Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ja 75H - dzięki za odpowiedź w sprawie biustonosza. Zapytam wobec tego jeszcze o miseczkę b/c czy d/e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procelana
Tak, 10 lat po operacji. Brodawki miałam kiedyś symetryczne i bust symetryczny ale poniewaz duży cięzki i uległ deformacji. Teraz mam mniejszy ale lekarz powienien mi był go tylko podnieść, a niestety zmieniszył i mam teraz problem. Biust jak przytyłam zrobił się wiekszy ale jakby pusty w śroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procelana mozesz wypelnic biust swoim wlasnym tluszczem,wiekszosc prywatnych klinik to robi :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Z tą jazdą samochodem to faktycznie dam sobie spokój. Chyba mąż będzie musiał mnie zawieźć. Najgorsze jest to że chciałam przed operacją jeszcze trochę zgubić kilogramów, ale ja z tych co zajadają stres. Myślę o zbliżającym się terminie i wpierniczam co mi w ręce wpadnie. Słuchajcie, czy przed operacją będę miała okazję porozmawiać jeszcze z lekarzem i czy dają np. na noc przed "głupiego jasia"? Parę lat temu miałam operację i sama schodzilam na salę operacyjną i kładłam się na stole. Potem instrumentariuszki pobrzękiwały narzędziami a ja lezalam i czekałam aż dadzą mi w żyłę. Aż dostałam drgawek ze stresu i potwornie zmarzłam. Niczego tak źle nie wspominam jak właśnie momentu przed i boję się powtorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia wychodz - czekam na fotorelacje :) lawenda ja mam b/c zmniejszalam z H/I, a ty jaki masz teraz rozmiar ? Porcelana to faktycznie nie fajnie :( a moze, za rada Aggie, umów sie do plastyka moze coś zaradzi, metod wypełnienia pewnie nie brakuje - jak faktycznie jest tak zle jak piszesz, działaj ... Szkoda życia żeby sie męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda mądra dziewczynka :) w dniu operacji masz spotkanie z lekarzem, ustalacie wszystko, pytają o rozmiar, malują i czekasz na swoją kolej. Żadnego głupiego Jaśka nie dają :( na blok wywożą cie na Twoim łóżku. Na bloku o własnych siłach zmieniasz wyrko na to operacyjne. Jest zimno - tam chodzi, w odróżnieniu od sal, klima :) a jestes tylko w cienkim w fizelinowym wdzianku operacyjnym. Ja miałam delirium, trzepało mną na prawo i lewo - nerwy, stres i temperatura zrobiły swoje :( cały czas jest przy tobie anestezjolog i dwie pielęgniarki ... Która mówią co robią po kolei (bynajmniej u mnie tak było)... Za narzędzia biorą sie jak juz spisz ... a potem szybkie przebudzenie, przeżut na Twoje oddziałowe łóżko, zjazd na dół, kolejny strzał, z przeciwbólowych, w żyle i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroH
Witam, mam pytanie do osób które są już po zmniejszaniu. Do jakiego lekarza się udać żeby skierował na niezbędne badania i dał podstawy do zabiegu z NFZ (neurolog czy lepiej ortopeda)? Ja zawsze miałam spory biust i strasznie mi ciąży. Mam 70 H a polskie rozmiarówki to niektóre nawet J/K i jestem załamana. Same problemy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Ja75H-dziękuję za odpowiedź. Przynajmniej wiem co mnie czeka. Przy poprzedniej operacji byłam w szoku że za "żywca" kładą na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie dziewczyny to ja naprawde mialam szczescie w prywatnej Klinice bo lozko bylo podgrzewane i prawie sama na nim zasnelam bez dania w zyle..ha ha Na operacje odkladalam 2 lata bo nie naleze do tych co bogaty maz zaplaci ale widze ze warto bylo bo mniej sie nacierpialam...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagodka nie mysl o stole i operacji...pomysl o zgrabnej dziewczynie ktora bedziesz,o mniejszych seksownych stanikach i obcislych bluzeczkach...maz bedzie za toba szalal a ty bedziesz sie czula krolowa zycia xx Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaroH do lekarza 1 go kontaktu bierzesz skierowanie do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62, ortopeda zaswiadzenie o schorzeniach kręgosłupa. Ważne internista musi mieć umowę z NFZ i skierowanie musi byc na fundusz. Do tego względnie aktualne USG lub mammografia (mogą byc prywatnie) i umawiasz sie na wizytę do poradni. Jagoda ale to chyba normalna procedura - ja przy poprzednich operacjach (jedna państwowa, jedna prywatnie) podobnie jak ty na własnych kopytkach dotarłam na blok, grzecznie ułożyłam sie do uśpienia i czekałam na złoty strzał :) Jesli chodzi o wagę szok to sie przezywa po operacji jak sie odkrywa ze nie cycki cie wyprzedzają a brzuch który przy dużych bimbalach ginął w ich cieniu ;) Aggie mnie zgubiły te wszystkie programy - życie bez wstydu, łabędziem byc etc :) w których zmniejszane były piersi a jak głupia chlonelam każda minutę ... I poległam ... Żałowałam jak diabli .... W tym przypadku nie uratowałaby mnie nawet prywatna klinika i podgrzewane łóżko ;) w sumie jak odpalili te górne lampy czułam sie jak na wyspach kanaryjskich tylko szumu oceanu mi brakowało ;) Hahahaha O tak ... Z każdym dniem, jak patrzę na te maleństwa, jak przymierzam kolejne bluzki w których w pewnym momencie sie nie dopinalam jak wzrasta we mnie motywacja do brzuszków :) czuje sie jak królowa :) mąż szalał i będzie szalał - teraz z zazdrości jak będziesz dekolty ubierała. .