Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Jagoda65K
Lawenda15 a to trzeba przed terminem konsultować się z anestezjologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
U mnie z tym brzuchem to jest tak, ze jak zaczyna znikać to jeszcze bardziej się garbie bo wtedy to dopiero cyc widać! Rok chodziłam na siłownię i fajne efekty zaczęłam widzieć (nago) ale w ciuchach na wielkie cyce zero efektu. Schudłam wszędzie oprócz biustu, więc jeszcze bardziej się uwidocznił. Załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Donia super ze juz jesteś w domku, ja również domagam się zdjęć, nie odpuszczę ;) maila masz ;) 65nn nie przejmuj się, każdy goi się swoim tempem, mi to zajęło prawie dwa miesiące, mam nadzieję, że Oczywiście u Was Będzie krócej. Ja dziś zaczęłam stosować plastry Sutricon, zobaczymy jak to zadziała, bo blizny mam okropne. Powodzenia dla następnych w kolejce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda to bierz sie za siebie duzo czasu ci nie zostało, a Określając rozmiar patrzą tez na figurę ... Zreszta jak ty masz 65 pod biustem to raczej filigranowa jestes, wiec na pewno nie masz co zrzuccać ;) Narrow a to pierwsze doświadczenia z preparatami na blizny???? Pytam bo ja zaczęłam chyba ze 4 dni temu ... I chyba za wcześnie, bo gdzieniegdzie miałam jeszcze strupki głownie przy brodawkach i one mi poodpadały i zaczęło znowu podciekac :( jak zwykle w gorącej wodzie jestem kąpana .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawenda musi byc dobrze :) tylko dbaj o siebie. ktoś mi ostatnio mówił o tym szpitalu - plastyków ponoć maja pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 pomyłka w pon ma być dr.Wasilewska bo Antonov będzie na urlopie a jakby co to mam ja zawołać to zejdzie do mnie bardzo miła babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po plastyce brzucha uzywalam zelu Kelo-cote jest rewelacyjny bo blizne malo co widac...teraz kupilam scagel i sutricon ale jeszcze nie uzywam.Mysle ze trzeba poczekac az wszystko sie zagoi i dopiero mozna stosowac specyfiki na blizny,bo przeciez one sa na bazie silikonu,szczelnie pokrywaja swieza blizne zeby utrzymac wilgoc,wiec jesli tam jest nawet najdrobniejsza ranka po czasie zacznie sie babrac...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H chyba troszke za wczesnie z tym preparatem na blizny...osusz to kochana i daj im sie spokojnie wygoic,sprobuj tego zelu o ktorym pisalam a zobaczysz jak pieknie wygaja ja nie stosuje nic innego tylko to ...proste,naturalne i nie drogie...arnika zel ale musi byc z firmy floslek,bo inne maja szkodliwe dodatki,ten ma wyciag z arniki i wit.B5...delikatnie chlodzi,lagodzi bol i obrzek,nawilza i goi...naprawde warto...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn sprobuj z tym zelem co wyzej opisalam i nie forsuj sie kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H ...zbieramy na odsysanie ? A potem motyle i chomiki na dziobie i w kwiecie wieku bedziemy jak modelki ha ha ha Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Wstałam. Dziś moj wielki dzień. Poziom stresu 2%. Poziom głodu 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Judyta83 POWODZENIA! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie czyli póki co arnika żel a potem ten specyfik kelo cote ?? Kurczę byłam konsultacyjnie u chirurga lokalnie (cały czas mam problem z prawa piersią a to juz 6 tydzień :() i powiedział ze pod lewa robi mi sie bliznowiec :( i kazał dobrze smarować i uciskać w granicach bólu żeby rozgonić go .... I co ? Jak nie urok to sraczka, tylko sobie w łeb strzelić :( :( dobra osuszam bo to koło zamknięte ... O tym odsysaniu tez sie naoglądałam programów ... Bleeee .... Ale co tam ..... Zbieramy!!!! Konkurencja rośnie nam duża, musimy byc czujne ja waszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, czyli wszystko w normie :) rączki zaciskam !!!!! Jestes w dobrych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narrow_minded
