że już naprawdę nie długo czeka i mnie operacja. I jak na złość czepiły się mojego umysłu wątpliwości . W związku z tym, że tylko Wy znacie tę kwestię naprawdę z autopsji, chcę Was podpytać o parę kwestii. Pytałam lekarza, ale był dość powściągliwy w odpowiedziach ( chyba NFZ narzuca lekarzom małomówność...). Czy dziewczyny, które poddały sie zabiegowi już dłuższy czas temu mogą powiedzieć jak u nich z czuciem w brodawkach? Czy możliwe jest po pewnym czasie karmienie piersią ( w tej kwestii mam największy dylemat, ponieważ nigdy nie byłam w ciąży :( )? Jaki według Was powinien być optymalny czas rekonwalescencji w przypadku wykonywania pracy fizycznej, a dokładniej magazyniera? Wkrótce i ja będę mogła podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami, również tymi związanymi ze szpitalem, w którym będę operowana ( Wrocław). Z góry dziękuję wszystkim dziewczynom, które odpowiedzą na moje zapytania ( każda odpowiedź będzie cenna, również dla tych z nas, które będę zaczytywały się tym forum w przyszłości). Pozdrawiam i życzę mnóstwa frajdy z nowych Cycuszków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn....moje tez wydaja mi sie duze i jakos tak na boki,wciaz jeszcze opuchniete,a przed miesiaczka to wogole koszmar...mam nadzieje ze jak opuchlizna zejdzie to sie zejda i beda troche mniejsze...a moze powinnysmy pobrac troche hydrominum zeby pozbyc sie nadmiaru wody ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi71...a dlugo czekalas na zejscie cyculek i opuchlizny ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta 83...Ciesz sie ze mozesz sobie polezec i odpoczac,rozkoszuj sie czasem bo w domu nie dadza polezec :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęłam miarę :) u mnie wchodzi w 2 dłonie :p i oby tak zostało bo i tak jak na moj gust sa duze. 65nn oszczędzaj sie kobieto a byłaś w końcu u tego lekarza ? Lawenda w orlowskim nie byłam ale w "naszym" tj większości tu obecnych szpitalu jak operacja była we wtorek wychdza w piątek najpóźniej w poniedziałek (zależy czy było na szypule czy pełen przeszczep) Julietta to ze nachodzą watpliwości a w głowie rodzi sie tysiące pytań to normalne :) odpowiadając na Twoje pytania (miałam na szypule 6 tygodni temu) 1. Czucie mam od 1 dnia. Baaa nawet sa bardziej ckliwe ;) 2. Na szypule ponoć bedzie mozna bo nie są uszkadzane przewody. tez jeszcze nie rodziłam - ale ja podeszłam do tematu z drugiej strony i zadałam sobie pytanie - jaka mam gwarancje ze przy tak dużym biuście bede mogła karmič ?? gwarancji nikt mi nie da. Mam jednak obawę jak one bedą wyglądały w i po ciąży, ale jest ponoć dziewczyna na forum która zaszła po - niewiem czy karmiła czy nie, ale cycki wizualnie dały radę. Jak bedzie naprawdę - czas pokaże. 3. W wypisie jest mowa o 6 tyg. I to jest chyba optymalny czas, o ile oczywiście wszystko goi sie książkowo. Ja napewno wcześniej bym nie ryzykowała. Powodzenia!!! Kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam do pracy po dwoch tygodniach ale nie dzwigalam...dopiero teraz zaczelam troche podnosic ale po calym dniu na nogach cycolki sa bardzo opuchniete :-( Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H to jak jedna w dwie dlonie czy obydwie ? Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no aż tak dobrze mi nie zrobili - jedna w dwie :) Aggie żebyś nie przegięła ile ty juz jestes po - trzy tygodnie ? Kurczę zaczęły przy brodawkach wychodzić mi szwy wewnętrzne i w tych miejscach zaczyna mi sączyć - qźwa czy ja jakaś pechowa jestem czy tez tak moze miałyście :( jak narazie bije rekordy w gojeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H ....w poniedzialek bedzie 4 tyg.ale do pracy wrocilam po dwoch...Nie martw sie nie jestes pechowa,mi tez sie troche saczy,to jest jednak powazna operacja,duzo szycia...mam jeszcze sporo szwow ktore musza sie rozpuscic i odpasc...masz moze whatsapp w telefonie ? Tam moglybysmy pogadac ...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Witajcie Czy Wy dostałyście od dra Mądrego rozpiske co trzeba mieć do operacji? Potwierdzenie zaszczepienia na WZW, opinia lekarza podstawowej opieki na temat ogólnego stanu zdrowia? Mi dr nic na ten temat nie mówił, a ze mam niedoczynność tarczycy kazał zabrac zaświadczenie od endokrynologa o braku przeciwwskazań do operacji i tyle. Czy powyższe też mam załatwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Jogoda do szpitala weź zaświadczenie od endykrynologa, szczepienie na żółtaczkę jest dobrowolne, ale myślę, że każda i tak się szczepi także ten druczek o szczepieniu tez weź, żadnych swoich badań nie trzeba mieć bo i tak robią każdemu, możesz sobie w domu zrobić podstawowe wyniki żeby wiedzieć, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ja75H każdy goi się w swoim tempie, nie przejmuj się już jest jesteś prawie zagojona, może posmaruj sobie te ranki maścią tribiotyk ona jest z antybiotykiem i wszystko się po niej ładnie goi. Te szwy co wyłażą są okropne, najlepiej od razu je usuwać bo inaczej to robi się odczyn zapalny, te szwy wyrzuca organizm na zewnątrz bo traktuje je jako obce ciało. Sama jeździłam 2 razy je wyjmować A z tą wielkością to już sama nie wiem, może troszkę przesadziłam z tymi 3 dłońmi, ale w sumie żeby je całkowicie przykryć to jednak potrzeba mi 2,5 dłoni na pewno :) ( A myślałam, że mam malutkie cycki ).No to mamy nowy rodzaj rozmiarówki :):):) na dłonie. Teraz dziewczyny przed operacją będą zamawiały w taki sposób:) 65 n oszczędzaj się w miarę możliwości i daj sobie czas, mnie też dość długo bolały wewnątrz, w sumie jeden to jeszcze z boku czuje, ale wiem, że tam wszystko pocięte w środku i musi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
no u mnie tez raczej 2,5 lapki na jeden cycus :) . Ciagle mysle, ze sie jeszcze zmniejsza bo mam jeszcze spuchniete. Troche mnie martwi, ze jedna brodawka nie ma czucia. Ta druga czula od poczatku. Jezeli dwa razy dziennie tylko smaruje liotonem i masuje to mocno jeszcze je czuje ale jak trzy lub nawet 4 razy to zdecydowanie lepiej sie czuje. O nowe cycolki trzeba dbac :) . Dziewczyna choc ja dosyc kiepsko znioslam dwa pierwsze dni po operacji i bardzo wolno mi sie goi i dochodze wolno do zdrowia to zdecydowanie WARTO poddac sie tej operacji. Jeszcze nie wiem jaki bedzie efekt koncowy ale na pewno odejdzie wiele uciazliwych problemow i zycie bedzie piekniejsze :) . Daltego nie wahajcie sie !!!!. Troche cierpienia i reszte zycia - komfort i estetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Witajcie mu z nadziejkä juz w staniczkach pomykamy. Jutro zdjecie opatrunköw z brodawek i w poniedzialek do domku. Jesteśmy mega szczęśliwe. Najlepsza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×