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak po operacji z brzuszkiem, tez się zastanawiałam, czy człowiek jest wizualnie drobniejszy, czy z kompleksu piersi przechodzi na kompleks brzucha??? Sadze ze uroda biuściastych to często rownież brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps chyba ze po operacji przestajemy się garbić a zaczynamy wypinać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Dziewczyny siedzę już zarejestrowana i czekam. W brzuchu mi burczy. O dziwo jeszcze się nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja75H ...ja tez ogladalam te programy ale biust przeszkadzal mi od dlugich lat (jeszcze nie bylo programow),no i zdecydowalam sie na Klinike ktora nie jest przereklamowana w telewizji Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuszek jest bardziej widoczny i trzeba zbierac na odessanie albo wymrozenie sadelka he he Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Czy ktoraś z was byla operowana w Polanicy? Chcialabym dowiedziec sie jak sie przygotowac do szpitala, co warto zabrac aby niczego nie brakowalo. Niestety będę tam sama i chetnie poczytam porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie nie załamuj, dopiero uzbierałam na biust, a i tak podał mi cenę o 2 tys wyższą niż w cenniku, wiec załamka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe stajemy sie smuklejsze, drobniejsze, to prawda - piers do przodu, plecy jak starzała ..... Majty obciskające i wiecznie wciągnięty brzuszysko ;) Siedzenie w domu, brak możliwości ruchu tez nie sa naszym sprzymierzeńcem :( Ale co tam ... ważne ze nie jesteśmy juz jak dojne krówki, brzuchy opanujemy - co nie wypalimy - oddessiemy :) Aggie mi tam kasa z cycków została ;) sie rozpuszcze to sie nie zatrzymam - brzuch, potem uda, motyle, mordka, paszcza :) maź mnie nie pozna :) to żeś mnie zainspirowała :) Hahahahaha Judyta w brzuchu to ci burczy z głodu :) stresować sie nie masz co .... Jutro twój wielki dzień bez wielkiego balastu :) będzie dobrze zobaczysz. Kciuki bedą trzymane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Dzięki 75h Masz rację jestem głodna bardzo głodna. Dziewczyny o której godzinie operują się może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta zaczynaja tak od 9 rano. W zależności która będziesz w kolejce albo ruszasz na 1 strzał albo grzecznie czekasz. Ja byłam 3 i wzięli mnie tak ok 13. Zaraz dostaniesz obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczko ja śmigam do domku czekam na wypis a tu to jak krew z nosa Judytka super dziewczyna pogawędziłyśmy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia a ja myślałam ze ty juz co najmniej w połowie drogi do domu jestes ;) zbieraj sie kobietko - domagam sie .... Baaaa wręcz żądam! zdjeć :) :) rozumiem ze czujesz sie wybornie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H jade z wypisem ciężko wyruszyłam po 14 co do fotek to na spokojnie bo uwierz mi na początku nie było czego fotografować byłam załamana ale dzis ściągnęli mi kwiatki z brodawek i sa ladne różowiutkie wiec mam nadzieje ze sie ładnie będzie goiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooonia to ze na początku szału nie ma to ja wiem ... :) co nie oznacza ze odpuszczę ci foty .... Ty nam nie odpuszczałas i my tez nie odpuścimy ;) nie migaj sie kochana. Goiło sie będzie na pewno ... Dobra, teraz śmigające ostrożnie do domku a jutro bede cie dalej męczyła :) szerokości!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Donia miło było Cię poznać. Bardzo pomogła mi rozmowa z Toba. Już się nie boję. Była u mnie dr Wasilewska i poinformowała mnie ze o 8 mam być już gotowa i czekać na malowanie. Zmierzyła mnie i stwierdziła że uda się bez całkowitego przeszczepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia super ze juz do domku Cie puscili. Pamietaj zeby sie oszczedzac. Ja w domu praktycznie nie bralam zadnych przeciwbolowych bo jakbym nie czula bolu to bym na bank przesadzila z aktywnoscia. Zreszta do dzis czuje te moje cycki. jak za dlugo chodze i cos robie to mnie mocno bola no i bola mnie tez w drugiej polowie nocy ....moze cos jest nie tak :( . Mam nadal siniaki choc mniejsze wokol brodwek i ciut mi leci z lewego laczenia pioneowego szwu z poziomym. Za dwa dni jak mi zleci 3 tyg ide do chirurga ale w moim miescie - do Lecznej mam ponad 600km. Donia zdjec Ci tez nie odpuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane powysyłam napewno jak troszkę dojdę do siebie spoko loko ny nadal w drodze 25 jade na kontrole i zdjęcie szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn a patrzyłaś pod spod czy nic ci sie nie rozeszło ???? Donia 25 w niedziele jedziesz na kontrole ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę jadę na konsultację anestezjologiczną przed zabiegiem. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×