Ja 75h nie to już któryś lek z kolei. Używałam juz żel silikonowy na Blizny z Oceanic, niedrogi i bardzo fajnie działa, potem contractubex, ale mi nie podszedł i tutaj te plastry. Drogie są jak cholera ale wielorazowego użytku. Ja zaczęłam smarować jakieś 4 tyg. po operacji, ale te wygojone juz miejsc,, po całych bliźnach nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Już jestem pomalowana. Dr Mądry niestety poinformował mnie ze musi być całkowity przeszczep. No trudno liczyłam się z tym. Teraz tylko czekać. Poziom stresu troszkę wzrósł ale o dziwo nie dużo. Ciągle mam przed oczami szczęśliwą i uśmiechnięta donie. No i jej słowa było warto :). Pewnie jak już mnie będą wiezli na blok to stres znacznie wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta bedzie dobrze xx Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H....osusz rane,stosuj zel arnikowy (tylko pamietaj firmy floslek,to wazne) przykladaj sterylne gazy po posmarowaniu,a jak sie zagoi to wtedy kelo-cote ,jest drogi ale zapobiega Keloidom albo przynajmniej zmniejszy...ja po odpadnieciu wszystkich strupkow bede uzywac scagel bo ponoc jest b.dobry a jesli mnie nie zadowoli to tez kelo-cote...odsysanie nie jest takie zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka będzie dobrze trzymaj sie kochana jutro juz będziesz śmigać po korytarzu jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ja75H Hej! Mam wielką prośbę do Ciebie, pisałaś że kupiłaś 2 fajne staniki triaction, czy była by możliwość jak byś była może w tym sklepie abys mi też takie kupiła, pieniądze bym Ci przelała , ja za 4tyg mam operację a nie mam jeszcze żadnego biustonosza. Mieszkam na wsi i ciężko mi gdzieś kupić, a patrzyłam na necie to są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie to kelo cote to niezły kocur jest :) w necie same ochy i achy :) Zapodalam temat koledze który wlasnie jest w stanach, ciekawe ile tam kosztuje :) A ten żel z arniki podeslesz linka - bo jest tego od groma :( Gość [dzis 11:07] chętnie bym ci pomogła, ale je trzeba mierzyć :(. Sama w zależności od modelu mam rożne rozmiarówki. O ile pod biustem ci sie nie zmieni o tyle w biuście to jeszcze wielka niewiadoma .... Wiem ze nią sa to duze pieniądze, ale czy warto je wyrzucać w błoto? A Stanik w pierwszym etapie musisz miec idealny. Te medyczne (droższe) jestes w stanie, uwzględniając, doświadczenia dziewczyn dobrać w 99%. Moze poszukaj jeszcze - ostatnio dziewczyna sprzedawała używane swoje 3 sztuki za 250 zł chyba. A przecież nie sa one jakoś mocno znoszone. Oczywiście jak sie uprzesz - pomogę :) ale moze jak juz będziesz po :) i tak będziesz potrzebowała drugi na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po zmianie opatrunków rano zmieniałyście rano i wieczorem mi kazali w szpitalu tylko raz dziennie i te siateczki to nakładam na brodawki tylko czy nakładałyście na wszystkie ciecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
J75h przykro mi, ze masz takie komplikacje. Ale z ta arenika zel to uwazajcie - u niektorych powoduje uczulenia. Ja smarowalam trohce ta arenica ale wydawalo mi sie ze jakby piersi mi sie zaczerwienily i wrocilam do liotonu 1000. Wydaje mi sie, ze lepiej te zasinienia wygladaja - jasniejsze sa. Tez sie ciut boje o bliznowca, te szwy ktore mam pod piersia ale na wysokosci mostka sa u mnie bardzo bolesne i czuje ze sa takie grube. Samruje je narazie alantanem i tez smaruje te miejsca w ktorych juz tylko male strupki widac. Zaciskam mocno kciuki za udana operacje Judyty :) i czekam na fotki Doni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja jestem tydzień i jeden dzień po operacji. Miałam robioną w Gryficach. Czuję się fantastycznie, nie biorę nic przeciwbólowego, nawet w szpitalu pomijałam niektóre tabletki bo nie bolało. Za to strasznie wymiotowałam po narkozie. Od piątku jestem w domu. Wycieli mi około 3 kilo, bo nie podali mi dokładnej wagi niestety :/ pytałam, miała być na wypisie, nie było. Opieka w szpitalu rewelacja, jedzenie bardzo smaczne i dużo, obiadu nie byłam w stanie zjeść całego. Dziewczyny, które się jeszcze wahają - zróbcie to, nie żałowałam ani przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia 1 raz dziennie i ja akurat zmieniałam rano tak jak w szpitalu. Jak ci na szwach tych pod spodem nic nie cieknie nie naklejaj - chyba ze coś zacznie dziać to wtedy. 65nn taki los :( ale wybaczę sie za wszystkie czasy ;) te szwy od mostka do połowy cycka tj łączenia z pionowym tez mam twarde i jeszcze na początku mam takie gulki jakby supły podskórne tam były. Ale akurat tym lekarz nie kazał sie przejmować - powiedział ze ładnie sie zagoiło i nie powinno nic sie z nimi dziać. Kazał natłuszczać, natluszczac i jeszcze raz natłuszczać i masować uciskając delikatnie te szwy (nawet jak boli z każdym dniem ta granica bólu będzie sie przesuwała) tylko nie głaskać! tak jak głaszcze sie kota a uciskać :)! Ponoć ma pomoc i zapobiec w dużym stopniu budowaniu sie bliznowca. A bliznowiec robi mi sie na szczęście lub na nieszczęście pod piersią w łączeniu :( Hej Anielica :) szczęśliwa posiadaczko nowych małych cacuszkow ;) wiem gdzie Gryfice (czasami mnie tam wywiewa w sprawach służbowych :)) ale ze tam taki szpital i takie cuda robią to pierwszy raz od ciebie usłyszałam :) w życiu bym nie pomyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ja75H Dziękuję Ci bardzo że zgodziłaś się mi pomóc i kupisz mi te dwa staniki, zaryzykuję i kupię dwa jednakowe ale dwa różne rozmiary, chciałabym abyś mi kupiła te co pisałaś że są rewelacyjne, to chyba ten droższy. Mam nadzieję że nie narobię Ci z tym kłopotu bo jesteś po operacji, i jeszcze widzę że nie doszłaś do siebie. Chciałabym się z Tobą skontaktować, niewiem może poprzez maila lub telefon, przelałabym Ci pieniądze abyś się nie obawiała że nie zapłacę. A może orientujesz się czy ten sklep prowadzi też sprzedasz wysyłkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gościu wyżej a czemu nie chcesz sobie kupić po operacji takiego fachowego w szpitalu ? Sportowe to raczej troche pózniej sie sprawdzają a po operacji najlepsze sa ortopedyczne . Prawie w każdym szpitalu jest sklepik z nimi . A gdzie bedziesz operowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H...to link do tego zelu http://www.floslek.pl/10,katalog_pharma_pokaz_produkt/544,zel-arnikowy-na-rozszerzone-naczynka--since--potluczenia--obrzmienia.html 65nn przykro mi ze Tobie nie pomoglo,zakladam ze uzylas tego konkretnego zelu a nie innego z arnika,mi wygoil since w tydzien,tak samo bylo po plastyce brzucha opuchlizna i since zeszly w tydzien,teraz mi tez bardzo pomogl :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×